ViVat PIS

Wiwat PIS, huuura " dobra zmiana " niech zyje 500 + , hura, hura ! A w aptekach brakuje coraz więcej leków .
"Są kłopoty ze zdobyciem preparatów na nadciśnienie, choroby tarczycy, astmę, alergię i cukrzycę. Zaczyna brakować także leków onkologicznych i neurologicznych.
https://serwisy.gazetaprawna.pl/zdrowie/artykuly/1421060,brak-lekow-w-aptekach-list-do-ministra-zdrowia.html
Służba zdrowia wstała z kolan i walnęła na pysk. Szpitale padają :
http://www.rynekzdrowia.pl/Listy/likwidacja-szpitala,4377.html

A premier bedzie sadził drzewka, 32 sadzonki na sekundę mu wyszło . Fajnie bo jak podrosną to każdego pod takim drzewkiem będzie można pochować z tabliczką :
" Dobra zmiana ci to dała . Amen."

36 komentarzy

gość-24350

ten oszołom znowu swoje... wyłącz ten tv, ten swój komputerek i przestań szerzyć nienawiść wśród ludzi. Płacą ci za to czy co? Co ci da ten twój bełkot? NIC! Sobie możesz pisać i pisać a oni i tak mają nas wszystkich gdzieś, od zawsze. Ci trochę mniej niż poprzednicy, ale to jeden uj. Ani nie zmienisz poglądów ludzi, ani wyniku wyborów, nie szkoda ci czasu zdrowi i energii na te badziewia co tu wklejasz non stop? Zajmij się czymś pożytecznym, uwierz mi. Twoja opinia kompletnie nikogo nie interesuje, a ty i tobie podobni nigdy nie mieli inie mają i mieć nie będą wpływu na nic. Zaśmiecasz forum tymi swoimi wynurzeniami, jakby ktoś nie miał oczu i uszu. Ale rozumiem, że ulżyło? No to fajnie. Teraz leki i przed tv z powrotem.

2 52
ID:79371

gość-83602

Polakom mimo wszystko żyje się lepiej. Cobyś tu nie wkleił i nie napisał. Może Tobie nie, ale to tylko i wyłącznie Twoja wina, żeś taki cienias. Spytaj znajomych, czy czasem nie biorą 500 plus, ta tak. Tych wszystkich znajomych którzy tak ujadają. Biorą, co nie? no właśnie...

3 50
ID:79372

uzdrowiony

Goście - 24350 , 83602 .
Panstwo jakieś takie podenerwowane jakieś ? Co Gazeta Prawna ma wspólnego z TV ? Braki leków dla chorych ludzi wam nie przeszkadzają a drażni was mówienie o tym ? Co tu maja poglądy ? Przecież Wy ich nie macie , Wy się tylko sprzedajecie !
Polakom żyje sie lepiej ? Takim sprzedajnym jak WY to może tak ale prawda jest jaka jest :
https://businessinsider.com.pl/twoje-pieniadze/emerytury/niskie-emerytury-glodowe-opinia-prezes-zus/yl9cn73
https://businessinsider.com.pl/finanse/makroekonomia/wzrost-ubostwa-w-polsce-przyczyny-polityka-insight/vdl5pg7
"Pomimo socjalu PiS w Polsce wzrosło ubóstwo. 2 mln osób nie stać na zaspokojenie podstawowych potrzeb"
Prawda Was tak boli ? To ,że takie barany wyborcze jak wy sprzedały się za parę groszy to nie znaczy ,że wszyscy tak nisko upadli . Podaje fakty ogólnodostępne ale dla myślących . Może oczy i uszy macie ale między nimi hula przeciąg .
Nic mi nie ulżyło a po Waszych wpisach nawet boli bardziej bo widzę ile bezmyślnych , bezrefleksyjnych, bez honoru , sprzedajnych pustaków ma prawa wyborcze i niszczy własny naród.

50 1
ID:79373

gość-81838

@~gość-83602: powiedz to samotnym emerytom . To, że darmowe leki to kit dla tępych baranów, to że do lekarza specjalisty kolejki na po śmierci , to że to ich wina że emerytury takie niskie a wszystko takie drogie. Powiedz im że teraz 500+ jest ważniejsze a oni mogą tylko umierać. Powiedz im ,że wszystkim zyje się lepiej a na pewno ci uwierzą .
Spytaj znajomych czy uważają cię za mądrego czy za bezmyslnego tumana z pasków TVPinfo.

49 1
ID:79374

gość-81838

@~gość-24350: Przykro ,że mają cię gdzieś ale nie wypowiadaj się w imieniu wszystkich. Ty to tylko ty - cichy nieudacznik zwalający wszystko na innych . Sam nie masz wpływu na nic ale to nie oznacza ,że inni mają się z tym pogodzić i poddać jak ty.Tobie nie wyszło bo siedzisz w sieci i reagujesz na każdy wpis pokazujący prawdę o "dobrej zmianie " i to momentalnie od pojawienia. Co tu robisz ? Niby taki inteligentny z sukcesami a siedzi i śledzi na tym forum każdy wpis nie pomyśli swoich pracodawców. Oczy i uszy są pomocne ale jak sie nie mają połączenia z rozumkiem to powinno się siedzieć cicho i wykonywać polecenia . To właśnie robisz pisząc tutaj ?

46 1
ID:79375

LALA20


Powiem krótko, - każdy fan P.S - uarów to '' Kamikaze ''.
Dzieci, na świat, powołuje się z miłości, a nie, dla interesu - dedykuję wam dwa utwory,
1 - '' Dziecko w czasie '' grupa '' Deep Purple ''
2 - '' Matka o atomowym sercu '' - grupa ''Pink Floyd '' - ten utwór powstał na kanwie, autentycznych wydarzeń -
poród - walka o życie matki i dziecka.
P.S
Cóż dalej??? - trochę historii -
fanów P.iS. - uarów, porównam z galicyjskim chłopstwem, podburzonym przez Austriaków, na czele tego pospólstwa, stanął
pomyleniec Jakub Szela.

P.S.
A co było dalej, w tym temacie, musicie dociekać sami.
P.S.
Tradycyjnie - '' kochać '' P.i S. - uary .

32 0
ID:79376

gość-85579

@~gość-81838: MOI RODZICE TO EMERYCI. JAKOŚ NA NIC NIE NARZEKAJĄ. UCZCIWIE PRACOWALI CAAAŁE ŻYCIE (OJCIEC 46 LAT, MAMA 42) I MAJĄ ŁĄCZNIE EMERYTURY NA POZIOMIE PONAD 6 TYSIĘCY. NA WSZYSTKO ICH STAC, ZERO KREDYTÓW ITP. TRZABYŁO PRACOWAĆ, A NIE SIĘ OP...Ć. STAĆ ICH NA LEKI, NA WYCIECZKI, NA ZAKUPY, W SUMIE TO NA WSZYTSKO CO IM POTRZEBNE. JAK KTOŚ SIE PÓŁ ŻYCIA OBIJAŁ, TO JEGO PRAWA. CI CO PRACOWALI, MAJĄ DOBRZE. TO TYLE PAJACYKU

6 44
ID:79377

gość-83816

@~gość-81838: powtarzam ci po raz kolejny błaźnie forumowy - nieudacznik to ciebie spłodził i przelał swoje nieudaczne geny na ciebie. JA tam na nic nie narzekam, żyje mi się bardzo dobrze, na bardzo dobrym poziomie i tyle. Zarabiam dobre pieniądze, jestem zadowolony i usmiechnięty. A jak czytam narzekania takich baranów i nieudaczników to jest jedna konkluzja - to wasza wina, że jesteście jacy jesteście. Mi tam się dobrze żyje, a problemy kalek umysłowych mnie nie interesują. Chyba nie myśłisz jeden z drugim, że ktoś coś ci da i zorganizuje za ciebie twoje życie, co? co za gość... rzygać się chce od tych twoich płątnych wypocin. powiem ci jedno nieudaczniku. WEŹ SIĘ DO ROBOTY, A NA PEWNO BĘDZIE CI LEPIEJ! brak słów na tych nieudaczników wylewających swe frustracje w sieci, rzygać się chce czytając po raz setny to samo. może wez sie powies czy coś?

2 42
ID:79378

gość-83816

@~gość-81838: a. i kompletnie mnie nie interesuje żadna dobra zmiana ani inna polityka. interesują mnie farmazony jakie hurtowo wklejasz na forum zaśmiecając stronę. Jesteś tak żałosnym nieudacznikiem i frustratem, że większych od ciebie nie ma. Leję na politykę ciepłym moczem, kompletnie mnie to nie interesuje. Sam pracuje na swój byt. A tv już dawno pozbyłem się z domu To rozrywka dla ograniczonych umysłowo głąbów, którzy powtarzają złote myśłi panów z telewizora udając inteligentnych. Zrozum ośle, że media to narzędzie manipulacji, a ty jesteś najlepszym przykłądem, jak bardzo ci one zaszkodziły. Walnij pigułkę jak lekarz przykazał i zrelaksuj się. 5 minut dziennie chociaż, bo ci żyłka pęknie od tych bzdur którymi karmisz siebie i nas wszystkich. Zrozum w końcu, że te twoje bzdury kompletnie ni kogo nie obchodzą.

4 44
ID:79379

gość-20899

@~LALA20: mowa nienawiści ?

0 29
ID:79380

gość-81816

@~gość-85579: Ty jak wołami piszesz to niby mądrzej ? Nie dociera do ciebie ,że nie pisałem ,że mnie nie stać na leki tylko ich brakuje . Patrz na usta : b r a k u j e , czyli ich nie ma więc te 6 tysiecy twoich rodziców ich nie stworzy. Ciężko pracowali jak piszesz ale czasu dla ciebie to raczej nie mieli chyba ,że chamstwo i bezczelność to u was rodzinne.

44 0
ID:79381

gość-81838

@~gość-83816: Czy ty czasami myślisz ? Napisałeś : "media to narzędzie manipulacji " a gdzie ty wypisujesz te swoje wypociny ? Internet to nie media ? A co to jest , panie przemądrzały ?
Moje bzdury ,piszesz , nikogo nie obchodzą a ten głąb podpisujący się gość - 83816 to nikt ? Jemu jak szara komórka ma przebłysk to pisze wielkimi wołami bo to rozbłysk intelektu ? Co ty masz z tym rzyganiem , że w kółko o tym piszesz ? O moczu też, to rzygi i mocz to jakiś twój fetysz? Jak z żoną dzielicie się rolami ?
Brak leków dla chorych ludzi to są bzdury ? Mam nadzieję ,że zabraknie ich dla ciebie a inni potraktują wtedy ciebie jak ty traktujesz ich. I kiedy będziesz potrzebował łóżka w szpitalu albo leków to usłyszysz : "WEŹ SIĘ DO ROBOTY, A NA PEWNO BĘDZIE CI LEPIEJ " i pokażą ci drzwi.
Kiedyś taki jeden dziwił się ,że mówi prozą a tu następny geniusz rzucił media i napierdziela po kilka wpisów dziennie w sieci.
Miłego rzygania i sikania , mam nadzieję ,że z żoną zjedliście dzisiaj coś fajnego.

44 0
ID:79382

gość-70403

A wiecie dlaczego brakuje leków ??? Ha ha ha - bo Dobra Zmiana realizuje obiecany program "Darmowe Leki dla Seniorów" , więc czemu się dziwić, że leków brakuje skoro są darmowe ?

2 37
ID:79390

gość-66994

@~gość-85579: Jak mają takie emerytury to musieli być ubowcami.

11 1
ID:79391

gość-56779

@~gość-66994: Albo prokuratorami w stanie wojennym jak piotrowicz...

19 0
ID:79394

gość-60991

@~gość-70403: Darmowy nieużywany rozum znalazłem , gdzie Ci odesłać ?

28 2
ID:79397

LALA20

@~gość-85579:

Elektorat P.i S. - uarów, to ludzie z wykształceniem - podstawowym, niepełnym podstawowym, zawodowym, + mohery, czyli dewoci.
Czy ta armia dzieciorobów ma tworzyć przyszłość Polski???

P.S.
Za zaistniałą sytuację, winę ponosi P.i S. I Kościół.
Jeszcze tylko chwila, a w Polsce, pojawią się '' czworaki '' i grużlica.

P.S.
Ku przestrodze - starożytni kapłani egipscy, ludowi zrobili waginę z mózgów.

6 0
ID:79398

LALA20

@~gość-24350:

Zmów paciorek, rusz skórą i spać.

0 0
ID:79399

gość-94300

Ja osobiście popieram PiS, ponieważ respektuje on w większym niż poprzednie rządy stopniu chrześcijański system wartości. Poza tym rządy te zapewniły Polsce wzrost gospodarczy, który się przekłada na wzrost stopy życiowej znacznej części Polaków. Wprawdzie jestem singlem i nie mam dzieci, ale dzięki PiSowi łatwiej znaleźć lepszą pracę. Owszem, trudności takie czy inne będą zawsze. Życzę politykom PiS-u zwycięstwa w nadchodzących wyborach parlamentarnych.

1 45
ID:79401

gość-99573

.@~gość-94300: Ty tak na poważnie : " wzrost stopy życiowej znacznej części Polaków " ? Znaczna część to pisdusie i ich pociotki ? Wartości chrześciańskie to krycie pedofilii i biznesy łojca derektora z Torunia ?
Ogarnij się , trochę samodzielnego myślenia a nie propagandy TVpis. Zdrowia życzę bo jak się rozchorujesz to szybko byś zmienił zdanie.

38 0
ID:79402

gość-36778

@~gość-85579: Wielkimi wołami to piszą ci co mają maleńkiego ? I co , pomaga, rośnie ?

26 0
ID:79403

LALA20

@~gość-94300:

Gościu przeziębiony, ja palę '' zioło '', ale, ono mi nie przeszkadza w pozytywnym myśleniu, a co Ty palisz?

P.S.
Co do fantastyki - pięknie pisali, m.in. Stanisław Lem, Juliusz Verne.................. .

P.S.
Singlu, pamiętaj, jeżeli zasypiasz, miej zawsze ręce na kołdrze, a nie pod kołdrą........................................................... .

6 0
ID:79404

LALA20

@~gość-83816:

Gościu przeziębiony, karykaturo - definicja szczęścia -
moja żona jest po studiach, ja jestem po maturze, mamy dwoje dzieci, moi rodzice żyją, mieszkamy razem.
Czy ty wiesz, co znaczy słowo - rodzina??? - wspólny obiad???
Podejrzewam, że twą partnerką, jest pusta osoba, która wydaje krocie na kosmetyki i dba o '' pazurki '' - o '' facjatę ''
trzeba dbać
Na obiad udajecie się do restauracji, i '' palicie głupa ''.

P.S.
Kuchnia, może być zimna, byle doopa była gorąca - twoim zdaniem, to jest szczęście??? - to jest '' mirage ''.
Kmiotku nieszczęśliwy, dołącz do '' maratończyków '' na '' Goten strasse '' - precz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

7 1
ID:79408

gość-30139

@~LALA20: ,,goten strase'' nad Wisłą ?

0 4
ID:79409

ben Yacoff

Leków się zachciewa. A nie wystarczy różaniec!

9 1
ID:79411

LALA20

@~ben Yacoff:

Masz słuszną rację, na P.i S. -uary, tylko '' garotta ''

Co do historii - wyprawy krzyżowe do Ziemi Świętej, to była porażka dla rycerstwa europejskiego, i dla społeczności Europy.
To było podburzenie ze strony państwa kościelnego, które bało się o swą egzystencję
Daremnie przelana krew Templariuszy, Joannitów i pier....nych Krzyżaków

P.S.
'' Sybilla '' mówi - nadejdą czasy, gdy nad państwem kościelnym, będzie powiewał zielony sztandar..
P.S.
Biorąc pod uwagę historię, czyli , Półwysep Bałkański............................................................................... .
Znam muzułmanów z tego regionu ............................................................................. .

3 0
ID:79415

LALA20

@~gość-30139:

W waginie byłeś i '' ptak '' walił cię w łeb - efekty są oczywiste.

0 0
ID:79416

gość-59799

@~LALA20: ale przynudzasz , zupełnie jakbyś należał do PO ...

0 21
ID:79418

gość-45132

@~gość-59799: Członkowie z PIS z IQ 70 to nie tutaj. Zgubiłeś się ?

31 0
ID:79419

gość-35492

@~gość-45132: A jednak coś masz na rzeczy i ta Wisła w adresie i Gotten strase ...?

0 7
ID:79420

LALA20


@~gość-35492:

Gościu, jeżeli jesteś inteligentny, to wuppertalaj z tego Forum - skojarzyłeś ???, wątpię???

0 0
ID:79421

gość-45905

@~LALA20: wykonano zrzut z ekranu .

0 3
ID:79422

LALA20

@~gość-45905:

Gościu, przyjedż do Rzymu, usiądż sobie na '' Spanisch treppe '', na wprost fontanny '' Di Trevi '', tam będziesz miał zrzutkę.

P.S.
'' Spanisch treppe '', z niem. - czyt. - hiszpańskie schody .

0 1
ID:79424

gość-96736

@~LALA20: a co mają wspólnego ,,la scale '' z twoim nadwiślańskim ,,gottern strase'' ?

0 0
ID:79428

LALA20

@~gość-96736:

Mediolańska '' La Scala '', nie jest dla takiego prostaka, jak ty.
Zapytam, potrafisz wymienić kilka znamienitych nazwisk ludzi, którzy wystąpili na tej światowej scenie???????????????????????

P.S.
Zawiń się w '' teppich '' - z niem. - dywan, i niech cię wystawią na '' Goten strasse ''- psy i koty, będą miały punkt sanitarny.

0 1
ID:79429

gość-55711

@~LALA20: no tak , jescze trochę i zaczniesz drapać klawiaturę

0 2
ID:79434


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA