Jest wspaniale !

Jest wspaniale !
https://demotywatory.pl/5021055/Jednoosobowa-firma-EandK-nadal-nie-zwrocila-70-baniek-za
https://www.wiocha.pl/1592164,Ciagle-Malo
https://demotywatory.pl/5021040/Zaczelo-sie
Ale wiek emerytalny obniżyli ( emerytury też ) i mierzeję przekopują ( pod kajaki ) i dług publiczny tylko 1,5 biliona , ... Jestem przeszczęśliwym naiwniakiem !

40 komentarzy

gość-40444

Zapomniałeś napisać o ekologicznym oddziaływaniu na Wisłę ścieków z Warszawy za sprawą Czajki ....

0 53
ID:82328

LALA 2O

@~gość-40444:

Przeprowadż się nad rzekę Mekong .

27 1
ID:82345

gość-69307

@~LALA 2O : Ganges jest chyba bardziej użyźniony ...chociaż teraz Wisła od warszawki może konkurować z Gangesem .

1 10
ID:82347

LALA2O

@~gość-40444:

Gościu , zadam Ci pytanie - gdzie znajduje się '' Morze Sargassowe '' ??? , tego akwenu , nie znajdziesz na żadnej mapie
Świata .
P.S.
Podpowiedż - dziedzina nauki , która nazywa się ichtiologią - startuj !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! .

0 0
ID:82376

LALA2O

@~gość-69307:

Wisła , dla polskich oszołomów , może stać się Jordanem .

0 0
ID:82377

gość-43030

A kłamczuszek Mateuszek mówi, że jest tak dobrze a będzie jeszcze lepiej. No i mówi. ..Brawo PiS. Dalej głosować na tę bandę złodziei to będzie jeszcze lepiej.

34 1
ID:82384

gość-91792

@~gość-43030: Skowyt po podniesieniu najniższej pensji dopiero się zacznie .Naruszono układ o dostawach taniej siły roboczej dla bundeskalifatu i miejscowych ,,biznesmenów '' .... Lewica zaskowyczy pierwsza .

0 37
ID:82411

gość-47843

@~gość-91792: Ty pojęcia nie masz co dla wszystkich oznacza podnoszenie w ten sposób najniższej pensji.Tępy lud był i widać ,że zawsze będzie wykorzystywany bo rozwój intelektualny ( oświata, polityka Kościoła ) spada do poziomu z osiemnastego wieku.
Głupota wzięła się do myślenia i widać efekty !

38 1
ID:82412

gość-96935

Ty ???? A ,,ty '' masz POjęcie ?

0 33
ID:82419

gość-35639

@~gość-96935: Rozumku tylko na pisanie wołami zbitki " p " i " o " wystarczyło ? Pewnie na domofonie przed nazwiskiem masz " Pan Inż. " albo nawet " mgr.inż " takie panisko z Ciebie ?
Trochę oświecenia :
" Podział zaimków
Ze względu na rodzaj odmiany
Zaimki nie mogą zastępować wszystkich części mowy. Ze względu na „odziedziczony” rodzaj odmiany wyróżnia się w języku polskim następujące typy zaimków[2]:
odmienne – odmieniają się przez przypadki, liczby i rodzaje
rzeczowne – zaimek rzeczowny (zastępujący rzeczownik) (np. ja, ty , my, wy, oni, kto, co, nic, coś, ktoś)
przymiotne – zaimek przymiotny (zastępujący przymiotnik) (np. mój, twój, nasz, taki, który, inny, tamten, ta, ci)
liczebne – zaimek liczebny (zastępujący liczebnik) (np. ile, tyle)
Można po nazwisku ale tłumoki tylko incognito mundrości głoszą żeby wstydu sobie i rodzinie zaoszczędzić więc rozumiem takich jak TY bo tylko tak możecie w ogóle zaistnieć.

41 0
ID:82431

gość-86198

@~gość-35639: a do jakiej kategorii zaliczasz słownictwo w stylu ,,wicie '', ,,rozumicie'' ?

0 34
ID:82438

gość-90571

@~gość-86198: lepszej niż " włanczać w półtorej roku" kaczaka i Matołuszka.

29 1
ID:82450

gość-65298

@~gość-90571: Oooo, to tobie bliższa nomenklatura rodem z Kremla ? To wiele wyjaśnia .

0 31
ID:82461

gość-90571

@~gość-65298: Słownictwo typu " wicie , rozumicie " używane było przez prostych , niewykształconych ludzi i dzisiaj tacy też się znajdą. Natomiast " włancza " podobno najmundrzejszy strateg kraju , który na zwrócenie uwagi iż mówimy " włączamy " oświadcza w Sejmie ,że będzie mówił jak un kce bo jest najmundrzejszy i już . Z jakiej nomenklatury jest prezes ? Prostych ludzi mozna zrozumieć ale bezczelnego zarozumialca można tylko wyśmiać i współczuć jego przydupasom ,którym to nie przeszkadza bo się już dawno sprzedali.
Drugi geniusz od " półtorej roku " to podobno super wykształcony bankier i ekonomista naszego kraju Matołuszek Pinokio ( przegrane sprawy w sądzie za kłamstwa ) , który obraca miliardami a nie opanował własnego języka więc to wstyd , chyba ,ze to chwyt dla " tępego ludu " by myślał ,że on taki swojak .
Wniosek ? , traktują Cię jak ten tępy lud i widać ,że mają rację . Robią z Ciebie wała ( podatki , ZUSy, miliony w spółkach , bezkarność dla swoich ) , rodzina najważniejsza i tu przykład : Duda bierze córeczkę na doradcę bo taka mądra a prawda jest taka : https://demotywatory.pl/5023236/Prestizowa-uczelnia-na-ktorej-studiowala-Kinga-Duda
To tak jakby wziął doradce po studiach z Włocławka za kasę ale tępy lud łyka wszystko a " rozmyśla " nad podsuniętymi pierdołami o zwierzątkach, przekopach czy oczyszczalniach ścieków . Wszystko po to żeby gó.... lejącego się na tępy beret nie zauważali.
Rozpisałem się choć na wiele nie liczę , a teraz " włonczę " TVPinfo i będę " rozmyślał " !

37 0
ID:82468

gość-82051

,, Słownictwo typu " wicie , rozumicie " używane było przez prostych , niewykształconych ludzi ...'' - np. takich jak Balcerowicz , Ciosek , Jaruzelski ...?

0 24
ID:82474

gość-46884

@~gość-82051: Przeczytałes chociaż jedną książkę Balcerowicza ? Czy chociąż jedną jakąkolwiek książkę ?

27 0
ID:82479

gość-52518

@~gość-46884: Balcerowicza? tego co na wejściu zniszczył i zaorał gospodarkę? nie, dzięki. Wynurzenia takich "geniuszy" mnie nie interesują.

1 29
ID:82480

gość-46884

@~gość-52518: Ciebie wiedza jakakolwiek widać wcale nie interesuje . Ty z tych prawdziwych geniuszy musisz być - wykształcenie zaoczne podstawowe , zero książek ale wiedza olbrzymia w każdej dziedzinie . Nie zapomnij składki w Mensie zapłacić bo do 21 go termin.

29 0
ID:82481

gość-52518

@~gość-46884: czy ja ci chamie niewychowany ubliżałem? czy ty nieokrzesany prostaku bez krzty ogłady nie potrafisz inaczej rozmawiać z ludźmi? skąd wylazłeś? z rynsztoka zapewne, widać po twoich wypowiedziach, że jesteś najgorszym padalcem i świnią. Nie potrafisz ani rozmawiać ani uszanować nikogo. Twoje ma być na wierzchu i koniec - a jak nie to naubliżasz jak zwykle. Współczuję rodzicom, z pewnością wstydzą się całe życie. I ty, chamie żałosny, chcesz kogoś pouczać? Jak ty nie potrafisz nawet prowadzić rozmowy, a chcesz pouczać? Do podstawówki!

0 33
ID:82482

gość-43076

poczytaj niezbyt rozgarnięty lemingu, może w końcu coś dotrze do tego pustego umysłu:

https://niezalezna.pl/213818-koniec-mitu-balcerowicza

https://pl.sputniknews.com/opinie/2019062010590199-leszek-balcerowicz-plan-ty-zlodzieju-strajk-polska-sputnik/


0 33
ID:82483

gość-65023

Dajcie spokój panowie. Prostak zawsze będzie prostakiem. Bez względu na to co napisze, to słoma z butów wyraźnie wyłazi. To ten co zawsze. Nie karmić płatnych troli. Szkoda nerwów

0 33
ID:82485

gość-46884

@~gość-52518: No proszę ! Kultura się Waści wylała w tym słowotoku. To ja ciebie do Mensy zaliczyłem a ty , wzór kultury osobistej , do mnie " padalcu i świnio " ? w którym to miejscu ciebie pouczam , wskażesz ?
Wiedza twoja ,jak wspomniałem , przeogromna a i kultura się też objawiła na poziomie dla innych nieosiągalnym.
Co ty tutaj robisz z takim potencjałem ? Do Nobla niech rodzice dumni zgłoszą , do rządu geniuszy idz, szczepionkę opracuj - nie trać tu czasu , ratuj świat !

35 0
ID:82486

gość-80684

@~gość-43076: Panie rozgarnięty ! Proponuję poszerzyć wiedzę ( jeszcze bardziej ) o takie fora jak : Pudelek , Dziennik Gajowego Maruchy , Forum Płaska Ziemia , itp.

29 0
ID:82487

gość-21895

Balcerowicz - Jeszcze przed ukończeniem studiów tj. w 1969 roku młody Leszek Balcerowicz zgłasza akces do PZPR i po rocznym stażu zostaje przyjęty w poczet członków tej „prestiżowej” organizacji (nr legitymacji 6165). Czy to tego chodzi ?

0 22
ID:82488

LALA 20

@~gość-21895:

A pani Łaniewska - aktorka , matka ministra M.O.N. -to ch . j ????????????????????????????????

0 0
ID:82507

gość-97036

@~LALA 20: Czy to forum posiada adres budki z piwskiem ? Znasz ciąg dalszy życiorysu agenta Banku Światowego ?

0 14
ID:82509

LALA 20

@~gość-97036:

Zapytam - chciałbyś się napić '' Stuttgartera '' ??????????????????????
P.S.
Piwo numer 1 , - w landzie - Badenia - Wirttenbergia - spoko - pij '' kasztelana '' , jak ci żona pozwoli - goń się .

0 0
ID:82526

gość-10564

Unikam piwska z bundskalifatu ponieważ jest to piwsko walące na kilometr plastikiem i niemiecką polityką migracyjną . Ważniejszym powodem jest dość duży wybór piwa z prywatnych browarów z Małopolski . Są POLSKIE I nie są przywożone z bundeskalifatu w proszku albo, jak twierdzą kierowcy TIR-ów ,w cysternach po benzynie . Ale smacznego , skoro rynsztok takie lubi.

0 10
ID:82530

LALA 20

@~gość-10564:

Myślę , że wyrażasz wielką pogardę dla dobrego piwa , i dla ludzi .
P.S.
'' Ptaku '' !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! , ty się gubisz za rogiem własnej ulicy - a chcesz ogarnąć Europę ??? - spaceruj do
''Biedronki '', po plastikowe piwo - zapytam , żona ci pozwoli ?????????????????????????

0 1
ID:82535

gość-95786

@~LALA 20 : Moja pogarda dla ,,dobrego piwa'' jest proporcjonalna do wielowiekowej pogardy jego producentów dla Polski i Polaków .

0 2
ID:82541

LALA 20

@~gość-95786:

Gościu , przejeżdżając przez Hradczany - czeska Praga , piłem czeskie piwo , przejeżdżając przez Karlove Vary , też piłem
czeskie piwo - jest dobre - tu , w Bundes , piję tylko Stuttgartera , '' Bachus '' mnie chwali .
Słyszałem , że angielskie i amerykańskie browary są podłe - nie uznaję też holenderskich browarów , - będąc w Polsce ,
piję tylko '' Tyskie ''.


0 0
ID:82551

LALA 20

@~gość-95786:

Gościu , '' cienkie '' piwo , '' cienkie '' wino - już w średniowieczu były lumpy - trzeba było sprostać ich oczekiwaniom .
P.S.
Przykładem , niech będzie '' Santerus '' z '' Krzyżaków '' .
P.S.
Gościu , jest wieczór , udaj się w objęcia Morfeusza , i niech przyśni Ci się dobry browar - pozdrawiam - Freiburg - dobranoc .

0 0
ID:82552

gość-54893

@~LALA 20 : Zaprawdę dziwie się jak można zachwycać się smakiem tej niemieckiej lury błędnie zwanej piwem a nie doceniać polskich piw z prywatnych małych browarów .Tyskie też już nie jest Tyskie tylko szwabskie , może dlatego ci smakuje ?

3 2
ID:82579

LALA2O

@~gość-46884:

Masz słuszną rację , co do gościa 82O51 - Pinokia , wystrugał Geppetto , a tego gościa, spi......ł Robocop - dlaczego tak
twierdzę??? - on cały czas chodzi z wiadrem na głowie .

3 0
ID:82679

LALA20

@~gość-54893:
''Hop, hop , hop szklankę piwa .................................................... '' - fragment - Marek Grechuta .




3 0
ID:82680

gość-45017

@~LALA20: Grechuta pił jeszcze polskie piwo a nie szwabskie przywożone podobno w cysternach po benzynie ....to tak dla jasności .

0 5
ID:82685

LALA 20

@~gość-45017:

Amazonia - tamtejsi Indianie - osławieni '' Łowcy głów - lata 70 - siąte u.b. w.
Byłbyś dobrym eksponatem - bardzo sobie cenię jaguara - wspaniałe zwierzę - zostało ich tak niewiele , a tak dużo głupców.

3 0
ID:82687

gość-84852

@~LALA 20 : A fekalia płyną , płyną do Wisły nie tylko z Warszawy . Jak wieść stołeczna niesie w trakcie ,,kanalizowania '' jest nowa teoria ,,do użytku wewnętrznego'' jak to samooczyszczanie Wisły jest skuteczniejsze od oczyszczalni Czajka .Myślę że Twoja wiedza historyczna mogłaby przyspieszyć prace nad opracowaniem komunikatu dla podwładnych kanalarza , może nawet jakieś korzenie historyczne byś znalazł dla tworzonej teorii ?

0 11
ID:82693

LALA 20

@~gość-84852:

Ruch w górę Wisły - od Gdańska do Krakowa - do Gdańska przypłynął z Havru , polski okręt wojenny - na swym pokładzie
przywiózł urnę z sercem Juliusza Słowackiego - Słowacki , został pochowany w Szwajcarii .
Urna płynęła parowcem '' Kiliński '' , do Krakowa - m. in. przez Włocławek , były zachowane wszelkie honory .

0 2
ID:82694

gość-16192

@~LALA 20: to tak w kwestii ,,warszawskiego kanalarza'' ?

0 8
ID:82704


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA