Ludzie !!!Co wy śpicie ? Basia Nowak na bruku, szalony Antek...

Ludzie !!!Co wy śpicie ? Basia Nowak na bruku, szalony Antek bez komisji, a Unia przyśle Polsce pierwsze miliardy przed świętami. Ciężko się przyzwyczaić ?
jastrząb Glapiński dostawał za 12 miesięcy wątpliwej pracy nie 12 pensji tylko 27 pensji. Wyłudzacz jakich mało.https://twitter.com/MuchaPK/status/1736034203182010562/photo/1
Ludzie , normalność wraca a Wy na TVPinfo dalej ?

37 komentarzy

gość-85176

Powoli wszystkie kłamstwa wyjdą na jaw nawet przed yntylygencją z TVP , i tak :
Krzysztof Brejza wygrał z TVP!!!
Sąd orzekł, że TVP ma przed Wiadomościami przeprosić Krzysztofa Brejzę!!! Sprawa dotyczy opublikowanej, zmanipulowanej wykradzionej, prywatnej korespondencji sms-owej przy pomocy Pegasusa.
Dodatkowo TVP musi zapłacić 200tys. zł. zadośćuczynienia

Tylko kasę powinni wziąć od kłamliwych pisdusi tam pracujących a nie z naszych podatków.

17 0
ID:86040

Lala20


Błazen jest już totalnie skończony. Rozróżniam dwa gatunki łabędzi - krzykliwy i niemy. Ten drugi powinien zabrać błazna do
Izraela, natychmiast.
Pisowska, katolicka banda, przekroczyła już wszelkie granice przyzwoitości. Te świnie kreują się na męczenników, tak jak
historyczny XIX Legion Rzymski.
P.S.
Kto pamięta? - Rok 1973, zamach stanu w Chile, atak na gmach TV i Pałac La moneda w Santiago de Chile. Jest film,
Wołoszański.

13 0
ID:86045

Lala20


Prezydentem miał być Rafał Trzaskowski i wielu o tym wie ........................................................................................................ .
Te q..wy gotowe są słać wici.
P.S.
TVP jest nasza, narodowa, publiczna !!!!!!!!!!!!!!!. Święte q..wy, zawsze dziewice, ozory strzępić w TV Trwam i TV Republika.


5 0
ID:86050

Lala20


Na mszach księża mówią - '' Miłujcie się ludzie dobrej woli '', tak, miłujmy się. Słowa te jednak nie dotyczą katolickiej wścieklizny,
którą przejawiają wrogowie Polski i Narodu, bandyci z P.iS.

Wszystkim Forumowiczom ,ludziom dobrej woli, życzę miłych i spokojnych Świąt.

5 0
ID:86051

gość-65676

Prawda już wychodzi :
Przez 11 miesięcy 2023 r. ze służby odeszło już blisko 19 tys. żołnierzy — 9 tys. zawodowych i prawie 10 tys. z WOT.
Jak informuje "Rzeczpospolita", za czasów
@mblaszczak
jako szefa MON takie dane były ukrywane.
A Policja na razie tylko się żali ale zaraz się zaczną sypać !

11 0
ID:86053

Lala20


Święta, święta i po świętach. Tak się zastanawiam, jak ludzie podli, fałszywi, wredni, złośliwi, zakłamani, złodziejscy, i jeszcze
jeden przymiotnik katoliccy zasiadali do wigilijnej wieczerzy. Czy otarli się o sumienie, o swoje postępowanie?, czy zrobili rachunek
sumienia?, nie, z całą pewnością nie, takie są pisuary. W ten wieczór zwierzęta przemówiły, oni natomiast wyli i toczyli pianę.
P.S.
Dzisiaj pisuarom poszło jak q..wie w deszcz, i to jest piękne, i to jest budujące.
Szkoda mi TVP i radiowej '' Trójki '', sentyment, na tym się wychowałem.
'' Ekran z bratkiem '', m.in. , nagrywanie płyt i słuchanie '' Sześćdziesiąt minut na godzinę ''.

8 0
ID:86058

Lala20

@~gość-65676:

Odpowiem Ci krótko, zadając pytanie - Dlaczego telewizja nie pokazuje ćwiczeń na poligonach Drawsko itp. Naród powinien
zobaczyć Armię i sprzęt w działaniu. Wojsko powinno cały czas ćwiczyć, wylewać pot. Ja tego potu wylałem sporo i z
perspektywy czasu nie żałuję. Wojsko musi być wojskiem - jednostki liniowe, a nie jak Terytorialiści.
884 dni w Armii.


0 1
ID:86059

gość-80307

Zarobki w TVP też ciekawe ? Bidota na marsz ! Milionerów trza bronić !
MICHAŁ ADAMCZYK ZARABIA W TVP 187 TYSIĘCY ZŁOTYCH MIESIĘCZNIE
Pereira 55 tysl zł miesięcznie.
Rodaku , przyjedź na Marsz 11 stycznia, bo niegodziwy Tusk zabiera dyrektorowi Adamczykowi 187 tysięcy miesięcznej pensji.”
https://twitter.com/bbudka/status/1740424854497907104/photo/1
Wszystko jasne ?!

7 0
ID:86064

Lala20


Likwidacja funduszu kościelnego, nie do końca to rozumiem.
Moim zdaniem powinna być kolejność postępowania: zerwanie KOŃkordatu, odebranie gruntów { niemałych } służalczo danych
duchownym { ekonomii tu nie widać }. Puszczenie lumpa z Torunia w skarpetkach. Państwowe pieniądze tylko na renowację
historycznych kościołów i pięknych starych kościółków. Ksiądz emeryt nie może mieć więcej środków, niż człowiek świecki, który
ciężko pracował. Likwidacja stanowiska katecheta w szkołach. '' K.U.L. i Seminaria finansuje tylko Kościół.
Myślę że teraz można mówić o pieniądzach dla kleru.
P.S.
Biorąc zaistniałe sytuacje w tym temacie, zacznijmy już mieć pretensje do naszych przodków, władców, a kończmy na
wojewodach, radnych, politykach centralnych. Ci ludzie powinni iść do więzienia.
P.S.
Dwie małe wyspy, czyli Malta na których jest ponad 400 kościołów. Katolicyzm przez wieki zdemolował Europę i Nowy Świat.
Voltaire w swych przemyśleniach miał słuszną rację, i nie tylko on.

3 0
ID:86065

Lala20

@~gość-80307:

Marzeniem każdego dyktatora jest posiadanie, tak posiadanie, ciemnego, tępego i nie wykształconego narodu. Na takim układzie
oczywiście korzysta kler. Dyktator ludzi mądrych, inteligentnych stara się eliminować. Pytania niewygodne, są niewskazane.
Podam przykład autentyczny, smutny przykład.
Boliwia, XIX w. W dość dużym regionie tego kraju, zakonnicy zorganizowali cyrk, przy aprobacie księży. Sklecili szopę. Następnie
zaczęli zapraszać okolicznych Indian - chrześcijan. Pokazali im przez dziurkę w desce w tejże szopie Świętą Rodzinę
spożywającą wieczerzę. Oczywiście nie za darmo. Indianie znosili płody rolne, zwierzęta domowe, piękne tkaniny i złoto które
znajdywali. Fama roznosiła się szeroko. A q..wysyny, nygusy żyli sobie błogo. Musiała interweniować junta wojskowa, stając po
stronie ............................. Indian.
Czasy nie tak dawne. Argentyna - junta wojskowa. Przeciwników politycznych ładowano w samoloty, następnie wyrzucano ich w
delcie rzeki La Plata, patrząc na ucztę rekinów. Na ten temat może coś powiedzieć Papież Franciszek i wyższy kler Argentyny.

1 0
ID:86067

Lala20


Orędzie.
Błazen jest narządem w rękach Kaczora. Ta nienawiść w przemówieniu, to podniecenie, jeszcze chwila i by się posmarkał.
Zrobiłoby mu się ciepło i ślisko.
***** ***
P.S.
Szkoda że zginął J. F. K .

1 0
ID:86072

Lala20


Q..wa !!! , dlaczego na ścianie wisiał malunek Lecha a nie Godło !!!!!!!!!!!!!

6 0
ID:86073

Lala20


Błazen w pałacu, stado błaznów przed gmachem TVP, idiota Pietrzak z piosenką, czyli, '' Noc w operze ''.
P.S.
Ogłupili część Narodu { czyt. fanatyków }, teraz obdzierają się sami, z resztek godności, honoru, człowieczeństwa. Pozostał im
tylko katolicyzm, ale ta wiara w ich wykonaniu, też jest wątpliwej jakości.
P.S.
Wszyscy spod znaku P.iS. powinni mieć kończyny na temblaku a na łbach chusty opatrunkowe.
***** ***

5 0
ID:86074

Lala20


Zmarła Pani Poseł Iwona Śledzińska - Katarasińska, dobry człowiek - niech spoczywa w pokoju.
P.S.
A q..wy, złodzieje, bandyci, gady pisuary żyją, i ch.j im w doooooopę.

4 0
ID:86075

Lala20


Błazen nie ma własnego zdania, za nim stoi dwóch złośliwych facetów, no, jeden z nich jest facetem.
Czy mierny, bezwolny '' mąż stanu '' może uszczęśliwić łabędzicę niemą ?

1 0
ID:86076

gość-81185

Ludzie ! Godło nam zmienili , teraz Kaczory za godło Polski będą robiły.
https://twitter.com/WiesiekGa/status/1741565412737696253/photo/1
Buta i głupota u naszego pRezydenta zawsze idzie w parze.

6 0
ID:86077

Lala20


Szambo zwane TV Republika powinno zapłacić karę - 1.OOO.OOO. zł. + odebranie koncesji.
Ścierwo Pietrzak powinien ponieść wysoką karę finansową, a suma powinna być przekazana na potrzeby chorych dzieci +
wyrok skazujący.
Błazen, pochopnie, bez przemyśleń nadaje lumpom najwyższe ordery naszego państwa, takim jak Macierewicz, Pietrzak.
Pomimo nowych władz, nasz kraj się stacza dzięki błaznowi.
P.S.
Król Zygmunt Stary miał za co dziękować Stańczykowi, mówi historia, a Jan Matejko to nam przedstawił.
P.S.
Nie wiem jakie są plany zagranicznych wizyt błazna, ale na szczycie NATO w Waszyngtonie będzie to persona non grata.
Przybyłych na szczyt trzeba objaśnić, co to jest '' czarna polewka '' i komu, i dlaczego ją się podaje.

2 0
ID:86078

Lala20


@~gość-81185:

Za butą zawsze kroczy upadek.

3 0
ID:86079

Lala20


Apeluję !!! Wymienić Poczobuta i Nawalnego na Kamińskiego i Wąsika.

0 0
ID:86080

Lala20


Król Francji Ludwik XIII powierzył władzę kardynałowi de Richelieu. Człowiek ten zrobił wiele dobrego dla Francji.
Błazen, powinien abdykować, a poprzez wybory mądrych obywateli głową państwa powinien zostać mądry, inteligentny,
rozumny człowiek, patriota.
P.S.
Proponuję, aby w całym kraju rozdawać Polakom Konstytucję. Jeden egzemplarz na rodzinę.
Ja posiadam Konstytucje.
Miałem w swej bibliotece Pismo Święte, komuś podarowałem. Pozostawiłem sobie '' Opowieści Ewangelików '', ciekawa treść,
dobre wydanie, oraz '' Koran '', 123 strony.

0 0
ID:86081

Lala20


Proponuję, aby z pisuarów stworzyć farmę sfinksów, staną się atrakcją turystyczną.
P.S.
Spielberg wysiada.

0 0
ID:86083

Lala20


Odsuniętym od koryta pisuarom proponuję francuski film p.t. '' Mania wielkości '', w roli głównej Louis de Fines.
W chwili, kiedy lump zaj...ny kaczor zaprzeczył że nie widział gestu Kamińskiego, wyciągnęło się milion pięści aby dać mu w ryj.
***** *** .

2 0
ID:86088

Lala20


Jezu, chroń nas, przyzwoitych, uczciwych, intelektualnie normalnych Polaków, przed katolicką szarańczą spod znaku P.iS.

3 0
ID:86090

Lala20


Chaos polityczny, prawny i społeczny w Polsce, szybko się nie zakończy. '' Prawdziwi katolicy '' na to nie pozwolą. Oni wychodzą
z założenia - '' czym gorzej, tym lepiej '', dla nich. To jest społeczność wulgarna, bandycka, zakłamana, mściwa.
Proponuję, aby P.iS. utworzył swój rząd na uchodżctwie, w rejonie Sahelu, powiedzmy w Mali. W tym kraju ściera się
Francja z Rosją, może przejmą władzę? Niech zabiorą swych wyznawców.
P.S.
Niemcy chcieli wysłać Żydów na Madagaskar, Żydzi chcą wysłać Palestyńczyków do Konga, niedobrze, to ziemia Palestyńczyków.

1 0
ID:86094

Lala20


Nie ma już nieomylnych papieży. Boski i nieomylny jest tylko błazen.
Tak też myślał o sobie inkaski cesarz Atahualpa. Konkwistadorzy Pizarra to sprawdzili ................................................................ .

3 0
ID:86095

Lala20


Mamy '' męczenników '' - '' Spojrzenie zza krat '', amerykańska grupa '' Grand Funk Railroad ''.
***** ***

0 0
ID:86099

Lala20


Młody amerykański Naród chciał okrzyknąć Waszyngtona królem, nie wyraził na to zgody.
Błazen zgodę by wyraził, nastałaby dynastia i dwór, '' Straszny Dwór ''.
P.S.
Nawiązując do pierwszego zdania, pozwolę sobie zaproponować dociekliwym forumowiczom bardzo ciekawą lekturę -
autor - John Jakes - tom 1 '' Bękart '', tom 8 - '' Amerykanie ''. W tej lekturze przewija się dużo postaci autentycznych.
Jeżeli już jestem przy książkach które kocham, może następny według mnie rarytas?
Autor - Wilbur Smith z R.P.A., biały, nie tak dawno zmarł . Tom 1 - '' Drapieżne ptaki ''+ kilka tomów, oraz następne pozycje w
tomach. Razem 36 powieści. Tylko jedna powieść dotyczy Europy, reszta to Afryka . Są też 3 tomy - starożytny Egipt.

5 0
ID:86101

Lala20


To co robił i robi P.iS., tak upadał i upadł Rzym - przestroga.
Piastowie przegnali z nadwiślańskich krain Wandalów, ale dzisiaj mamy wandali w postaci pisuarów.

3 0
ID:86104

Lala20


Pamiętajmy !!!, każdy system potrzebuje ofiar, męczenników, taka jest prawda.

2 0
ID:86105

Lala20


Sorry, zagalopowałem się, Słowianie przegnali Wandalów.

2 0
ID:86123

gość-29885

@~Lala20: udając, jak zawsze. Proszę się nie smucić, dobre przyjdzie w końcu :)

0 0
ID:86134

gość-92579

@~Lala20: Dzwon (taki jak ty ) też jest głosny ...bo wśrodku pusty ....

0 2
ID:86146

Lala20

@~gość-92579:

Jestem jak filadelfijski dzwon - '' Dzwon Wolności '', jestem jak filadelfijskie drzewo - '' Drzewo Wolności ''.
P.S.
Polecam ci Gocie całą twórczość amerykańskiego pisarza którym był John Jakes.

1 0
ID:86153

Lala20

@~gość-29885:

Tusk przekroczył Rubikon, dobro musi przyjść.

0 0
ID:86155

Lala20


Wypuszczeni na wolność męczennicy będą wyposzczeni, rozumiem, rozumiem. Pojadą do Frankfurt am Men, zabawić się.
Żony są im już niepotrzebne.
Trafią na Keiser Strasse { czyt. Kaiza Sztrasse } ulica uciech erotycznych.
P.S.
Byłem tam, szeregi kamienic. Na czwartych piętrach dzicz z Afryki, od parteru w górę ładne dziewczyny.
Specyfika tej ulicy - zapach tanich dezodorantów.

1 0
ID:86157

Lala20


Sex biznes w Bundes, to 34mld Euro rocznie.

2 0
ID:86165

Lala20


Nigdy nie byłem w Hamburgu, od kolegów wiem że na '' Sankt Paoli '' nie wolno wchodzić kobietom tam nie '' pracującym ''.

0 0
ID:86173


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA