Państwo Morawieccy w państwie PIS

Rodzina na swoim ;
Majątek premiera Morawieckiego i jego żony Iwony, ujawniony przez Onet, może robić wrażenie. Same nieruchomości, które przeszły przez ich ręce, to ok. 120 mln zł. Postanowiliśmy sprawdzić, jak ta kwota ma się do tego, czym mogą pochwalić się liderzy innych państw. Okazuje się, że rodzina Morawieckich ma więcej niż choćby prezydent USA Joe Biden.
https://businessinsider.com.pl/wiadomosci/majatek-morawieckiego-tak-ma-sie-do-innych-przywodcow/5fsjm8m

Dzięki Bogu że Pinokio nie poszedł do polityki dla pieniędzy !
A Suweren dalej na ryżu !

11 komentarzy

Lala20


Domeną każdego polityka jest dbałość o prosperity domowego ogniska. Sprawy regionów, sprawy Polski, pomyślność Narodu,
to uboczna działalność tychże.

2 0
ID:85816

Lala20


'' Jeden z dziesięciu '' -
Tadeusz Sznuk - pytanie - Nieruchomości
Morawiecki - na żonę, proszę.
P.S.
***** ***.

4 0
ID:85824

Lala20


Dziennikarka zadała Marii Czubaszek pytanie -
Pani Mario, na kogo będzie Pani głosowała?
na pralkę, bo ma program, odpowiedziała.
P.S.
Pani Maria była dobrym człowiekiem, m.in. ciałem i duszą była przeciw klerowi i kościołowi, bardzo dużo paliła.
Pani Wisława Szymborska miała takie same poglądy - o takich ludziach trzeba pamiętać i szanować ich.

0 1
ID:85825

gość-19216

W rankingu zaPOmnialeś ująć niejakiego Donalda T ktory na placówce unijnej POd okiem Makreli ,,zaoszczędził'' bardzo POważne kwoty .I nie jest to dziwne skoro w apartamentach komisarzy unijnych policja znajduje walizki z milionami Euro ...

0 10
ID:85830

Lala20

@~gość-19216:

Ubolewam nad tobą, wiedza goniła cię od zawsze, ale ty zawsze q..wa, byłeś szybszy.

10 0
ID:85839

gość-75842

@~Lala20: Ubolewanie zacznij od siebie zapisując sie do lekarza pierwszego kontaktu bo grafomania jest uleczalna , a te ,,,q-wy'' zostaw dla swojej rodziny wiejski inteligencie .

0 6
ID:85846

Lala20

@~gość-75842:

Od zawsze jestem Włocławianinem, wulgaryzmów nie wplataj w spokój mojej rodziny. Skończyłem szkołę techniczną + Matura.
Zobaczyłem ładny kawałek Europy, dużo czytam. Mam szacunek dla wielu ludzi z prowincji. Prezentują więcej niż niejeden
mieszczuch.
P.S.
Z kilkoma lekarzami mam częsty kontakt, poważna sprawa. Proszę więc, oszczędż mi innych lekarzy.

1 2
ID:85853

gość-57757

@~Lala20: Twoje wiesniackie wpisy świadcza o zupelnie czym innym .
Wiesniak wczale nie oznacza , że ktoś pochodzi ze wsi ...chcociaż tak naprawdę wszyscy ze wsi pochodzimy .

0 2
ID:85869

Lala20

@~gość-57757:

Śmiem twierdzić, nie rozumiesz tego co piszesz.
Wszyscy pochodzimy od najstarszej postaci człekokształtnej odkrytej w Tanzanii. Naukowcy - antropolodzy nadali jej imię '' Ewa ''.
P.S.
Jestem przekonany, już bijesz pianę a na Darwina warczysz.

1 0
ID:85872

gość-94311

@~Lala20: Twoje przekonania mają wrtość zeszłorocznego śniegu a to czym starasz się szpanować wszędzie gdzie sie pojawisz jest podobnej wartości jak ten snieg .

0 2
ID:85874

Lala20


@~gość-94311:

Poprzez zmiany klimatyczne, zapragniesz tego śniegu.
P.S.
Widziałeś '' Mont Blanc ''?, ja widziałem, w białej szacie, w porze letniej, z niedalekiej odległości.

0 0
ID:85886


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA