kontrowersyjna transmisja

Stado pawianów na pogrzebie prezydenta Adamowicza
https://infoplanet.pl/pl/news/portal/polska/wydarzenia/polska-stado-pawianow-na-pogrzebie-adamowicza/

29 komentarzy

gość-37452

Przepraszam to jeszcze uroczystości się nie zakończyly ????

2 1
ID:78169

EmerytSygnalista

~kontrowersyjna transmija - Czy chodziło o pawianów w piuskach i ornatach? czy panów w mitrach bo nie wiem...Już żałuję, bo nie widziałem

4 0
ID:78190

LALA 20


W tych uroczystościach nie powinna brać udziału '' pierwsza szklanka R.P. ''.

0 2
ID:78194

gość-52524

@~LALA 20: Masz na myśli bufetową Salcie ?

0 5
ID:78201

gość-53165

,,Wiosna ''a może ,,Wiesna '' ........ czyli kolejna V kolumna PO wyłania się z zasp śneżnych .PO Palikocie i Petru zagraniczne media powołały kolejnego papierowego idola który ,,wie czego wyborcom potrzeba ''ale niekoniecznie radzi sobie w Słupsku . Kabaret , kabaret ...

0 18
ID:78223

LALA20

@~gość-53165:

''Wiosna '', czas radości, czas cudu narodzin - czas nowego życia - na '' starych badylach, łodygach, liściach '',tworzy się
nowe życie, '' stare, tworzy nową podściółkę pod nowe życie ''.

Królowa Wiktoria mawiała - '' Niech Słońce nigdy nie zachodzi nad Imperium Brytyjskim ''.
Ja mówię - Niech Słońce, zawsze świeci nad Polską. - nastał Nasz czas, czas '' Wiosny '',?, to się okaże.
Wieżę w to, że '' Wiosna '', tchnie nowe życie na Wiejskiej.

P.S.
Gościu, Watykan nie zostanie przeniesiony do Częstochowy - Polska, musi być polska - o tym mówią rzeki, kamienie, o tym mówi
historia naszego kraju.
Wiesz, w pewnym momencie, Mieszko, by Cię za...ał.

6 0
ID:78226

gość-97136

@~gość-53165: Te , kabareciarz ! Może o kabarecie Srebrna byś napisał ? Czego to wyborcom potrzeba , tego ? https://www.facebook.com/nie.lubie.PiSu/photos/a.155674944508551/2170914322984593/?type=3&theater

21 1
ID:78229

LALA20

@~gość-97136:

Proszę, kontynuuj, ja,na tych łachów, nie mam już siły.
Idę spać, rano, do pracy - pozdrawiam - Freiburg.

4 0
ID:78230

gość-61059

@~LALA20: piszesz o narodzinach ? Żeby były narodziny to musi być zachowana zasada przedłużania gatunku a nie obcowanie chłopa z chłopem albo baby z babą .To tez z historii wynika .

0 5
ID:78231

LALA20


@~gość-61059:

Sodomia występowała w starożytnym Babilonie, starożytnej Grecji,w Imperium rzymskim, i nie tylko - a jednak, mimo to,
kultura starożytna się rozwijała.

Baba wchodziła na chłopa - film - '' Konopielka '' - koniec zabobonów - lubię tą pozycję, coś z Trylogii Sienkiewicza.

Wiesz dlaczego '' SS '', m.in., wykończyło '' SD'' ?, dlatego, że '' kochali '' inaczej.

No cóż, dzisiaj mamy Demokrację, kota też można popychać.

P.S.
Czujesz się usatysfakcjonowany???

P.S.
Elton John, na konferencji prasowej powiedział - '' Kończę karierę, gdyż muszę zająć się żoną i dzieckiem ''.

3 0
ID:78234

gość-32359

@~LALA20: Bleeeee możesz objaśnić kto tam u Eltona jest żoną a kto mężem ? Bo dziecko rozpoznaję i dziecku współczuję .

1 8
ID:78235

LALA20

@~gość-53165:

Zawrę pakt z diabłem, aby tylko unicestwić KOŃkordat - dla dobra Polski, dla Narodu.

4 1
ID:78237

gość-33079

@~gość-32359: Ty katolik nie wiesz ? Mąż to ten co chleje , leje i w niedzielę do kościoła chodzi . Dajesz radę ze wszystkimi punktami ?

16 1
ID:78240

gość-86605

@~gość-33079: Teraz Srebrna na tapecie a Ty intelektualnie utknąłeś na TVPinfo ? Spróbuj z czymś dla intelektualnie sprawnych to może cię wypuszczą.

14 0
ID:78241

gość-86605

Sorry, ten poprzedni tekst to do Gościa 88232

1 0
ID:78242

gość- 33079

@~gość-86605: Samemu posiadasz jakieś deficyty intelektualne skoro nie odróżniasz takiej sprawy jak wypowiedź dziennikarza stacji do której masz zastrzeżenia a zaproszonego do programu zasłuzonego działacza Solidarności. A przecież zarówno PiS ja i siostrzana PO wywodzą się z AKCJI WYBORCZEJ SOLIDARNOŚĆ. PO kiedyś nazywało się Kongres Liberalno- Demokratyczny a PiS do dawne Pozozumienie Centrum.

0 15
ID:78243

gość-68818

@~gość- 33079: Jak ktoś jest zasłużonym działaczem Solidarności to nie mógł ocipieć ? Do tej stacji właśnie ci ocipiali są zapraszani bo to pasuje do ich poziomu intelektualnego . Kornel Morawiecki czy Antek też byli kiedyś cool a teraz co reprezentują ? Zasłużeni ? zgoda , ale teraz to tylko ropacz i żal jak nisko upadli. Czemu ci Twoi " zasłużeni " milczą o tym co obecna Solidarność odwala albo co z ich ojczyzną robi PIS ? Zasłużony cwaniak w TVPinfo to tylko cwaniak bo zapomniał kim kiedyś był.

13 1
ID:78249

gość-69276

Czy określenie ,,ocipieć '' to żeńska forma określenia ,, spedalić '' ? Pytam dla porządku bo w dobie partyjnego słowotwórstwa jesteśmy zaskakiwani różnego rodzaju idiotyzmami ubranymi w iluzje poprawności politycznej .

0 8
ID:78250

gość-68818

@~gość-69276: Mając IQ gdzieś na poziomie 70 pytasz wójka googla i masz: https://sjp.pl/ocipie%C4%87
Dla Ciebie wkleję bo ta 70 ka to moze na wyrost : ocipieć ; wulgarnie: zwariować, ogłupieć. Jak jescze nie łapiesz to masz : https://pl.glosbe.com/pl/pl/ocipie%C4%87 pot. potocznie zwariować, zgłupieć, sfiksować.
Ty pewnie czystą polszczyzną się posługujesz bo na Mickiewiczu i Sienkiewiczu wychowany ale skąd w takim razie stwierdzenie " partyjne słowotwórstwo " do prostego "ocipieć " ? Od takiej gierki umysłowej można ocipieć.

16 0
ID:78251

gość-37251

Żyjemy w Polsce , jesteśmy Polakami a więc obowiązuje nas język Polski a nie slangi , partyjne słowotwórstwo czy rynsztokowy dialekt uprawiany przez tzw ,,gwiazdy medialne '' czy poltycznych nieuków .

2 14
ID:78255

gość-71707

Panie Polak , te trzy literki S J P to są polskie literki i oznaczają Słownik Języka Polskiego ( Słownik SJP.PL
Słownik języka polskiego, ortograficzny, wyrazów obcych i słownik do gier w jednym.) a Waści masz z tym problem ?
A to: https://sjp.pwn.pl/slowniki/ocipie%C4%87.html ? Mam Ci przetłumaczyć co to jest P W N ?

17 0
ID:78256

LALA2O


Powiem krótko, biorąc pod uwagę mitologię grecką , bogów greckich, patronem naszych '' polityków '' jest Hermes , bóg
kupców i złodziei.

2 0
ID:78258

LALA2O

@~gość-32359:

Masz rację, ja toleruję, tylko jednego geja, był nim Freddy Mercury - basta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
P.S.
Mimo wszystko, związał się z pewną Niemką, była jego przyjaciółką, - czy ją kochał?, myślę, że tak!!!

P.S.
Freddy, nie ma Ciebie, grupa '' Queen '', nie powinna istnieć, - a jednak istnieje.
Całą odpowiedzialność ponosi gitarzysta solowy - Brian May.
Podam przykład, zmarł perkusista grupy '' Led Zeppelin '', - John Bohnam - ksywa '' Bonzo '', grupa, przestała istnieć.
Hołd dla tych muzyków - Artystów..

0 0
ID:78259

LALA2O

@~gość-71707:

Tłumacz jełopowi o starożytnym, '' miedzianym zwoju '', o papirusach z półwyspu Synaj, chcesz go intelektualnie zabić?

P.S.
Przy takich pytaniach, pacjent, musi mieć, stałą transfuzję krwi.

0 0
ID:78261

gość-92254

@~LALA2O: Nie doceniasz ich ,nie zapomniałeś o Dionizosie ?

0 0
ID:78262

LALA 20

@~gość-92254:

Mój ukłon dla Ciebie - trzymasz '' palec na pulsie ''- jesteś w temacie, - pozdrawiam, Freiburg.

0 0
ID:78270

gość-46703

https://monitorpostepu.pl/adamowicz/

1 10
ID:78288

gość-47701

@~gość-46703: Ciekawe co odkryli studenci informatyki PG ? Podobno ma to związek z ,,układem gdańskim '' i panem A.?

0 3
ID:78349


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA