Nic dziwnego że konfederacja jest zamilczana..

Przecież Ci wszyscy biedacy na poziomie merytorycznym nie są w stanie konkurować... Ba, nawet startu nie mają.

25 komentarzy

gość-95246

Za samo podwyższenie Polakom i Polkom wieku emerytalnego powinni zostać skreśleni w przedbiegach zwłaszcza taki jeden rudy kłamca .

1 22
ID:79829

gość-54616

No cóż, nie da się ukryć, że media jakoś konfederacji nie dostrzegają. TVP przegrało nawet z konfederacją z tego powodu w sądzie.
Zaś co do Pana Mentzena, nic dziwnego, że przy nim inni "nawet startu nie mają" skoro to najwyraźniej typ człowieka, który jest w stanie zgadać każdego. Tylko, że słowotok niekoniecznie świadczy o tym, że dana wypowiedź jest merytoryczna.

Tak więc, mimo iż zastanawiam się czy nie oddać głosu na konfederację to Pan Mantzen raczej mnie zraził do siebie niż przekonał.

17 1
ID:79835

gość-51986

Do Admina ! Czy opowiadając się za tylko za jednym ugrupowaniem nie łamiecie własnego regulaminu nie publikując niepochlebnych komentarzy dla PISu ? Z innymi wpisami łamiącymi regulamin nie macie problemów , a nazwanie kogoś kłamcą ( p 2 , f.szkalujących osoby publiczne i prywatne ) jest tego przykładem. Rozumiem ,że jezeli Admina nazwę kłamcą ( sam nie przestrzega regulaminu, zmienia dowolnie nie swoje teksty lub w/g widzimisię nie publikuje wcale tekstu bo się nie spodobał ) to nie ma z tym problemu i mój wpis się pojawi na forum.

19 1
ID:79840

gość-35274

Tabletki wziąłeś jak lekarz przykazał, czy znowu opuściłeś dawkę i cie nosi?
Nie pij, nie ćpaj synu, to ci szkodzi. I to bardzo

0 17
ID:79841

wloclawek.info.pl

Szanowny internauto, proszę o przykłady takich postępowań. Niektóre komentarze są przez Nas zmieniane gdyż, są mocno obraźliwe lub nie nadają się do publikacji. Dodatkowo zmieniając komentarze dbamy też o to aby ktoś kto dodaje wpis (często pod wpływem emocji) nie miał później problemów z organami ścigania.

1 17
ID:79842

gość-35274

kolega ubliża wszystkim politykom PIS i ich wyborcom nie przebierając w słowach w ogóle. Dziwie się, że jeszcze ma czelność o to się spruć. Chyba nie ma mózgu ten kolo. Poza tym nie dziwne, że sprawa dotyczy PISU, przecież ten nawiedzony non stop im tu ubliża i jedzie od najgorszych. Trzeba być kompletnym idiotą, żeby ubliżać publicznie osobom publicznym i dziwić się, że ktoś to wycina.

1 19
ID:79843

gość-91339

@wloclawek.info.pl: Warto przytoczyć fragment orzeczenia Sądu Najwyższego w sprawie z 28 sierpnia 2003 r. o sygnaturze akt III KK 246/2003, w którym stwierdza iż „(…) inaczej należy traktować wolność słowa w sferze prywatnej, inaczej zaś w sferze życia publicznego. W tej ostatniej zakres wolności słowa musi być szerszy, a osoby uczestniczące w życiu publicznym muszą liczyć się z krytyką, gdyż świadomie i w sposób nieunikniony wystawiają swe sowa i działania na reakcję społeczeństwa. Krytyka jako wkład w formę debaty publicznej, a zarazem kontrola osób sprawujących stanowiska publiczne jest niezbędna w demokratycznym państwie prawa.”

1 0
ID:79845

gość-51986

@wloclawek.info.pl: Przykład ? W wątku " Takie tam " gość pisze do drugiego " niedorozwój " a pod nim inny zwraca uwagę ,że to obrazliwe . I co robi admin ? Usuwa zwrócenie uwagi na jego błąd a " niedorozwój " zmienia na " nie...ozwój :" Czyli usunął sobie niewygodny wpis a swój błąd zakamuflował kropkami. W tym samym wątku inny gość pisze :
gość-62702 • 2 dni temu
@~LALA20:
Co jak co ale Admina raczej przepraszać nie musisz. To raczej Admin winien przepraszać za cenzurę jaką stosuje, blokując publikację postów tylko według własnego widzimisię.
To przypadek ,że inni to też widzą cenzurę i manipulację a tylko niewielu o tym pisze albo Admin tego nie puszcza ?
Zmieniając tekst powinno się zaznaczyć gdzie to zrobiono zwykłym ( np . tekst ocenzurowany bo ) a nie zmieniać ( usuwać ) bez słowa robiąc często z tekstu bezsensowny ciąg wyrazów.
Gość-35274 pisze " nie ma mózgu ten kolo., im tu ubliża i jedzie od najgorszych." To komplementy ? A kłamstwo o ubliżaniu nie przeszkadza ? W którym to miejscu " ubliżam i jadę od najgorszych ? Ja piszę " niedorozwój , brak mózgu " ?
Zdania nie zmieniam , Admin wielokrotnie nie puszcza tekstów, często manipuluje tekstami w/g swojego uznania a nie regulaminu.

15 0
ID:79846

wloclawek.info.pl

Szanowni internauci, w miarę możliwości staramy się aby na forum był porządek, wiadomo może nie zawsze to wygląda tak jakby niektórzy chcieli, ale proszę mi wierzyć że też mamy dość straty czasu, aby odpowiadać na jakieś pisma ws. udostępnienia adresów IP, kogoś kto wypisuje jakieś obraźliwe rzeczy. Staramy się dbać o interes internautów, nasz i osób na które wypisywane są różne rzeczy. Zdajemy sobie sprawę że bardzo ciężko jest zadowolić wszystkich. Jeżeli nie odpowiadają komuś reguły jakie są i obowiązują na portalu nikt nikogo nie zmusza aby tutaj wchodził, brał czynny udział na forum.Jedno mogę napisać na pewno nie faworyzujemy jakiejś partii politycznej - chyba tylko ślepy tego nie widzi, a mimo wszystko dostajemy w tym aspekcie zarzuty, czy to mailowo, czy w komentarzach. Jedni piszą że jesteśmy za PiSem inni że za PO itd. Nie wiem w jaki sposób Wam internautom mamy cały czas to udowadniać.Ciężko jest z każdym wchodzić w polemikę i tracić czas. Pozdrawiam

1 15
ID:79852

odklamanie

@~gość-54616: no tak, może zagadać każdego.. Ciekawe czemu... Bo udowodnił swój brak merytoryczności PUBLIKUJĄC ponad 100 projektów ustaw. https://100ustawmentzena.pl

Zrewiduj zatem swój pogląd o braku merytoryczności pana doktora Mentzena..

9 0
ID:79854

gość-16723

@~gość-51986: portal jest prywatny, właściciele mogą zrobić z nim co chcą, jak chcą i kiedy chcą, mogą dowolnie redagować treści i usuwać wedle uznania. Regulamin obowiązuje użytkowników portalu, właścicieli portalu obowiązuje prawo. Skoro właściciele dostają niekończące się wezwania od policji o wydanie adresów ip do toczących się postępowań o zniesławienia to nic dziwnego że moderują inwektywy. To bardzo naiwne też sądzić że siedzi przy moderacji tylko jedna osoba, zapewne jest to kilka osób które się zmienia więc i styl reakcji na takie banialuki może być różny.

Innymi słowy czepiasz się pan. Ja osobiście nie zauważyłem nachylenia tego portalu w żadną stronę. Wszelkie wydarzenia czy polityczne konferencje prasowe są prezentowane na równi i obiektywnie. Coś czego TVP chyba nigdy nie uświadczyło za czasów swojego istnienia

Powiem więcej, tutaj jak zaczniesz marudzić to ktoś Ci odpisze a spróbuj pomarudzić na fejsiku. Wyłapiesz bana na 7 czy 30 dni i tak to się skończy..

1 15
ID:79855

gość-51986

@~gość-16723: Proste pytanie : ile razy Admin nie puscił Tobie tekstu albo go " poprawił " ? Ja to widzę bez przerwy . I nie dotyczy to inwektyw i obrażania tylko niepasujących tematów a to już nie kwestia regulaminu i prawa.

12 1
ID:79856

gość-31970

@~gość-51986: zachowuj się i wypowiadaj jak normalny cywilizowany człowiek i okaż rozmówcom chociaż odrobinę szacunku, nie ubliżaj, nie rzucaj inwektywami i nie puszczaj tych swoich cwanych epitetów, to nikt ci nic nie zmieni. Mi nic nie zmieniają, jeszcze się nie zdarzyło, przez tyle lat. A że Tobie zmieniają, to wcale mnie nie widzi, widzę co wypisujesz dzień dnia. Poza tym - wolnośc Tomku w swoim domku, jak mawia porzekadło. Mamie się poskarż

2 15
ID:79857

gość-51986

@~gość-31970: Panie kulturalny !? A skąd Pan wiesz , które to moje wpisy są ? Nie rozumiesz słów " niedorozwój , brak mózgu " ? To nie moje słowa a na właśnie zareagowałem . Pisząc to "widzę co wypisujesz dzień dnia." po prostu kłamiesz a innych chcesz pouczać ? Poziom typu " Mamie się poskarż " uwidacznia możliwości intelektualne i nie dziwi ,że nikt nie próbuje Ciebie poprawiać bo na to przyjdzie czas jak pójdziesz do szkoły , to tam może czegoś się nauczysz i bedziesz miał jakieś poglądy i swoje zdanie.

14 1
ID:79858

gość-16723

@~gość-51986: raz czy dwa na przestrzeni kilku lat zostało wykropkowane cos co faktycznie mogło podejść pod proces o zniesławienie. Czy mi się to podoba to kwestia wtórna. Tak tutaj podchodzą do tematu i oszczędzają i sobie i ludziom odpisującym w emocjach problemów. Bo w pierwszej kolejności za każdy głupi komentarz wzywany jest właściciel portalu, dopiero wtedy ten wydaje dane o użytkowniku i machina jedzie dalej. Chciało by Ci się zasuwać do sądu co i rusz? Nie wydaje mi się.

1 15
ID:79860

LALA2O


P.S.- uary, jan szyszko nie żyje - odetchną lasy - odetchnie zwierzyna.

7 1
ID:79862

gość-54616

@~odklamanie:

Jestem pozytywnie nastawiony do konfederacji, na TT chętnie czytam wpisy Pana Bosaka i często się z nim zgadzam.
To jednak nie znaczy, że nie mam prawa do osobistej krytycznej oceny każdego kandydata konfederacji.
Tak jak pisalem, mnie Pan Mantzen nie zachwycił a ilość napisanych projektów ustaw nie świadczy jeszcze, że są dobrej jakości. PIS napisał całe mnóstwo ustaw, wszystkie były świetne?
Tak jak wyrzucanie z siebie potoku słów z szybkością karabinu maszynowego nie oznacza z automatu, że wypowiadana treść jest merytoryczną.
Tak więc z całym szacunkiem ale pozostanę przy swojej ocenie Pana Mantzena.

5 0
ID:79864

gość-44108

@~gość-51986: jakby to ode mnie zależało, to już dawno bym ciebie zbanował. Chociażby za te całą agitkę polityczną twoją żenującą. A jak nie za to, to za ciągłe zaczepki i wyzywanie innych. Szczególnie za brak poszanowania dla opinii innych, Z marszu ban na ip i nara. Sobie załóż swoją stronę i tam ubliżaj innym.

3 11
ID:79866

gość-75390

Lala... ,,PiS -45% , totalni 20% reszta ,,planktonu'' 4% '' - jak skomentujesz te przewidywania zaczerpnięte z bundesmediów ?

0 11
ID:79868

gość-51986

@~gość-44108: Stawiasz zarzuty typu : "ciągłe zaczepki i wyzywanie innych " ? Pokaż gdzie kogoś wyzywam, pokaż gdzie napisałem nieprawdę ! Pokaż gdzie ubliżam innym a nie klep bez sensu. Gdyby coś od Ciebie zależało to byś tu nie skomlał a tak bohater wymachuje szabelką a konkretów zero . Do banowania pierwsi , do inteligentnej polemiki zwykły brak wiedzy i inteligencji.

12 0
ID:79872

LALA20

@~gość-75390:

Największe ssaki świata, - czyli, płetwale błękitne, pogardziłyby takim '' planktonem '' , jakim jesteś ty, i tobie podobni.
Tytułowy '' Moby Dick '', i kapitan Achab , wyraziliby ci wzgardę.
P.S.
Goń się po '' Goten strasse, - czyli, po ulicy 3 -go Maja .

0 0
ID:79879

LALA20

@~gość-75390:

Biorąc pod uwagę twój intelekt - polecam ci deutsche zeitung - '' Bild ''.

3 1
ID:79880

gość-54616


Panu Mantzenowi gratuluję wyniku wyborczego a całej konfederacji przekroczenia progu.

0 0
ID:79901

gość-80207

A ja celowo głosowałem na pis mimo mojego poparcia dla Konfederacji. Dlaczego? Bo im mocniej ludzie przez kolejne 4 lata dostaną w dooopę tym może bardziej się obudzą. Albo umrą. W obu wypadkach lepiej DLA MNIE

1 0
ID:79909

gość-54616

@~gość-80207:

No cóż, nie mnie oceniać takie podejście.
Natomiast coś w tym jest, że wielu ludzi mogło obawiać się oddać głos na konfederacje bojąc się, że konfederacja nie przekroczy progu 5% i głos się zmarnuje. TVP która nierzetelnie podawała informacje o konfederacji, co potwierdzają wyroki sądu niewątpliwie się do tego stanu rzeczy przyczyniła.

0 0
ID:79919


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA