Raj dla pisdusiów

Kucharka Prezesa - niejaka Przydupska - wlasnie przeglosowala dla siebie podwyzke pensji do prawie 50 000 PLN miesiecznie - a Tobie Suwerenie miska ryzu .
Ale windę ci znów obiecali i rarytasy w szpitalu .Hurra ,jacy oni wspaniali dla nas !
A na imigrantach kasę tłuką a was nimi straszą straszą :
4 - 5 tys. dolarów kosztowała chętnego polska wiza, a firma Wawrzyk - Osajda stworzyła system omijania kolejki. W ten sposób planowali wpuścić do UE setki tysięcy imigrantów. Sprawa się rypła, bo inne kraje zareagowały na ten proceder. Tak rządzi PiS
Do urn , jeszcze nie wszyscy pisdusie to milionerzy , narodzie pomóż !

17 komentarzy

gość-86400

U pisowców to standard - kraść ile wlezie póki rządzimy . Tu następny :
Luksusowe apartamenty i milionowe transakcje europosła PiS Tomasza Poręby
https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/wyciekl-luksusowy-interes-europosla-pis-tomasz-poreba-obraca-milionami/5tb06gg,79cfc278
Ale w szpitalach będzie wyżerka ,itd itd

17 0
ID:85740

Lala20


Jednak Winston Churchill i Otto von Bismarck cytowali prawdę o Polakach.
Polskiemu klerowi zawsze pasowali zaborcy - historia nie kłamie. Obecna cywilna junta też im pasuje oraz fanom junty -
tym, co w szkoły rzucali kamieniami.
P.S.
***** ***.

13 0
ID:85744

Lala20


No i co, rzucający w szkoły kamieniami, wyznawcy pisuarów. Dostaliście jakąś kasę do podziału z afery wizowej?
P.S.
***** ***
P.S.
Jako pamiątkę posiadam paszporty z wbitymi wizami.

11 0
ID:85746

Lala20


'' Nie pytaj co Ojczyzna zrobiła dla Ciebie, powiedz, co Ty zrobiłeś dla Ojczyzny ''.
John Fitzgerald Kennedy

2 0
ID:85747

gość-63893

Jak to jest,że bezrobotna Morawiecka kupuje działki za łączna dotychczas sumę ok 10/15 milionów złotych i nie jest sprawdzana?!!
A jak ktoś kupi sobie zegarek,albo mąż da żonie wisiorek,to latami go po sądach ciągają?
Ciągle im mało ? Suwerenie pomóż , tyle ziemi do kupienia - idz na wybory

10 0
ID:85752

Lala20


Messalina, względem P.iS.-u to nieskazitelna dziewica.

4 0
ID:85759

Lala20


Gdyby żył nasz Biały Tatuś, jestem ciekaw, jak by zareagował na tą całą kupę ch**a w naszym kraju. Jeżeli padłyby słowa
krytyki, to pod jakim adresem?

4 0
ID:85760

Lala20


Jak mówi historia, tylko Górale nie poddali się pańszczyżnie, nigdy!, natomiast, reszta chłopstwa poszła w usankcjonowaną hańbę.
Mamy XXI w. - Polska, mamy pańszczyżniany lud na usługach P.iS.-u za garść srebrników które są zaprzeczeniem prawom
ekonomii.

1 0
ID:85761

Lala20

@~gość-63893:

'' W moim magicznym domku { czyt. Polsce } wszystko zdarzyć się może,
same zmyślają się historie, sam się rozgryza orzech ............................................... ''
Hanna Banaszak
P.S.
***** ***
A ich żony oddać Talibom.

2 0
ID:85762

Lala20


Cytaty Churchilla i Bismarcka są na topie.
Naród powinien się na to złożyć, a Opozycja zaprosić do Polski C.I.A. i F.B.I. Wewnętrznie, Polska staje się krajem zagrożonym.
Wszystko wymyka się spod kontroli, dzięki '' prawdziwym katolikom ''. Szykujmy solidny zakład karny.
P.S.
Trybunały Sprawiedliwości -
1 Norymberga
2 Haga
3 To musi być Toruń, dlaczego?, tam powstało całe to pisuarowe zło, toruński lump powinien być też wśród tych bandziorów.

2 0
ID:85777

gość-19216

@~Lala20: Popatrz w lustro i oceń oblicze tego grafomana ktory do ciebie puszcza oko z lustra ....twoja choroba jest jeszcze uleczalna ...

1 1
ID:85833

Lala20

@~gość-19216:

Cyrano de Bergerac i Mateuszek kłamczuszek spoglądali w lustra.
Różnica między nimi a mną jest taka, że ja mówię prawdę.

1 0
ID:85841

Lala20


Mateusz ponownie skłamał, mówiąc że kaczor jest mężem stanu. Te '' panie '' co chcą to wygadują.

2 0
ID:85844

gość-75842

@~Lala20: Jest ktoś z autorytetem kto te twoje prawdy POtwierdzi ? Bo ja jestem zwolennikiem stanowiska ks. Tisznera w temacie ,,prawda'' i twoje stwierdzenie jest dla mnie jak bańka mydlana ...

1 1
ID:85848

Lala20

@~gość-75842:

Mam wielki szacunek do księdza Józefa Tischnera, czytałem jego artykuły, słuchałem jego myśli. Właśnie, poprzez szerokie
kontakty z prostym ludem, m.in. poprzez wędrówki po Podhalu szerzył prawdę. Właśnie za szerzenie prawdy księdza nienawidził
kardynał Franciszek Macharski.
P.S.
Myślę skromnie, że posługuję się prawdą, wplatając w nią fakty historyczne i humor.
Ty natomiast zacznij poprawnie pisać nazwiska. Śmiem twierdzić, że należysz do grona tych, co rzucali w szkoły kamieniami.

3 0
ID:85852

gość-94311

@~Lala20: Jak mozna mieć szacunek do ks. Tischnera (poprawjka) i popierać lewactwo ? Przeciez to jest tak jakbyś klęczał w katedrze obok miescowych komuchów ...

1 2
ID:85876

Lala20

@~gość-94311:

Nie każdy kto urodził się w mieście Ulm { Bundes } jest mędrcem. W tym mieście urodził się Einstein.
P.S.
Urodziłeś się w tym małym mieście?. Przez to miasto jechałem na Augsburg, Monachium, i dotarłem w Alpy, Bawaria Górna.
Może będzie okazja, dam ci krótki opis Tyrolu.

0 1
ID:85887


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA