co by tu jeszcze spieprzyć pisdusie ?

https://wydarzenia.interia.pl/mazowieckie/news-czolg-wjechal-w-woz-strazacki-na-pikniku-rodzinnym-byl-tam-k,nId,7076382
Tak rządzi i dzieli PIS , najpierw dali wóz strażacki a na pikniku go roz.....
Paliwa na stacjach brak ale pikniki wyborcze w rozkwicie.

26 komentarzy

Lala20


Przybyli biali kupcy do Indian z perkalem, paciorkami i innymi świecidełkami. W zamian chcieli pięknie wyprawionych skór i
futer, - czytaj, głosów.
P.S.
Przykład, proszę bardzo - Holendrzy kupili od Indian '' Manhattan '' za 14 Guldenów w towarze.

4 0
ID:85896

gość-88287

A teraz zaczniemy rozliczać - rozliczać ! Po kolei i systematycznie !

9 0
ID:85919

Lala20

@~gość-88287:

Na koszt pisuarów trzeba odrestaurować '' Alcatraz '' i tam ich umieścić. Pytanie, kto pierwszy podejmie próbę ucieczki?
P.S.
'' Alcatraz '', z hiszp. Pelikan.
A tak na poważnie, w imię Demokracji i Sprawiedliwości, konsekwencje muszą nastąpić.
Bym zapomniał - łapciucha z Torunia trzeba wysłać na misję do Afganistanu.

0 0
ID:85921

Lala20

@~gość-88287:

Proponuję, O i Pinokio do jednej celi, Kaczor razem z recydywą. Becia i reszta kobiet do Afganistanu, Talibowie to gentelmani.

5 0
ID:85924

Lala20


Konstytucja Stanów mówi - dwie kadencje prezydenta. Raz się zdarzyło, na trzecią kadencję został wybrany
Franklin Delano Roosevelt, był dobrym prezydentem, m.in. wprowadził '' New Deal ''. Błaznowi to nie grozi. Rząd porównam z
działalnością Św. Wojciecha. Jadżwingowie go nie chcieli i marnie skończył.
Z Unii łobuzy nas nie wyprowadzą.
P.S.
Węgry szumią w Unii, już im powiedziano, mogą odejść. Węgry, to obcy Naród Europy.
Finlandia też jest obcym narodem Europy, ale oni są w porządku, m.in. nie dali się Sowietom.

0 0
ID:85936

Lala20


Nagle, wszystkie rządowe kurtyzany i błazen zaczęli szanować Konstytucję i niepisane obyczaje Parlamentu. Gorliwi katolicy do
wszystkiego są zdolni. 8 lat szkodzili Polsce i Narodowi, i nadal szkodzą, do ostatniej chwili.
Zawiedli oczekiwania wyborców Opozycji, a najbardziej tych którzy stali w kolejce do 3 rano i Panią - szefową komisji w
Warszawie, która ze wzruszenia się popłakała.
Ta społeczna szumowina Naród i Polskę ma za nic. Są ślepi na ludzką krzywdę, są ślepi na chore dzieci. Najważniejsze, aby
kraść, tworzyć afery i dawać ogromne pieniądze kościołowi. To są prawdziwi katolicy, czyli, zorganizowana grupa przestępcza.
Wszystkich takich katolików trzeba się wystrzegać Zawsze i Wszędzie, ja tak czynię.
Ci chuligani grają na czas, aby do ostatniej chwili szkodzić Polsce i Nam. Kłamać, kraść, kłamać, kraść.
P.S.
Dosyć, dosyć, dosyć, rozbuchanego katolicyzmu, w różnych sferach życia.
***** *** , ***** ***, ***** ***, ***** kler.

8 0
ID:85938

Lala20


Wyznawcy P.iS., troszkę historii. Na początku 1945 roku SS - mani na pograniczu Austrii i Niemiec chcieli stworzyć
Alpejską Redutę Narodową. Użyłem wielkiej przenośni, dlaczego?, taki jest tok myślenia waszego rządu.
P.S.
Zwiedziłem te tereny. W swym czasie mieszkałem w alpejskiej wiosce Peterwinkel { Bundes }. Do Salzburga { Austria }, nad
rzeką Inn miałem 42km. W tym mieście, delikatnie, konspiracyjnie usiadłem na łóżku Mozarta. Idąc w dół rzeki Inn -
górski potok, dotarłem do wioski { zapomniałem nazwy }, do kościółka w którym powstała najpiękniejsza kolęda '' Cicha noc ''.
Idąc wzdłuż potoku podziwia się zamek Salzburg - czyli, jesteśmy w Tyrolu.

0 0
ID:85939

Lala20


Kobiety P.iS. - Patryk Vega - '' Kobiety mafii ''.
P.S.
***** ***.

0 0
ID:85944

Lala20


194 - 248
Rząd też rzucał w szkoły kamieniami ?
Nagroda Nobla z dziedziny matematyki dla mężusia stanu ?

3 0
ID:85945

Lala20


C.P.K. to zbrodnia dokonywana na ludziach mieszkającymi w swej małej ojczyżnie. Ta inwestycja jest Polsce niepotrzebna !!!
Nie jesteśmy newralgicznym punktem świata co do komunikacji. Polacy wylatują w Świat z Warszawy i kilku innych polskich
miast. Polacy mają pod ręką trzy światowe lotniska - Berlin, Frankfurt am Men, Amsterdam z których też korzystają, jest taniej.
{ Byłem na tych lotniskach }, lotnisko '' Schifol '' Amsterdam cieszy oko.
Korespondencja i paczki które z różnych stron świata Polacy wysyłają do Polski trafia do Frankfurt am Men.
P.S.
Zapraszam do statystyk przepustowości światowych lotnisk.
P.S.
Lotnisko Frankfurt am Men - widziałem jedenaście samolotów na raz podchodzących do lądowania, kolejka.
Chińskie samoloty przy lądowaniu strasznie dymią.

6 0
ID:85946

Lala20


Rząd P.iS. na koniec powinien wykonać rytualny '' Taniec Słońca ''.
Czym jest '' Taniec Słońca '' ?
Był to rytuał kultywowany przez Indian Wielkich Równin { zabroniony przez Stany }.Wyrażał się tym że, wysłucha ich
Wielki Manitou, i z ich ziemi znikną biali ludzie.
P.iS. chciałby zniknięcia opozycji.
P.S.
'' Taniec Słońca '' przedstawia drastyczne sceny, jest to przedstawione w dwóch filmach na faktach :
'' Człowiek zwany Koniem ''
'' Powrót człowieka zwanego Koniem ''
Podobno jest trzecia część, ale ja jej nie znam.
Polecam.

0 0
ID:85954

Lala20


Za wczorajsze słowa kaczor powinien być natychmiast aresztowany.
Za sianie nienawiści wśród naszego narodu, natychmiast powinny zostać zamknięte TVP, TVP Info, TV Trwam, TV Republika i
Radio Maryja , powtarzam - NATYCHMIAST.
P.S.
Działania te mają służyć bezpieczeństwu Państwa i Narodu.

1 0
ID:85967

Lala20


Pani Witek, za wszelkie zło którego się dopuściła w Sejmie, za AROGANCJĘ, w ramach nagrody powinna na dłuższy czas
polecieć do Hamburga lub Amsterdamu w ramach relaksu ..................................................................................................... .

3 0
ID:85969

Lala20


Dzisiaj, Pan Premier Donald Tusk przemówił do polityków P.O., życząc dobrej pracy { służby } dla Polski, dla Narodu.
Jednocześnie ostrzegał przed aferami i brakiem zaufania.
Życzę koalicyjnemu rządowi sukcesów, który przełoży się na dobro Polski i Polaków.
Oby, przez dobre rządy Koalicji, urwiska już nigdy nie dostąpiły władzy.
'' Jeszcze Polska nie zginęła póki My żyjemy ....................................................................................... '',
normalni, prawdziwi Polacy.
P.S.
Historia zapamięta też dwa urwiska - rzeczników - Miller, Bochenek.
***** ***.

2 0
ID:85970

Lala20


Błazen cały czas się ośmiesza. Nie byłby godny czyścić ciżmy Stańczykowi, czyli, Stanisławowi Głowackiemu.
P.S.
Gdyby żył Jan Matejko, gdyby zechciał namalować obraz błazna, jestem ciekaw, jakiego użyłby przesłania w tym obrazie.
***** ***.

0 0
ID:85971

Lala20


Unia Europejska, państwa anglosaskie, państwa Brytyjskiej Wspólnoty Narodów powinny wprowadzić embargo na podróże
pisuarów.
P.S.
No urwiska, Związek Radziecki?

0 0
ID:85972

Lala20


Śmiech na sali - '' Ślubuję , tak mi dopomóż Bóg ''. Bardzo wielu z tych posłów już zapomniało o swych wyborcach. Ba, wielu
z nich ani razu, w tej kadencji Sejmu nie otworzy gęby z mównicy. Oni już lody kręcą.
P.S.
Ja też składałem przysięgę, wojskową. Gdybym postępował tak jak oni, już bym nie żył.

0 0
ID:85973

Lala20


Do zasług Pani Witek trzeba dodać - walczyła w Wietnamie. Jako ostatnia opuściła Saygon, razem z Paniami Borowiak i
Gębicką, ale tego Pan Błaszczak już nie powiedział, zapomniał?

0 0
ID:85975

Lala20


Myślę, że w Toruniu, w sąsiedztwie włości Rydzyka, pisuary powinni wybudować ścianę płaczu. Zasłużyli na to.
P.S.
Bardzo, bardzo mi żal zabitego żubra, ale nie pisuarów, jaki rząd taka armia.
***** ***.

0 0
ID:85976

Lala20


Nigdy więcej katolickiego betonu w polityce. Nigdy więcej tych chamów, złodziei, aferzystów, faryzeuszy.
P.S.
Polecam, lekturę, kryminał p.t. '' Historia papiestwa.
I tak to się pie...li od ponad 2000 tysięcy lat, w Polsce nagminnie.
Generał Haller w rozmowie z Piłsudzkim powiedział -
'' Polacy, pod względem wiary i religii, to najgłupszy Naród świata. ''

4 0
ID:85980

Lala20


Pisuary trzeba pognać jak bydło, z Teksasu do Missouri.

0 0
ID:85983

Lala20


Dobijmy wreszcie te pisuary - '' Ile razy jeszcze '' - grupa '' Led Zeppelin ''.

0 0
ID:85994

Lala20


Katolickie pisuary w swej manifestacji wiary można porównać do świętych, Cyryla i Metodego. Jeden drugiego pobił, uznając że
jest bardziej rozmodlony.
Sprawa In Vitro - pisuarowa ciemnota twierdzi - zalążek w medycznych procedurach In Vitro jest człowiekiem i w wielu
przypadkach jest niszczony.
Zwracam się do nastolatków i ludzi młodych, w Waszych stosunkach partnerskich ilu tych '' ludzi '' poszło w trawę?
Zwracam się do ludzi dojrzałych, w związkach małżeńskich i nie tylko, ludzi ustabilizowanych, mających już dzieci, ile tych
'' ludzi '' posłaliście w ręczniki?
P.S.
W żadnym europejskim, światowym parlamencie nie ma takich tekstów, takiej ciemnoty.
***** ***.

1 0
ID:85996

Lala20


Nie napiszę nic nowego, ale obserwując media cały czas twierdzę i będę twierdził że, Błazen, P.iS., Konfederacja, to jedna
wielka kupa ch... . To nie są politycy, to jest zorganizowana grupa przestępcza, którą wspiera najstarsza mafia świata.
P.S.
Morfiną na nasz ból narodowy jest wygrana Koalicja, ale ta substancja nie może zadziałać, ma wiele przeszkód.

1 0
ID:85997

Lala20


Ten pisuarowy '' Werwolf '', mało że za dwa tygodnie '' pracy '' podejmie wielką kasę, to na koniec ze wszystkich ministerstw
z toalet ukradną papier toaletowy.
P.S.
W tym nowym rządzie, '' aktorka '' minister Chorosińska będzie pocieszała Pinokia. On jej wystruga Pinokia juniora.

1 0
ID:86007

Lala20


P.iS. trzeba pognać z Polski.
P.S.
W 1946 r. na rozkaz Mao oczyszczano Szanghaj. 3.000 tys. '' pań '' załadowano na barki i wywieziono na morze.
Następnie barki zatopiono.

0 0
ID:86008


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA