SANIKO BLOKUJE POJEMNIKAMI BRAMĘ UL ZIELONY RYNEK 4 S K A N...

SANIKO BLOKUJE POJEMNIKAMI BRAMĘ UL ZIELONY RYNEK 4
S K A N D A L !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

8 komentarzy

gość-73364

To na Berdyczów a nie tutaj pisz !!!!!!!!!!

38 0
ID:82823

gość-24638

@~gość-73364: po to jest forum, żeby każdy mieszkaniec mógł sobie pisać. Jak nie rozumiesz funkcjonowania internetu, portali i forów, to jesteś niedorozwiniętym baranem z IQ na poziomie chomika. A jak rozumiesz, to zamknij twarz.

1 35
ID:82824

gość-73364

@~gość-24638: To napisz, o wielkie IQ , co dzisiaj jadłeś i jaki stolec był bo umieramy , my chomiki , z niecierpliwości o te ważne dla internautów fakty . Dzieci kupke też zrobiły ? bo przyszłość narodu też dla wszystkich jest bardzo ważna. Jako lokalny patriota chcę wiedzieć o której godzinie wstaje taki inteligentny Włocławianin i jak to robi ,że taka mądrość od niego bije.Może żona coś wtrąci , o praniu albo co ugotuję swojemu geniuszowi na jutro. Nawijaj, po to są fora i portale żeby uczyć się od geniuszy.

44 0
ID:82825

gość-24638

@~gość-73364: jesteś głupszy niż się Tobie wydaje. Koleś wyżej pisze o Saniko, że mu blokują wyjazd i utrudniają życie i pewnie go zlewają, tak jak mieszkańćów Michelina, od których nie zbierają śmieci wg ustalonego terminu (a śmieci stoją i śmierdzą), a Ty jak zwykle oszołomie sprowadzasz wszytsko do swojej choroby psychicznej. No cóż, powiem krótko - tak, masz rację. Oczywiście się z Tobą zgadzam. A teraz zjedz kleik i połóż się grzecznie spać. A, i zwiększ dawkę, bo leki przestają działać. I tak - forum jest często jedynym miejscem, gdzie ludzie mogą napisać, co im leży na sercu. Skoro oficjalne kanały nie dają rady, ludzie często załatwiają takie sprawy przez media *internet, lokalne gazety czy rozgłośnie radiowe). No ale żeby zdawać sobie z tego sprawę, należy żyć w realnym świecie naszpikowanym rozmaitymi problemami, anie w świecie psychotropowej ułudy i bezrobocia spędzanego w sieci

1 38
ID:82826

gość-73364

@~gość-24638: To Ty po kleiku taki mądry jesteś , kto by pomyślał ? Policja , Straż Miejska i modlitwa nie dają rady to pisanie tutaj załatwi sprawe ? Ty się na prawdę uważasz za inteligentnego ? Ty to masz wyobraznie !
To ci co Covida złapali do lekarza idą, na pogotowie dzwonią a debile nie wiedzą ,że na tym forum wszystko załatwią?
Wytłumacz mi tylko inteligencie to twoje : " a Ty jak zwykle oszołomie " bo nie kumam , jak zwykle to niby kiedy i co w/g ciebie coś tu pisałem ? Ty inteligent wiesz więc oświeć mnie bo za cholerę nie pamietam.

43 0
ID:82827

gość-24638

@~gość-73364: nie mam czasu na zabawy z Tobą, wolę zarabiać pieniądze na rodzinę niż spędzać czas w sieci. Tak więc dyskusję z Tobą, chory pieniaczu, nasz forumowy trollu uważam za zakończoną. Życie jest gdzieś indziej, no ale ja wiem, tv, internecik i tableteczki. Plus kłótnie z kim się da, z każdym kto ma inne zdanie i inny punkt widzenia. Domena chorych, smutnych, biednych i zakompleksionych ludzi, którzy mają za dużo wolnego czasu. Żegnaj chory na nienawiśc do wszystkich i do wszystkiego błaźnie. bredzisz jak zwykle, miotasz się, ubliżasz i szarpiesz jak dobrze p..y pacjent. Ochłoń, przewietrz się, wyjdź na zewnątrz, zostaw ten internecik, szkodzi ci. I koniecznie jeszcze bardziej zwiększ dawkę, tak x5.

0 41
ID:82828

gość-73364

@~gość-24638: Ale słowotok inteligentowi się wyrzygał ! A co ty tu robisz w tym interneciku od paru godzin ? Ja robotę załatwiłem do 10 tej a potem jak sie nudzę to zaglądam w różne miejsca i czasem się odezwę . I taki gościulek jak Ty siedzący na lokalnym forum chce innych życia uczyć ? Użyłeś kilkunastu epitetów w stosunku do mnie a mi zalecasz zwiększenie dawki leków ? Kto tu powinien się leczyć ? To ubawiło mnie najbardzej , gościulek reaguje sekundy po moim wpisie , robi wykłady i wywody a do mnie pisze " chory pieniaczu" . Rozbawiasz ludzi zawodowo czy to taki dar po rodzicach i ciężkim porodzie ?

42 0
ID:82829

Z G

Czy to "intelient włocławski" czy inny "twórca"
Pisz na temat - szkoły czekają na "inteligentów"

0 0
ID:83786


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA