śmieci na ulicach

Gdzie podziały się uliczne kosze na śmieci? W Michelinie kilka miesięcy temu zniknęły wszyściutkie kosze na śmieci. Myślałem, że będzie wymiana czy coś, a oni je zabrali. Śmieci na ulicy jest coraz więcej - w sumie sam zacząłęm rzucać gdzie popadnie. Bo skoro miasto ma w d.. porządek, to czemu ja mam nie mieć?

Która firma jest w naszym mieście odpowiedzialna za porządek i dlaczego nie chce się tej firmie już sprzątac? Czyżby zabrakło pieniędzy w budżecioe na podstawowe rzeczy? Miasto wydaje miliony na bzdury, kawiarnie, plebiscyty, parklety i inne nikomu nie potrzebne rzeczy, a nie ma kasy na utrzymywanie czystośći? KPINA!

5 komentarzy

Lala20


Nie staraj się być podobny do patologii lubiącej '' małpki ''. Oni, mając kosz przed sobą, rzucą puste szkło obok.
P.S.
Spacerowałem ulicami Antwerpii, ulice zapchane puszkami i plastikowymi butelkami. Byłem w Karlsruhe { Bundes }, czyste miasto.
100 km. dalej, Strassburg { Francja }, byłem - ogromny bałagan i brud.

4 0
ID:85644

gość 543

Nie odbiegamy w czystości od innych. Długo trzeba się uczyć a szkoła pod górkę.

1 0
ID:85757

Lala20


Jednego razu jechałem do Polski autokarem - '' Sindbad ''. Gdzieś w Bundes , nie pamiętam wsiedli ''Musli '' czyt. Muzułmanie,
facet, dwie młode kobiety - małżeński trójkąt i troje dzieci. Jedli chipsy i inne paskudy, wysiedli w Poznaniu. Totalny bałagan,
okruchy, resztki innego jedzenia, opakowania, pozostawili.

0 0
ID:85765

gość-75842

@~Lala20: Precz propagandziarzu ! Jak możesz oczerniac inżynierow i lekarzy zaproszonych do bundeskalifatu przez błogosławioną Angelę ! Twoje wypociny rzucaja zle swiatlo na tą błogosławioną przez Putina kobietę !

0 1
ID:85849

Lala20

@~gość-75842:

No już dobrze, dobrze, nie podniecaj się, zrób siusiu i wy....dalaj spać.

0 0
ID:85854


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA