Dobra zmiana w galopie

Tak działa " dobra zmiana " :
"Państwowa stadnina koni w Janowie Podlaskim przyniosła w ostatnim roku 1,5 mln złotych straty.A jeszcze w 2015 r. miała 3,5 mln zł nadwyżki. Tyle że wtedy za zarządzanie wzięła się „dobra zmiana”.
"Wszystko to kosztuje. „Dziennik Gazeta Prawna” wyliczał w połowie zeszłego roku, że same odprawy i odszkodowania dla zwalnianych prezesów i członków zarządów państwowych spółek sięgnęły co najmniej 45 mln zł."
Niedługo forma " dobra zmiana " stanie się najpopularniejszym oksymoronem a tym co ją wybrali proponuję tatuaż " PIS " na czole żeby wszyscy mogli ich " docenić " !

33 komentarze

gość-25056

Wszystko tak się skończy. Węgiel kupują z Rosji , stocznia Szczecin cyrk, paliwo tańsze w Niemczech ( dogoniliśmy skubańców ) , mieszkanie + jak u Barei , każda ustawa do stu poprawek, naziole na ministrów , służba zdrowia leży( łóżka likwidują w szpitalach bo pielęgniarek brak ), reforma oświaty zbiera żniwo , sądy i prokuratury zwolniły a nie przyspieszyły , nowych podatków przybywa , prąd zdrożeje bo Mateuszek kłamie, itd,itd .
Ku...a , rzeczywiście dobra zmiana się dzieje !

17 0
ID:77957

gość-42449

Tak się składa że w latach 2010-2014 byłam co roku w stadninie w Janowie Podlaskim . Stan najstarszych budynków widocznych z drogi wjazdowej opłakany ,wszędobylski brud i bałagan ,konie na wybiegu brudne , pracownicy do zwiedzających głośno komentowali nieróbstwo i sobiepaństwo dyrekcji i głodowe płace stajennych .Czy chodzi o tą sama stadninę ?

1 11
ID:77960

gość-98418

@~gość-42449: To teraz te straty bo wszystko wyremontowane i czyste ? Jak jest teraz ? To brudne konie się sprzedawały a czystych nikt nie chce? Wytłumaczysz ?

7 2
ID:77961

gość-38332

@~gość-98418: Ja stwierdzam fakty niczego nie tlumaczę .

1 4
ID:77962

gość-98418

@~gość-38332: To znaczy ,że "dobra zmiana " nie wie ,że trzeba konie brudne i zaniedbane sprzedawać ? To fakt ?

8 0
ID:77963

gość-26059

@~gość-98418: Poprzednie zarządy stadniny uprawialy ,,prywatne poletka'' i oddawaly zyski w prywatne ręce mając w d... stan obiektów i zarobki pracowników stajennych tak wynikało z informacji samych pracowników .

1 8
ID:77965

gość-98418

@~gość-26059: Jezeli poprzednicy mieli to w " d...e " to na pewno wiesz gdzie mają to obecne zarządy więc podaj nam te wiadomości . Jesteś przedstawicielką pracowników mówiąc w ich imieniu ? Stawiając oskarżenia ma się dowody więc te też nam przedstaw . Bo ja też mogę napisać o Tobie ,że zoofilia była powodem Twoich wizyt w stadninie i wiem to od samych pracowników. Udowodnij ,że nie .

13 1
ID:77966

gość-55601

@~gość-98418: ,,zoofilia '' ? Chyba ty masz coś z Biedronia ? Gdzie ty widzisz oskarżenia ? To są opinie ktore wyrażali zwykli pracownicy stadniny w odpowiedzi na uwagi zwiedząjacych na temat zaniedbania obiektów , bałaganu i swoich zarobków . Nie znam obecnego stanu budynków stadniny ani sytuacji finansowej pracowników więc odpisuj do Biedronia albo na Berdyczów .

1 12
ID:77969

gość-90544

@~gość-55601: Co ma Biedroń z zoofilią ? Z panią wszystko dobrze czy tylko rozumowanie zawodzi ? Jak pani pisze " oddawaly zyski w prywatne ręce " to nie jest oskarżenie ? Co to w takim razie jest ? Pani postawiła pierwsza zarzuty a po wpisie widać ,że z myśleniem i wiedzą podstawową problemy więc radzę nie zabierać głosu i się nie ośmieszać .

15 0
ID:77970

gość-78292

@~gość-90544: Nie udawaj głupszego niż jesteś i nie wiesz o co chodzi .To jest cytat z wypowiedzi pracowników stadniny -fachowców opłacanych jak niewolnicy !

0 11
ID:77978

gość-23213

@~gość-78292: Cytat ? ? Pokaż z czego go wzięłaś !

9 2
ID:77979

gość-45455

płacą ci ziomuś za te żenującą reklamę newsweeka na forum? agent jakiś czy jeden z tych nowych działaczy internetowych złapanych do siania fermentu i zmiany opini społecznej o złodziejach z po?

2 8
ID:77983

gość-41730

@~gość-45455: Ty ziomuś nie odwracaj uwagi od złodziei z PIS . Opinia społeczna wie co to SKOKi , GetBack , KNF , dwór panienek w NBP , misiewicze w spółkach SP , i mógłbym tak cały dzień wymieniać.
A tak dla jasności to do kogo ty piszesz , do siebie ?

14 3
ID:77986

gość-56467

@~gość-41730: a Ty nie próbuj nam wcisnąć złodziejstwa z po na powrót. Tam było ow iele więcej grubych afer. Głupich to sobie poszukaj w swoim otoczeniu. Ludzie pamiętają - gorszego dziadostwa jak za platformy to nie było w całej historii po 89 roku.

https://www.se.pl/wiadomosci/polityka/wszystkie-afery-rzadu-po-aa-ThA8-Eg9j-y9iJ.html

https://pikio.pl/pis-wylicza-wszystkie-afery-po-jest-ich-naprawde-duzo-pelna-lista/

wpisz sobie afery rządu tuska w google - zobaczysz ile tegp było. i w formie obrazków jest dużo i w formie tekatu. JA wiem, że ty wiesz, ty tylko z ludzi głupich próbujesz zrobić. PiS obrzucasz błotem? NA swoich popatrz, byli dużo gorsi, tylko kradli. Ci chociaz dają cos ludziom. Ochłapy, ale dają. Wasi nawet ochłapów nie dawali, jak w krajach trzeciego swiata. W krajach europy zachodniej jest tego dużo więcej niż "rozdaje" pis. Poza tym jak sie nie podoba to se wyjedz, droga wolna, mamy otwarte granice.

Głupich to sobie rób ze swoich znajomych, tu są ludzie inteligentni, a przede wszystkim tacy, którzy posiadają pamięć. Agenciku - ile teraz za to płacą? koleżka mój tak zaczła pracować ostatnio, są specjalnie stworzone komórki do kształtowania opini społecznej w sieci - pisze się komentarze, zaczyna dyskusje itp itd. Z tego za dużo kasy niby nie ma, ale znajomy mówi, że jak będzie bardzo dużo pisał na wielu stronach pochwalne opinie dla waszych to najniższą dostanie.

3 15
ID:77987

gość-11798

@~gość-41730: ...Ambergold , Wat, OLT, warszawskie kamienice i nie tylko warszawskie , likwidacja stoczni , hut pod dyktando Niemiec ,,obniżanie podatkow '' .Podwyższenie wieku emerytalnego czego miliony Polaków ryzemu kłamcy nigdy nie daruje !

0 10
ID:77988

gość-25238

@~gość-56467: Ale się gościu rozwinąłeś .Tyle afer było , Zero Ziobro bryluje od trzech lat i kogo za aferę wsadził ? Afery były za PO to czemu nikt nie siedzi ? Sądy pisdusie też zdominowały i czemu nikt nie siedzi ?
Tu masz tematy na dalsze Twoje komentarze bo jako tyn yntylygyntny ( oksymoron w czystej postaci ) oczywiście je skomentujesz :
https://natemat.pl/254755,jakie-afery-wybuchly-za-rzadow-pis-skoki-getback-drugie-pensje
https://pikio.pl/podaj-dalej-oto-lista-50-afer-pis/
https://wiesci24.pl/2018/11/08/lista-100-afer-pis-solidarnej-polski-oraz-polski-razem-oto-obraz-dwoch-rzadow/
http://info.wyborcza.pl/temat/wyborcza/afery+za+rz%C4%85d%C3%B3w+pis
https://crowdmedia.pl/najwieksze-afery-pis-hipokryzja-w-oczy-kole/
https://www.bankier.pl/forum/temat_lista-100-afer-pis,27948961.html
Panie Superagent co z tego jest nieprawdą ? Wykaż inteligencie po kolei bo chyba potrafisz !?
Też z takiej pisdusiowej komórki ( poniżej )jesteś ? Ile wyciągasz ?
https://innpoland.pl/145595,pis-oplaca-armie-internetowych-trolli-odkryli-to-naukowcy-z-oxfordu
https://www.wykop.pl/link/4467001/pis-zatrudnia-platne-trolle-do-walki-w-internecie-news-super-express/
https://crowdmedia.pl/jak-pis-zbudowal-armie-internetowych-trolli/
https://superbiz.se.pl/wiadomosci/pis-oplaca-internetowych-trolli-by-siali-propagande-aa-jLEf-SoL1-mQiX.html

No , inteligencja , gdzie jesteście ?!

16 1
ID:77990

gość-25238

@~gość-11798: Czyli "dobra zmiana " robi dokładnie to samo co poprzednicy ? To gdzie ta dobra zmiana jest ?
A śmieszne emerytury milionów Polaków to czyja wina ? Teraz tez obiecali podwyżki emerytom nie mniej niż 70 zł. i co , znów kłamstwa :
"Zasada "nie mniej niż 70 zł" nie dotyczy jednak wszystkich emerytów i rencistów. Mechanizm jest podobny do tego, który zastosowano w 2017 r., podwyższając skokowo minimalne emerytury do 1000 zł. Mieli do tego prawo tylko ci, którzy spełniają warunek otrzymywania minimalnego świadczenia.
To ta "dobra zmiana " jest , dowcipasku ?:
https://wiesci24.pl/2018/11/08/lista-100-afer-pis-solidarnej-polski-oraz-polski-razem-oto-obraz-dwoch-rzadow/
https://natemat.pl/254755,jakie-afery-wybuchly-za-rzadow-pis-skoki-getback-drugie-pensje

Wstydu nie masz !!!

17 0
ID:77992

gość-11798

@~gość-25238: a gdzie ja powiedziałem, że ja popieram pis? potrafisz ty może czytać zaślepieńcu z po? ja nie popieram nikogo - oni wszyscy czy to po czy pis to jest ta sama banda tych samych ludzi. Nie popieram nikogo, każdy z nich to świnia dbająca tylko o włąsną kieszeń, tylko i wyłącznie. My ich nie obchodzimy w ogóle. No ale Ty musisz już mi coś tu wmawiać. JA NIE POPIERAM PIS, ALE PO DUŻO WIĘCEJ NABROIŁO, OJ BAAAARDZO DUŻO. TYLKO BEZMÓZG POWIE ŻE BYŁO INACZEJ. NIKT PO 89' ROKU NIE SPIEPRZYŁ TYLE CO TWOJA KOCHANA PO. BANDA NIEUDACZNYCH PSEUDOPOLITYKÓW Wmawiaj tym bezmózgim, ja nie mam czasu na dyskusje ze zaślepieńcem. W k... mam was wszystkich - po, pis, sld, itp itd. Dla mnie wy wszyscy jestescie bandą niedorozwiniętych umysłowo złodziei, którzy nawet kraść nie potrafią. Ostatnie moje słowo w tej dyskusji - koncze bo nie bedzie mi jakiś tępy leming wmawiał miłości do jakiegolwiek polityka. Kobiecie swojej wmawiaj...

3 16
ID:77993

gość-25238

@~gość-11798 : Ty niby ten z mózgiem jesteś ? To jak dużymi wołami piszesz to wtedy mózg pracuje czy się wyłącza ? Jaka miłość do kogokolwiek u Ciebie , Ty po prostu jesteś zwykły baran po hemisferektomi , który pojęcia nie ma o lemingach bo gdybyś miał to byś im mózgu zazdrościł . Jak masz równie głupią kobietę to masz z kim gadać ale innym kobietom nie ubliżaj. A gdzie ja Ci napisałem ,że ja z PO jestem ? Tak tylko ci sie ubzdurało bo jak czytasz mądrzejszego to od razu z PO musi być masz zakodowane w tej jedynej sprawnej komórce z tej pozostawionej półkuli. Rzeczywiście skończ bo jak ci hemisferektomię powtórzą to do PISu na siłę wcielą chociaż jak taką nieużywaną półkule sprzedaż to ustawiony do końca życia będziesz.

16 1
ID:77999

gość-26304

@~gość-11798 : Zwróć uwagę że ci ,,niedorozwinięci złodzieje'' to ludzie chorzy , cierpiący na ciężką amnezję .Widać to wyraźnie na zeznaniach przed komisjami sejmowymi -,,nie pamiętam , nie mam takiej wiedzy, zapomnialem , to nie mój obszar pamięciowy , nie mogę odtworzyć tej wiedzy .........'' i tym podobne idiotyzmy wymyślane dla głupich wyborców .

0 13
ID:78000

gość-17596

@~gość-26304: Piszesz o czasach z przed kilku lat a czemu obecnie panujący to takie sklerotyki? Nie wiedzą/nie pamiętają ile wypłaty w zeszłym miesiącu wzięli, jaką nagrodę wczoraj sobie wzięli . Ci są zdrowi ? Piszą ustawę i nie pamięta nikt kto ją zgłosił i napisał - ci są zdrowi ? To jest dla tych mądrych wyborców ? Dla Ciebie ? Nie osłabiaj !

16 1
ID:78006

gość-21981

Niestety to prawda słuchając zeznań najwyższych urzędników państwowych POLITYKÓW !!! trudno oprzeć się wrażeniu że to ludzie niepełnosprawni umysłowo , z amnezją . Pamięć wraca gdy wku....ni wyborcy powiedzą prawdę o polityku oszuście ,nazwą go jak na to zasługuje- złodziej , farbowany lis .Wtedy okazuje sie że nie wolno tych chochsztaplerów krytykować ba oni straszą policją i już pamietają za co bo czują się obrażeni !!!

4 0
ID:78013

gość-45046

co mnie obchodzi jakieś janowo podlaskie - ty popatrz hak twoi idole z po rzadza w miescie. w ch... mam jakieś janowo i jakąś medialną nagonkę, która w rzeczywistości wwygląda zupełnie inaczej. Ty popatrz jacy nieudacznicy z po rządzą w kraju na fotelach prezydenta. to są jaja, to mnie obchodzi, moje otoczenie, a nie jakies janowo i jakies konie. co mnie to? sztucznie wykreowana nagonka nie mająca pokrycia w rzeczywistosci

3 9
ID:78014

gość-78345

@~gość-45046: Panie logiczny walnij się Pan w czoło. Kto wygrał wybory w dużych miastach w Polsce ? Dlatego ,że zle rządzą to mieszkańcy ich wybrali ? Czy to nie jest rzeczywistość ? A Twoje powtarzanie bzdur co ma z rzeczywistością ? Janowo jest przykładem a reszta jak oświata , służba zdrowia ( likwidacja łóżek ) , ceny prądu i wywozu śmieci , szastanie Twoimi ( z podatków ) pieniędzmi na 500 + ( dla bogatych włącznie ) , przekopywanie Mierzei ( dla kajaków ) , płace w NBP i spółkach SP dla dyletantów ( odszkodowania za Obajtka ) , itd. To nie jest rzeczywistość ?
Powtórzę , walnij sie Pan w czoło to może wrócisz do rzeczywistości.

10 2
ID:78017

gość-79197

@~gość-45046: A to jest rzeczywistość ? W firmie gdzie ludzie zarabiają miesięcznie tyle co przeciętny ( Ty jako geniusz pewnie nie ) Polak przez cały rok wydają Twoje ( podatki ) pieniądze na darmową kawę w super kawiarni . To też Ciebie nie obchodzi bo ?
"BP znalazł się pod lupą Najwyższej Izby kontroli. Ta ma zastrzeżenia do projektu opłacania kawiarni dla pracowników za blisko 3 mln zł. Chodzi o kawiarnię tylko i wyłącznie dla pracowników oraz gości centrali Banku. 3 miliony złotych za darmową kawę w NBP Pracownicy za napoje nie płaciliby nic. W ciągu czterech lat wydatki na napoje miałyby wynieść blisko 3 miliony złotych. Zdaniem NBP kawiarnia o powierzchni 250 metrów miałaby ochronić sprzęt przed zalaniem oraz być jednym z atutów w rekrutacji do banku.
https://innpoland.pl/149353,nbp-oplaca-darmowa-kawiarnie-dla-pracownikow-nik-bezcelowa-inwestycja?fbclid=IwAR3nJXPDC_MLnos7cBQiDrKq10U6Y4cCGDhS4ok7o5fWEtfLGwg9HNjfYs0
To są jaja !

10 1
ID:78018

gość-64927

@~gość-78345: ŁoŁoŁooooo a może przypomnij nam ,,sukcesy'' POlitycznych Oszustów którzy rozkradli nasze fundusze emerytalne pod dowództwem rudego kłamcy .

2 8
ID:78024

LALA20

@~gość-25056:

Episkopat chwali rząd, a w napletku ma owieczki.

P.S.
Pozdrawiam - Freiburg.

0 0
ID:78033

LALA20

@~gość-42449:

Najlepszą stajenką, była ta w Betlejem - goń się z Saracenami po pustyni, uchowaj cnotę, '' Nieboska komedio ''.

0 0
ID:78034

gość-30051

@~gość-64927: A Tobie się po prostu należy bo Ty ten z "dobrej zmiany " jesteś ? To Ty może sukcesy " dojnej zmiany " opiszesz pod dowództwem szczerbola i kłamcy.

10 0
ID:78037

gość-69069

@~gość-30051: jaki ty jestes dziwny naiwny i po prostu .... przeciez oni wszyscy to to samo, czy twoja dojna zmiana, czy najwieksze w historii złodzieje i kombinatory z platformy czy komuch z sld. zrozum niemyślący człowieku, że to przedstawienie jest dla takich naiwnych jak ty, żeby się emocjonowali, polaryzowali społeczeństwo i głosowali. dyskusja z tobą facet mija sie z celem i nie ma najmniejszego sensu, bo ty jestes slepy, głuchy i w ogóle tępy jakiś, skoro łykasz te brednie z medialnego przekazu. zacznij używać mózgu, wyjdź z domu, wyłącz z tv, rozejrzyj się, pogadaj z ludzmi. moze w koncu cos zrozumiesz (chociaz nie sądze) ech przykro mówić, ale nasi rodacy są strasznie tępi, że łykają te szopkę od 89 roku. a tak naprawde rzadzi ktos zupelnie inny...

1 9
ID:78038

gość-20122

@~gość-64927: juz zapomnia, po co się z trollem kłocisz, nie widzisz ze to platny komentator? nie karmić trolla, ja właśnie skończyłem, niech sam sobie te bzdury wciska, albo podobnym do siebie nie grzeszącym rozumem lemingom. tyle, nie dyskutuje wiecej z poplecznikami zdrajców kraju, którzy donosili ochpoczo aangeli na swoich. tfu, obsikac moge takich "bohaterów", ciepłym moczem, bo tylko na to zasługują. jeszcze złodziejstwo ekipy disneya nalezałoby rozliczyc i pozabierac dworki i nne majątki

2 9
ID:78039

gość-47110

@~gość-69069: Kto Ci wmówił ,że mózgu używasz ? To jest dobre " wyjdź z domu, wyłącz z tv, rozejrzyj się, pogadaj z ludzmi." a sam co tu robisz ? Siedzisz przy kompie i wciskasz wciąż ten sam tekst. Ty z tych rozgarniętych co wszystko wiedzą a reszta to tępaki ? Jacy Wy światli , inteligentni , oczytani ( o lemingach szczególnie ) , a jaką książkę jeden z drugim przeczytał , na czym w teatrze był , co oprócz powtarzania tych " objawień " potraficie? Inteligencja od "ciepłego moczu " i teorii spiskowych , zbawcy ojczyzny od logicznej dyskusji a przy każdym temacie ten sam tekst wyryty w pustych łbach. Czy aby w Tworkach internetu nie udostępnili ? Który z Was to Napoleon a który Lenin ?

8 0
ID:78040

gość-60237

We Francji też już społeczeństwo zrozumiało że zostało sprzedane za judaszowe srebrniki przez podstawionych ,,demokratow '' z jarmułkami w kieszeni .

0 8
ID:78042


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA