Usuwane są tylko Plakaty Prezydenta Andrzeja Dudy

Widziałam plakaty w kilku miejscach Włocławka na tablicy ogłoszeń z różnymi kandydatami. Dziś nie ma już ani jednego plakatu prezydenta Andrzeja Dudy a pozostali, nawet Hołownia, który nie przeszedł do II tury, wiszą nienaruszone. Ktoś coś na ten temat wie? Usuwanie plakatów wyborczych jest przecież karalne.

16 komentarzy

LALA20


@ Kamila

Ładne imię - hiszpański reżyser, Carlos Saura nakręcił film p.t. '' Nakarmić kruki '', - wspaniały film.

P.S.
Zapytam - czy kruki, to ścierwojady???, odpowiem, poniekąd, tak - kruki, nie zjadłby nigdy plakatu Dudy, - po, prosty, by się
brzydziły.

P.S.
Na marginesie - bardzo, bardzo dawno temu, poznałem dziewczynę, na imię miała Kamila, - rest???, - sekret.

P.S.
Pozdrawiam Cię - Freiburg - dobranoc.

P.S.
Podejrzewam, że Duda , nie byłby dla Ciebie dobry w łóżku, nie jest też dobry w polityce.

2 1
ID:81616

gość-87294


Żeby takie rzeczy pisać trzeba być chorym z nienawiści.

1 4
ID:81622

gość-38952

@~gość-87294: Przecież on cierpi na rozdwojenie jaźni - historyk z kompleksem islamskim ...

0 3
ID:81629

LALA 20

@~gość-87294:

Nienawiść zrodziła się w średniowieczu, na Półwyspie Pirenejskim, oraz, w XXI w. w Toruniu, - kumasz temat??????????????? .

3 0
ID:81630

gość-41832

,,kumasz'' - to z greki czy z łaciny ...? Czy może z .... nomenklatury ?

0 5
ID:81631

LALA 20

@~gość-41832:

Gościu, jesteś cienki, greka???, łacina???, - Pentagon, - z łać. - ośmiokąt.
Bywaj.






0 0
ID:81651

LALA 20

@~gość-38952:

Zapytam, co wiesz o Islamie??????????????????????????????

P.S.
Ponownie zapytam, co wiesz o Sunnitach i Szyitach??????????????????????????????, ot pytanie.
P.S.
Osobiście, znam Sunnitów, i dwóch Szyitów.
P.S
Salam alejkum - bądż pozdrowiony - Allah agh bar , - Allah jest wielki, - dobranoc.

P.S.
Poza tematem - gościu, '' Nie daleko Damaszku, siedział diabeł na daszku................................................................ '' - fragment -
Adam Mickiewicz.
Gościu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! , Syria, m.in. wpisała się w historię i kulturę Islamu.

0 0
ID:81652

gość-32384

,,gościu'' walisz z rynsztoka a udajesz historyka .Albo inaczej jak Trzaskowski -uśmiech na gębie a szambo w Wiśle ...wybierz co wolisz ...

0 14
ID:81658

gość-59742

@~gość-32384: Wybieram uśmiech Jarka prezesa - co kawałek pieniek , co kawałek przerwa , wykruszyły się kły na kawałkach ścierwa. Jak prezes tak dba o paszczę jak o buty to bój się zarazy jak zostaniesz opluty !

22 1
ID:81664

LALA20

@~gość-32384:

'' gościu '' , widziałem żródło Dunaju, i początkowy bieg, tej wielkiej , historycznej rzeki.
Widziałem meandry Renu, widoki , dech zapierają, widziałem, nurty Menu.
P.S.
''Gościu '', goń się pod mostem na Wiśle, przy pierwszym filarze, na którym widnieje duży napis - '' CWEL ''.

0 0
ID:81668

gość-35354

@~gość-59742: a jednak rynsztok ...

0 18
ID:81671

gość-79620

@~gość-35354: No co Ty ? O ustach prezesa mówić " rynsztok " ?. Zapuszczony jest ale od razu rynsztok.

14 0
ID:81678

LALA 20

@~gość-32384:

Gościu, napij się wody z Gangesu .

3 0
ID:81695

gość-38268

@~LALA 20 : Może tobie nie przywizą tej wody koledzy w prześcieradłach ...?

0 5
ID:81697

LALA20

@~gość-38268:
ą
Zauważ pisuarze , że rejon rzeki Ganges , nie jest domeną Islamu .
P.S
Proponuję Ci, - wypij O,7, i padnij na '' teppich '', myślę , że '' polecisz '' w interesujące Cię regiony, - '' teppich '', z niem. - dywan,
lub, spadniesz z '' treppe '', z niem. - schody.

0 0
ID:81706

gość-44634

@~ LALA20: Czy nie dopadło cię POwyborcze ,,fixum dyrdum'' ...

0 7
ID:81711


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA