Adamowicz & mowa nienawiści

Pana Adamowicza nie trawiłem, był dla mnie reprezentantem cwaniaków i złodzieji, którzy poprzez solidarność utorowali sobie drogę do prywatnych fortun i karier, ale pomimo to jako człowiek szczerze mu i jego rodzinie współczuje. Nie tak powinno się kończyć ludzkie życie.

Rozwala mnie natomiast (który to już raz) hipokryzja w mediach: "skąd się bierze tyle nienawiści i złych emocji? wokół nas?".
I wszyscy w TV od kler przez tzw. specjalistów po zwykłych zaczepianych na ulicach ludzi nie mówią tego co jest oczywiste: LUDZI JARAJĄ TAKIE ZDARZENIA, CHCĄ ICH. O dziennikarzch i ogólnie mediach nie wspominając. Stefan W. zamordował przede wszystkim dlatego ŻEBY ZAISTNIEĆ. I całe bydło publiczne tak go właśnie nagrodziło, umożliwiło mu to poprzez rozgłos. To samo kilka lat temu zrobił Anders Breivik. Taki właśnie cudowny model życia zaczerpnęliśmy bezkrytycznie z zachodu wraz z kapitalizmem: oprócz hasła "miej ile się da" pokutuje drugie "lansuj się ile się da" nieważne w jaki sposób.
Założe się że aktualnie niejeden dziennikarzyna duszę by teraz oddał żeby mieć np. wyłączność na wywiad z tym gnojem. A za 5-10 lat gościa pewnie szybciej wypuszczą i jeszcze książkę napisze albo w tvn-ie wyląduje.
A powinie skończyć w ciągu kilku dni na krześle elektrycznym, względnie na szubienicy.
Ale to w lewackim społeczeństwie nie przejdzie, uczciwym (haha), honorowym (oczywiście) i współczującym (tylko nie tym komu trzeba).
Zatem w pokorze czekamy do kolejnych takich zdarzeń, oby ofiarami nie byli nasi bliscy...

57 komentarzy

gość-24668

Dokładnie tak. Nikomu takiej śmierci nie życzę ale do cholery ta szopka to już himalaje hipokryzji są.

A jak umarł Pan bogaty
To mu nieśli wieńce, kwiaty
Order dali mu po śmierci
By mu złocił się na piersi

A jak umarł chłop z fabryki
Nie płakali, bo był nikim
Odszkodowań nie ma wtedy
Trumnę trzeba brać na kredyt

A jak padło dziecko z głodu
Nie ruszyło to narodu
Dalej po bogaczu kwilił
Taki to był nastrój chwili

Po bogactwie cień zostaje
I choć śmierć nasz grosz wydaje
Nie kupimy skrawka nieba
Na niego zasłużyć trzeba

16 12
ID:78114

gość-14245

Słusznie , bo jak z urzędniczej pensji można odłożyć w Polsce na zakup 7 luksusowych mieszkań i zapełnić 20 kont ? Tym bardziej że w niezależnych mediach pojawiają się głosy odmienne od tych które kierują uwagę opinii publicznej inne niż obłęd przyczyny tego mordrestwa .
No i Brevik nie miał tylu meszkań i tak zasobnych kont jak wyrzucony z PO Adamowicz . Coś jest na rzeczy ?

19 16
ID:78115

gość-81901

Tam na scenie było bardzo dużo osób
https://www.popularne.pl/wp-content/uploads/2019/01/1-47.png

1 0
ID:78118

gość-97701

Jakich fortun , jakiej kariery ? Ludzie go wybierali bo był porządnym człowiekiem i Prezydentem Gdańska a Ty mu od " cwaniaków i złodziei " ? Jakim człowiekiem Ty jesteś żeby tak pisać gówno wiedząc ? Hieny rozumiem ( głód z lenistwem ) , pasożyty też ale takich narośli na społeczeństwie którzy jeszcze krytykują innych nie pojmuję. Zaistniałeś - wywołałeś u mnie odruch wymiotny i nic poza tym.

17 25
ID:78119

LALA2O


@ nacjonalista

Myślę, że logiki, powinien cię uczyć Seneka Młodszy - a tak ogólnie zapytam - gdzie się potłukłeś???

Polski pisarz, Janusz Meissner napisał m.in. powieść p.t. '' Opowieść o korsarzu, Janie Martenie, zwanym Kuną.
Jan Kuna, postać autentyczna pochodził z Elbląga był żeglarzem - pięknie '' kochał '' Hiszpanów i Portugalczyków.
Został ścięty w Gdańsku, na Dworze Artusa, przy Zielonej Bramie - był człowiekiem niewinnym.

P.S.
Natomiast, w ten sposób powinien skończyć morderca Prezydenta Gdańska.

8 8
ID:78121

gość-42858

@~gość-97701: To znaczy ze postępowania sądowe nie miały podstaw do ustalania skąd miał na te mieszkania i na te konta ?
A ,,układ gdański'' szeroko opisywany przez redaktorow śledczych to tylko bajki dla doroslych ? A sprzedaż obcemu kapitałowi infrastruktury miejskiej to też bajki ? Coś za dużo tych ,,bajek'' w mediach na temat tego pana , nie sądzisz ? Ale zwykle czas
odsłania takie ,,artefakty'' wiec poczekajmy.







15 15
ID:78122

gość-22025

Wy wszyscy to oczywiście chrześcijanie ? Pobożni , przestrzegający przykazań , którzy nigdy nie odpuszczą okazji dowalić drugiemu człowiekowi . Nie piszecie o dzieciach ,którym ufundował stypendia w Aleppo i to dopiero teraz to wyszło bo nie robił tego dla poklasku, nie piszecie że sam jezdził z konwojami humanitarnymi, że ściągał rodziny zesłańców do ich rodzinnego kraju, o książkach które napisał , itd.
Wy jako chrześcijanie musicie nawet parę godzin od tragicznej śmierci unurzać każdego w błocie . Czy każdy chrześcijanin czy tylko każdy Polak jest taki podły ?

19 7
ID:78123

gość-66594

SANTO SUBITO!!!
buahahaha
paranoja osiągnęła stan krytyczny
owce są najlepsze

7 4
ID:78126

gość-66594

@~gość-97701: nic nie wiesz. kompletnie nie masz absolutnie żadnej wiedzy. zamilcz. dyskusja jest wśród ludzi , którzy mają o czymkolwiek pojęcie. ty powtarzasz brednie z tvn. zniknij.

14 13
ID:78128

gość-34610

proponuje wszystkim obrońcom pogrzebać w google. od cholery jest informacji na ten temat (na temat niejasności, rozpraw sądowych i śledztw w tej sprawie). także na szanowanych i poważanych portalach. pozdrawiam. Idiotów pieniaczy bez jakiejkolwiek wiedzy proszę o nie brania udziału w dyskusji. Dyskusja jest dla ludzi inteligentnych, a nie dla imbecyli.

13 12
ID:78129

gość-97239

@~gość-42858: Wracaj na TVPinfo bo poziomem tylko bajki możesz próbować zrozumieć i to te króciutkie. Może baśnie o SKOKach, GetBacku, Srebrnej, KNF ,itd to też te " artefakty " na które czekasz ?
zero wstydu i honoru u Waści !

13 17
ID:78130

gość-97239

@~gość-66594: To " buahahaha " to u ciebie eksplozja wiedzy ? Do czego "owce są najlepsze " ? Do poziomu dyskusji czy to tylko seks ?

4 11
ID:78131

gość-34610

@~gość-97239: brak argumentów przejawia się agresją i personalnymi atakami u tych mało inteligentnych. jak się nie ma nic do powiedzenia, nie ma się argumentów w dyskusji, to próbuje się deprecjonować rozmówce łapiąc za słówka i atakując personalnie. żałosne i niskie, żal mi Ciebie, serio.

3 12
ID:78132

gość-97239

@~gość-34610: Ty jesteś ten inteligentny od googla i argumentów ? Tu masz argumenty z googla :
https://www.spidersweb.pl/2018/05/ziemia-jest-plaska-konwent-plaskoziemcow.html
https://www.tvn24.pl/magazyn-tvn24/istnieje-zewnetrzna-krawedz-swiata-200-dowodow-na-to-ze-ziemia-jest-plaska,122,2191
https://koduj24.pl/wszystkie-afery-jaroslawa-kaczynskiego-i-jego-ekip/
Czekam na odpowiedz wszak argumenty z googla są " wiarygodne, obiektywne, prawdziwe " i na pewno zasługują na komentarz takiego inteligenta jak Ty. Pokaż te "szanowane i poważne " portale nie dla idiotów i imbecyli , pokaż jaki Ty wielki myśliciel jesteś . Ja strasznie Tobie zazdroszczę ; taki skromny, oczytany ( googl ), wszystko wiesz najlepiej , masz paski TVPinfo i je rozumiesz .
Na prawdę Ci zazdroszczę

16 2
ID:78134

gość-34610

z inteligentnymi inaczej nie dyskutuje. napisałem już wyżej.
poszczekaj sobie kundelku do kogoś innego, nie mam czasu na takich jak Ty

2 13
ID:78135

gość-97239

@~gość-34610: Ty jako inteligent nie podajesz adresata swoich wypocin ? Zdania zaczynasz z małej litery , a to " wyżej " rzeczywiście mówi wszystko.
Jak na inteligenta przystało : nie podałeś adresata, nie umiesz pisać w ojczystym języku, czas spędzasz w necie ( natychmiastowa reakcja na każdy wpis) , nie potrafisz wskazać żadnego " szanowanego i poważnego " portalu, ....
Typowy z Ciebie inteligent z brakiem czasu !

12 2
ID:78136

gość-70783

@~gość-97239: Te uwagi to raczej do polityków a nie do wyborców bo to oni (jak pokazują media) sa źródlem podziałów i konfliktów .Pytam jeszcze raz - w jaki sposób urzednik panstwowy jest w stanie zarobić z pencji na 7 mieszkań i 20 kont? To sa dane którymi operują organa sledcze a nie bezpodstawne wymysły tak wynika z artyułu cytowanych redaktorow .

2 7
ID:78137

gość-70783

O , a to co takiego ?
,,Jarosław Wałęsa: niech Paweł Adamowicz tłumaczy się z walizki z pieniędzmi https://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/2186986 ''
Pan Jarosław Wałęsa chyba jest ....członkiem PO która teraz ustami Schetyny krzyczy ,,santo subito ''?

1 7
ID:78138

gość-72926

Te, "nacjonalista" , już twój nick przyprawia mnie o mdłości, zrozum w końcu że gdańszczanie wiedzieli lepiej kogo wybierać na swego prezydenta, a i następną kadencję wygrałby w cuglach. W trójmieście spędzam regularnie wakacje i twierdzę że to co tam zrobiono za kadencji prezydenta Adamowicza to "kosmos" o którym inne miasta mogą pomarzyć. Porzuć więc ten mentorski ton, boś zwykły prostak zatęchły jesteś. Może się wypowiedz w pozytywnym tonie - KOGO TRAWISZ (pewnie Międlara, Pawłowicz i Tarczyńskiego), to wtedy pogadamy.

16 19
ID:78139

gość-89070

@~gość-70783: Do Twojego rozumku nie potrafi dotrzeć ,że urzędnik państwowy może napisać dwie książki lub robić cokolwiek poza pracą ? Książki to są takie prostokąty z kartkami i literami które kupują ludzie w księgarniach i za nie płacą żeby dowiedzieć się czegoś mądrego . Co ty rozumiesz przez media ? Jaką książkę ostatnio przeczytałeś ? Zgaduję ,że żadną bo szkoda byłoby 30 zł a za tyle zgrzewkę szczynowatego piwska wolisz wypić. Pisząc o cytatach podaje się kto i co a ty jeszcze o organach pitolisz .
Nie masz pojęcia o rzeczywistości a sądząc po Twoich "argumentach " to nie jest rzeczywistość tylko konkretny kanał TV i to na pewno nie ten ,który zmusza do myślenia. Media żyją ( żerują ) z takich jak Ty a książkę ( jedną ) przeczytało 38 % Polaków i dam sobie rękę uciąć ,że Ty z tych 62 %pozostałych jesteś.
https://www.bn.org.pl/aktualnosci/3497-stan-czytelnictwa-w-polsce---pelny-raport-do-pobrania.html

16 12
ID:78140

gość-68668

@~gość-89070: jak żyję nie słyszałem, żeby w Polsce ktoś tyle na ksiązkach zarobił. A już na pewno nie na takich. zejdź na ziemię panie fantasta. Ludzie głupi nie są, koniowi wmawiaj takie bzdury. (widzę, że na portalu zainstalowała się platformerska opcja pisząca komentarze. Taki nowy sposób na zyskanie popracia politycznego (zaraz po budowaniu poparcia na trumnie śp)

11 15
ID:78143

LALA 20

@~gość-89070:

Kładziesz mu do łba książki? - '' kultura magdaleńska '' , kultura Bushmanów, to dla niego Kosmos - najlepiej czułby się jako
uczestnik '' Kryształowej Nocy '', niszcząc m.in. dzieła Goethego.

7 0
ID:78144

gość-76532

@~gość-68668: Ty koniom nie ubliżaj. Książki to przykład że ludzie robią wiele rzeczy . Jeszcze moze długo pożyjesz a i tak nic mądrego nie usłyszysz bo tam gdzie utkwiłeś mądrych nie ma . Zostań tam i nie ubliżaj Tym , którzy już po tamtej stronie i bronić się nie mogą. Spróbuj znalezć w sobie odrobinę honoru i szacunku dla innych to może kiedyś ....

14 0
ID:78147

gość-47323

@~gość-89070:
https://wpolityce.pl/polityka/418983-pyza-i-wiklo-w-sieci-nie-wszystkie-afery-adamowicza..............................

0 4
ID:78148

LALA20

@~gość-22025:

W Ziemi Świętej Saraceni rozpoznali się na chrześcijanach, i słusznie ich '' kochali ''.
My Polacy, zbyt długo się wahaliśmy, aby roz......lić zakon Najświętszej Marii Panny - to był błąd!!!

0 0
ID:78149

gość-83522

@~LALA20: Jak piszesz o ,,saracenach '' to napisz w czym oni byli lepsi od chrześcijan i dlaczego stosowali takie zabiegi ,,kosmetyczne '' jak wyrywanie językow albo ,,manicure'' do nadgarstka włącznie ?

1 3
ID:78154

LALA 20

@~gość-83522:

Dla mnie, jesteś ignorantem, co do historii.
Saladyn, był mądrym człowiekiem, wodzem, nałykałeś się bzdur.

P.S.
Biali ludzie - chrześcijanie, byli zmorą poza Europą - nieśli śmierć, łzy i cierpienie dla ludów Świata.
Ci '' chrześcijanie '', walczyli między sobą w Europie jak wściekłe psy - przy aprobacie '' Białych Tatusiów ''.

P.S.
Polecam Ci film p.t. '' Imię Róży ''.

2 0
ID:78157

LALA 20

@~gość-83522:

Wyznaję definicję - dobry człowiek, nie koniecznie, musi być chrześcijaninem - katolikiem.

2 0
ID:78158

LALA 20

@~gość-42858:

co rozumiesz pod pojęciem - '' przejęcie infrastruktury miejskiej przez obcy kapitał '' - jak napisałeś.

P.S.
Myślę, że jesteś dorosłym człowiekiem, ale, w dalszym ciągu, uczęszczasz na lekcje religii, a w ramach relaksu,
słuchasz radio maRYJA, i tv trwam + oczywiście, tv rażimowa - relaksuj się, i nie zaniedbuj kapucyna.

1 0
ID:78160

gość-12963

@~LALA 20: jak mnie śmieszy ta tvpis, trwam i radio maryja, hahaha
jak TVN PRZEZ LATA nakur...ał cały czas swoje, to jakoś nikomu nie przeszkadzało (sprytniejsi są, lemingi do dzis nie widzą manipulacji, hehe), nikt nie protestował, że tam tylko po i liberały. A jak wytworzyła się przeciwwaga medialna (musi byc!) to nagle jaki jazgot. masakra, jacy wy jesteście ślepi, głusi i niestety tępi...Wez pod uwage ze tvpis i trwam i maryja to JEDYNE znaczące media tej strony politycznej. cała reszta jest tej drugiej strony, z tvn onetem na czele. taki niby mądry jestes, taki obeznany, a taki śmieszny i taki nierozgarnięty. brak słów

17 14
ID:78162

gość-39629

@~LALA 20: Wyobraź sobie (o ile potrafisz) żę najwpierw byla ksiązka -czytałeś ?

1 2
ID:78163

gość-56564

@~gość-12963: Jeżeli nie widzisz wyższości TVN nad TVP to tylko świadczy jaki jesteś ty rozgarnięty. TVP i TVPInfo jak sam PIS ( głosem Piotrowicza https://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/573599,stanislaw-piotrowcz-w-kozieglowach-o-tvp-info.html) przyznał jest dla mniej rozgarniętych i dla takich jest przeznaczony . Ciebie miał na myśli i widać ,że się nie mylił . Oglądasz coś dla baranów a masz przekonanie żeś mądry i obeznany , wciskają Ci kit a Ty jakbyś sam penicylinę odkrył taki rozanielony w swoim geniuszu. Wiesz czemu TVN ma np. Xięgarnię z recenzjami książek a Ty masz Familiadę ? No pomyśl ! Ups ale mi się żarcik udał . Kończysz pisząc " brak słów " i nie dziwota , przy deficycie intelektualnym to normalne więc wróć do TVP żeby samoocenę podbudować jaki z ciebie orzeł.

18 17
ID:78167

LALA20

@~gość-39629:

Gościu, naprawdę, jesteś boski, podziwiam Cię.
P.S.
Książki, które ja przeczytałem, porównaj z lawiną, która by Cię unicestwiła.

2 0
ID:78168

gość-37452

@~LALA20: Wyobraź sobie (o ile potrafisz) że inni też trochę książek przeczytali , tylko wyniesiona z nich wiedza i skromność nie pozwala im na chwalipiętstwo i stroszenie ogona jak paw .Czego o tobie powiedzieć nie można .

0 7
ID:78170

gość-32121

@~gość-37452: Panie oczytany ! Z logiką to po tych twoich książkach krucho strasznie. Jeżeli zarzucasz LALI20 "chwalipiętstwo i stroszenie ogona jak paw " to w pózniejszym stwierdzeniu " Czego o tobie powiedzieć nie można " sam temu zaprzeczasz bo jeżeli już to powinieneś napisać : Co Ty czynisz bez przerwy . Wróć więc do czytania bo to " trochę książek " to wciąż tylko trochę.

11 0
ID:78171

Wolnościowiec

@~gość-56564: Wyższość TVN na TVP dobre sobie. Obie telewizje uprawiają propagandę tylko jedni dla wyznawców PiS , a drudzy dla betonu PO. Gdy obejrzy się serwisy newsów w tych tv to ma się wrażenie, że Polska to kraj mlekiem i miodem płynącą lub totalna ruina! Ludzie zacznijcie myśleć i wyciągać wnioski inaczej ciągle będziemy trwać w tym postmagdalenkowym bagnie!

17 12
ID:78173

gość-39424

@~Wolnościowiec: Skąd u Ciebie przekonanie ,że to Ty myślisz ? Masz na to jakiś dowód ? Według niektórych z tego forum to jak coś jest na googlach to ma sens a jak nie ma to nie istnieje ; wklej adresik z potwierdzeniem ,ze Wolnościowiec myśli a wtedy wyciągniemy wnioski.

13 15
ID:78175

gość-81802

@~gość-39424: to to jest nic. wg takich oświeconych jak ty, to co jest w tv, gazetach i radiu to jest pewnik...

5 5
ID:78176

gość-15335

@~gość-32121:Poćwicz czytanie ze zrozumieniem , wtedy będzie ci łatwiej .

1 2
ID:78177

gość-39424

@~gość-81802: Kłopoty logiczne ? Jeżeli się z tego nabijam ( nieomylność netu ) to w/g Twojej logiki tak uważam ? Prawda jest taka ,że są różne stacje radiowe i TV i to od nas zależy w konfrontacji z prasą , książkami , filmami i wiedzy ogólnej jakie wyciągamy wnioski. Rozbrajają mnie ludzie typu Wolnościowca , który zakłada ,ze On wie lepiej bo myśli a ci co uważają inaczej nie myślą . Dlatego pojawił się mój sarkastyczny wpis do tego myśliciela. Nie wiem z czego Ty wyciągnąłeś wnioski ale Ciebie o adresy tych mądrości już nie pytam.

17 16
ID:78178

EmerytSygnalista

~gość-70783 nie masz pojęcia o wynagrodzeniach aparatczyków Pierwszego Sekretarza KC towarzysz Jarosława Kaczyńskiego. To o czym napisałeś to tylko na waciki. O wacikach w towarzystwie się nie opowiada.

3 0
ID:78185

EmerytSygnalista

~LALA20, takie mier( piiiiik.)noty jak gość-83522, nie mają o tym pojęcia. Jego nastoletnie doświadczenie nie ma się nijak do rzeczywistości która go otacza. Tylko mu współczuć jego rodzicom. A może wychowało go kółko różańcowe...któż to wie...

2 0
ID:78186

EmerytSygnalista

@~gość-39629: Sam sobie tego plusika kliknąłeś ? :-) Za maluczki dla LALA20, dorośnij ciut ciut...a i wypociny poprawisz..

2 0
ID:78187

EmerytSygnalista

@~LALA 20: toć to nie kapucyn, a siurek ! Do kapucyna trzeba dorosnąć. No.

0 0
ID:78188

EmerytSygnalista

@~gość-39629: (najwpierw) Wpierw był węgiel. Poszukaj siurka i pobaw się nim. A kiedy dorośniesz...wtedy podyskutujemy.

1 0
ID:78189

LALA20

@~EmerytSygnalista:

Powiem Ci krótko, i przejrzyście - zapoznaj się z literaturą fachową Dr. Zbigniewa , Lwa Starowicza, piszesz bzdury.
Pierwszą z jego książek, którą Ci polecam - to - '' Seksualizm dzikich '', czytając dalsze Jego książki, dojdziesz do zrozumienia i
osobistej '' satysfakcji'.

P.S.
Pamiętaj, w swej '' mądrości '', nie zawiedż swej kobiety, i nie zrób jej zawodu.

0 0
ID:78191

LALA20

@~EmerytSygnalista :

Pisałeś i piszesz, że jesteś wrogiem - '' jedynie słusznej wiary ''.
Ja też nie jestem sympatykiem katolicyzmu.
Nigdy nie byłem w Egipcie - do czego zmierzam? -
w przyszłości polecę do tego kraju, ale, nie teraz, zwiedzę Muzeum kairskie i piramidy.
Zależeć mi będzie na tym w tym kraju, aby spotkać Koptów, i ich jaskiniowe kościoły - to są pierwsi chrześcijanie -
ludzie godni szacunku - czy Ty mnie rozumiesz???

P.S.
Nie chwaląc się, jestem o krok, od spełnienia swego marzenia - wraz z żoną stanę nad '' Grand Canyon ''.

0 0
ID:78192

LALA20

@~EmerytSygnalista:

Masz rację, w dziejach świata, węgiel mówi wiele.
Zapytam, byłeś członkiem wyprawy Darwina???

0 0
ID:78193

gość-52524

To też jest mowa nienawiści ?
https://wpolityce.pl/polityka/418983-pyza-i-wiklo-w-sieci-nie-wszystkie-afery-adamowicza
Przeciez sądy i prokuratorzy potwierdzają to co ci redaktorzy ustalili a mieszkańcy Gdańska wiedzą od lat !!!

1 12
ID:78200

gość-58932

@~gość-52524: Jakie sądy ? Ty się lepiej Misiaczkiem Antka zajmij bo go aresztowali . Taki wspaniały młody , zdolny , ambitny a oni go do aresztu . Walcz o niewinnego chłopa bo przecież musi być niewinny jak nagonki nie było.

14 2
ID:78202

Wolnościowiec

@~gość-56564: "Wiesz czemu TVN ma np. Xięgarnię z recenzjami książek a Ty masz Familiadę ?" TVP ma TV Kulturę a TVN "Ukrytą prawdę" i tyle na temat wywyższania jednej tv w stosunku do drugiej. Nie mam monopolu na rację nie twierdzę, że tylko ja myślę, ale rozbrajają mnie Goście którzy patrzą przez pryzmat TVP lub TVN.

20 8
ID:78203

gość-71707

@~Wolnościowiec: A Twoi rodacy myślą ? A teraz to https://www.press.pl/tresc/56163,polsat-news-i-tvn-24-bardziej-rzetelne-niz-tvp-info_-sondaz-ibris-dla-_rz_

8 9
ID:78257

LALA2O

@~gość-71707:

Gdy jest czas wiadomości w razimowej T.V. - ja jestem w łazience, wykonuję, zwykłe, normalne czynności po całym dniu.

P.S.
Nie byłbym sobą - '' kochać ''- '' pisuary '' - Waleczni, upadł Rzym, Polska, nie upadnie nigdy!!!
P.S.
Jakim żałosnym człowiekiem był, ostatni Cesarz Rzymu, Konstantyn - po tych wydarzeniach, w Europie nastąpiła ciemność -
zaczęła nadawać T.V.P. - Info.

0 0
ID:78260

gość-92254

@~LALA2O: Konstantyna też odpowiednio ,,docenili '' .

1 0
ID:78263

LALA 20

@~gość-92254:

Odpowiem Ci krótko, masz rację - Cesarz Konstantyn, i jego mamusia Helena , podważyli godność Rzymu.
Jest to dłuższy temat - zapraszam.
Pozdrawiam - Freiburg.

0 0
ID:78271


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA