Dyskryminowanie mężczyzn, ciekawa inicjatywa.

Drodzy Państwo,

Aktualnie nie mówi się o ważnych sprawach, o dyskryminowaniu mężczyzn przed sądami, przed wszelkimi innymi instytucjami a nawet w firmach. Dlatego szukając informacji, pomocy natknąłem się na wspaniałego człowieka, który nie zamierzam nic z tym fantem zrobić. Oto jedne z rzeczy, które porusza i na których rzecz szuka naszego wsparcia i pomocy.

"Zniesienie półrocznego terminu na zaprzeczenie ojcostwa. Po jego upływie mężczyzna nie może samodzielnie wnieść sprawy o zaprzeczenie ojcostwa i musi na dziecko łożyć, również wówczas gdy wie, że dziecko nie jest jego."

"Obligatoryjne dopuszczenie jako rozstrzygającego dowodu z testów DNA. Obecnie sądy często odrzucają wyniki badań zleconych prywatnie i nie istnieją mechanizmy prawne by zmusić rodzica do udostępnienia DNA dziecka."

"Wprowadzenie jako rozstrzygnięcia domyślnego w przypadku rozstania rodziców opieki naprzemiennej nad dzieckiem."

"Wprowadzenie odpowiedzialności karnej, i to bezwzględnego więzienia, za fałszywe oskarżenie o gwałt, molestowanie czy pedofilię (ulubione narzędzie zemsty na byłym partnerze)"

Na tej stronie można pomóc mu finansowo, aby mógł walczyć o równe prawa dla mężczyzn, dyskryminowanych w tych przykładowych podanych powyżej sprawa i nie tylko.
https://pomagam.pl/prawamezczyzn?fbclid=IwAR0dzLm-MJB6b5vjYnOAszwThTje-hxrxZRWB3tPr3btGBvaveUo5BcJdV8

Prowadzi też bloga:
https://rzecznikprawmezczyzn.blogspot.com/

Z racji, że ujął mnie swoją inicjatywą chciałem się tutaj podzielić z Państwem, i proszę o zrozumienie. Bardzo potrzeba nam takich odważnych i prawdziwie rzetelnych osób, które walczą o zmianę bardzo złego traktowania w wielu kwestiach mężczyzn, którzy potem muszą cierpieć z tego powodu psychicznie i finansowo, często podając w biedę, choroby w tym problemy psychiczne i emocjonalne.

Dziękuje, każdemu kto wesprze go w tym, finansowo jak i merytorycznie czy też czasowo w pomocy, jak i osobom, które przekażą te informacje dalej.

Dziękuje i pozdrawiam!

2 komentarze

EmerytSygnalista

Buahahaa !! buaha ha haha!! No niee...zajadów dostałem. Lać i patrzeć czy równo puchną !!! Dzieciorób ma łożyć na dzieci !! a jak nie, to do pierdla lub kamieniołomów !!!!Że co ???że nie winny ??? Dyskryminacja??? ha ...oj moje zajady....

0 0
ID:77927

EmerytSygnalista

Na tej stronie, u samej góry, niejaki poseł na sejm Z.Ł który ślicznie wygląda na foci, z życzeniami a jakże, jest bardzo dyskryminowany, i to przez własną żonę. Katolik, prawy, a jaki święty ojoj....ups moje zajady.....

2 0
ID:77928


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA