Jak to w życiu bywa ....

Dostałam do domu mandat za parkowanie w płatnej strefie sprzed miesiąca na kwotę 240 pln. Naprawdę chwała R M że tylko o tyle podnieśli te kary. Zawiodłam się bardzo na pani obsługującej biuro , która nie chciała słuchać jakiegoś wyjaśnienia a na moją prośbę na pokazanie zdjęcia i kopii mandatu , którego nie znalazłam za szybą zbyła mnie ironicznym śmiechem. Ile tam kobieto zarabiasz skoro 240 to jest nic???

13 komentarzy

gość-27054

Zapłać i sprawa się zakończy. Oddadzą do Sądu i będzie drożej.

1 0
ID:81106

gość-94151

@~gość-27054: Zapłać ? Przecież ta pani za parkowanie na ulicach zapewne wykonanych z jej podatków zapłaciła już kilkakrotnie w tych podatkach .

1 1
ID:81108

gość-95449

Płacz i płać -dewiza komuny

0 1
ID:81109

LALA2O


W swym czasie, nawet starożytny Rzym nie prowadził takiej ekonomii. - społeczność rzymska, chciała jeść, i dostawała jeść.

P.S.
Przyszły czasy, że społeczność rzymska, nie miała co jeść - dlaczego???????????? - zapytajmy o to historię, - zapytajmy o to
kaczora

P.S.
Rzymska Republika - a Polska dziś

0 0
ID:81122

gość-96264

~gość-94151 , gość-95449 - Darmo, to możecie dostać w pysk za zaułkiem.

1 0
ID:81125

gość-80916

@~ LALA2O: Ty odpowiedz dlaczego śniadych ,,inżynierów i lekarzy '' w bundeskalifacie traktuje się jak święte krowy i płaci za im za ,,nicnierobienie'' .

1 5
ID:81127

gość-91529

no urzędnicy muszą mieć pieniądze na siedzenie w domu. Sami nie zarabiają przecież, to się zbiera z mandatów. Golenie owiec trwa. A wy nadal #zostańcie w domu! Hahaha. Jeszce ktoś wierzy w te brednie?

0 2
ID:81132

gość-10671

@~gość-91529: We Włoszech na koronawirusa zmarło ok 30 tysięcy ludzi w większości najstarsi i najsłabsi - umarli bo chcieli ? Obyś błaźnie miał chęć do śmiechu jak się zarazisz ...

4 0
ID:81134

gość-38812

@~gość-10671: a skąd wiesz ilu umarło? bo w tv mówili? co by nie powiedzieli, to owce uwierzą. proste. A ty wiesz, że trwa manipulacja zgonami? a ty wiesz, że wszyscy zmarli teraz umierają na koronę? a ty wiesz, że nie umiera się obecnie na nic innego? nie ma raka już , grypy sezonowej itp? i można by tak do jutra. Ale to trzeba by posiadać mózg, a lemingi sprzed tv nie posiadają i nie potrafią używać tego organu. Lemingi włączą tvn i łykają prawdę objawioną. Tam nawet jak godzillę pokażą, to wy uwierzycie...

1 8
ID:81149

gość-38812

@~gość-10671: nie zarażę się. a jak się zarażę, to szybko wyleczę, ponieważ wg lekarzy to jest bardzo niegroźny wirus, z którym walka trwa 3-7 dni bez leków. Wg lekarzy grypa sezonowa jest o wiele groźniejsza. i nie ubliżaj mi baranie. To że jesteś bezmózgiem łykającym media (które są stworzone właśnie po to, dla manipulacji masami, a nie dla rozrywki, wystarczy pomyśleć o reklamach czy programach publicystycznych, ale to trzeba myśleć) to twoja sprawa.

1 8
ID:81150

gość-19158

@~gość-38812: To może zgłoś się na ochotnika do jakiegoś DPS-u ...przecież to tylko zwykła grypa , sprawdzisz na własnej skórze .

4 0
ID:81153

gość-39257

Wyniki badań zespołu dra Bacco: SARS-CoV-2 to „banalny wirus”

https://covid1984pl.wordpress.com/2020/05/13/bacco/?fbclid=IwAR2LREEHCJfwR5hKeo4DsrwBSB7lYC_j4Qu2DVE6sAZzRyAtKZdakOQnEvs

0 3
ID:81181

gość-78279

Ciekawe dlaczego ten drrrr... nie uczestniczył wraz z innymi lekarzami w bezpośredniej pomocy zakażonym i umierającym -duszącym się ze względu na niewydolność płuc . Widocznie jest stworzony do wyższych celów nie tak jak ci co zmarli ,,na ochotnika '' albo ,,dla dobra nauki '' . Propaganda chińska ruszyła , stawką są odszkodowania .

4 0
ID:81184


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA