Marsz milionerów

Ludzieee ! Bidota i emeryci na marsz 11 stycznia . Ci poniżej tego nie przeżyją jak Wy za 2000 emerytury.
Klarenbach 420 tys z TVPiS i 230 tys. zł z radia. Żona dyrektorem w zarządzie PKP, w Radzie Centrali Hutnictwa.
Rachoń 468 tys z TVPIS i 76 tys z radia. Żona Rachonia p. Hejke oprócz pensji z gazet otrzymała z radia 83 tys.
11 stycznia stań w obronie milionerów z Twoich podatków i poprzyj złodziei z PIS u.

25 komentarzy

Lala20


Nie wiem ilu ich tam będzie, ale będą grali rolę wolontariuszy, głupcy.

4 0
ID:86100

gość-19703

@~Lala20: myslę ze w PIS są jeszcze ludzie myslący i w tym cyrku kaczora nie wezmą udziału i nie poprą tych złodziei i oszustów!!!

2 1
ID:86107

Lala20

@~gość-19703:

Jestem niebywale zaskoczony Twym wpisem. Ale, tak się dzieje zawsze przed upadkiem. Skrucha?, nie wieżę.
P.S.
Krótko, przed upadkiem Rzymu, legioniści wstępowali do nowo tworzących się różnych zakonów.
Dlaczego?, sam sobie odpowiedz.

0 0
ID:86108

Lala20


Ten zlot powinien się odbyć na Babiej Górze.
Koalicja rządzi i basta.
Osadzonym chce się tylko pić, nie oszukujmy się.

1 0
ID:86111

gość-37909

strachulec

0 0
ID:86115

Lala20


W ramach akcji humanitarnej zorganizowanej przez pomylonych Polaków do Wąsika i Kamińskiego jadą, mała furgonetka z
żywnością i '' TIR '' wódki.
P.S.
Dla dobra Polski i Narodu, pisuary muszą popełnić seppuku.
Zaznaczam, dla dobra Polski, nie dla zachowania honoru. Pisuary honoru już nie mają.
Jest duże prawdopodobieństwo, że na horyzoncie ukaże się obłoczek który zacznie coś mówić o zejściu Leppera.
Bądżmy przygotowani na potężną chmurę.
***** ***

1 0
ID:86118

Lala20


Błazen przybierając powagę, staje się jeszcze większym błaznem.

6 0
ID:86120

Lala20


Trzeba wiedzieć i pamiętać, że w szeregach AK i szeregach Powstańców Warszawskich byli zawsze patrioci, ludzie wykształceni,
ludzie uczący się jeszcze, to były elity naszego narodu. Krótko przed powstaniem w szeregi powstańców chcieli wstąpić nierzadko
warszawscy chuligani, nie uzyskali zgody.
Aż tu nagle na pomniku bohaterów wyświetlono dwóch oprychów - wstyd i hańba !!!
Warszawa pamięta Stanisława Grzesiuka, był warszawskim chuliganem, ale, Warszawiacy Go pokochali. Napisał trzy książki -
'' Boso, ale w ostrogach '', '' Pięć lat kacetu '', '' Na marginesie życia ''.

4 0
ID:86128

gość-92579

@~Lala20: Nareszcie właściwie siebie opisaleś .Gratuluję samokrytyki .

0 3
ID:86145

Lala20

@~gość-92579:

Jestem jak trzygwiazdkowy amerykański generał, George Patton, podążam do przodu.

2 0
ID:86152

Lala20


Dwóch pisuarowych drani na wolności, Prawo upada, inni dranie czekają na wyroki za afery.
Protestujący motłoch, jest tylko motłochem drącym waginy w niesłusznej sprawie.
Błazen jest szmatą.
Panie Premierze, jest Pan politykiem czy nie jest Pan politykiem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! . Albo Pan działa, albo nie działa !!!!!!!!!!!!
Mam prawo oczekiwać Polski normalnej, głosowałem na Pana.

5 0
ID:86158

Lala2O


Błazen łamiący Konstytucję ...................................................... .
Na dzisiejszy wieczór polecam bardzo interesujący film na faktach, p.t. '' Wszyscy ludzie prezydenta ''. Ciekawa obsada.

2 0
ID:86162

gość-16469

@~Lala2O: Obecne ,,fakty '' to ,,uchwały '' POlitycznych Oszustów , niezły temat na film o ,,demokratycznej'' dyktaturze rudego klamcy .

0 5
ID:86202

Lala20


Błazen rozpoczął afrykańską przygodę. Być może poczuł się jak David Livingstone odkrywca wnętrza Afryki. Odkrywca ten
położył duże zasługi w odkrywaniu tego kontynentu. Zabiła go malaria. Błazna głupota nie zabije, a malaria wcale. Wizyty w tych
afrykańskich krajach niczego Polsce nie dadzą, to pewne. '' Mąż Stanu '' już popełnia gafy.
Zagraniczne wizyty Błazna, Lecha, nic Polsce dały, szkoda paliwa. Tak samo, światu nic nie dały wyprawy J.P. II.
Następna podróż Błazna, to Salwador i Gwatemala.

5 0
ID:86212

Lala20

@~gość-16469:

Gdybyś był człowiekiem rozsądnym, poukładanym, napisałbyś - nie daję wiary Koalicji, ale, mam też zastrzeżenia do P.iS.
Twoja partia poleciała już poza Układ Słoneczny, czyli w Kosmos. Użyję wielkiej przenośni, dzisiejsza sytuacja pod Sejmem, to
prawie atak na Bastylię. Łamiący Konstytucję przez 8 lat stają w jej obronie.
P.S.
Abyś zaczął rozsądnie i dociekliwie myśleć, zadam Ci pytanie -
Żołnierze armii Napoleona powracający spod Moskwy mieli mundury spięte, powiązane sznurami, rzemieniami, powrozami,
dlaczego ???????????????????
Bądż tak miły i odpowiedz.


1 0
ID:86214

Lala20


Wojciech Kossak namalował obraz p.t. '' Napad wilków ''. Dzieło przedstawia konne sanie i ludzi na nich. Wokół sań atakujące
wilki.
Ja z tego obrazu wyciągnąłem takie porównanie - ludzie na saniach, to Rząd Koalicji, atakujące wilki, to P.i S.
P.S.
Stanisław Wyspiański namalował obraz p.t. '' Pajace ''. Jest ich siedmiu, jak się nie mylę, i są oni czołówką P.iS.
P.S.
Ciekawostka, kobiety na pewno znają. Magdalena Samozwaniec, z Kossaków, pisała piękne wiersze. Posiadam jej tomiki, ale
one należą do mojej żony, ale ja włączyłem je do swojej biblioteki.

0 0
ID:86215

Lala20


Po wizycie Błazna w Afryce, Polacy masowo będą odwiedzać Parki Narodowe '' Serengeti '' w Kenii i Tanzanii.

3 0
ID:86216

Lala20


Wiele sytuacji dziejących się w naszym kraju, wymyka się spod kontroli Prawa.
W swoim czasie, nad pewnym jeziorem, podjęto pewną decyzję w sprawie rozwiązania pewnej kwestii ..........................................
............................................................................................................................................................................. .

0 0
ID:86217

Lala20


Błazen wraca do Polski po afrykańskiej eskapadzie, ale, nie koniec na tym. Musi polecieć do Londynu, aby zdać sprawozdanie w
Królewskim Towarzystwie Geograficznym ze swej podróży. Tak czynili wszyscy podróżnicy, geografowie.
P.S.
Czy będzie miał coś do powiedzenia o tej podróży w Sejmie?, z całą pewnością, nie !!!
Czy będzie miał coś do powiedzenia dla '' The Journal Economic '', nie !!!
Jeszcze jest Królewskie Towarzystwo Admiralicji, może tam, ''mąż stanu '' da ciekawe sprawozdanie ???, ze zbierania plastiku
z mórz i oceanów. I to, byłby szlachetny czyn z jego strony. Jedyny !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



1 0
ID:86226

Lala20

@~gość-19703:

Gościu, nie zgodzę się z Tobą. P.iS. porównuję z '' Das Reich SS ''. W tej formacji, formacjach nigdy nie było rozłamu. Nigdy!!!

0 0
ID:86228

Lala20


Po powrocie z Afryki, błazen musiał wspomnieć o kryształach, swych kolegach. Otóż, kryształy, wszystkie, leżą na kojach w
więziennych celach.
Kaczor wspomniał o reparacjach od Niemiec, które wycenił na 6 bilionów 200 miliardów zł. Taki jest polski dług - pisowski dług.
Wyraził pretensje kaczor, że Niemcy płacą odszkodowania swym byłym koloniom w Afryce. I tu polecam powieść, czasy kolonii,
autor - Wilbur Smith, p.t. '' Zakrzyczeć diabła ''.
Reparacje od Rosji - ile?
Reparacje od Szwecji - '' Potop '', sumy przewyższające wszystko - ile????
Reparacje od P.iS. dla Polski i Narodu - PYTAM ILE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
P.S.
Premier Tusk powiedział, że wczoraj rozmawiał z kanclerzem o reparacjach.

3 0
ID:86237

Lala20


Podsumowując afrykańską przygodę '' męża stanu '' = międzynarodowy zgrzyt polityczny + gafy, jako ozdoby.
A co będzie się działo w Waszyngtonie?, poczekamy, zobaczymy.

4 0
ID:86242

Lala20


Nie zapominajmy, Trampek wpuścił '' męża stanu '' do Białego Domu kuchennymi drzwiami, tak, tak. ''Mąż stanu '' w Gabinecie
Owalnym, dokumenty podpisywał na stojąco przy biurku Trampka, tak, tak.
A co będzie się działo w marcu pod adresem 1600 Pennsylwania Avenue, Washington D. C.?, poczekamy, zobaczymy.
P.S.
Gierek został przyjęty w Białym Domu z pełnymi honorami.

1 0
ID:86244

Lala20


Za czasów prezydentury Abrahama Lincolna do Białego Domu mógł wejść każdy. Nie było ogrodzeń, a przed rezydencją pasły
się świnie, kozy, owce i drób.
Biały Dom został wybudowany w 1800 roku, w 1812 r. został spalony przez Anglików.
W czasie oblężenia Baltimore przez Anglików w 1812r. pewna kobieta { zapomniałem nazwiska } skomponowała pieśń p.t.
'' Gwiażdzisty Sztandar ''. Od 1935 roku ta pieśń jest oficjalnym hymnem Stanów Zjednoczonych.

0 0
ID:86245

Lala20


Komuniści '' poprosili '' naszego poetę Władysława Broniewskiego aby zmienił treść naszego Hymnu. Człowiek ten stanowczo
odmówił.
Z tego powodu popadł w depresję i alkoholizm.
***** komunę.

0 0
ID:86246


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA