Artykuł o Włocławku

Artykuł o Włocławku, niestety tak nas opisują jak nas widzą :
https://finanse.wp.pl/wloclawek-dawna-stolica-keczupu-dzis-straszy-zrujnowanymi-kamienicami-6296031192327809a

10 komentarzy

gość-77174

Krzywdzace bo tak do konca nie jest. Wloclawek pieknieje. Jest mnostwo przepieknych zakatkow. Sa i zaniedbania. Mysle ze gdyby wszyscy politycy zamiast uzerac sie ze soba popracoealiby nad Wloclawkiem miasto znowu mialoby range i mozna by bylo sie nim chwalic.

4 3
ID:77142

LALA20


Kiedyś przytoczyłem słowa przedwojennego prezydenta Warszawy - Stefana Starzyńskiego -
'' Chciałem, aby Warszawa była wielka........................................ ''

P.S.
Wierzę w słowa tego człowieka, niestety, został aresztowany przez '' Gestapo '', następnie wywieziony do Berlina, i tam
zamordowany.

P.S.
Gdyby nie wojna, Warszawa, byłaby większa i piękniejsza.

2 0
ID:77146

gość-53010

@~gość-77174: Porownaj Włocławek do innych miast powiatowych podobnej wielkosci i mniejszych pod względem zagospodarowania centru . Nigdzie nie znajdziesz w centrum takiej ilosci ruder i takiej ilości meneli jak we włoclawskim centrum .

5 0
ID:77149

LALA20

@~gość-53010:

Masz rację, we Włocławku, można śmiało kręcić filmy wojenne.

P.S.
Kilka razy byłem w Berlinie - idąc ulicami, można na kamienicach dostrzec wiele śladów po kulach, ale, to jest zachowane.

3 0
ID:77152

gość-74957

Powiem tak. Letnie Weekendy starałem się spędzać najczęściej w Toruniu - tam zawsze moc atrakcji, atmosfera "europejska" - miasto tętniące życiem. Płock też zostawił nas daaaleko w tyle... Zawsze wracając do Włocławka, przejeżdżając przez "Centrum" mam wielkiego DOŁA - wymarłe miasto, puste ulice, grupki meneli - jakby inna planeta.

7 0
ID:77156

gość-74957

@~LALA20: Można też tu kręcić filmy postapokaliptyczne, gangsterskie, SC-F, komedie, dramatyI... Oczywiście wojenne też - statystów nie potrzeba - "ranni" leżą na ławkach. Przemysł w tym mieście upadł, może postawić na przemysł filmowy ???

5 0
ID:77157

gość-21693

@~a tu kolejny : a może te wygody z myśla o przyszłych ,,wczasowiczach'' z samorządu ?

0 0
ID:77168

gość-57103

@~gość-74957: W autobusie dwóch panów dyskutujac o tym artykule stwierdziło ,, Ten artykuł to jest najlepsza ocena nierówbstwa i prywaty dotychczas panujących prezydentów Włocławka . Panujących , bo oni nie służyli mieszkancom, tylko po królewsku panowali na tronie obsadzając swoimi dworzanami stołki samorządowe . Efekty panowania widać gołym okiem . A teraz niektórzy dworzanie chcą nadal panować a nie służyć mieszkańcom . ''
Jaka to prawdziwa ocena !

0 0
ID:77182


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA