Globalne ocieplenie

,,Pogoda. Mróz aż trzeszczy! -25,5 st. C w Gołdapi'''' Jest tak zimno , że naukowcy podobno założyli jarmułki z nausznikami .

20 komentarzy

LALA 2O


@ eco

Średniowieczna Europa - epidemia czarnej ospy - kto winien ???? , Żydzi - w temacie , polecam powieść p.t. -
'' Medicus z Saragossy '' + resztę powieści .
Zmiany klimatyczne - kto winien ??? , Żydzi .
Gościu , daj dooopie siana .
Kanadyjski Żyd , Leonard Cohen , tak pięknie śpiewał - '' Alleluja , Alleluja ''.
P.S.
Ratujmy Majestat koła polarnego , czyli , niedżwiedzia polarnego - oby nie dostał się na listę '' Czerwonej Księgi '',
ratujmy m.in. pospolitego wróbla , który jest mi bliższy niż P.iS.- uar , tych ptaków ubywa , i wielu innych gatunków też .
Wolę słuchać śpiewu ptaków , niż nachalnych dzwonów kościelnych.

6 0
ID:83175

gość-35437

@~LALA 2O: tu się nie ma co faflunić .Wystarczy popatrzeć na pochodzenie tych ,,naukowców'' od dziury ozonowej , od CO2 i podobnie na pochodzenie tych którzy ich finansują i odpowiedź gotowa . Trump zabrał kasę ,,naukowcom ''i odszedł , ciekawe kiedy ponownie pojawi się dziura ozonowa ....?

0 34
ID:83179

LALA20

@~gość-35437:

Zapytam - ciebie kształcił Seneka młodszy , czy Seneka starszy ???????????????????????????????
P.S.
Z adapteru '' Bambino '' od razu wszedłeś w Internet .

3 0
ID:83181

gość-37398

@~LALA20: W przeciwieństwie do ciebie nie gościłem pod budką z piwem ...

0 30
ID:83182

LALA20


@~gość-37398:

Gościu , za te słowa , jestem w stanie wyj.. ać ci ze łba , z gwarancją , że się nie podniesiesz .

5 0
ID:83187

gość-75287

@~LALA20: Budka z piwem i rynsztok , po raz kolejny pokazujesz swoje prawdziwe wykształcenie .

0 5
ID:83199

LALA 2O


@~gość-75287:

Sokrates , nie potrafił pisać i czytać , a jednak .............................................. .
P.S.
Gdybym był Sokratesem , na takich jak ty , nasłałbym hoplitów , czyli greckich żołnierzy .
Gościu , do jakiegokolwiek Olimpu , jest ci daleko .

0 0
ID:83200

LALA 20


@~gość-75287:

Gościu , a jednak , ukończyłem szkołę średnią , techniczną , i zrobiłem maturę .
P.S.
Imaginuj sobie dalej , tylko , nie ubliżaj mi .

0 0
ID:83201

gość-14022

@~LALA 20: i uzupełniłeś to wyksztalcenie pod budką z piwskiem , co przejawia się w twoich ,,historycznych '' wpisach .

0 8
ID:83203

LALA 2O

@~gość-14022:

Żałosny człowieczku , papuga Robinsona Crusoe , miała więcej inteligencji .
Największa biblioteka świata - czyli Biblioteka Kongresu Stanów Zjednoczonych posiada ponad 4.2OOO .OOO . pozycji - a
co by było , gdyby do naszych czasów zachowała by się Biblioteka Aleksandryjska ???
P.S.
Ja , w swej prywatnej bibliotece posiadam 1525 pozycji - lata zbierania .
P.S.
Upadłeś ??? - powstań !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - chwyć ponownie szpadę , zezwalam - raczej , sękaty kij , prymitywie .

0 1
ID:83209

gość-97889

Kogo obchodzą twoje pozycje ? Nie widzisz że teraz doktoraty robi się na ulicy ? Wystarczy głośno drzeć japę ,,rzucić mięsem ''i już stajesz się autorytetem cytowanym przez ,,wolne media'' .... firmowane przez Axelspringer ... made in Germany ''

1 29
ID:83211

LALA 20

@~gość-97889:

Masz słuszną rację - odchodzą , znani , lubiani aktorzy , pozostają bracia mroczkowie , cichłopek , + wolne media +
axelspringer , czyli pozycje , = '' Kamasutra ''.

P.S.
Pozdrawiam Cię - Freiburg , - tradycyjnie - '' kochać '' p.i s. i czarodziei w czarnych sukienkach .

9 1
ID:83212

gość-27622

@~LALA 20: Zapomniałeś doliczyć do tych ,,hałotorytetów'' Młynarską , Jandę , Sthura, Kijowskiego , Petru, Hołownię , Owsiaka i tą wulgarną ,wydartą , rozczochraną babę która publicznie namawia do zabijania jeszcze przed narodzinami ...

0 27
ID:83213

gość-12071

@~gość-27622: Jak na katolicki dzban to chociaż Bozia dała wystarczający intelekt żeby nazwiska z wielkiej litery napisać. Ale na tej skomplikowanej czynności intelekt się wyczerpał !

25 1
ID:83214

gość-29961

@~gość-12071: Masz na myśli tą ,,wulgarną ,wydartą , rozczochraną babę która publicznie namawia do zabijania jeszcze przed narodzinami ...'' Przecież ona nie zasługuje nawet na napisanie inicjałów . No chyba że za inicjały uznać można ,,00''.

0 27
ID:83215

gość-19126

@~gość-29961: Nawet nie wiesz o czym bredzisz ? Dlaczego nie używasz rozumu a tylko klawiatury ? Potrafisz tylko powtarzać idiotyzmy po innych ? Te dzieci z bezmózgowiem albo bez głównych organów bedą do wyleczenia jak twierdzi mózgowiec Tarczyński ? A Ty masz ten najważniejszy Organ ?

27 0
ID:83216

LALA 20

@~gość-27622: @~gość-29961:

Zapomnieliście już , pachołki najstarszej mafii świata , jak jedna z dziennikarek tvp [ oblubienica ] , z waginy strzela na antenie ?
Kilka lat temu, była dziennikarką - kobietą , dzisiaj , według Aleksandra Dumasa , powinna na ramieniu , mieć wypalony
kwiat róży ..................................................................................................................... .

P.S.
Idżcie razem do łóżka , nie myślcie o zabezpieczeniu , jeżeli , coś się z tego wylęgnie , to tylko krzyżówka q..wy z osłem .



8 0
ID:83217

gość-34932

@~LALA 20: jednak rynsztok cd...nastąpi ?

0 5
ID:83219

LALA 20

@~gość-34932:

Gościu , piszesz i masz , - pozwolisz ? , - inżynier genetyk -
pislamistka + opona = q..wa nie do zdarcia - Mesalina , to dziewica .

3 0
ID:83221

gość-54176

@~LALA 20....: i nadal rynsztok , ulica , a ambicje historyczne .

0 2
ID:83223


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA