szczęście emeryta

Gratuluje emerytom obniżenia wieku ! Macie co chcieliście - szybsza emerytura i wspaniałe dostatnie życie .Jak Wam obiecali tak Wam zrobili :
"Bolesne skutki obniżenia wieku emerytalnego. Emerytury w dół
https://businessinsider.com.pl/twoje-pieniadze/emerytury/skutki-obnizenia-wieku-emerytalnego/29q196e
A dojna zmiana z Was się śmieje ,że uwierzyliście w ich obietnice ,ze to nie będzie miało wpływu na wysokość emerytury. Miłej zabawy przy odbiorze emeryturki i lektury o nagrodach dla tych którzy Was oszukali !

16 komentarzy

EmerytSygnalista

~emeryt śmiej się z siebie...bzdury opowiadasz !! Nikt nie mówił że nie będzie miało wpływu na wysokość emerytury!!!!Dojna zmiana obiecała że zmniejszy wiek ale kosztem wysokości emerytury!!Przecież obiecała dojna zmiana że emeryt może pracować ale nawet powinien pracować dłużej i to będzie miało wymierne korzyści dla emeryta, bo emeryturę dostanie wyższą. Nie powiedzieli tylko, że powinien pracować do 100 lat. No. Alleluja i od tyłu !! Amen. I kto kogo oszukał???? Sam siebie oszukałeś. Amen.Bo ja gdybym miał głosować na tych kościelnych sługusów to wolał bym obciąć sobie j..a.

7 30
ID:76788

gość-56806

@~EmerytSygnalista: Nie widziałeś przed wyborami jak kandydat na pRezydenta wykrzykiwał : " nie dajcie sobie wmawiać ,że emerytury będą mniejsze " ? Gdzie wtedy byłeś ? To co Ty piszesz to przyznał już po wyborach . U góry masz podane ,że za te same lata przedtem emerytura była wyższa a teraz pracujesz dłużej a i tak dostaniesz mniej . A Ty o jajach ...? Nie zrozumiałeś więc przeczytaj to sobie kilka razy tylko użyj rozumu a nie jaj.

29 1
ID:76789

gość-95234

@~EmerytSygnalista: Ty bzdur nie opowiadasz więc mi wytłumacz.
Właśnie dostałem papier z ZUSu a w nim wyliczenia ,ze emeryture będę miał mniejsza o 300 zł od tej którą mi wyliczyli w zeszłym roku . Cały rok 2017 płaciłem składki i te mi przybyły więc dlaczego emerytura jest mniejsza jeżeli doszły składki i kwota jest większa ? Gdzie są te wymierne korzyści ? Do emerytury mam jeszcze 7 lat ale jak co roku ja dokładam a oni mi obniżają więc kto kogo tu oszukuje ? Alleluja i tłumacz te "wymierne korzyści " !

30 2
ID:76790

gość-21343

@~EmerytSygnalista: Żeby Ci łatwiej było o "wymiernych korzyściach pisać :
"w 2017 roku polski pracownik dostawał pierwszą emeryturę w wysokości 38,6 proc. ostatniej pensji.Jest to jeden z najgorszych wyników wśród badanych państw. Średnia wysokość stopy zastąpienia w krajach OECD wynosiła 63 proc"
https://businessinsider.com.pl/twoje-pieniadze/emerytury/jaka-emeryture-dostaniesz-stopa-zastapienia-w-polsce/wse7pqv
Przeczytaj wszystkie dane i udowodnij ,że obnizenie wieku nie ma z tym nic wspólnego, potrafisz ?

30 0
ID:76798

gość-39642

Nie jest źle, jak podał GUS emeryci popierają partię czynem umierają przed terminem, a więc będzie dobrze.

16 0
ID:76801

gość-25275

@~EmerytSygnalista: Są jednak "wymierne korzyści " dla emerytów :
Do szpitala na badania dowozić ich będą rządowe limuzyny , wystarczy nie kraść a bedzie na wszystko.
https://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/szydlo-wozi-matke-rzadowa-kolumna/75pks3r
Nam, podatnikom, to się po prostu należy.

31 0
ID:76809

EmerytSygnalista

Ups...za dużo wypiłem nalewki na kaczorach i coś mi się pozajączkowało.

7 1
ID:76810

gość-19650

@~EmerytSygnalista:

Eeeeee, chyba pokaczorzyło :)

4 0
ID:76811

gość-45653

@~gość-21343: My jak zwykle w Czarnej Dooopie :)

11 0
ID:76828

gość-61867

Kierowca autobusu pracujący w wieku 67-70 lat .......a co z bezpieczeństwem pasażerow ?

1 7
ID:76837

gość-56779

@~gość-61867: Ty jak dojdziesz do 67 lat sprzedaż samochód i dla bezpieczeństwa obywateli bedziesz śmigał autobusami ? Łojej , jakich my mamy świadomych obywateli ?!

9 2
ID:76844

gość-85247

,,sprzedaż samochód'' ? Możesz doprecyzować o co masz na myśli ?

0 5
ID:76848

gość-56779

@~gość-85247: Po kolei :
sprzedaż «odstępowanie czegoś przez sprzedawcę na własność kupującemu za określoną sumę
Samochód – pojazd silnikowy służący do przewozu osób lub ładunków.
Połącz te dwie definicje i wyjdzie Ci " o co mam na myśli ".

5 1
ID:76854

gość-77486

,,Ty jak dojdziesz do 67 lat sprzedaż samochód ...'' nadal ta forma jest chyba świadectwem wagarów na lekcjach języka polskiego .

0 0
ID:76859

gość-14788


@~gość-77486: czasownik powinien być "sprzedasz" i tyle.

10 0
ID:76864

anarchokapitalista

Tylu krypto-anarchokapitalistów ;) Aż się serce raduje.

Może zatem wyrzucimy wreszcie zus do kosza, ustalimy podatek na pokrycie istniejących zobowiązań a reszta niech odkłada sama? :) To złe rozwiązanie ale zastosowane TERAZ będzie podatkiem MALEJĄCYM.

Skutki zostawianie tego państwu już widać ;) Państwo ma w dupie Twoje pieniądze i to ty jesteś jeleniem płacąc bo oni zrobią z tym co chcą, a jak leżą to po prostu rozp****olą ;)

7 0
ID:76916


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA