Usługi kosmetyczne

Pytanie do kobiet/mam. Czy korzystalybyscie z mobilnych usług kosmetycznych? Skupionych na zabiegach odchudzających/poprawiających kondycję skóry. Czy wolalybyscie iść do salonu na taki zabieg?

40 komentarzy

gość-14675

Ile taka usługa kosztuje?
Dla żony pytam.

1 0
ID:80515

LALA20


@ Kosmetyczka

Na dzień dzisiejszy, młode, myślące, roztropne kobiety - 30 - 32 lata, dbają o remont doooooopy - chcą się dobrze sprzedać.

2 1
ID:80516

gość-37079

@~ LALA20:
Trywializujesz i to jeszcze w bardzo szowinistyczny sposób.
Ja jestem zniesmaczony twoja wypowiedzią.

0 2
ID:80519

gość-80073

Imigranci im wyremontują ... tak jak remontują Niemkom ...

1 5
ID:80523

gość-37079

@~gość-80073:

Rozumiem, że chciałeś zabłysnąć. Nie udało Ci się.

3 1
ID:80525

LALA20

@~gość-37079:

Biorąc pod uwagę Świat - nie ma wierniejszej kobiety, niż Polka - jako żona, jako Matka dla dzieci, - są Polki, które są sukami.
Przypadków jest wiele.
P.S.
Sorry,w temacie, historii, jest wiele.
P.S.
Wiem, co znaczy słowo kochać, szanować, - szanować, ludzi bliskich i otoczenie.
P.S.
Moja suka, wilczur niemiecki, oszczeniła się, - w domu, było wiele radości.
P.S.
Jestem taki, jaki jestem - pozdrawiam Cię - Freiburg.

0 1
ID:80527

LALA20

@~gość-80073:

Gościu, zastanawiam się, skąd u Ciebie taka wiedza???
Zapytam, mieszkasz w Bundes ???, pracujesz w Bundes???, masz wiedzę???

P.S.
Polki w Bundes,q..wią się na potęgę, - Polka, która pójdzie w '' cug '' z Turkiem, lub z innym muzułmaninem, jest po prostu
zeszmacona.
P.S.
Gościu, w tym temacie, nie masz prawa wydawać opinii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0 3
ID:80528

gość-75042

Ooooo cenzor- uzurpator-inkwizytor -histeryk się ujawnił ? To ty zobowiązałeś się przyjąć rodzinę ,,inżynierów i lekarzy '' pod swój dach ? No i jak przebiega aklimatyzacja ? Rodzina się już powiększyła ?

1 2
ID:80530

LALA20


Gdyby P.iS., rządził w U.S.A., zabrakło by ludzi, typu - Lee Harvey Oswald !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
P.S.
Tradycyjnie - '' kochać '' P.iS. i polski kler !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

P.S.
Tu, w Bundes - protestancki pastor, ma swój dom, ma żonę - ma dzieci - jego żona pracuje - on też pracuje - pracuje m.in. w
kościele.
P.S.
Tu, w Polsce,nie zmieniajmy NATURY - MĘŻCZYZNA JEST DLA KOBIETY, A, KOBIETA DLA MĘŻCZYZNY.
P.S.
''Kochać '' kler.

3 0
ID:80531

gość-46344

@~LALA20: Taka zamiana...?www.se.pl › wiadomosci › polityka › robert-biedron-swieta-spedzi-z-...

0 9
ID:80532

LALAA 20

@~gość-75042:

Gościu, nie obrażaj mnie i mojej rodziny -
za te słowa - Saladyn, kazałby cię zabić.

Biorąc pod uwagę wyprawy krzyżowe, w krajach Orientu, rozwijały się nauki - geografia, geometria,matematyka, astronomia,
nauki medyczne, nauki przyrodnicze.
W tym czasie, w Europie, szerzył się kult '' prawdziwej wiary '', która Europejczykom, zrobiła z mózgów waginę.

P.S.
Posiadam w domu, w Polsce, Koran.

6 0
ID:80536

LALAA 20

@~gość-75042:

Zaznaczam ci giaurze!!!, z arab. - giaur - niewierny - znam tylko Muzułmanów europejskich z Bałkanów.
Ty i tak tego nie zrozumiesz, - noch mall - z niem. - jeszcze raz - dla mnie, jesteś '' gringo '' - z hiszp. obcy - na tym Forum.

2 3
ID:80537

gość-96258

~LALAA20 co ty wąchałeś ? nie poznaję Ciebie.. :-(

0 0
ID:80545

LALA20

@~LALA2O

@~gość-96258:

'' Zioło '' - jest dobre, na wszystko , '' na kiepską pogodę .......................................................................... '' .
Pozdrawiam Cię - Freiburg - na dzisiejszy wieczór, proponuję Ci dobrą muzykę - grupa '' Budgie ''.

0 0
ID:80549

LALA20

@~gość-96258:

Proponuję Ci film p.t. '' Hombre '', - z hiszp. - Człowiek - film mówi o ludzkich charakterach.
Film prod. - U.S.A., w roli głównej - Paul Newman.

0 0
ID:80563

LALA20

@~gość-96258:

Gościu, podejmę próbę, czyli, poniekąd, zmuszę Cię do myślenia ..................................................................... , -
wojna bałkańska - Jugosławia, - Bośnia - Hercegowina - miasto Sarajevo, - tzw. ulica snajperów - kumasz temat???
P.S.
Kończąc, co Ci mówi nazwa miejscowości Srebrenica???
W tej miejscowości nastąpiła tragedia, zapytam Cię, - co zrobiły międzynarodowe odziały NATO???, - dokładnie!!!!!!!!, co
zrobiły holenderskie odziały???
P.S.
Znam Muzułmanów, którzy stracili bliskich w tej '' wojnie ''.

0 0
ID:80564

gość-30363

@~LALA20: A ja znam Polaków którzy do dziś mają problemy zdrowotne po bandyckich atakach muzułmanów we Francji .Więc nie wybielaj tu śniadych bandytów i łobuzów zaproszonych przez Makrelę do Europy .

0 11
ID:80566

LALA20

@~gość-30363:

Gościu, na początek, swej odpowiedzi dla Ciebie,pragnę zaznaczyć, - nie jestem żadnym orientalistą, rozumiesz słowo
'' orientalizm ''?
Z tego, co wiem, żaden bałkański muzułmanin, nie uczestniczył w aktach terroru, przeciw światu zachodniemu.

P.S.
W pracy, mam kolegę, jest Kurdem, na imię ma Sarkan - dobry, bardzo dobry kolega - Kurdowie, stworzyli organizację przeciw
Turcji - czy oni są terrorystami??????????????????????????????/, poniekąd tak.
Organizacja ta, nazywa się '' Szare wilki ''.
P.S.
Zapytam?, lubisz kawę, kakao? - Polacy, zakosztowali tych '' boskich '' napoi, dzięki Turkom.
T.z.w. - odsiecz wiedeńska - rok 1683 - upadek obozu Wielkiego Wezyra, którym był Kara Mustafa.

Do Polski, trafiła rozkosz podniebienia.
P.S.
Poproszę Cię, rozwiąż temat - historia kakao - Ameryka Śr. - Europa.
P.S.
Gościu, idż spać, - król Zygmunt Stary, w rozmowie z kupcem, powiedział - '' Szkoda czasu i atłasu ''.

4 0
ID:80571

LALA20

@~gość-30363:

Gościu, zapamiętaj -
tu, w Bundes , każdy bałkański muzułmanin, ma swój adres -
oni, mają tutaj swe rodziny, mieszkają, pracują, opłacają rachunki, płacą podatki - ich dzieci chodzą do kinder garten,
{ czyt . kinda garten } - przedszkole, do szkół.

P.S.
Na komisariatach Deutsche Polizei można patrzeć na zdjęcia osób ściganych, są to - Polacy, Rosjanie, obywatele byłych
republik radzieckich, prawosławni Serbowie, katoliccy Chorwaci ,Włosi - osobna lista - to wyznawcy Allaha z poza Europy.
P.S.
Okaż swą roztropność, staraj się być innym w tym temacie, niż wielu na tym Forum.
Salam alejkum - Freiburg.

4 0
ID:80572

gość-50106

Ciekawe to co piszesz , tylko dlaczego w Brukseli , w Hamburgu i w innych miastach ,,bezpiecznej unii'' widać policje i wojsko z długą bronią ? Oni ochraniają ,,śniadych lekarzy i inżynierów'' czy może swoich rodaków przed tymi ,,lekarzami i inżynierami'' ? A może to tylko ćwiczenia ? Przed przybyciem tych ,,mocno opalonych'' takich obrazków nie było ...

0 7
ID:80576

LALA20

@~gość-50106:

Gościu, media, z mózgu, robią Ci waginę.

P.S.
Byłeś w Bundes?, patrzyłeś, widziałeś?, ja w Hamburgu nigdy nie byłem.

4 0
ID:80584

LALA20

@~gość-50106:

Gościu przeziębiony, zapytam, czy znasz historię Orięntu????

0 1
ID:80585

LALA20

@~gość-50106:

Ja polski rząd + dewotów - czyt. wyborców, widzę w Amsterdamie - dzielnica - '' Czerwone latarnie '', - byłem tam, widziałem.

P.S.
Do Brukseli - zero wstępu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - '' Dżuma '' - Umberto Eco .

4 0
ID:80589

gość-95146

@~LALA20: Byłem , widziałem jak się okazuje nie tylko ,,nawiedzeni historycy maniacy'' mogą podróżować po europie .

0 0
ID:80590

LALA2O


LALA2O
@~gość-95146:

Fakt, zwiedziłem trochę Europy, - Francja, Belgia, Holandia, Dania, Luksemburg, Szwajcaria, Austria, '' Bundes '' na co dzień,
P.S.
Moim marzeniem jest, zwiedzić historyczne miejscowości, zawarte w sienkiewiczowskiej '' Trylogii ''.
Moim marzeniem jest też to, aby dostać się do watykańskich archiwów - śmiech na sali.
Pozdrawiam - Freiburg.@~gość-95146:

0 0
ID:80592

gość-46770

@~LALA2O: kto ci w to uwierzy ?

0 0
ID:80598

LALA2O

@~gość-46770:

Gościu, proszę, nie uwłaczaj mi -
do tej pory, nigdy nie byłem w Zakopanem, - bo i po co?, oglądać stada ludzi i przemęczone konie??? + wozaków sadystów???
Nigdy nie byłem w Bieszczadach - może, kiedyś?
Byłem w Trójmieście - Sopot, - turyści, to snobi i idioci - nie lubię tego miasta!!!
Gdynia - O, key, - w porcie pasażerskim poznałem Tony Halika - Operacja '' Żagiel '', - '' Dar Młodzieży '.'

Gdańsk - Stare Miasto - '' Dwór Artusa ''.
W swym czasie, z namiotem i plecakiem zwiedziłem polskie wybrzeże - od Krynicy Morskiej, po Świnoujście.
Zwiedziłem Karkonosze i Sudety - m. in. Góry Sowie, Góry Stołowe, Góry Izerskie { zagłębie historii }
Zwiedziłem Mazury - nigdy nie byłem w '' Hotel Gołębiewski ''.
Byłem w wielu innych ciekawych miejscowościach Polski.
P.S.
Zwiedziłem trochę Europy Zach., widziałem Alpy, widziałem fragment Doliny Renu .
P.S.
A czym Ty możesz się pochwalić???

0 0
ID:80599

gość-84755

@~LALA2O: konie towarzyszą ludziom od setek lat, nie wiem w czym problem. Nie rozumiem pseudoekologów którym się nie podoba pracujący koń. Koń to zwierze do pracy - czy to na morskim oku, czy to w stadninie, czy na wyścigach czy w chłopskiej zagrodzie. Tak było jest i będzie. Jeśli nie będą używane do pracy, to po prostu wyginą, jedna rasa po drugiej i będziemy je oglądać tylko w ogrodach zoologicznych. Zrozum to jeden z drugim, wielcy miłośnicy zwierząt, że jeśli nie będa ludziom potrzebne konie to po prostu znikną. Wyginą, jak dinozaury. Bo nikt poza garstką zapaleńców bogaczy, nie będzie utrzymywał drogiego zwierzęcia tylko po to, żeby było. To nie rybka w akwarium. Niestety. Takie jest życie. My także musimy pracować, praktycznie całe życie. I koń także musi na siebie zarobić. Tylko idiota tego nie zrozumie.

1 7
ID:80600

LALA2O

@~gość-84755:

Nie zgadzam się z Tobą absolutnie - nie, nie, nie, i jeszcze raz nie!!!
W dzisiejszych czasach, koń ma cieszyć oko właściciela, służyć do rekreacji.
Dzisiaj konie nie muszą ciężko pracować - od tego są maszyny - m. in. '' kochać''. totalnie Górali.
P.S.
Gdybym miał więcej ziemi i pieniędzy, hodowałbym kilka koni dla '' oka ''.
U schyłku XIX.w., amerykańska armia, zaczęła się modernizować - kawaleria przestała istnieć, a więc konie, przestały być potrzebne -
Padł rozkaz!!!, wystrzelać ponad 1000 koni - mówi o tych wydarzeniach western - nie pamiętam tytułu.
P.S.
M.in. - '' Łysek z pokłady '' Idy '', - to historia, która nie ma prawa, nigdy się powtórzyć!!!
P.S.
Gościu, zadam Ci dwa pytania -
Jak się wabił koń Aleksandra Wielkiego?
Jak się wabił koń tej q..wy, którą był, George Amstrong Custer - pułkownik kawalerii Stanów Zjednoczonych?
Ps.
Pozdrawiam Cię - Freiburg - proszę, odpowiedz.

4 0
ID:80601

gość-84755

@~LALA2O: możesz się nie zgadzać, twoje prawo. Ale będzie tak jak pisałem. Popatrz ile odmian już wyginęło. I będą znikać dalej, jeżeli nie będą nikomu potrzebne, nie będą pracować. Bo koń to jest od zawsze zwierze pociągowe, pracujące, biegające, potrzebujące ruchu i pracy. I będziesz je jedynie oglądać w zoo i na filmach. Możesz sobie zaklinać rzeczywistość, ale tak się stanie, bo taka jest kolej rzeczy na tej planecie, takie jest po prostu życie. A z innej strony - dlaczego ludzie muszą pracować, a konie nie? Dlaczego ludzie muszą pracować i na siebie i na konie? A co to za sprawiedliwość? Przecież mamy czsy równości, braterstwa i wszechobecnej pomocy Więc pomagajmy sobie wzajemnie - ludzie koniom, a konie ludziom. Wiesz, że koń musi biegać? Musi się ruszać i męczyć? Bo inaczej zdechnie? Taka jest jego natura, A że człowiek go wykorzystał do swoich celów, no cóż. Takie jest życie, Taka jest planeta ziemia. Tak było jest i będzie. A ty stękaj sobie dalej, świata nie zmienisz. Przez takich oszołomów jak ty te zwierzęta na przestrzeni kilkuset lat całkowicie znikną z tej planety. Bo tak to działa drogi mądralo, który niby coś wiesz, a tak naprawdę to niewiele kumasz. Żegnam

1 7
ID:80602

LALA2O

@~gość-84755:

Indianie amerykańscy, bardzo kochali konie - Apacze, zdobyli je na '' dobrych katolikach '', Hiszpanach.
Konie, stały się miłością dla Indian prerii - m. in., dla Indian Cheyenne, Sioux.
P.S.
Zapraszam Cię do historii Indian amerykańskich - 1
historyczne szlaki amerykańskie - osadnicy - 2
historia fortów amerykańskich - 3
P.S.
Jeżeli Cię to interesuje................................................................................................... ?

0 0
ID:80603

gość-42318

bardzo lubię koninę. świetne, zdrowe, czyste i szlachetne mięso. polecam wszystkim befsztyki i polędwicę, gulasz po angielsku... delicje dla podniebienia.

4 0
ID:80606

gość-94587

@~gość-42318: kumpel jeździ po Azji i zachwala z kolei mięso z psa. Trzeba by kiedyś spróbować tych wynalazków

1 0
ID:80607

LALA20

@~gość-94587:

Biorąc pod uwagę Azję - kumys, też jest super.
P.S.
Pies, od zarania dziejów - przyjaciel człowieka - niech Twój kolega, stanie się Karaibem, i zje księdza.
P.S.
Kocham psy, - posiadam cztery.



3 0
ID:80610

LALA2O

@~gość-42318:

Polecam Ci film - p.t. - '' Konie Valdeza '', w roli głównej - Charles Bronson .

0 0
ID:80612

gość-95575

@~LALA2O: histeryk daj spokój bo ,,słuchać hadko '' ...

0 3
ID:80614

LALA20


@~gość-95575:
Sugerujesz, że znasz sienkiewiczowską '' Trylogię ''? -
imć pan Onufry Zagłoba, był herbu ???

P.S.
Badacze spuścizny Sienkiewicza twierdzą , -
'' Trylogia '' , byłaby jeszcze piękniejsza, gdyby, poniekąd, nie była pisana pod dyktando kleru ''.

P.S.
Posiadam pierwsze wydanie powieści, p.t. - '' W pustyni i w puszczy ''.

P.S.
Do tej powieści, - trochę historii, - zapytam Cię - kim był Mahdi, i angielski generał Gordon?, co mówi Ci nazwa Chartum?
Wreszcie, z tematem, zapoznaj się z powieścią, p.t. - '' Triumf słońca '' - autor - Wilbour Smith .
P.S.
Dla Ciebie, jestem wiatrem, Ty dla mnie, zeschniętym liściem, - idż spać.

4 1
ID:80635

gość-22069

@~LALA20: ,, być donkej '' ? Jak Kali ?

0 0
ID:80639

LALA2O


@~gość-22069:

Henryk Sienkiewicz, napisał powieść p.t. - '' W pustyni i w puszczy '' , nigdy nie będąc w Afryce.
Karol May, napisał wspaniałe powieści o '' Winnetou '', nigdy nie będąc w Ameryce.
Arkady Fiedler,pisał książki o podróżach - m.in., napisał powieść p.t. - '' Mały Bizon ''.

P.S.
W tej powieści, Arkady, opisuje m.in. kanadyjską prerię, zadam Ci pytanie - co to jest '' Chinoock ''? - czyt. czinuk, - tą nazwę
znam też, z innych powieści, - nagroda?, symboliczna - 1 eurocent.

3 0
ID:80650

gość-82764

@~LALA2O: ,, być donkej '' ? Jak Kali ? Najpierw ty odpowiedz ,,histeryku'' ...

0 2
ID:80658


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA