,,Atak islamskich terrorystów na Wiedeń: Napastnicy dobrze...

Kiedy nastąpi otrzeźwienie ? Czy wtedy gdy islamiści zaczną strzelać do polityków którzy ich zapraszają ?
Austria zawsze była bezpiecznym krajem .....

38 komentarzy

gość-39756

20 letni zamachowiec urodzony i wychowany w Austrii a rodzice z Macedonii Północnej.
https://wiadomosci.dziennik.pl/swiat/artykuly/7994857,austria-wieden-synagoga-atak.html
Czyli Austryjacy sami sobie wychowali terrorystę ? U nas juz też niewiele brakuje żebyśmy zaczeli strzelać do swoich przeciwników religijnych czy politycznych a Ty dalej klepiesz te pisdusiowe strachy i kłamstwa.

54 1
ID:82799

gość-37016

Zamach we Francji ,,Policyjne śledztwo ustaliło już, że terrorystą jest Brahim Aouissaoui (21 l.). Na takie nazwisko były dokumenty wystawione przez włoski Czerowony Krzyż, które miał przy sobie. We wrześniu przedostał się łodzią wraz z grupą nielegalnych imigrantów z Tunezji do Włoch. Tam trafił na kwarantannę do obozu w Bari. Włoskie władze odmówiły mu azylu i 9 października kazały opuścić kraj. Wówczas Tunezyjczyk uciekł i dotarł do Nicei.''
Na twoją głupotę nie ma lekarstwa ...@~gość-39756:

0 36
ID:82803

gość-39756

@~gość-37016: Łojezusiczku, jakiś ty mądry ! Tysiące ludzi a ty jednego wybierasz i to jest wiedza o wszystkich uchodzcach?
To tak rozumując to w Polsce rządzą stare , szczerbate dziadki , z łupierzem i kocią szczeciną na ramionach w brudnych butach i których trzeba pilnować jak małe dziecko, prowadzać , robić zakupy , przywozić jedzenie, robić pranie , czyli robić wszystko.
To oznacza ,że krajem rządzi człowiek , który sam umarłby z głodu i brudu . Wspaniały ten nasz kraj .

53 1
ID:82804

gość-19470

@~gość-39756: Trudno zmienić swoje zdanie o poziomie twojego rozumu .

0 36
ID:82807

gość-39756

@~gość-19470: Z Tobą wszystko dobrze ? Co ty bredzisz : " zmienić swoje zdanie o poziomie twojego rozumu ." ? Tobie trudno zmienić zdanie na twoim poziomie bo to poziom , który zdania nie zmienia - jak Pantofelek.
Napisz nam co z tych faktów o naszym "wodzu narodu " jest nieprawdą. Sam chodzi na zakupy , gotuje , zęby mu odrosły a mlaszcze z przyzwyczajenia ? Nie " włancza " ?
Kazdy ma prawo do swojego zdania , ci po hemisferektomi też i ty również.

46 1
ID:82808

gość-68147

@~gość-39756: Może musisz zobaczyć KBKAK w rękach islamisty od strony lufy ? Może wtedy zmienisz zdanie o tym motłochu zaimportowanym do Europy przez Makrelę ? Oczywiście jeśli zdążysz , a oni są wściekli i szybcy ....

0 32
ID:82817

gość-39756

@~gość-68147: Nasi to chociaż katolicy i tacy dobrzy z natury są :
https://wydarzenia.interia.pl/podkarpackie/news-podkarpackie-nowe-fakty-w-sprawie-15-latka-ktory-zabil-17-le,nId,4837115
A taki miły, spokojny i wolny był ...

44 1
ID:82822

LALA 20


Znam osobiście - tu w Bundes , muzułmanów bałkańskich .

3 0
ID:82830

LALA 20

@~gość-68147:

Gościu - wierzę, w swych rękach miałeś obcego fallusa - ale , nie '' kałacha '' .
P.S.
Gościu , strzelałem z '' kałacha '', - z pięciu ostrych kul , uzyskałem wynik - 47 punktów .
P.S.
Była to pora zimowa - ostry mróz , poligon - strzelnica garnizonowa - Choszczno - poligon Drawsko - gościu, baczność !!!!!!!!!!! ,
i szacun dla mnie .

0 0
ID:82831

gość-45445

@~LALA 20: strzelałeś ???? chyba pod kołdrą ...

0 6
ID:82833

LALA 20

@~gość-45445:

Przez dwa lata służby wojskowej , nie znałem pojęcia słowa - kołdra .

3 0
ID:82836

gość-93136

@~LALA 20 : Drawsko ? Widziałeś chociaż ,,autostradę '' BWP-ów ? Tylko dwa lata ? Jeśli faktycznie to o dwa lata za mało i raczej Orzysz z marszobiegami na śniadania i kolacje , wtedy może byś tych głupot nie wymyślał .

0 11
ID:82837

LALA 2O

@~gość-93136:

Jako żołnierz '' L.W.P. '' , nigdy nie otarłem się o jednostkę karną - Orzysz - Mazury .
Nigdy też nie zaliczyłem , wojskowych zakładów karnych .
P.S.
Myślę , że jesteś byłym '' trepem '' - czyt . oficerem , lub '' zlewem '' - czyt . sierżantem .
P.S.
Nazewnictwo - dla wiedzy Forumowiczów .

6 0
ID:82839

gość-88750

@~LALA 2O: Czyli Drawsko znasz z opowieści ... historycznych ...i usiłujesz tu szpanować ,,opowieściami z mchu i paproci ''.

0 7
ID:82843

gość-62802

Tragedia w Trewirze w zachodnich Niemczech. Auto wjechało w strefę dla pieszych, taranując tych, którzy nie zdążyli uciec. Dwie osoby zmarły, a kilkanaście zostało rannych.-,, Inżynier'' stracił panowanie nad kierownicą ?

0 14
ID:82898

gość-35721

@~gość-62802: A Baran " prawdziwy Polak " jak Ty zabłysknął ( pisownia zamierzona ) intelektem ? Mały rozumek wystarczy żeby doczytać ,że zrobił to 51 letni Niemiec .
Co miał pokazac ten twój wpis ?

13 0
ID:82902

gość-38864

@~gość-35721: Obywatel Niemiec , na temat pochodzenia poprawne politycznie media nabrały wody w usta . A tymczasem informacje od Polaków mieszkających w tamtych regionie są inne .

0 16
ID:82906

gość-36880

@~gość-90553: Niemieckie media sprzedały Orlenowi wydawnictwa polskiej prasy lokalnej ... początek repolonizacji mediów ?

0 6
ID:82928

LALA 20

@~gość-36880:

W Polsce , powinny wylądować oddziały Legi Cudzoziemskiej i zrobić to , co zrobiły w Gwinei Bissau - Afryka Zach .
P.S.
Zapraszam do historii .

0 0
ID:82930

gość-22441

@~LALA 20: Holendrzy w mordowaniu ludności afrykańskiej byli o wiele lepsi . Do mężczyzn uzbrojonych w dzidy i łuki strzelali z dział i broni maszynowej , kobiety i dzieci topili w rzekach albo kazali im skakać w przepaść ... wiadomo cywilizowany kraj .

0 14
ID:82937

gość-48613

@~gość-22441: Kościół ze swoją Inkwizycją organizował spektakle z serii " światło i dzwięk " paląc w imię wiary , torturując dla Bozi wcale nie zbrojonych ... wiadomo dla Boga wszystko co najlepsze.

15 0
ID:82939

gość-77176

@~gość-48613: Tego nie robił ,,kościół'' tylko ,,naczelnicy kościoła-ludzie'' którzy zamiast Bogu służyć służyli interesom feudalnych kacyków trzymając narody za twarz .W zamian otrzymywali darowizny i zapewnienie życia w luksusie . Każda władza chce mieć umocowanie w niebie .

1 16
ID:82944

gość-48613

@~gość-77176: Przecież Kościół to właśnie ,,naczelnicy kościoła-ludzie'' . Znasz jakiś inny Kościół bez ludzi ? To taka sama organizacja jak wszystkie inne powstałe dla władzy i luksusów . Tylko po to istnieją , żeby wykorzystywać głupotę baranków zapewniając im życie w luksusie tu i teraz a nie żeby myśleć o jakimś wyimaginowanym niebie.

11 0
ID:82945

LALA 20

@~gość-77176:

Dałem Ci plus , mówisz PRAWDĘ - pozdrawiam - Freiburg .

0 0
ID:82947

LALA 20

@~gość-22441:

Dobry wieczór , gościu nie douczony -
w historii kolonizacji Afryki , Holandia , była tylko epizodem .
Holendrzy , u przylądka Dobrej Nadziei , założyli osadę Kapsztad - u podnóża Góry Stołowej - R.P.A.
Z tych terenów zostali w nie długim czasie , przepędzeni przez Anglików ............................................................................... .
P.S.
W temacie, m.in . polecam Ci powieść - p.t. - '' Błękitny horyzont '' - autor - Wilbourne Smith - R.P.A.
P.S.
Jestem dla Ciebie , jako - Maximus - Gladiator , - pozdrawiam , dobranoc - Freiburg .

2 0
ID:82949

LALA 20

@~gość-22441:
Gościu - noch mall - z niem. - jeszcze raz .
Pomyliłeś Holendrów z Belgami , -
Belgowie , to byli wielcy zbrodniarze - okrutnicy , którzy w Afryce , zawiadywali wielką kolonią , którą było Kongo .
P.S.
Proszę , zrewiduj stanowczo swą wiedzę .
P.S.
Polecam Ci powieść - p.t. - '' Zakrzyczeć diabła '' - autor - Wilbourne Smith , - niemieckie kolonie w Afryce .

5 0
ID:82950

gość-88574

@~LALA 20: Niczego nie muszę rewidować .Wystarczy poczytać o Kompaniach holenderskich wspieranych przez wojsko w humanitarnej'' selekcji rdzennych mieszkańców Afryki . Był taki Polak który przejechał Afrykę na rowerze i w swojej książce opisuje tych ,,humanistów '' po których zostawały dymiące zgliszcza , wypalona dżungla , i stosy szkieletów miejscowej ludności po wąwozach ,
parowach i jaskiniach .

0 6
ID:82979

LALA 20

@~gość-88574:

Gościu , powtarzam jeszcze raz - holenderski kolonializm w Afryce , to epizod - to była chwila .

P.S.
Holenderskie kolonie - na krótko - Afryka Południowa , dalej - Malaje - Indonezja , wysepki na Karaibach , + Gujana , na
północnym wybrzeżu Ameryki Południowej.
Przez krótką chwilę, do Holandii należała Australia , którą odkryli , i wyspa Tasmania , którą odkrył Holender , kapitan Tasman.
Pozdrawiam.

4 0
ID:83110

LALA 20

@~gość-88574:

Gościu , zmiana dekoracji , - my Polacy , mieliśmy swego konkwistadora , a był nim Krzysztof Arciszewski - zapytam -
podejmiesz temat ???
Polska też posiadała kolonie zamorskie , aczkolwiek , tylko na papierze - do Polski , należały dwie karaibskie wyspy , -
Tobago i Trynidad .
Zapytam - co było tego przyczyną ??????????????? , - podpowiedż - wojny o Inflanty - podejmiesz temat ???

0 0
ID:83111

LALA 20

@~gość-88574:

Znawco historii kolonializmu , ponownie zapraszam do dyskusji - czekam .

0 0
ID:83138

LALA 20

@~gość-22441:

Gościu - belgijskie Kongo - tam był holokaust ludności tubylczej - w tym czasie , królem Belgii był Leopold II - Coburg -

0 0
ID:83139

LALA 20

@~gość-88574:

Gościu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! , zapytam - wiesz co to jest za zjawisko , które nosi nazwę - '' Latający Holender '' ???

P.S.
Szkoda dla Ciebie mojego czasu i mej wiedzy - pozdrawiam - Freiburg .

0 0
ID:83160

LALA20

@~gość-88574:

Do powyższego wpisu , zapytam , - wiesz co to są '' Ognie św. Elma ''' ???

0 0
ID:83169

gość-21824

@~LALA 20: ,,gościu'' odzywasz się jak żul pod budką z piwem mimo jakieś tam wiedzy historycznej ...jak zwykły żul ...ja pod budkami z piwem nie bywam .

0 2
ID:83172

LALA 20

@~gość-21824:

Gościu przeziębiony - po kolei -
ludy pierwotne , m.in. , Indianie Am. Płn, szanowali ludzi popie....nych umysłowo , ja ci takiej szansy nie dam .
Podejrzewam , że jesteś starym partyjnym aparatczykiem , który się przepoczwarzył , i stał się gorliwym katolem , wręcz
pretorianinem rydzyka .
Ja nie pamiętam budek z piwem , ty natomiast , masz o tym krajobrazie optyczną pamięć .
P.S.
Owszem , piję piwo - przeważnie w domu , delektując się do tego - gute scheiben gelbe kase , - z niem . czytaj -
gute szaiben gelbe kieze - dobrym plastrem żółtego sera .
P.S.
Tobie scheiben potrzebny jest na czoło .

5 0
ID:83174

LALA 2O

@~gość-21824:

Wiesz , Salladyn , rozkazałby swemu wielbłądowi , aby cię opluł, chociaż jeżdził konno .
Okazałby ci swą wyższość , pozostawiając cię na pastwę pustyni .

0 0
ID:83176

LALA 2O


Co do wielbłądów - kiedyś uchroniłem ramię swej żony przed atakiem wielbłąda - nie sądziłem , że wielbłąd może mieć kły
jak lew .
Oczywiście, w tym incydencie była duża zasługa opiekuna zwierzęcia .

0 0
ID:83177


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA