Echh ci pazerni prywaciarze..

Każdemu narzekającemu, że mało zarabia bo go prywaciarz "wyzyskuje" polecam lekturę:

https://www.money.pl/podatki/przecietne-wynagrodzenie-rozlozylismy-na-czesci-gdzie-podzialy-sie-prawie-3-tys-zl-6475014043498113a.html

Państwo was okrada, nie prywaciarz.

12 komentarzy

gość-75585

Tępy lud tego nie pojmuje. Jeden pasek w TVPinfo to załapią ale już z dwóch linijek to nie bardzo. Obecnym cwaniakom pisowskim trzeba przyznać ,że głupotę rodaków potrafią wykorzystać. Wiek emerytalny obniżyli ale ,że emerytury spadają i będą spadać to już nie załapali.500+ dali , hurra, ale że to z ich kasy to już za trudne, Służba zdrowia leży,OFE likwidują i jeszcze miliardy z tego zgarną ale to poprzednicy kradli a teraz to dla dobra emerytów wszystko.Samoloty F-35 kupują coby się nas wszyscy " bojali " a jeszcze 800 usterek w nich do usunięcia mają amerykany, i bez ofsetu , i bez systemu a to jakby kupili laptopa bez Windowsa i dostępu do internetu. Ale tępy lud to łyka i co poradzić na to?

38 3
ID:80609

gość-95575

@~gość-75585: Uuuuuuu byłeś na wiecu z Hołownią albo z tym co jest mężo-żoną w jednej osobie ?

0 35
ID:80613

gość-93924

Trochę optymizmu: przecież pan premier obiecał: elektrownie wiatrowe na węgiel, samochody elektryczne na węgiel, elektrownię atomową na węgiel, centralny port lotniczy na węgiel.... Ile obieca jeszcze Adrian w kampanii wyborczej - tego nikt nie wie poza gajowym Maruchą....

31 1
ID:80615

gość-91212

@~gość-93924: akurat obecny rząd jest jedynym rządem po 89 roku, który spełnia swoje obietnice wyborcze. Wiem, że wolałeś być dymany i traktowany jak pies, wiem, taka mentalność niewolnika. Ale niektórzy wolą żyć inaczej

2 27
ID:80616

gość-80188

@~gość-91212: To może wyliczysz te obietnice ! 500 + i ...., coraz niższe emerytury, coraz mniej nowych dróg, coraz więcej ministrów, większe opłaty sądowe, dłuższe rozpatrywanie spraw w sądach, milion samochodów elektrycznych, wielka flota promów, zamykane szpitale i zgony na SORach, milion mieszkań dla młodych, zadowoleni frankowicze, likwidacja OFE z kasą dla siebie,likwidacja NFZ ( sam Adrian obiecał ),podniesienie kwoty wolnej od podatku,likwidacja śmieciówek, spadek w rankingach światowych (gospodarka i demokracja ), węgiel z Rosji ,podniesienie akcyzy, podatek cukrowy , i tysiące innych obietnic.
Wskażesz dalsze spełnione obietnice !?

33 1
ID:80618

gość-75846

@~gość-80188: o, jest nasz platfusek opłacany. Nie, nie będę nic wyliczał. Nie mam zamiaru działać na twoje żałosne życzenie. Natomiast wiem co zrobili twoi idole dla niemców przez 8 lat i wiem co zrobili obecni dla Polaków. Widzę dookoła, że wszystkim jest lepiej. Wszytskim poza niemcami (którzy mają u nas 90% mediów) oraz tymi oderwanymi od koryta, którzy już tam nigdy nie wrócą. Zajmij się lepiej swoimi idolami, którzy przez 8 lat sprzedali pół Polski, okradli i oszukali większość. Nie mam zamiaru dyskutować z kimś tak ograniczonym. Wracam do pracy, zarabiać kaskę, teraz można. A ty siedź i stękaj, nie żal mi takich jak ty wcale. Narzekajcie sobie dalej na rzeczywistość, a reszta będzie po prostu zarabiać. Podobno już po 50 groszy od posta wam płacą. Nieźle.

1 27
ID:80619

gość-65304

ja nie narzekam, ja bardzo ciężko pracuje i nieźle zarabiam problemem są ci, którzy pierdzą w stołki, a chcieliby miliony. CHcesz zarabiać? Pracuj dobrze i dużo, to zarobisz. Na tym świecie nie ma nic za darmo. Niestety

3 8
ID:80620

gość-80188

@~gość-75846: Bo nie masz co wyliczać .Powtarzasz te bzdury jak gebels uczył , w kółko te same idiotyzmy jak "sprzedali pół Polski " czy " wszystkim jest lepiej " ! Tych danych GUSu móżdżek nie ogarnia ? :
"Wzrosła liczba osób żyjących w skrajnym ubóstwie, czyli na poziomie minimum egzystencji. W 2018 r. było to 5,4 proc. mieszkańców Polski - rok wcześniej 4,3 proc. Tak wynika z najnowszych danych Głównego Urzędu Statystyczny."
https://businessinsider.com.pl/finanse/makroekonomia/w-polsce-wzroslo-skrajne-ubostwo-najnowsze-dane-gus/pcsqevp
Z faktami nie potrafisz się zmierzyć bo do tego myślenie jest niezbędne , potrafisz tylko jak ten tępy ludek powtarzać kłamstwa bo argumentów nie masz żadnych. Podobno zaocznie gimnazjum skończyłeś ? To teraz w PISie kariera stoi otworem.

32 0
ID:80621

gość-80188

@~gość-65304: To polecasz tym biednym emerytom ? To może poleć im jeszcze jak wyzdrowieć i odmłodnieć !

13 2
ID:80622

gość-58263

Jak to , nikt nie wie ? A podstołowe uznaniowe pańskie ...ochłapy to skąd się biorą ? Już ludzie się śmieją że w Polsce jest najniższa ,,podstołowa'' i najniższa krajowa . Za co te wille te działki nad jeziorami , te wczasy 3 razy w roku , za co te wany ?

2 4
ID:80624

gość-55927

@~gość-91212: Moze jakiś efektowny wpis pochwalny dla obecnie rządzących i ich spełnienia obietnic po tych info :
"Politycy PiS okradli PCK nawet na 3 miliony zł
Do sądu właśnie wpłynął akt oskarżenia pod adresem dolnośląskich działaczy PiS – donosi „Gazeta Wyborcza”. Jednym z tych, którzy mieli wyprowadzić z PCK nawet 3 mln zł, jest bliski współpracownik Anny Zalewskiej. "
https://www.newsweek.pl/polska/polityka/prokuratura-politycy-pis-okradli-pck-nawet-na-3-miliony-zl/c4rsww4
https://natemat.pl/299173,prokuratura-politycy-pis-okradli-pck-na-3-mln-zlotych-akt-oskarzenia
Jak to było ; " wystarczy nie kraść ?

27 1
ID:80637

gość-22069

Najniższa krajowa -2600 zł BRUTTO
Najniższa ,,podstołowa'' -????
A młodzież z Włocławka ucieka ....

1 0
ID:80638


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA