Państwo PIS

W jakim kraju my obecnie żyjemy ?
Komendant Policji strzela w gabinecie z granatnika , wizę można kupić na straganie , aparatczycy pisdusiowe wpadają na konferencję opozycji z ryjem a policja robi to :
https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,30207445,spotkanie-mateusza-morawieckiego-w-otwocku-policja-zatrzymala.html
To zrobili z posłanką a co zrobili by ze zwykłą obywatelką ? To jest normalne państwo podczas kampanii wyborczej ?
Ludzie idzcie na wybory bo może być tylko gorzej !

54 komentarze

Lala20


Tak sobie gaworzę -
Pałac Dudy nazwijmy Pałacem '' La Monede '', kaczora Pinochetem, czegoś mi jeszcze brakuje, aha, byłbym zapomniał,
tajna policja polityczna. Mam pisać dalej?
P.S.
***** ***.

9 0
ID:85802

Lala20


Wczoraj sobie gaworzyłem -
Dzisiaj trzeba mówić o realnym niebezpieczeństwie grożącym opozycjonistom. Świerzym przykładem agresji wynajętych typów
jest opozycjonista Borys Budka.
P.iS., to gangrena tocząca Polskę, coraz bardziej śmierdzi, wręcz cuchnie. Te pisuarowe macki trzeba czym prędzej amputować.
P.S.
Wystrzegam się katolików wyznających wiarę do bólu ząbka trzonowego - to są fałszywi ludzie, z pisuarami na czele.
***** ***.

4 0
ID:85803

Lala20


Dlaczego, dlaczego, w zamachach zginęli dobrzy przywódcy, tacy jak J.F.K., Olof Palme, Indira Gandhi, Javer Gandhi.
A taki, a taki żyje.
P.S.
Pisałem już o tym dużo wcześniej. Wgrana opozycja, będzie miała obowiązek - posprzątać w krypcie wawelskiej.

3 0
ID:85804

Lala20


Konwencja Konfederacji powinna się odbyć w mrocznej scenerii Norymbergi, przy pochodniach.
P.S.
Macierewicz i Korwin-Mikke, to bracia w głupocie.

2 0
ID:85805

Lala20


W Europie mieliśmy już rekonkwistę. Powtórka będzie w Polsce. Zrobimy porządek z niewiernymi, czyli, z pisuarami i z klerem.
Dosyć afer w tych dwóch grupach przestępczych.
Te grupy przestępcze, cały czas dokonują na naszym narodzie konkwisty.
P.S.
Hernando Cortez nie ma pomnika w Mexico City, i w Polsce też będzie podobnie. Wawel, nie zapominajmy o krypcie.
Na Męża Stanu trzeba sobie zasłużyć !!!
***** ***.

2 0
ID:85806

Lala20


Polskie rycerstwo ogłady uczyło się nad Renem.
Pisuary !!!, Bundes Kanzler wzywa was nad Ren. { czyt. Bundez Kancla }.
P.S.
***** ***
Poniekąd zwiedziłem Dolinę Renu, na odcinku Moguncja - Koblencja, na obu brzegach, wiele zamków.
Jeżeli już o rzece, byłem prawie już u żródła Dunaju.

1 0
ID:85807

Lala20


Polscy komuniści mieli ''Zomo '', rumuńscy '' Securitate '' itd. Pisuary mają bydlaka, ksywa '' Dusiciel ''.
My Polacy, zwróćmy uwagę na tego bydlaka, uczestniczył już w kilku akcjach w '' obronie prawa i porządku ''.
P.S.
***** ***.

5 0
ID:85808

Lala20


Cenię sobie wypowiedzi Pana Wł. Czarzastego względem Kościoła. Doceniłem też wypowiedż Pana Kamysza-Kosiniaka który
mówił o dechrystianizacji Polski.
Dynastia Wazów chciała Polski protestanckiej, ten ruch został utopiony we krwi, szkoda, ubolewam nad tym.
W Bundes widziałem wiernych wychodzących ze świątyni po mszy. Ludzie ci byli uśmiechnięci, radośni, rozmawiali ze sobą.
Przed świątynią wiernych, podejmował wraz z żoną pastor. Było ciasto, napoje chłodzące, rozmowy.
U nas wierni ze świątyń po mszy wychodzą - ze spuszczonymi głowami, zaciśniętymi twarzami i rękoma. A w drodze do domów
obmówią wielu ludzi - i tak do następnej niedzieli.
Taką mamy Polskę, i część obywateli, której ten ciemnogród pasuje.

2 0
ID:85809

Lala20


Biorąc pod uwagę film '' Zielona granica '', Pani Agnieszki Holland -
pisuary, nie krępujcie się, wprowadżcie w Polsce '' Noc długich noży '' i '' Kryształową noc ''.
Już stajecie się pogrobowcami tych, którym Świat już dawno podziękował.
P.S.
***** ***.

8 0
ID:85810

Lala20


Świeżutka aferka seksualna kiecoli, jedna z baaaaardzo wielu. Te katolickie ogiery zajeżdziły faceta.
Polacy w Polsce przyzwyczaili się do wielu świństw w ciągu ostatnich lat.
Ale, Naród zaczyna się budzić, Naród zaczyna reagować na niecne czyny pisuarów i kiecoli. I to jest budujące, to daje nadzieję
na przyszłość.
P.S.
***** ***.

7 0
ID:85811

Lala20


***** Konfederację !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

8 1
ID:85813

Lala20


'' Religia powstała, gdy pierwszy oszust, spotkał pierwszego głupca ''.
Mark Twain
Lubię tego pisarza, lata młodości. Myślę jednak, że u pisuarów ma już prze***ane. Gdyby wygrali wybory, płonęłyby niewygodne
książki, tak jak płonęły dzieła znanego Niemca, którym był Johann Wolfgang von Goethe, czyli '' Noc długich noży ''.
Zapytam, czy w czasach św. Patryka i św. Wojciecha były jakieś środki odurzające?
Powiem o sobie, w Belgii paliłem '' zioło '', które legalnie kupowałem w Holandii + dobry rock, i nawracałem się po kolejnego
browarka.
P.S.
***** ***.


2 1
ID:85817

Lala20


I. X. 2023r. w Warszawie staną legiony, czyli, Opozycja z Narodem przekroczą Rubikon.
Jak mówi historia, gdy w Rzymie pojawiały się legiony, następował nowy cesarz.
P.S.
Zdarzyło się to kilka razy, legionom nie wolno było wkraczać do Rzymu, ale, zawsze przybywały w słusznej sprawie.
Rzucający w szkoły kamieniami, zapytam, co znaczą słowa - '' przekroczyć Rubikon ''.
Wam pisuary nie pomoże nawet XIX Legion.

2 0
ID:85819

Lala20


Pisuary wybory muszą przegrać, chociażby dlatego, że w przyszłym roku w Warszawie wielki koncert da Andrea Bocelli.
I co, nieokrzesane bydło miałoby przybyć jako elita?, niedoczekanie.
P.S.
Wśród tłumów ludzi, wielkimi umiejętnościami popisywał by się europoseł P.iS., ksywa '' Jojo '', proszę się skupić nad
umiejętnościami.

3 1
ID:85820

Lala20


Tylko zbliżające się wybory stanowią barierę przed dokonaniem się rewolucji w Polsce. Wierzę w słowa - Armia z Narodem.
Tworzymy dzisiaj świeżą historię naszego Narodu. Z miliona gardeł powinny paść słowa ***** **.
***** kler
***** fałszywych, wrednych katolików, tą zarazę
Q**rw !!!!!!!!!!!!!, DOSYĆ ZA****NEJ PRAWICY I KLERU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

1 0
ID:85826

Lala20


Polski kler trzeba umieścić w eremach, na wzór Grecji i Etiopii. Tak będzie bezpiecznie dla nas Polaków.
P.S.
Pierwsze kościoły nowej wiary - Kościół Koptyjski i Kościół Ormiański, one nie z****ły mózgów swym wyznawcom wiary.
Zapraszam do historii tychże, jest bardzo ciekawa.
Kościoły koptyjskie znajdują się na Południu Egiptu - są to kościoły jaskiniowe, zdjęcia zapierają dech w piersiach.
Jeszcze raz zapraszam.

2 0
ID:85827

Lala20


Z ostatniej chwili, nad katowicki '' Spodek '' nadlatują drony.

0 0
ID:85828

Lala20


Bądżmy dzisiaj radośni. To jest '' Gożdzikowa Rewolucja '', taka, jaka była w Portugalii.
Chwała uczestnikom '' Marszu Miliona Serc ''.
P.S.
***** *** i łapciucha z Torunia !!!

2 0
ID:85829

gość-19216

@~Lala20: zanim napiszesz dalej cofnij się może do afery ,,Żelazo'' i afery FOZZ ktorej uczestnicy zasiadają w eurokołchozie brukselskim .Takiemu historykowi jak ty te afery nie mogą być obce .

0 2
ID:85831

Lala20


Jak mówi historia - Pretorianie chronili cesarzy, ale obracali się też przeciwko nim.
Pisuary !!!, historia może się powtórzyć.

0 0
ID:85834

Lala20


Błazen wygwizdany w Nowym Jorku.

3 0
ID:85836

Lala20


Mam pozytywną obsesję, gdy budzę się rano, moje pierwsze słowa, to 8 gwiazdek.

2 0
ID:85838

Lala20

@~gość-19216:

Te afery są starsze od węgla, znam je. To było wielkie q....two, przemyślane zuchwalstwo. Przywieczerski i inne.

0 1
ID:85842

gość-75842

@~Lala20: Jeśli tak to wiesz rownież gdzie mozna spotkać POtomków i sPOtkobiercow tych aferzystów ...

0 4
ID:85847

Lala20

@~gość-75842:

Odpowiedzi na swe pytanie szukaj w polskim prawie, na przestrzeni lat 1989 - 2023. Co będzie dalej, zobaczymy.
Nie zapominaj o jednym - P.iS. przekroczył wszelkie granice zła.
P.S.
'' Prawda czasu, prawda ekranu ''.
Ogólnie mówiąc, pytanie żle sformułowałeś - w polskim '' lesie '', zbójników było wielu, bezkarnych.
Poza tematem - co Ci mówi nazwa '' Las Teutoburski '' ?

1 0
ID:85855

gość-89446

cytując klasyka - ten kraj istnieje tylko teoretycznie

0 1
ID:85860

Lala20

@~gość-89446:

Nie masz racji - teoretycznie istniało '' El Dorado '', którego poszukiwali nawiedzeni katolicy.

0 0
ID:85862

gość-57757

@~Lala20: Jakie ty masz kwalifikacje by ocenia kto ma rację a kto nie ?
No sędzio podwórkowy zaprezentuj swoje kwalifikacje ?

0 2
ID:85870

Lala20

@~gość-57757:

Prawo muszą reprezentować ludzie z dobrym, solidnym wykształceniem prawniczym.
Ja posiadam kwalifikacje prawnicze, takie same jak Z. Ziobro i B. Kępa, czyli żadne.
P.S.
Na faktach - Wspaniali prawnicy, John Adams i jego syn John Quency Adams, prezydenci Stanów. Oni bronili niewolników, i
obronili, dobro, prawda, zwyciężyło zło. W temacie jest film, w roli głównej Anthony Hopkins.

4 0
ID:85873

gość-94311

@~Lala20: więc powatarzam pytanie -Jakie ty masz kwalifikacje by na forach oceniać kto ma rację a kto nie ?
Chyba nie zrozumialeś tego co sam napisaleś powyżej ...?

0 0
ID:85875

Lala20


Byłem na wyborach w 2015 r. Głosowałem w Honorowym Konsulacie RP w mieście Stuttgart. Polaków było bardzo dużo, w bardzo
długiej kolejce na ulicy. Były wzajemne pyskówki, najgorsze miało dopiero nastąpić. A zaczęło się na hallu Konsulatu i na schodach
prowadzących na pierwsze piętro. Zaczęły się przepychanki, agresja i wyzwiska. Kto był winien?, będę rzeczowy, pisuary, mieli
przewagę.

0 0
ID:85877

Lala20


'' Jarek, gdzie jesteś? ''
Dzisiaj na konwencji KO w Płocku odbył się pogrzeb P.iS.

1 0
ID:85879

Lala20


Wielki szacunek dla leśników za ich odwagę. Wielu dyrektorów lasów państwowych niech zacznie się już pakować.
P.S.
Z mediów - '' Te drzewa rosły razem z Napoleonem !!! ''

2 0
ID:85880

Lala20


Półtora wieku temu, francuski polityk Alexis de Tocqueville powiedział, że :
'' Demokracja skończy sie wtedy, gdy rząd zrozumie, że może przekupić obywateli ich własnymi pieniędzmi ''.
Wydaje mi się, że te słowa są bardziej na czasie teraz, niż kiedykolwiek wcześniej.

'' Małe złodziejaszki wieszacie, wielkim - nisko się kłaniacie ''.
Mikołaj Rej

0 0
ID:85881

Lala20

@~gość-94311:

'' A ten co biernie akceptuje zło jest za nie tak samo odpowiedzialny jak ten, co je popełnia ''.
Martin Luther King.

2 0
ID:85884

Lala20


Debata była nieciekawa. '' Zabłysnął '' Morawiecki, dzbanem pełnym złota i srebra.

1 0
ID:85885

Lala20


Mateusz, a te 2 złote?, ty już tylko jesteś artefaktem. Artefaktem już jest Akte, której plakaty są najbardziej widoczne w całym mieście, szkoda że nie są to hieroglify

0 0
ID:85888

Lala20


Kaczor gnije już za życia, artefaktem po nim będzie łupież.

1 0
ID:85889

Lala20


Szef M.O.N. jeżeli chce zachować jako taką mordę, jeszcze dziś powinien podać się do dymisji.
P.S.
'' Żle się dzieje w państwie duńskim '', powiedział Szekspir na zamku '' Skagerrak ''.

0 0
ID:85892

Lala20


W dzisiejszej '' Rozmowie Piaseckiego '', gościem był były skarbnik P.iS., człowiek wielce wykształcony, Pan Stanisław Kostrzewski
Powiedział m.in., dał do zrozumienia - '' W ścisłych władzach partii i rządu są nieodpowiedni ludzie, ludzie, którzy nie powinni tam
być. Mówił z wielkim szacunkiem o Lechu, natomiast, nie wyrażał go wobec Jarka.
Na koniec, wspomniał rozmowę z Lechem, który powiedział - '' Nie mów Jarkowi tego, co ja Tobie powiedziałem, on chciałby
wszystko wiedzieć ''.
P.S.
Mówił też o czystych, przejrzystych pieniądzach na kampanie wyborcze, których zasad pilnował Lech.
Czy o tych pieniądzach były skarbnik mówił prawdę?, tego ja już nie wiem.

2 0
ID:85893

Lala20


Dwóm panom którzy mają bardzo bliskie kontakty z Paniami Szydło i Kępą, nadałbym '' Krzyże Walecznych '' za odwagę.

0 0
ID:85894

Lala20


Ten katolicki rząd lumpów, zniszczył już w Polsce wszystko - '' System spalonej ziemi ''. Na koniec swego chuligaństwa i
niekompetencji niszczą Armię.
Żałosne istoty, Błaszczak i Duda, zapominają że, obecna generalicja i wyżsi oficerowie, to absolwenci '' West Point ''.
P.S.
'' West Point '' zakładali m.in. Kościuszko, Pułaski, La Fayette .................................................. .
Q..wa!!!, jesteśmy jedynym krajem świata, gdzie służby mundurowe służą do mszy.

3 0
ID:85897

Lala20


'' Ludzie ograniczeni, a przy tym fanatycy stanowią plagę ludzkości.
Biada państwu, w którym tacy ludzie mają władzę.
Są nietolerancyjni i pozbawieni wszelkich skrupułów.
Uważają, że cały świat kłamie,
a tylko oni mówią prawdę ''.
Mikołaj Gogol

3 0
ID:85898

Lala20


Gdyby pisuary poddać badaniom na wariograf, te urządzenia by się roz..bały.
P.S.
Na wybory zabierajcie swoje sprawne długopisy - różne słuchy chodzą.

0 0
ID:85900

Lala20


Czy po wyborach wojsko wyjdzie na ulice miast ??? Chodzą różne echa, scenariusze. Mowa jest o jednostkach W.O.T.
Wśród wojskowych mówił o tym m.in. generał Skrzypczak.
Chyba każdy o tym wie - jednostki W.O.T., to wojska pomocnicze, to nie są jednostki liniowe, to jest zbieranina różnych roczników.
Za komuny były jednostki W.O.T. W ich uzbrojeniu były '' P-emy '' i '' Maksymy '', '' kałachy ''były dla nich zbyt skomplikowaną
bronią. Byli to absolwenci szkół podstawowych, młodzi pracownicy P.G.R. .......................... .
P.S.
Komuny już nie ma, a więc zasadnicze pytanie - kto wyda taki rozkaz, kto się odważy.
Pamiętajmy, nie wszyscy myślą jednakowo. Wierzę w mądry Korpus Generalicji i Korpus Wyższych Oficerów. Oni też posiadają
broń osobistą.
P.S.
Byłem żołnierzem stanu wojennego, Pażdziernik 1979 - Kwiecień 1982 - 884 dni służby, jednostka liniowa.

0 0
ID:85901

Lala20


Polsce i Narodowi zagrażają - P.i S., Konfederacja, Episkopat, debile wyznający wiarę w Rydzyka, oraz ci którzy w szkoły rzucali
kamieniami, czyli idole pisuarów. Tym sortom Konstytucja jest niepotrzebna.
P.S.
Wierzę w naszą Armię i mądrych dowódców. A jak zachowa się Policja?
Mamy w naszym kraju chłopaków z U.S. Army, ogrom Amerykanów stacjonuje niedaleko, Wiesbaden { czyt. Wizbaden },widziałem
tą bazę z daleka, potęga, znajduje się w meandrach Renu. Piękne widoki.
P.S.
Wyrzućcie z domów modlitewniki, w każdym domu powinna być Konstytucja i każdy powinien Ją znać.

0 0
ID:85905

Lala20


Do powyższego, małe sprostowanie, za komuny było O.T.K. - Obrona Terytorialna Kraju.

0 0
ID:85906

Lala20


'' Dożyliśmy takich czasów, w których ucisza się mądrych ludzi,
żeby to co mówią nie obraziło głupców ''.
Albert Einstein

0 0
ID:85907

Lala20


Głosujmy aby pokonać P.iS. Nie dopuszczajmy do dziejowej porażki. Będą nam dziękować dzieci i wnuki, będą nam dziękować
lasy. Wierzę w dziewczyny, wieżę w młode kobiety, które przy dobrych warunkach dadzą Polsce pozytywną demografię.
Obudżmy się w nowej, lepszej i bezpiecznej Polsce.

0 0
ID:85908

Lala20


Pisuarom dedykuję utwór grupy '' Judast Priest '' - żydowski ksiądz p.t. '' Panic Attack ''.
Dawno temu byłem na ich koncercie w Monachium, Centrum Olimpijskie
P.S.
Konwencja P.i S. w Sandomierzu - kaczor gada bzdury, stojąca przy nim Becia szczytuje. Pinokio - zdarta płyta.
Konwencja brunatnych koszul - Konfederacja - Kraków - ludzi mało, brakuje pochodni..
Konwencja K.O, - Prószków - ogromny tłum patriotów, prawdziwych Polaków, mowa bez wyzwisk, insynuacji.
P.S.
Polska P.iS., to Polska czasów szlachty - fakty historyczne, potrafią być wstydliwe. Mam pisać dalej?
***** ***.

0 0
ID:85909

Lala20


Pamiętajmy na zawsze, nie ufajmy katolikom którzy do bólu ząbka trzonowego demonstrują swe wyznanie wiary.
To są ludzie podli, fałszywi, zakłamani. Wyznanie wiary, to sprawa osobista, wręcz intymna.
Jeszcze raz, pamiętajmy, nie Bóg daje zwycięstwo, tylko my ludzie je tworzymy.
Dobranoc, do poniedziałku.

0 0
ID:85910

Lala20


'' Jeszcze dziś rano mienił się mocarzem tego świata ''
Władysław Jagiełło
Według powieści H. Sienkiewicza - '' Krzyżacy '', na podstawie powieści tegoż pisarza, film '' Krzyżacy '', reżyseria
Aleksander Ford.
P.S.
PiStacje żle wpływają na mózg.
***** ***
***** Konfederację
***** Kler
Dobry Wieczór, Wszystkim Demokratycznym Polakom.

0 0
ID:85914

Lala20


Chcę podziękować Panom - Premierowi Donaldowi Tuskowi, Włodzimierzowi Czarzastemu, Szymonowi Hołowni, Władysławowi
Kamysz- Kosiniakowi, oraz ich ekipom, za poniesione trudy, tej wielkiej, historycznej kampanii wyborczej, która doprowadziła
nas do zwycięstwa.
Jeszcze raz, dziękuję.

2 0
ID:85916

Lala20


Teraz, zwycięska Opozycja musi otoczyć się dobrymi konstytucjonalistami, dlaczego?, dlatego że, dziad będzie mieszał we
łbie Dudzie.

2 0
ID:85917


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA