Reforma sprawiedliwości

Reforma sprawiedliwości w/g woli suwerena ( tego co ich wybrał ) wygląda tak:
"Miliony ze specjalnego funduszu, który ma służyć ofiarom przestępczości, podzielili posłowie Solidarnej Polski, w tym dwaj wiceministrowie sprawiedliwości, Patryk Jaki i Michał Wójcik - ustalił tvn24.pl. Miliony trafiły do Ochotniczych Straży Pożarnych z okręgów wyborczych polityków z partii ministra sprawiedliwości.
"eksperci zewnętrzni" doradzający, komu dać pieniądze, wystąpili wyłącznie posłowie z rządzącego obozu: :: Patryk Jaki, poseł Solidarnej Polski i wiceminister sprawiedliwości :: Michał Wójcik, poseł Solidarnej Polski i wiceminister sprawiedliwości :: Beata Kempa, poseł Solidarnej Polski i minister.
W listopadzie ubiegłego roku ujawniliśmy, że największą dotację otrzymało Centralne Biuro Antykorupcyjne . NIK uznał że służba antykorupcyjna złamała prawo, przyjmując pieniądze z innego źródła niż bezpośrednio z budżetu państwa.
Polecam cały artykuł https://www.tvn24.pl/politycy-solidarnej-polski-podzielili-miliony-z-funduszu-sprawiedliwosci,867376,s.html
Chłopaki reformują całą gębą i rzeczywiście sprawy toczą się coraz szybciej.


4 komentarze

gość-93844

Dobra "zmiana" jak Jezus przemienia wasze pieniądze na swoje :
https://demotywatory.pl/4864625/To-wszystko-z-twoich-pieniedzy
Tylko dno coraz bliżej a wyborców trzeba opłacić !

6 0
ID:77078

gość-36314

A mógłbyś skomentować pomysły poprzedniej ekipy jeśli chodzi o ,,nowatorskie działania'' np min Nowaka albo samego Donalda którzy dopieszczali miliardami imperium Kulczyka z pieniędzy podatników ?

0 7
ID:77080

aniemówiłem

@~gość-36314: Mam skomentować Twoje fixum - dyrdum o poprzednich rządach? Podałeś i oskarżyłeś dwie osoby bez ile, kiedy i jak a ja mam to skomentować ? Ja Ci podaje fakty,kwoty i jakie prawo zostało złamane a Ty pisdusiowym zwyczajem rzucasz błotem bez żadnych konkretów ? Podaj je to wtedy mogę je skomentować.

6 1
ID:77083

LALA20

Ja myślę, że, e - P.iS. - kopat, można porównać z konkwistadorami - '' basta '' !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

P.S.
Nie mylę się - polecam dwie powieści -
'' Zmierzch azteckich bogów ''
'' Królestwo złotych łez ''

P.S.
Polecam powieść, p.t. '' Opowieść o korsarzu, Janie Martenie, zwanym Kuną ''- postać autentyczna, pochodząca z Elbląga.
Jak ten człowiek '' kochał '' Hiszpanów, to przechodzi, ludzkie pojęcie!!!

P.S.
Ten wspaniały człowiek, skończył pod '' Zieloną Bramą '', na '' Dworze Artusa '' w Gdańsku - do jego śmierci, przyczynili się
'' dobrzy, bogobojni katolicy ''

P.S.
Q..wa!!! , nie był bym sobą, gdybym nie polecił powieści p.t. '' Spadkobierca z Kalkuty '' - autor Robert Stilmark.
Jeszcze raz, gorąco polecam - do czego byli zdolni - Jezuici.

5 1
ID:77084


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA