Wakacje 2 tygodniowe

Nowy rząd na 2 tygodnie i Chorosińska na Ministra Kultury przysięgająca na wierność ...
Co o tym pomyślę to parskam śmiechem . Kabarety zazdroszczą , taki numer wyciąć ...

15 komentarzy

Lala20


Powrót do przeszłości. Pinokio w pewnych sprawach będzie słuchał Chorosińskiej. A może wystruga jej juniora?
Cesarz Klaudiusz też poniekąd słuchał Messaliny. Następnie Pretorianie wsadzali jej ........... miecze między żebra.
P.S.
A może Chorosińska zagra rolę Akte ?
Mówiąc ogólnie o kobietach P.iS. - Aleksander Dumas - ojciec, pisał, '' Damy Luwru, śmierdzą ''.

4 0
ID:86009

Lala20


A czy aktoreczka ma wypaloną różę na piersi ?, opisywał to Aleksander Dumas - ojciec.
Ujmując w całość - w skład tego rządu powinny wejść wszystkie puste aktoreczki polskich seriali.
P.S.
Kto pamięta radziecką komedię p.t. '' Świat się śmieje ''?. Cały P.iS. Stary film.

3 0
ID:86011

Lala20


Armia zabija żubry !!!, { William Frederick Cody, czyli legendarny, tfu Bufallo Bill w ciągu trzech miesięcy zabił 4.200 bizonów },
żołnierze polscy dotkliwie między sobą biją się na granicy. Minister debil Błaszczak, ni z gruchy, ni z pietruchy dokonuje awansów,
nie podoba się to w kwaterze NATO. Policja?, Policji najlepiej wychodzi bicie kobiet na manifestacjach.
P.S.
Rdza zżera stal, Polskę zżera brak dyscypliny { służby mundurowe }, chaos, { cwaniactwo } we władzach, niewłaściwi ludzie i
macki najstarszej mafii świata. Na Jowisza !!!, to wszystko trzeba poukładać.
P.S.
Bufallo Bill był w Polsce - Kraków, Tarnów, druga połowa XIX w.

0 0
ID:86016

Lala20


Żandarmeria Wojskowa kłamie pod każdym względem. Winien Błaszczak.
Tubylcy z żubrami żyją w symbiozie. W swej historii, żubry wiele przeżyły na terenach Polski, wiele złego.
10.000 tyś. wojska w Białowieży???, tak nie wolno!!!
P.S.
Na całym świecie, w żadnym Parku Narodowym nie może być wojska.

0 0
ID:86017

Lala20


Pierwszy na świecie Park Narodowy - Yellowstone. Amerykańska Kawaleria broniła tego Parku przed intruzami czyli,
myśliwymi i drwalami. Mieli prawo strzelania do nich gdy łamali Prawo.
P.S.
Zapraszam do historii -
Co wyczyniały Polskie Legiony pod wodzą Napoleona, hańba!!!

0 0
ID:86018

Lala20


Bolesław Pruss w '' Faraonie '' dał opis kapłanów robiących z ludu Egiptu debili. Kto kojarzy ten fragment?
Nasi szamani mieli '' żniwo '' od 966r. do niedawna - skończyło się.
Pomyliłem się, pierwszych szamanów dał Polsce Otton, oni uczyli naszych czarowników.
Nasi byli władcy, byłe i obecny rząd, radni, dają Kościołowi pełnymi garściami, miliony kasy i ziemię.
P.S.
Z wielu mądrych ludzi podoba mi się Baron Barbarossa - nie podał strzemienia papieżowi Grzegorzowi.

0 0
ID:86019

Lala20


Pękła płyta DVD - ja rozumiem pęknięcie pacyficznej płyty tektonicznej
Ministerstwo Klimatu - zginęły słoniowe ciosy i artystyczne wyroby z tego materiału, ogromnej wartości.
Włodarze Lasów Państwowych podarowali Rydzykowi ogromną ilość mięsa z dziczyzny i wędlin z tego surowca, za darmo.
P.S.
Jestem ciekaw, co wywiną w ostatniej minucie swych rządów. Jednym słowem, q..wy jadą równo.

2 0
ID:86021

Lala20


Zbrodnia przeciwko narodowi polskiemu- pisuarowy z puli przeznaczonej na onkologię dawali ogromne pieniądze dla Rydzyka. Przez 8 lat rządów bandyckich katolików łach z Torunia dostał 380 mln. zł.
Nie mam nic przeciwko kościołowi jako świątyni, ale z tą czarną mafią trzeba zrobić porządek.
P.S.
Ogromna Mongolia, 1.500.000. mieszkańców, w tym 120.000. nygusów, darmozjadów, { czyt. lamów } Naród mongolski,
mądry Naród, zrobił porządek.
***** ***, ***** kler.
P.S.
Niech kler propaguje Wiarę z ludzką twarzą, boskiej nikt nie widział. Niech słowo Boże będzie zawsze, i tylko słowo Boże na
Mszach Świętych. Treścią każdej Mszy powinno być tylko i wyłącznie Pismo Święte i Opowieści Ewangelików.
P.S.
Jako przestroga, ultra katolicyzm zniszczył ówczesną potęgę Hiszpanii i Portugalii. Dzisiaj te narody nie niosą balastu Wiary.

2 0
ID:86022

Lala20


Jeżeli będziemy mieli zadowalającą liczbę psychologów, gabinetów, proponuję, wszystkich wyznawców pisuarów poddać
przymusowym badaniom. Przeszłoby to do historii, a następni studenci psychologii mieliby z czego czerpać.

4 0
ID:86023

Lala20


Miałem wizję - z uwagi na architekturę Sejm stał się Colosseum ............................................................................ .
Błazen zwał się - Cesarz Bokassa II .......................................................................... .

2 0
ID:86024

Lala20


Ostatnia miesięcznica i przekwit P.iS.-u.

0 0
ID:86028

Lala20


Charytatywnie, będzie się udzielała siostra Antonina Smoleńska, patronka głupców.

0 0
ID:86029

Lala20


Kościół katolicki w Ameryce Płd. i Środkowej + Filipiny zawsze był po stronie junty wojskowej. Wyjątek stanowił arcybiskup
Salwadoru Oscar Arnulfo Romero, został zabity podczas sprawowania Mszy. Nasz Biały Tatuś umiłował Meksyk, Polskę i
Filipiny, a więc Sodomę i Gomorę. Nasz Kościół umiłował cywilną juntę.

2 0
ID:86031

Lala20


Ostatni komunistyczny Premier, Mieczysław Rakowski powiedział - '' Sztandar wyprowadzić ''. Ja powiem swoimi słowami -
pisuary wy....dalać.
Zwracam się do Demokracji, zwracam się do Premiera, Pana Donalda Tuska, oraz do nowego Rządu.
Proszę zrobić porządek w Armii, Policji oraz w Kościele. Jednocześnie wzywam nowy Rząd aby posprzątał w Krypcie
Wawelskiej. Nasz Polski Partenon jest tylko dla wielkich Polaków.
Życzę nowemu Rządowi sukcesów, a nam Polakom pomyślności.
P.S.
Wiem, wielu Forumowiczów mnie nie lubi, trudno, oddaję pióro. Ja, że tak się wyrażę, swą misję wypełniłem na tym Forum.
Co będzie dalej działo się z Polską?, zobaczymy.
P.S.
Nie odmówię sobie - ***** *** .

2 1
ID:86034

gość-85474

@~Lala20: Hahahahaha...misjonarz się odezwał ,hahahaha.... pomyślności hahahaha...na szparagach u niemca ?
Masz zawyżone mniemanie o swoich zaletach tak jak twój rudy idol na usługach niemców !

0 6
ID:86151


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA