Byłem dzisiaj przy przyrządach do cwiczeń brudy i...

Byłem dzisiaj przy przyrządach do cwiczeń brudy i walające się częsci urządznia wyglądają fatalnie.Czyzby zmienił się właściciel ?

5 komentarzy

Emeryt

Z pieskiem ? czy bez...bo jak z pieskiem, to czy miałeś woreczek na psią kupkę ? Sprzątnąłeś po nim?. Nie miałeś pieska, a miałeś woreczek na śmieci? Mogłeś je pozbierać, byłoby czyściutko. Miałbyś satysfakcję, że zrobiłeś coś z pożytkiem dla siebie i innych.

0 0
ID:82093

LALA 20


Q xxxx

Dawno temu , spacerowałem wzdłuż Renu, w mieście Bonn .
Brzegiem Renu , przebiega ścieżka , po prawej stronie , od ścieżki , znajdują się siłownie i tereny rekreacyjne , + punkty
gastronomii , teren wspaniały , tylko korzystać .
Po lewej stronie ścieżki , jest brzeg Renu , z wody , wystają potężne głazy , stanowią też pewną formę rekreacji .


0 0
ID:82115

LALA 20

@~Emeryt:

Gościu , na chwilę obecną , nie mam '' zioła '' , a więc , nie poczęstuję cię , goń się pod pociąg .
P.S.
Podam ci , jako ciekawostkę -
w U.S.A. , istnieje transkontynentalna linia kolejowa - cztery potężne lokomotywy ciągną 1400 wagonów ...................................... .
P.S.
Nieszczęsną staruszkę z wypadku kolejowego , zostaw w spokoju , bo cię ch.j spali !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0 0
ID:82116

Emeryt

~LALA 20 zmień lekarza skoro zioło nie pomaga, w U.S.A ani innej Rosji nie ma pociągów ciągnących przez 4 lokomotywy 1400 wagonów......co najwyżej 140 by poprawić szybkość takowej..A czy szczęsna czy nie to już nie tobie chyba oceniać...Mogła tam nie leźć. Nie życzę ci pogoni za pociągiem....

0 0
ID:82145

LALA 20

@~Emeryt:

A jednak , ta linia istnieje , mało wiesz , - '' West Union '' - '' Union Pacific ''.
Na Zachodzie Ameryki , za pociągami gonili , pewni bracia , polecam historię , znasz temat ???
P.S.
W temacie , powstał amerykański film na faktach - w rolach głównych , - Robert Redford i Paul Newman , podasz tytuł filmu ???

P.S.
Zapytam , znasz historię '' Orient Express ???? , zapytam , znasz historię pociągu Paryż - Pekin ???
Znasz historię Bajkalsko - Amurskiej magistrali kolejowej ???
I ,na koniec , zapytam , - znasz historię amerykańskiej kolei , ???? - podpowiedż - '' Pullman '' .

P.S.
Nie zasługujesz na '' zioło '' , dla ciebie , tylko strychnina .

0 0
ID:82159


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA