KŁAMIĄ ZE POMAGAJĄ / A RACZEJ ODBIERAJĄ

NIBY TACY POMOCNI Z MOPRU A ZABIERAJĄ ZASIŁKI CELOWE , TYTUŁUJĄC SIE ZE TO WYTYCZNIE Z GÓRY CO MAJA MOWIC ZE NIE MA SASIŁKU CELOWEGO A W ZAMIAN TEGO WCISKAJĄ KARTKI NA OBIADY , I TO JESZCZE DO TAKIEJ JADŁODALNI GDZIE TO JEDZENIE JEST OCHYDNE ZE NAWET OBCY PIES Z ZAPŁOTU TEGO JESC NIE CHCE . DAJĄ OKRESOWE ALE MAŁO TEGO , WCISKAJĄ KARTKI NA SIŁE JEZELI TEJ KARTKI NA OBIADY NIE PRZYJMIESZ TO SZANTAZUJĄ ZE ZABIORĄ ZASIŁEK OKRESOWY . TAKA MA BYC POMOC ZE STRONY CAŁEJ TEJ DYREKCIJ Z MOPRU I SOCIALN???? BO CHYBA SOCIALNE SA OD TEGO BY POMAGAC A NIE ZABIERAC I WCISKAC NA SIŁE KARTKI DO JADŁODALNI KTÓRA MA SERIO JEDZENIE NIE GODNE JEDZENIA !!!!!! A JESZCZE CO LEPSZE PO CICHU DAJĄ UKRAINKĄ PO 1400 ZŁ MIESIECZNIE A NAM MARNE GROSZE 300/388 ZŁ OKRESOWEGO NA CAŁY MIESIAC ZA CO NAWET NA OPLATY NIE STARCZA LEKI ITD... A UKRAINSCY IMIGRANCI ZYJĄ JAK KRÓLOWIE GDZIE TU LOGIKA W TYM MIESCIE ????? MOPR NIE MA PRAWA NIKOMU SIŁA WCISKAC KARTEK NA OBIADY !!!! A DYREKTOR MOPRU JAK JEST TAKI CHCIWY NA POMOC INNYM TO NIECH SAM IDZIE I JE OBIADKI Z TYH KARTEK . OSZUKUJĄ I ZAŚLEPIAJĄ NAM OCZY KŁAMSTWEM ZE NIE MAJĄ BUDZETU PIENIĘZNEGO NA POMOC DO CELÓWEK . TO JEST MOJE ZDANIE I WYPOWIEDZ JA TU NIE OBRAZAM A WYPOWIADAM SWOJE ZDANIE NA TREMAT WŁOCŁAWSKIEGO MOPRU .

50 komentarzy

gość-68398

Tu jest odpowiedź -
Tak wzrosły zarobki prezydenta Włocławka
Warto zaznaczyć, że jesienią 2021 roku, Rada Miasta Włocławek ustaliła nową wysokość zarobków prezydenta Marka Wojtkowskiego. 30 listopada 2021 roku, przyjęto uchwałę, na mocy której miesięczne zarobki prezydenta Marka Wojtkowskiego ustalono na poziomie 18 940 złotych brutto, co oznacza podwyżkę o 8 tysięcy złotych. Wcześniej prezydent Włocławka zarabiał miesięcznie 10 tysięcy 940 złotych brutto. Nowa stawka miała być wypłacona z wyrównaniem od 1 sierpnia 2021 roku.

Przypomnijmy też, że przed podwyżką, prezydent zarabiał w ratuszu mniej, niż dwójka jego zastępców: Krzysztof Kukucki (zarobił w 2020 roku o ok. 3 tys. zł więcej, niż prezydent Marek Wojtkowski) i Domicela Kopaczewska (ponad 92 tys. zł więcej).

2 19
ID:84855

gość-98969

Wróć na TVPinfo a przekonasz się ,że jest dużo lepiej niż piszesz !

27 1
ID:84859

gość-82699

@~gość-68398: Domicela to ma inny żołądek.a są co na chleb i leki brakuje.Nienawidze ich wszystkich.potrzebs tu CBA

1 8
ID:84944

Lala20


Polska bieda ma twarz emeryta,a co gorsza, ma twarz człowieka pracującego.

1 0
ID:84957

gość-75356

@~Lala20: Masz przeblyski rozumu , oby te przeblyski zagościły u Ciebie na dłużej ...

0 6
ID:84968

Lala20

@~gość-75356:

Przekroczyłem Rubikon, nie ma odwrotu, pozdrawiam.

0 0
ID:84974

Lala2O


Wszystko, co napiszę, wiąże się z polską biedą, kiepską ekonomią, kiepską polityką, a więc, trzeba to przykryć, tę całą
nieudolność. A więc, P.iS. straszy Naród Tuskiem, komuna, w tych samych tematach, straszyła Naród Adenauerem.
Bardzo sobie cenię dwóch felietonistów którzy piszą dla '' Angory '', są to Antoni Szpak i Henryk Martenka.

5 0
ID:84975

Lala20

@~gość-68398:

W swym czasie Prezydent Reagan zarabiał 120 tyś. dolarów rocznie.
Na marginesie zapytam - ile była warta angielska złota Gwinea?
Pisz dalej ekonomisto, i zarabiaj w krugerrandach.

0 0
ID:84976

Lala20

@~gość-68398:

Lubisz '' Szkło kontaktowe ''?, ja bardzo.
Aprobujesz '' W.O.Ś.P. ''?, ja bardzo.
Jesteś lojalistą wobec P.iS.?, ja nie trawię elementu społecznego.

5 0
ID:84981

gość-94706

DO ROBOTY!!!! ŻARŁACZE DARMOWEGO CHLEBA

0 1
ID:84997

Lala20

@~gość-94706:

Ostro poleciałeś, żarłacze, bardziej kulturalne, byłoby określenie - rekiny młoty.

0 0
ID:85005

Lala20

@~gość-63904:

'' Prawda czasu, prawda ekranu '', za komuny - zawód? - dyrektor, dzisiaj - zawód? - polityk.
Tacy ludzie są ułomni, - to są papierki lakmusowe.

2 0
ID:85006

gość-78943

@~Lala20: Ale co to kogo obchodzi że ty jesteś zwolennikiem https://bliskopolski.pl/wosp/powiazane-firmy/ szfindli i przekrętów rodziny Owsiaków ? To tylko świadczy o twojej podatności na manipulację metodami socjotechniki i propagandy , takich Owsiakom potrzeba .

0 26
ID:85010

gość-17227

@~Lala20: '' Prawda czasu, prawda ekranu '', za komuny - zawód? - dyrektor, dzisiaj - zawód? - polityk......
Zapomnialeś dodać obecnie prezes z nadania partyjnego ...wodociągów ciepłowni , oczyszczalni ścieków ... wystarczy że ma ,,letygimancję '' i plecy w partii akurat rządzącej i..... 160 tysięcy rocznie + nagrody płyną z naszych podatków na konto ...

3 3
ID:85022

Lala20

@~gość-17227:

Masz słuszną rację, tacy '' mężczyżni '' nie potrafią gwożdzia wbić w ścianę, ba, swe partnerki potrafią doprowadzić do irytacji,
ale nie do orgazmu, - ich męskość, to pieniądz.

0 0
ID:85024

Lala20

@~gość-78943:

Wiesz, na tacę mogę Ci wrzucić granat.

0 0
ID:85037

Lala20


Według mitologii greckiej, Hermes był bogiem kupców i złodziei, i ten bożek jest patronem P.iS.
Ci katolicy nie wyznają wiary, dla nich Wiara jest tylko na pokaz. Kamery w świątyni pokazują ich złożone pazury, skupione gęby
modlitwie

2 1
ID:85043

gość-98535

@~Lala20: Powiedz te swoje mądrości jakiemuś islamiscie , będziesz mial odwagę poczuć maczetę między żebrami ? ? Oni też kiwają się na pokaz.

0 5
ID:85045

gość-85358

@~Lala20: To w mitologii już było PiS ? Daj spokój nie pij już tego świństwa ...

0 6
ID:85050

Lala20

@~gość-85358:

Są jeszcze mitologie, rzymska, hinduska, sagi nordyckie, i pisowskie bajery.

P.S.
Są też '' Bajki 1000-ca i I-ej nocy '', dlaczego 1OOO-ca i I-ej nocy? - Islam uznaje pełne liczby.

@- 98535

Posiadam Koran - 123strony. Posiadam dwa kindżały, wiszą na ścianie w moim pokoju, kupiłem je w Bundes.
Salam alejkum.
Gdybyś był inteligentny, odpowiedziałbyś mi - Alejkum on salam

0 0
ID:85051

gość-64360

@~Lala2O: Tuskiem nie trzeba straszyć , to jest sprzedawczyk ktory zrobi wszystko co mu POleci niemiecka unia by podporzadkować Polskę ... taka rola została mu wyznaczona wraz z solidnym wynagrodzeniem . Dla ciebi zajacego historię rola niemiec w niszczeniu Polski rekami polskich sprzedawczykow nie powinna być obca ...

0 21
ID:85054

gość-59070

@~Lala20: Ta informacja o posiadaniu koranu to w razie jakby jakiś opalony inżynier lub lekarz chciał rozejrzeć się po twoim mieszkaniu ? Tak jak to już to robią we Francji ?

0 3
ID:85057

gość-58560

@~gość-64360: Teraz pisdusie za nasze pieniądze kupują wille i działki ,żeby Niemcy ich nie zabrali ? Na takich jak ty patriotach można polegać , kradniecie dla dobra narodu a to najważniejsze !

19 0
ID:85061

Lala20

@~gość-64360: @~gość-59070:

Gdybyście poszli w jasyr - nie nadajecie się ani na janczarów ani na eunuchów, tylko galery.
Polski patriota, generał Józef Bem, wyjechał do Turcji i został muzułmaninem, uzyskał tytuł Pasza.
Turcja nigdy nie uznała rozbiorów Polski.

2 0
ID:85063

Lala20


Jeden z debili napisał w Necie -
'' Polscy ratownicy, katolicy, mają ratować muzułmanów?, ....................................................................... .''
Mam dwóch kolegów, Turków, są to - Atilla i Adnan - tam giną ich ziomkowie - Allah Aghbar - Allah jest Wielki.

4 1
ID:85092

Lala20


Zwracam się na tym Forum do kilku harcerzyków, którzy szydzą z muzułmanów.
Znam Muzułmanów z byłej Jugosławii i z Kosova, z Turcji i z Iranu.
Muzułmanie dzielą się na dwa odłamy - ci prawdziwi Muzułmanie, to Szyici - Iran, mój kolega, to Kijan.
Cała reszta Muzułmanów to Sunnici. Te dwie nacje nienawidzą się.
P.S.
Tych których znam, to dobrzy ludzie.

1 0
ID:85093

Lala20

@~gość-64360:

Po przegranej wojnie esesmani założyli organizację '' Odessa '.
Po przegranych wyborach P.iS. jaką założy organizację?

P.S.
Polecam film na faktach - '' Akta Odessy '', lub powieść o tym samym tytule, ja stawiam na powieść.

1 0
ID:85098

Lala20

@~gość-58560:

Między wojenny minister M.S.Z., Józef Beck '' patriota '', milowymi krokami uciekał do Rumunii {widziałem karykaturę }.
A gdzie uciekną obecni złodzieje '' patrioci ''?Myślę że w rejon Zatoki Perskiej, tam nie ma demokracji, a '' turyści '' przybędą z
dużą kasą.
P.S.
Między wojennym Wielkim Patriotą był Stefan Starzyński , Prezydent Warszawy.
Został zamordowany w Berlinie przez Gestapo.

1 0
ID:85100

gość-56832

@~Lala20: Niektórzy ,,POtryjoci'' już uciekli do Brukseli ....

0 12
ID:85108

Lala20

@~gość-56832:

Lubię brukselkę na masełku, z tartą bułką. W Brukseli byłem kilka razy, obejrzałem unijne gmachy, wokoło. Najważniejsze,
zwiedziłem perłę Brukseli - Stare Miasto, zewnętrzne i wewnętrzne. Wchodząc tam turystów witają rzeżby -
don Kichote na koniu, i stojący obok niego Sancho Pansa z osiołkiem. Na jednej z uliczek jest figurka siusiającego chłopca, która
jest związana z legendą - wiesz jaką?

0 0
ID:85112

Lala20


Wiele łbów wypomina Tuskowi to, że jego dziadek służył w armii '' Wehrmacht ''. A cóż on jest winien? Takie były czasy.
Ja pracuję m.in. z Niemcem, na imię ma Hene. Jego ojciec był oficerem, walczył w '' Panzerne Divisione - Waffen SS '' .
Czy mam za to obwiniać kolegę?

12 0
ID:85115

gość-50630

@~Lala20: Niby taki uczony a ...... tu chodzi o pamięć o tym co ci bandyci zrobili z Europą i światem , NIE WOLNO TEGO ZAPOMINAĆ A TRZEBA PRZYPOMINAĆ tak jak to robią żydzi . W tym bandyckim narodzie mocarstwoe ambicje nadal tkwią i są kultywowane .Widać to jak na dloni w dyktatorskich zapędach w stosunku do innych narodów !!!

0 10
ID:85126

Lala20


Jesteś, jesteśmy nowym pokoleniem. Czas zaciera rany, i tak samo dzieje się z nowymi pokoleniami Niemiec.
Niemcy nie żądają od Francji Lotaryngii, Alzacji, chociaż te tereny kiedyś należały do nich { wojny francusko - pruskie }.
Niemcy nie żądają Szczecina, Gdańska i Czeskich Sudetów.
Niemcy, nie przejmują się śmieciami we własnym narodzie.
P.S.
W Norymberdze było 12 szubienic - MAŁO, w Tokio było 770 szubienic
P.S.
Zapoznaj się z wojenną historią katolickiej Chorwacji - włos się jeży na głowie.@~gość-50630:

2 1
ID:85127

Lala20

@~gość-50630:

Jest wioska w Bułgarii { zapomniałem jej nazwy }, Niemcy wymordowali w niej wszystkich mężczyzn. Kobiety przywdziały
czarne szaty. Wioska się odrodziła, ale do dnia dzisiejszego kobiety chodzą w czarnych szatach.
I to jest pamięć.

2 0
ID:85128

Lala20

@~gość-50630:

Żydzi, Żydzi, daj spokój. Troszkę rozrywki, Żydem jest Paul Stanley, wokalista amerykańskiej grupy Kiss.
W czerwcu, dadzą w Krakowie koncert.

3 0
ID:85129

Lala20

@~gość-56832:

Bruksela - Region Walonia, tam uciekły nieuki z P.iS., z Becią na czele, zero języków obcych.
Od zachodu, po Wschód, regiony Belgii - Flandria, Walonia, Brabancja { Góry Ardeny }, piękne krajobrazy. W Ardenach miałem
postój, odpoczynek.

3 0
ID:85130

Lala20


Dlaczego były lider grupy '' Pink Floyd '', gitarzysta Roger Waters ma zrąbany łeb jak wszystkie pisuary?

4 0
ID:85135

Lala20


Pisuary, kiecole, położnicy, dedykuję wam płytę ''Pink Floyd '' p.t. '' Matka o atomowym sercu ''.
Na faktach - Anglia, rodząca kobieta, dylemat dla lekarzy, ratować matkę czy dziecko, duże ryzyko. POSTANOWIONO, ratować
obydwoje. I tak się stało. A u nas?????????????????

4 0
ID:85136

Lala20


Amerykański rockman, Alice Cooper, słynął m.in. z tego, że na swych koncertach, w fanów rzucał masłem, dżemem, wyzywał ich,
pluł na nich.
Myślę że jego fanami na koncertach, powinni być pisuary.

1 1
ID:85154

Lala20


Myślę, że w przyszłości, ulice polskich miast będą nosiły imię Prezydenta Ukrainy, marionetka tego zaszczytu nie dostąpi.
Będąc w Dunkierce, wszedłem na skwer, aby odpocząć. O q..wa, co zobaczyłem, tablicę, a na niej pisało, '' Skwer im. Popiełuszki.
Obok był gruby drewniany maszt z drewnianymi strzałkami. na jednej ze strzałek był napis '' Węgorzewo km. ........ Zapomniałem.

0 0
ID:85155

gość-99095

@~Lala20: ten głupol to moze pierwowzór Owsiaka ?

0 8
ID:85177

Lala20

@~gość-99095:

Dobry katoliku, myślę, że głupolami byli papieże którzy po dwóch rezydowali w mieście Awinion { Francja }, kłócąc się o żłób, a
trzeci pilnował żłobu w Rzymie.

3 0
ID:85181

gość-56354

@~Lala20: Porównaj politykierów którzy teraz też to robią w sposób bardziej haniebny .

1 1
ID:85192

Lala20

@~gość-56354:

Co do polityków - ja wolę zjeść suchą kromkę chleba, ale własną, zapracowaną.

0 0
ID:85195

Lala20

@~gość-56354:

Od zarania dziejów, walka o władzę jest jednakowa, no prawie jednakowa.
Intryga, sztylet, trucizna, o tym m.in. mogą powiedzieć Jezuici, Medyceusze ....................................... .
Dzisiaj, są bardziej wyrafinowane sposoby, czyt. q....skie.

0 0
ID:85199

Lala20

@~gość-56354:

Caravaggio, tworzył wspaniałe, święte dzieła, a był hulaką, pijakiem, kobieciarzem, tak samo, jak wielu papieży.

3 0
ID:85200

gość-94705

@~Lala20: Co ty pier..... niemcy caly czas realizują politykę dominacji w Europie , zawsze kosztem sąsiednich państw korumpując sprzedajnych politykierów na wszelkie sPOsoby .Tak jest od wieków .Aż dziwne ze taki ,,snawca '' historii tego nie widzi albo udaje głupiego ...

0 4
ID:85256

Lala20

@~gość-94705:

A Lotaryngia i Alzacja od dawna należą do Francji.
P.S.
Dodaj do tego tematu kilka ciekawostek, tylko ze łba, nie z kompa, potrafisz?

0 0
ID:85270


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA