praca we Włocławku

prezydencie Wojtkowski, kiedy obiecane 6 lat temu miejsca pracy? Naobiecywałeś pan i co teraz? Wciąż mamy bezrobocie na poziomie 20%. Co z obietnicami wyborczymi? Te z poprzedniej kadencji niedotrzymane. Kiedy jakieś efekty pana pracy? Poza np. likwidacją ławek?

40 komentarzy

gość-45455

a co go to obchodzi, twoja praca, on swoją ma

4 0
ID:77982

gość-11798

KIEDYŚ PEWNA PANI DYREKTOR I MIAŁA W SZUFLADZIE SWOJEGO BIURKA PEWIEN ZESZYT Z DOBRYMI OFERTAMI DLA WYBRAŃCÓW. NADAL TAK JEST, CZY COŚ SIĘ ZMIENIŁO??

2 0
ID:77995

gość-81656

nigdy ni ebędzie dobrze w mieście, w którym 1/5 produktywnych obywateli nie pracuje, niestety włądza ma to gdzieś. hmm... a może właśnie o to chodzi? żeby tu się nic nie zmieniało? na to wygląda

4 0
ID:78020

gość-64927

@~gość-81656: A gdzie ta 1/5 ma pracować ? skoro przemysł z Włocławka został programowo wypędzony ?

0 0
ID:78023

LALA20

@~gość-81656:

Powiem krótko - czyżby po wiekach powracała świetność Kowala i Brześcia Kujawskiego??????

P.S.
Włocławek - Katedra - czyli miasto City - sorry, zapytam, czy dobrze mnie pojmujesz?

P.S.
Wisła zawsze płynęła ku ujściu, a Włocławek, poprzez wieki się cofał.
Pozdrawiam - Freiburg.

0 0
ID:78028

LALA20

@~gość-45455:

Śmiem twierdzić, że każdy polityk, to osobowość z Trylogii Sienkiewicza - czyli Rzędzian - nie mylę się, z całą stanowczością.

P.S
Pozdrawiam - Freiburg.

3 0
ID:78029

gość-60237

@~LALA20: Nie obrażaj Sienkiewicza i Rzędziana .Porównanie współczesnych polityków do bohaterow powieści Sienkiewicza jest tu nie na miejscu .Jak można porównać oszustów , kłamców i złodzieji do postaci z utworów pisanych ,,ku pokrzepieniu serc '' ?

0 7
ID:78041

LALA20

@~gość-60237:

Znawcy twórczości Sienkiewicza twierdzą - Trylogia byłaby jeszcze bardziej ciekawa, gdyby poniekąd nie była pisana pod
dyktando kleru.
Niepoprawnie odczytałeś osobowość Rzędziana - a z jakimi politykami porównałbyś imć pana Zagłobę?

4 0
ID:78049

LALA20

@~gość-11798 :

Kiedyś pisałem o tym zagadnieniu, a więc - mamusia ma pracę przy biurku,ale, nadchodzi czas, gdy mamusia w pewnym miejscu
zaczyna linieć - czyli, nadchodzi czas, aby biurko przekazać córce.
Nie jest ważne to, że córka skończyła tylko liceum, bez matury - dynastia musi trwać.
Kto na tym cierpi? - absolwenci poważnych uczelni, którzy nie mają '' pleców ''

0 0
ID:78052

LALA20

@~gość-60237:

Wypiłeś za dużo, zjadłeś za mało? - piszesz, '' ku pokrzepieniu serc '' - masz wenę? - śmiech na sali.
Zapamiętaj!!! - Sienkiewicz, nie pisał ku pokrzepieniu serc - Sienkiewicz tworzył.

P.S.
O pokrzepieniu serc Polaków, tworzyli poeci w czasach zaborów - zapytam, ogarniasz temat?

0 3
ID:78053

gość-62945

@~LALA20: z ... nie da się dyskutować ...

0 3
ID:78060

LALA20

@~gość-62945:

Udzielaj się w Radio MaRYJA, TV Trwam i TV razimowej.- te media, to polskie Guantanamo.

3 0
ID:78064

LALA20

ńska
Nawiązując do tragicznej śmierci Prezydenta Gdańska -
nigdy więcej apartheidu, nigdy więcej komunizmu, nigdy więcej faszyzmu, nigdy więcej nienawiści, nigdy więcej P.iS.- uarów.
Dzień, w którym P.iS. - uary przegrają wybory, musi być świętem narodowym w Polsce.

P.S.
Insynuacja -
dwa filmy tworzące całość -
'' Waleczni, przeciw rzymskim legionom ''
'' Kolumna Trajana ''

P.S.
Podam, jako ciekawostkę - obecnie, na starożytnej kolumnie stoi św. Piotrek., Trajan, poszedł w zapomnienie, przykre.
P.S.
WALECZNI!!!, PRZECIW TORUŃSKIM LEGIONOM, NIE PODDAWAJCIE SIĘ, WALCZCIE O GODNOŚĆ POLSKI!!! ,
I O GODNOŚĆ WŁASNĄ - jestem z Wami.
Pozdrawiam Was bardzo - Freiburg.

P.S.
Proszę Adminie o całość - dziękuję.


1 1
ID:78066

LALA20


Nawiązując do decyzji Jurka Owsiaka, po wydarzeniach w Gdańsku -
Jurku, musisz trwać, musisz trwać do końca, tak jak trwał do końca Korczak - nie zgadzam się z Twoją decyzją!!!
Dobrzy ludzie, to my, prawdziwi Polacy, którzy Cię otaczają i wspierają Twą ideę.

P.S.
Czas skończyć w tym chorym kraju z ideą - '' dobry człowiek, to chrześcijanin, a przede wszystkim katolik.
POLACY UDOWODNILI - SĄ DOBRYMI LUDŻMI

P.S.
Adminie, proszę o pełny wpis - dziękuję.

5 1
ID:78067

gość-25276

WOSP zawsze, jak najbardziej, nie mam nic przeciwko, ale O. won, już dosyć siania nienawiści (vide pawłowicz, vide pis, vide cała reszta, po co ta nienawiść? teraz złagodniał nagle? ostatnie pare lat buntował ludzi i krzyczał! np. na festiwalach, w mediach itp nie bądzmy ślepi, wystarczy w sieci pogrzebać, jak na dłoni)

4 9
ID:78068

LALA20


Mam Rodziców w podeszłym wieku, kocham Ich i szanuję.
Kocham Ich m.in. za to, że nie mają fobii religijnych.

3 0
ID:78069

gość-45471

@~gość-25276: przykre i smutne. Ale niestety takie są fakty. Teraz każdy mu zapomni bo on przecie półbóg. Ale pamiętam wykrzywkiwanie że sceny i na konferencjach.ile rok? Dwa temu? Teraz na innych zgania, a sam nakrecal te chora spiralę

2 12
ID:78073

LALA20


Chcę zauważyć - kolebka demokracji - starożytna Grecja - greccy filozofowie mówili -
'' Pełna demokracja, to anarchia ''.
Amerykański '' Kapitol '', czyli amerykańską '' demokrację '' można o kant '' ptaka '' rozbić.

P.S.
Sorry, w dużym stopniu znam historię Ameryki, - w dużym ?, trochę przesadziłem.
P.S.
Mam uprzedzenia do wielu osobowości amerykańskich - m.in., nie nawidzę zabójcy Indian - był nim Andrew Jackson,
pseudo - Old Hickory - póżniejszy prezydent, Jefferson, jako człowiek nauki, też miał wiele '' za uszami ''

0 0
ID:78075

gość-54957

@~gość-45471: O czym Wy chrzanicie! On komuś nekrologi w necie drukował , on kogoś chciał na łyso golić , on krzyczał " komuniści i złodzieje " , On mówił " zdradzieckie mordy " ? Co niby krzyczał ze sceny ? Pawłowicz robi co chce i nic w tym temacie. Pogięło Was , co Wy chrzanicie ? Jakie fakty ?

11 1
ID:78076

gość-45471

@~gość-54957: nie lubie zaślepionych wyznawców jedynej słusznej kwestii, którzy wybiórczo traktują docierające do nas informacje. Ja go takiego pamiętam od dobrych 5 lat. wiem co widziałem, wiem co słyszałem, wiem co czytałem. nie wymyśliłem sobie tego - proponuje poczytać jakieś biografie itp. może się czegoś dowiesz. Jednoznacznie określił się politycznie, po co?

2 9
ID:78078

gość-54957

@~gość-45471: Jedni stawiają szubienice i palą kukły na ulicach a Ty o zaślepieniu bredzisz ? To nie jest z Twojej strony wybiórcze ? Biografie polecasz ? Pewnie te pisane przez Ciebie bo Ty taki niepolityczny , bezstronny i sprawiedliwy jesteś ? Jaką biografię ostatnio czytałeś ? Jeżeli nie lubisz " zaślepionych wyznawców " to jak ciężko musi się Tobie żyć nienawidząc samego siebie.

12 1
ID:78080

gość-54544

@~gość-45471: Wróć na TVP i TVPinfo do prawdziwych , obiektywnych pasków i komentarzy i nie truj jadem , którym tam się zaraziłeś. Umów się z Pawłowicz na żarcie i podyskutowanie na najwyższym poziomie chamstwa i podłości . Czasem żeby pokazać inteligencję i asertywność lepiej zamilknąć ale w Tobie tych cech próżno szukać .

12 1
ID:78081

gość-62606

@~LALA20: Jurek odszedł bo naraził uczestników na realne zagrożenie nie zgłszając imprezy masowej zgodnie z ustawą . ..i jesli on był organizatorem to będzie musiał ponieść konsekwencje . I tu polityka ani ideologia nie ma nic do rzeczy .

2 12
ID:78083

gość-17955

@~gość-62606: jurek odszedł, aby zrzucić z siebie odpowiedzialność. to oczywiste. impreza powinna być zgłoszona jako masowa, a nie byłą. to i wiele innych. ale widze owce nadal nie myślą, nie potrafią, więc ja owce uczył używać rozumu nie będe. żegnam

2 11
ID:78084

gość-81163

@~gość-17955: Jak można kogoś czegoś uczyć samemu tego nie umiejąc a brak rozumu przykrywać butą i bezczelnością ? Pożegnałeś się ? To jak masz choć odrobinę rozumu to już tu nie wracaj !

12 1
ID:78086

gość-45747

prawda boli, co? ano, takie życie...

1 2
ID:78087

gość-30495

@~gość-45747: Ciężkie masz życie

3 1
ID:78088

gość-39531

W związku z niezgłoszeniem przez WOSP imprezy masowej toczy się postępowanie prokuratorskie , a podobno wcześniej też na tym wielokrotnie oszczędzano .

2 7
ID:78089

gość-45747

@~gość-30495: ja? nieee, ja mam cudowne życie. świetnie zarabiam, mam piękną kobietę, wspaniały dom i cudowne dzieci. ale tobie mocno współczuje, nie przyjmować żadnych argumentów, kierować się emocjami zamiast rozumem. tak mają ci z sekty pana O. nic do nich nie dociera, żadne fakty, żadne argumenty - zawsze natomiast jest szantaż emocjonalny i grube wyzwiska od całej sekty. brawo. to najlpiej świadczy o jego wyznawcach. ja też znikam z tej dyskusji - nie da się porozmawiać na argumenty. sam ze sobą sobie gadaj. najlepiej ci wychodzi. ja również znikam stąd, jak kolega wyżej. jak mawiał klasyk "Nie dyskutuj z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem."

1 11
ID:78090

gość-30495

@~gość-45747: Argumenty ? W/g Ciebie mam straszne życie , nie zarabiam,nie mam kobiety , domu i dzieci bo Ty masz argumenty ? Jakie ? Co tu robisz jeżeli masz to wszystko ? Wniosek , kłamiesz, bo tutaj się tym wszystkim chwalisz co byś chciał mieć a tymi wpisami masz tego namiastkę i jak stąd znikniesz ( siebie okłamujesz ) to nic się nie zmieni - zaistnieć próbujesz atakować ludzi którzy są kimś. Jurka proszą tysiące ,żeby został a ja będę pierwszy , który poprosi Ciebie - znikaj !

11 1
ID:78091

LALA20

@~gość-62606:

Q...wa w d..pę mać, gościu, a pielgrzymki do Częstochowy nie są zagrożeniem dla ruchu drogowego, dla ogółu?
Na pielgrzymkach do Częstochowy, zużywa się najwięcej '' gumek ''
Bród, chuć, robi swoje - maszerujcie dalej, ze swą głupotą religijną - ku Biegunowi Południowemu.
'' Kochać '' was .

7 0
ID:78092

LALA20


Gdy patrzę na '' dobrego chrześcijanina - katolika '' - odnoszę wrażenie, że patrzę na tajpana.

4 0
ID:78093

gość-62627

@~LALA20: aj, waj ,aj, waj a ty byłeś choć raz na takiej pielgrzymce ,,zużywającej gumki ''? A wiesz że każda pielgrzymka poruszająca sie w pasie ruchu musi być uzgodniona z Policją ? ,,Q.... wa'' to jakies historyczne określenie ?

0 10
ID:78098

LALA20


@~gość-62627:

Gościu - '' Nie ma wody na pustyni........... '' , po tym wpisie, zaschło Ci w gardle - napij się wody święconej.

P.S
Historia - ma ścisłe określenia - tak samo, jak matematyka - rajdy religijne? - cóż to takiego???

0 0
ID:78099

gość-15671

@~LALA20: choć na jakiś czas przerwij tą fobię historyczną zobaczysz jak ci ulży ...

1 0
ID:78100

LALA20

@~gość-15671:

Nie mogę - '' Psy szczekają, karawana idzie dalej ''.

P.S.
Jestem mieszkańcem Włocławka - będę '' szczekał '' i pisał, przeciwko szakalom, likaonom i hienom - uszanuję tylko
lwy, lamparty i gepardy - czyli, prawdziwych gospodarzy Włocławka.
Pozdrawiam - Freiburg.

2 0
ID:78101

LALA20


Urodziłem się w komunistycznej Polsce, marzyłem, o Polsce lepszej, na dzisiaj, jestem obywatelem kraju bezprawia -
chaosu i nienawiści.

PS.
Jak ja nie trawię kleru i pisiorów..

P.S.
Marek Grechuta - '' aromatycznie '' śpiewał - ''mandarynki, pomarańcze, pomarańcze, mandarynki........................... '',
nie był lubiany przez obecnych łobuzów .

6 0
ID:78102

gość-83433

@~LALA20: Musisz sobie odkwasić żołądek POmidorami wtedy wszystko strawisz ....tak jak oni .

0 8
ID:78104

LALA20

@~gość-83433:

Wiesz, po prostu, uwielbiam, nasze, polskie naturalne pomidory - w temacie, nie znoszę zachodniego ścierwa, aczkolwiek,
kupuję pomidorowe soki na polskich stoiskach w marketach.

2 0
ID:78105


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA