Jaka rehabilitacja ?

Jestem po operacji kręgosłupa. Mam do wyboru leżeć na barskiej albo na wienieckiej na rehabilitacje. Co wybrać?

15 komentarzy

gość-97862

Wieniecka , wiecej przestrzeni i wygodniej , jest gdzie wyjsć na powietrze.

0 1
ID:81865

gość-34001

tylko barska

1 1
ID:81879

LALA 20

d
Polacy , Rodacy , Włocławianie !!!!!!!!!!!!!!!!! , ci , co Nami rządzą , za nasze pieniądze leczą się we wspaniałych klinikach -
w Garmish Parten - Kirschen , w Alpach - są tam kliniki amerykańskie , kanadyjskie , angielskie i niemieckie . - byłem ,
widziałem .
P.S.
Podam, jako ciekawostkę - w Garmisch , znajdują się dwie bazy wojskowe - helikopterowe , - amerykańska i brytyjska .

0 0
ID:81886

LALA 20

@~gość-97862:

Gościu , Stuttgart - '' Hans Martin Schlayer Platz - olbrzymi plac - { Hans - niemiecki polityk , zamordowany przez -
'' Czerwone Brygady ''.
Idąc w prawo od placu , wkraczamy w 3- rzy kilometrową aleję - '' Mercedes - Benz strasse '' , nad rzeką Neckar .
Wzdłuż tej alei , po obu stronach ciągną się obiekty sportowe '' V.f.B. Stuttgart '' , - dalej - rozpoczynają się obiekty
firmy '' Mercedes ''.

P.S.
'' Oktober Fest '' - Stuttgart - święto piwa - druga impreza świata , po - '' Oktober Fest - Monachium .

















[

0 0
ID:81887

gość-20816

@~LALA 20: Podobno tam wirusa maja dawać w gratisie ?

0 3
ID:81905

LALA 20


Q Marysia 235

Tak miała na imię żona Jana III Sobieskiego , - gdy wyruszał pod Wiedeń , odprowadzała go ze łzami w oczach , do rogatek
Warszawy .
Następnie zaczęła się q..wić do potęgi , - gdy Jan wrócił spod Wiednia , '' czuła żona '', obdarzyła go syfilisem .
P.S.
Tak mówi historia .

0 1
ID:82015

LALA 20

Q Marysia

Ale , Elżbieta I , królowa Anglii -
Elżunię '' pukał '' Francis Drake , najsłynniejszy pirat świata , uczyniła go admirałem , tak mówi historia .

0 0
ID:82038

LALA 20

@~gość-20816:

Pod warunkiem !!!!!!!!!!!!!!!!! , że otrzesz '' łeb '' o '' łeb '', i załapiesz syfilis , - zapraszam cię na '' banhof '', -
Dworzec Centralny '' DB '' w Monachium .

0 0
ID:82039

LALA 20

@~gość-20816:

Po drugiej stronie skrzyżowania , od dworca znajduje się obiekt , - jest to muzeum , - '' Radio Free Europa '' .

P.S.
Pisze to LALA 2O , ten '' z nad Wisły '' .

0 0
ID:82040

LALA 20


Q Marysia

Polska pisarka , zapomniałem jej nazwiska , zamieszkała w Kalifornii , powiedziała -
'' Kobiety , to ch . je , mężczyżni , to pi . dy '' .
P.S.
Poczytaj sobie do snu - poezje Marii Pawlikowskiej - Jasnorzewskiej , lub poezje Magdaleny Samozwaniec , - tej z
Kossaków , czasami sięgam po to , - dobranoc - Freiburg .

0 0
ID:82042

gość-80804

LALA stanowczo częściej przebywaj w cieniu , będzie to z korzyścią dla twoich szarych komórek i dla tego forum ...

0 3
ID:82062

LALA 20

@~gość-80804:

Gościu , zapytam , co ostatnio czytałeś ciekawego ???? , mądrego , - ja wczoraj na śniadanie w pracy , jadłem bułki z
pasztetową , i z rzodkiewką .
P.S.
Pozwolę sobie zauważyć - polska rzodkiewka , z naszego , włocławskiego rynku , jest lepsza .

0 0
ID:82076

gość-20030

@~LALA 20: Masz blisko możesz kupować ...

0 0
ID:82083

gość-55799

@~gość-34001: Tylko nie Barska. Pelno ludzi, jak w fabryce na tasmie, higirna pozostawia wiele do zyczenia, tam jest biznes bez leczenia

0 0
ID:82190

LALA 20

@~gość-55799:

Biorąc pod uwagę historię polskiej mafii , jeden z jej przywódców lubił na okrągło oglądać film p.t. '' Ojciec chrzestny '' .
Nam , prostemu ludowi , pozostaje , na okrągło oglądać film p.t. - '' Znachor '', lub odwołać się do nowel Bolesława Prussa ,
p.t. '' Anielka '' i '' Janko muzykant ''.

P.S.
'' Patriotyczne panie + brzuchate purpuraty , zawsze , będą miały , dobrą , fachową opiekę medyczną .

P.S.
'' Kochać P.iS. '' - '' kochać kler '' - totalnie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

P.S.
Adminie , prawda , musi być na wierzchu - Demokracja , nie wypada , abyśmy byli za starożytną Grecją - jest XXI w. ,
Polska , to nie Białoruś .

0 0
ID:82195


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA