Prawdziwe oblicze PO !

,,Senator PO Bogdan Zdrojewski stwierdził, że kiedy Platforma dojdzie do władzy, podniesie wiek emerytalny''''
Nadal co innego przed wyborami a co innego pow wyborach - bez zmian !

27 komentarzy

gość-40079

A to to kiep ?
https://www.fakt.pl/pieniadze/finanse/efekt-reformy-emerytalnej-emeryci-dostaja-mniej/skc916v
"Nikt nie spodziewał się, że będzie tak źle. Emerytury niższe niż zapowiadał rząd!"
To nie jest kłastwo ? A to : https://www.money.pl/emerytury/emerytalna-pulapka-pis-obnizka-wieku-to-nizsze-emerytury-na-stole-od-dawna-lezy-program-10-tys-zl-plus-6442105026320513a.html
ZUS się wali a Ty tylko w kółko " a bo PO " . Zobacz co się dzieje ze szpitalami , z oswiatą , z gospodarką ?
O podwyżkach podatków przez pisdusi napisz i co mówili przed wyborami . Zrównowazony budżet ? w te bzdury uwierzyłeś ?

40 1
ID:80088

gość-57946

@~gość-40079: nie interesują mnie artykuły z niemieckich mediów. Niemcom najbardziej pasował donald i jego działąnia, które bardziej przysługiwały się Niemcom niż Polakom.

3 39
ID:80089

gość-77423

@~gość-57946: money.pl to niemieckie media ? Chory z urojeniami zaistniał.

33 0
ID:80093

LALA20


Nie ukrywam - od dawien dawna, wyznaję definicję - godniej jest, psa w doopę pocałować, niż, z ''prawdziwymi - wiernymi '',
utrzymywać jakiekolwiek kontakty.
P.S.
Takich ludzi, wystrzegają się rodziny - mądre rodziny.
P.S.
Zastanawiam się - czy, dla wielu '' polaków '', dobrym lekarstwem nie byłby '' jasyr ''???
P.S.
Ale, - aby ci '' polacy '', pojęli znaczenie słowa '' jasyr '', musieliby, zapoznać się z historią Imperium ottomańskiego, i z historią
Imperium osmańskiego.

18 1
ID:80102

LALA2

@~gość-57946:

Ty, i twoi idole, patrzą w stronę Torunia, tam tkwi '' jedyna prawda '', - prawda, która doprowadza was do szczytowania.

2 1
ID:80103

gość-49534

@~LALA2: ale ten artykuł jest o wypowiedzi publicznej polityka Platformy Obywatelskiej . Dlaczego nie wierzyć w to co mówi ? Przecież ta formacja od lat okrada Polaków , mniej lub bardziej jawnie realizuje politykę PRL-u o ciągłym zaciskaniu pasa .
Znali to nasi dziadkowie tyrając za kromkę chleba i rodzice którym nie płacono nadgodzin a partyjna propaganda ciągle kazała oszczędzać . Czy młode pokolenie też musi słuchać tych oszustów i tyrać na ich wille i konta w Szwajcarii ?

0 35
ID:80106

gość-49534

@~LALA2: a może byś wyjaśnił ,,oświecony mundrolu '' jak to jest że z polskiego systemu emerytalnego wypłacane są emerytury powyżej 50 tysięcy złotych dla emerytów z poprzedniego sytemu ?

0 23
ID:80108

gość-65881

@~gość-49534: A co z milionerem premierem Morawieckim? Skąd te jego miliony ? A milioner Banaś ? Zadzwoń do Banasia to może odpowie.

29 1
ID:80111

gość-11399

@~gość-65881: Właśnie , a co z milionerami którzy wyrzucali lokatorów z kamienic i rozdawali milionowe łapówki urzędnikom ?

2 14
ID:80115

gość-61074

@~gość-49534: Nie musi. Może tyrac na wille i konta polityków PiS.

6 0
ID:80117

LALA20

@~gość-49534: @~gość-49534:

Odpowiem wam krótko - Polskę gubi kler, który rządzi P.i S.- em.

P.S.
W Polsce, od dawien dawna, na kasztelaniach, na znaczących gospodarstwach, na zamkach, pałacach i dworach, zawsze,
musiał być szaman - on tam mieszkał, żarł, za darmo - dbał o '' pozytywne'', katolickie cechy rządzących - mogących, - po prostu,
ten łach, był tajpanem - darmozjadem
P.S.
Ówczesną służbą bezpieczeństwa, w tych lokalizacjach - byli Jezuici, i biali Dominikanie.
P.S.
Współcześni, wykształceni ludzie - '' ptaka '' kładą na tą szumowinę - historyczną szumowinę, aż do współczesności.

8 1
ID:80118

gość-92615

A wracając do wieku emerytalnego i ZUS-u . Pan Zdrojewski należy do PO która zgłosiła projekt o zakazie chorowania ubezpieczonym Polakom na koszt ZUS .Za L4 mają płacić pracodawcy . Autorką jest podobno niejaka pani Mucha ?

1 28
ID:80125

LALA20

@~gość-49534:

Myślę, że jesteś, w gorącej wodzie kąpany - ocierasz się o fanatyzm.
P.S.
Autentyczna historia - szlachetny ptak, z rodziny kurowatych, czyli drop, napadł na rowerzystę, śmigającego leśnymi
drogami , ..................................................................... . Czy ty mnie rozumiesz?
P.S.
Zapytam, byłeś w kraju Helwetów?, ja byłem wielokrotnie - znam Zurych, i szeroką okolicę, do podnóża Alp.
Widziałeś banki w tym mieście? - ja widziałem - w twych chorych snach, w tych bankach, przewijali się politycy P.O.
P.S.
Ponownie zapytam - a co powiesz na temat '' Banco Abrozziano ''?, - afera sycylijsko - watykańska, która puściła
miliony Włochów z '' torbami ''?
P.S.
Wątek tej afery jest zawarty, w 3 - ciej części filmu, p.t. '' Ojciec chrzestny '' - panował nasz '' Biały Tatuś ''.

0 0
ID:80136

LALA20

@~gość-49534:

Daj szamanowi na tacę, przyjmij obcego faceta na kolędę do domu - jesteś boski !!! - '' prawidłowy polak, prawidłowy sąsiad, -
wszyscy cię szanują ''.

3 0
ID:80138

gość-15348

@~LALA20: masz na myśli tych facetów w ręcznikach na głowie i w prześcieradłach ? Obiecałeś że zaprosisz do siebie rodzinę wierzącą w Allaha i co ? Na obiecankach się skończyło ?

0 7
ID:80168

LALA20

@~gość-15348:

Ty ubliżasz godności rodzajowi ludzkiemu, ty nie znasz historii, ty nie znasz tematów, - co możesz powiedzieć na temat
polskiego miasteczka, które nazywa się Adampol, i znajduje się na terytorium Turcji???

6 0
ID:80179

gość-50666

Ten ,,histeryk'' ma fisia na punkcie swojej wiedzy , wydaje mu się że nikt poza nim nie czyta książek , nie uczył się historii . Typowy narcyz .

0 6
ID:80184

LALA20

@~gość-50666:

Narcyzm, jako choroba, był znany w starożytnym Rzymie - przykłady - rzymscy cesarze - Neron, Kaligula, Agryppa, Komodom.
P.S.
Posiadam, swą własną, domową bibliotekę, w której znajduje się 1525 książek.
Czytam różną prasę, która dochodzi do mnie z Polski.
Tu, w '' Bundes '' , kupuję też polską prasę, która trochę kosztuje, poza tym, czytam niemieckie gazety.
P.S.
Gościu, zapytam, o co Ci chodzi???
Gościu, prawdziwe turnieje rycerskie, odbywały się nad Renem.

0 0
ID:80186

LALA20


666 - symbol diabła.

0 0
ID:80187

gość-26748

A jednak diagnoza jest trafna - narcyzm w czystym wydaniu . Poematy i hymny kiedy zaczniesz publikować ?

0 0
ID:80195

LALA20

@~gość-26748:

Po raz kolejny, zaznaczam, Sokrates, nie umiał, ani czytać, ani pisać - a co powiesz o Platonie???, też był kiepski???
P.S.
'' Przeziębione '' towarzystwo, znajdziesz w Sejmie i w rządzie.

0 0
ID:80203

LALA 20

@~gość-50666:

Dla mnie jesteś null - z niem. - czyli - zero.

P.S.
Zapytam, czy zechciałbyś???? , posprzątać mój dom - odkurzyć moją bibliotekę???? zapraszam - zapłacę.

0 0
ID:80216

LALA20

@~gość-26748:

Gościu przeziębiony, - może porozmawiamy o '' Obiadach czwartkowych ''???

0 0
ID:80217

gość-91121

A dlaczego ne zaproponujesz sprzątania jakiemuś śniademu ,,inżynierowi albo lekarzowi ''?

0 5
ID:80230

LALA20

@~gość-91121

Gościu, bardzo dawno temu, w pewnym sklepie, dużym sklepie w Stuttgartcie, oglądałem irański dywan - kosztował 24.000 D.M. -
ówczesnych Deutsche Mark.
Wolałbym, na ten dywan wpuścić swoje psy, niż ciebie, i tobie podobnych egzemplarzy.

5 1
ID:80233

gość-25408

Przepraszam , czy to był latający dywan z KBK AK 7.62 na pokładzie ? Czy moze tylko z F1 lub RG47 ?

0 2
ID:80333


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA