Konfederacja a nie pis

Brawo KONFEDERACJA!!! Wkońcu nawet łajzy z mediów głównego ścieku zaczęli Was łaskawie ujmować w sondażach, chyba żeby za parę tygodni nie wyjść na idiotów oderwanych od rzeczywistości. Dzisiaj widziałem ok 4% a to oznacza, że realnie popiera Was min 12-15% I BARDZO DOBRZE!!
a teraz apel do tej niewielkiej resztki myślących (jeszcze samodzielnie) ludzi, których pis zawiódł. Głosujcie na Konfederację! Nie obawiajcie się że to będzie zmarnowany głos. Te najbliższe wybory - od Eurokołchozu - i tak mają drugorzędne znaczenie. Unia i tak w niczym się nie zmieni, na zawsze pozostanie areną ścierania się interesów najsilniejszych państw kosztem pozostałych. ALE MOŻECIE POKAZAĆ PIS-owi ŻOŁTĄ KARTKĘ! bez obawy o powrót po-paprańców do władzy. A dobry wynik Konfederacji wstrząśnie troche obozem władzy i może przypomną sobie swoje własne PATRIOTYCZNE hasła z poprzedniej kampanii wyborczej.
A ludziom z Konfederacji życzę jak najlepiej. Startujcie, zdobywajcie doświadczenie, okrzepnijcie, przyjdzie Wasz czas. Ja Was wspomogę, jak tylko będę umiał, nawet gdybym miał to robić kosztem wolnego czasu i zdrowia.
CZOŁEM WIELKIEJ POLSCE!

2 komentarze

gość-48109

4 to oznacza 12-15 % ? Napisz jeszcze co oznacza 10 % albo 20 % bo masz "ciekawe przeliczniki.

5 2
ID:78696

gość-55985

Końfederacja ? To ma coś wspólnego z hippiką ? Kto w tym zbiegowisku uczestniczy ?

4 2
ID:78698


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA