Ostatnio zostałem spisany przez patrol Policji przed...

Ostatnio zostałem spisany przez patrol Policji przed własnym blokiem ok. godziny 20.30. Może mi ktoś wytłumaczyć, czemu ci panowie maja prawo zawracać mi głowę przy moim własnym domu o tak wczesnej porze? Dodam tylko że siedziałem z dziewczyną na ławce, a znajomi grali obok w kosza. CO TO JEST, MIASTO POLICYJNE? Nie zgadzam się na taki stan rzeczy. Rozumiem podczas nocnej ciszy itp. Ale w takiej sytuacji?? „BO KTOŚ ZADZWONIŁ…” buahhaha, jakoś bandytów, złodziei i oszustów nie łapią (boją się?). Najłatwiej przecież spisać bogu ducha winną młodzież za nic. Łatwiej niż np. pogonić przestępców, albo stanąć z radarem. ZA CO WY BIERZECIE KASE? ZA SPISYWANIE NIEWINNYCH I ŁAPANIE STARUSZEK NA PASACH? To po to jest Policja?? Pytam, po to???? CHCIAŁEM STANOWCZO ZAPROTESTOWAĆ PRZECIWKO TAKIM DZIAŁANIOM, KTO JEST ZA PROSZĘ O WPIS PONIŻEJ, POKAŻMY IM, ŻE NIE ZGADZAMY SIĘ NA TAKIE TRAKTOWANIE!!!

4 komentarze

Zeromski

Policja miała rację, ruch...ście się jak zwierzeta, niczym sie nie rozniac, jestes zwierzeciem, nie masz wiekszym uczuc, to cie capnac chcieli

0 0
ID:169

Ola

Dlaczego się denerwujesz? Policja ma prawo wylegitymować Obywatela czy to się Tobie podoba czy nie.A może masz coś na sumieniu ? Normalny Obywatel wie ,że policja ma takie prawa, jezeli nie wiesz to się zapytaj u źródła./policja/

0 0
ID:170

ktos....

policja bez uprzedniego podania powodu wylegitymowania nie moze tego zrobic

0 0
ID:175

szuja

Ktoś.. Ci pierdołów naopowiadał i tyle.Nie może,taki mądry w necie.

0 0
ID:177


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA