czas rozliczeń

Nadszedł czas rozliczeń dla pisdusiowych przekrętów , wyłudzeń i kradzieży :
https://twitter.com/dmode34/status/1760240954580078610/photo/1
Tak kradła poprzednia władza a wam ośmiorniczki przeszkadzały !

39 komentarzy

Lala20


Czy P.iS.uary można porównać z kremlowskimi, zakłamanymi czerwonymi psami?, oczywiście.
A teraz popuszczę wodze wyobrażni, czy aby na pewno wyobrażni?
Widzę u spowiedzi pisuara, czyli, po obu stronach mebla mamy dwóch obłudników.
Rozliczenie = konfiskaty, kryminał, naznaczenie.

16 2
ID:86256

gość-11058

Złodzieje do samego końca , budyń pRezydent dał im jeszcze czas by ukradli jak najwięcej .
W nazwie mają prawo i sprawiedliwość a to zwykli złodzieje i oszuści .
I tu to widać : https://businessinsider.com.pl/gospodarka/rzad-pis-masowo-aneksowal-umowy-odprawy-i-dluzsze-wypowiedzenia/pk08c3h
Kto na takich ludzi głosuje ?

21 1
ID:86257

Lala20


'' Kto na takich ludzi głosuje ? '', jak to kto, ci wszyscy, co w szkoły rzucali kamieniami, czyli motłoch.

13 2
ID:86258

gość-53876

@~Lala20: O motłochu dużo pani wie, pewnie z mlekiem mamy wyssała pani gen motłocha...WSPÓŁCZUJĘ....
@~Lala20: Czy ktoś płaci pani za te prymitywne wpisy?.....

0 15
ID:86269

gość-53876

@~gość-11058: Złodziejstwo pewnie jest pańskim hobby i dla odwrócenia uwagi ciska pan epitetami, które tak naprawdę tyczą pana....

1 15
ID:86270

gość-11058

@~gość-53876: Niczym nie ciskam tylko pokazałem , na konkretach pokazałem ,ze rządzili nami złodzieje i oszuści . Pokazałem !
Pokazuję dalej : http://100aferpis.pl
We wszystko tu pokazane są zamieszani pisdusie i każdą z tych afer można potwierdzić już a następne wychodzą a Ty o odwracaniu uwagi coś klepiesz ? Lewe dyplomy z Kolegium Tumanum to też odwracanie uwagi ? Ukrywanie przestępstw przez swoich nominatów w prokuraturze i sądach to co teraz widać co chwila to co jest , epitety ?
Hobby jest dla przyjemności i zabicia czasu a złodziejstwa i oszustwa pisdusiowych gierojów intelektu to tylko pospolite przestępstwa ludzi bez honoru i zasad wciskający patriotyzm i religijność a w rzeczywistości to szumowiny wykorzystujący takich jak Ty. Jak nazwać oszustów i złodziei żeby się Waści podobało ?

16 1
ID:86273

Lala20

@~gość-53876:

Szanowna Pani, Panie, przedstawię się - jestem mężczyzną. Mam nadzieję że Panią, Pana, słowem motłoch nie obraziłem.
Śmiem twierdzić że Pani, Pan jest osobą światłą, rozumną. Takiego słowa używam wobec ludzi dającym wiarę kłamstwom,
nieprawości, obłudzie. Czasami, moje słowa są nie przemyślane, jednak celowe, raptowna decyzja. Przepraszam.
Skończyłem Technikum, zrobiłem maturę. Kłaniam się, dobranoc.

1 1
ID:86275

Lala20

@~gość-53876:

Pani, Pan, stawia kłam sprawom oczywistym. P.iS jest partią przestępczą, złodziejską. Jest to partia, która zrobiła wiele
krzywdy Polsce i Polakom, przy dużym poparciu kościoła. Rozumni Polacy wybrali, i nie ma od tego odwołania.
Pozwolę sobie zauważyć, Pani, Pan obraża @ gość - 11058
P.S.
Czy ja aby się nie pomyliłem co do Pani, Pana ?

9 0
ID:86276

gość-11767

@~Lala20: Każdy kto brał udział w wulgarnych pseudoprotestach takich jak Lempart jest z własnej woli MOTŁOCHEM .Na dodtaek MOTŁOCHEM sterowanym z zagranicy za pieniądze unijne .

0 9
ID:86282

Lala20


Proszę o uwagę - powojenne Niemcy Zach., czyli B.R.D. - Kanclerz Adenauer powiedział -
'' Dla każdego Niemca, od niemowlaka po starca, 100 DM, tak macie żyć i przeżyć miesiące.'' Tak budowała się potęga B.R.D.,
tak budowała się potęga Bundeswehry. Już po roku 1968, Bundes Republik Deutschland kreowała się na potęgę gospodarczą
i militarną.
Dzisiaj, po zjednoczeniu z D.D.R., po rozszerzeniu Unii, Bundes, to stan opłakany.
P.S.
Pierwszy raz do Bundes przyjechałem za komuny, zachłysnąłem się światem zachodnim.
Następnym razem opiszę, za czasów komuny - droga przez mękę ku granicy, koszmar na granicy Polska - D.D.R., koszmar na
granicy D.D.R. - B.R.D., koszmar na tzw. ziemi niczyjej, po przekroczeniu granicy D.D.R. - B.R.D.
Na tej granicy było dużo radzieckich żołnierzy. Nigdy więcej!!!!!!

0 0
ID:86291

Lala20


Moja wielka pomyłka - wobec pisuarów trzeba być twardym człowiekiem. Moja nieuwaga.

3 0
ID:86292

gość-36889

@~gość-11767: a jakim to językiem powinno się walczyć że złodziejstwem pisowskich złodziei i oszustów? Z k...m policji?To nie motłoch tylko śmietanka oszustów i złodziei bo ładnie kłamią? Masz tupet!

9 0
ID:86298

gość-34922

@~gość-11767: Jak rozumiem to w/g Ciebie motłoch to ludzie używający wulgarnego języka ? Rozumiem więc ,że po twojemu motłochem nie jest mówiący piękną polszczyzną np. ksiądz pedofil ? Polityk będący złodziejem i oszustem ale mówiący Mickiewiczem to śmietanka inteligencji narodu ? Czyli nie używając wulgaryzmów można kraść , oszukiwać , wykorzystywać stanowiska,wykorzystywać kasę Polaków, wykorzystywać policję dla własnych celów bo to do przyjęcia dla takiego wspaniałego Polaka jak Ty ?
Tak jak Ty myśli tylko niedouczony , zakompleksiony ,niedoinformowany będący ofiarą propagandy PISowskiej człowiek .
Ale już jak twoi inteligenci władzy PIS pokazują Facki albo jak gwiazda PISu Obajtek przebija przysłowiowego szewca swoimi tekstami to głuchniesz ? Kim wtedy jesteś z własnej woli ?
,

11 0
ID:86300

gość-45863

@~gość-11767: A to pewnie obraz inteligencji w Sejmie RP i awangardy intelektualnej zaplecza byłej władzy :
https://twitter.com/GregParis75017/status/1764647991606935938/photo/1

10 0
ID:86302

Lala20


Jak mówi historia, jak mówi życie, z powodu doooooopy wynikały wojny, zatargi, Troja m.in. Odpukać, z powodu doooopy,
może rozpaść się Koalicja.

0 0
ID:86304

Lala20


To że P.iS. trzeba *****, jest sprawą oczywistą i na porządku dziennym. Ale, trzeba też uważnie słuchać co mówi Koalicja.
Jak postępuje Hołownia, '' zamrażarki '', miało ich nie być, jak postępuje Tusk, rolnictwo, tu jest twardy orzech.
Pisuary w sprawach rolnictwa powinni poddać się samokrytyce i w tym temacie podjąć współpracę z Koalicją gdyż zawinili.
A co następuje, Gębicka, drze mordę mówiąc , że w sprawach rolnictwa zawinił obecny Rząd.
P.S.
Pozwolę sobie zauważyć, jedną z najładniejszych kobiet w Sejmie jest Pani Monika Rosa, Koalicja.

8 0
ID:86305

Lala20

@~gość-45863:

Pisuary zachowują się jak kibole. Tylko dla nich, przed Sejmem powinna stać budka z piwem.

6 0
ID:86306

Lala20


Dzisiejsze wydarzenia w Warszawie świadczą o knutej przez wiele dni prowokacji. Policja zatrzymała ponad 20-cia osób.
Dzisiaj, a jutro na pewno okaże się czy byli to rolnicy.
Nie mogę, nie mogę już patrzeć na te zakłamane, fałszywe pisuarowe katolickie mordy.
P.S.
W Piśmie jest fragment mówiący o gniewie Jezusa - proszę zapoznać się z tym fragmentem.
Jezus powinien zstąpić z Niebios, chwycić dwa metry łańcucha i lać pisuary, łeb przy łbie.

3 0
ID:86307

Lala20


Hołownia i Kosiniak- Kamysz ciąży ku klerowi, tą ciążę trzeba przerwać.

2 0
ID:86308

Lala20


Na każdym posiedzeniu Sejmu Koalicja non stop piętnuje P.iS. za złodziejstwo, za okradanie Polski. Czy królowa Bona należała
do P.i S.?, chyba tak. Okradła Polskę wywożąc m.in. 400 tyś. sztuk złotych dukatów. Ale, ta podstępna, zimna, wyrachowana baba
pozostawiła nam miskę zupy. Tak, tak, ona nauczyła nas gotować zupy, na kawałku mięsa, warzywach, przyprawach. Wcześniej
nie znaliśmy takiego dania. Gdyby dalej rządziło P.i S., zostawiło by nam miskę ryżu. ***** ***.

2 0
ID:86312

Lala20


Jest rzeczą oczywistą, różne kraje w swych konstytucjach dokonują zmian, raczej pozytywnych wpisów, służących narodowi.
Sprawy aborcji w naszym kraju też powinny mieć pozytywny wpis służący naszym kobietom.
Poza tematem - Konstytucja Norwegii mówi - '' Na naszej ziemi już nigdy nie może postać noga niemieckiego żołnierza ''.
Norwegia, Niemcy, członkowie NATO.

0 0
ID:86314

Lala20


Dzisiaj w TV, nieuk z Konfederacji udzielił wywiadu, m.in mówiąc, -
Polska od 1400 lat uczestniczy w tworzeniu łacińskiej kultury Europy i tworzeniu chrześcijaństwa. Ręce opadają, jak można
wygadywać takie bzdury. Zapytam, gdy powstawała europejska kultura zachodnia, chrześcijaństwo, gdy tworzyły się
państwowości, gdzie była Polska? Ten jełop chcąc zgłębić ten temat, powinien najpierw przestudiować '' Wyjście Ludów ''.
Wyrażam wielką pogardę dla P.iS I dla Konfederacji, jeszcze większą pogardę wyrażam dla ich idoli.

5 1
ID:86317

gość-54223

@~Lala20: Ty już sam siebie komentujesz i oceniasz niczym tow. stalin .Wszelkie inne przeciwne opinie są w twojej ocenie nieuzasadnione i upolitycznione ?

0 3
ID:86322

gość-80471

@~Lala20: a co o tym myślisz nieuku ?
https://www.cda.pl/video/150338347e

0 4
ID:86324

gość-43831

@~Lala20: Napisz coś o aferze Nagrobkiewicza - lokaja MW .Co on robil w sekretariacie OSiR poza przekładaniem gazet z jedniego końca biurka na drugi ? I co on teraz robi na etacie w izbie wytrzeźweń ? Takich ....... jest w samorzadzie więcej choćby ten donosiciel Marek z WOPR-u .

0 3
ID:86328

Lala20

@~gość-54223:

Stalin sam siebie nie chwalił, to uciemiężony Lud go chwalił. Widzę podobieństwo, ogłupiała część polskiego ludu chwali
poczynania jedynych prawdziwych katolików, pisuarów.

3 0
ID:86332

Lala20

@~gość-43831:

Bardzo długo nie było mnie we Włocławku. Podajesz personalia o których nic nie wiem, nie ogarniam tematów.

0 0
ID:86333

Lala20

@~gość-80471:

Proroctwa Sybili. Od siebie dodam - atak ludu Egiptu na świątynię, i nastąpiło zaćmienie słońca - fragment z Faraona,
Bolesława Prussa
Cała reszta, to współcześni narkomani, nawiedzeni fanatycy, teoria spiskowa,
P.S.
'' A nad Watykanem będzie powiewał zielony sztandar ................................................................. ''. Sybila.
Zapytam, kto pokonał wielką turecką flotę która mogła zatknąć zielony sztandar nad państwem kościelnym?

0 0
ID:86334

gość-76379

Czas rozliczeń ....,,Piotrek Całbecki zamówił kolację. Sami faceci i jedna kobieta, ja! I powiedziałam: „Nie wyjdę póki nie będzie członka zarządu”. A on siedział k… mać i słuchał Lady Gagi, no! (…) Godzinę czasu czekaliśmy na decyzję między Donaldem a Pawlakiem. I dzwonią: „Tak, jest zgoda, żeby był wojewoda z PSL”. Skoro jest wojewoda z PSL, członek zarządu z Platformy. Jakby wyście widzieli, ile ja wódki musiałam wtedy wypić – mówi posłanka D K w czasie nagranej rozmowy.''

0 4
ID:86337

Lala20

@~gość-76379:

Niczym jak film sensacyjny, w roli głównej kaseta. Całość tworzy fikcyjną fabułę.
Oglądałeś '' Kod dostępu '' ?, o jeden film za dużo.

0 0
ID:86353

Lala20


Wiosna, czas wielkich porządków, sprzątania. Rząd Premiera Tuska też rozpoczął '' sprzątanie ''. Nawarstwił się wieki
ośmioletni '' brud ''. Mówiąc o wielkim '' sprzątaniu '', nie można zapomnieć o krypcie wawelskiej. N.I.K. powinna wejść do
skarbca narodowego, wielka pokusa. Jedna sztabka złota = 12 kg., jedna uncja złota = 31 gram. Nie wiem, ile na dzień
dzisiejszy kosztuje uncja.

0 0
ID:86383

Lala20


Katolicka, złodziejska mafia, czyli P.i S., polecam wam powieść p.t. '' Okrutna sprawiedliwość '', autor, Wilbur Smith.

1 0
ID:86394

Lala20


Ku przestrodze dla Koalicji - starajcie się rządzić mądrze, rozważnie i sprawiedliwie, bez żadnych afer. Tak, aby Naród był w
miarę zadowolony, dogodzić wszystkim jest cudem. Malkontenci zawsze się znajdą. Musicie wygrać kolejne wybory
parlamentarne.
Dlaczego tak piszę?, w razie przegranej, katolickie, pisuarowe kurtyzany dokonają na Was strasznej zemsty, już się
odgrażają, a Naród też to odczuje.
Przykładem katolickiej zawziętości niech będzie - masakra w La Rochelle, masakra w Magdeburgu, w Polsce też były
podobne przypadki.
***** ***, na wieki, wieków. Amen.

2 0
ID:86395

Lala20


Dzisiaj Koalicja rozpoczęła polowania na rekiny, żarłacze są niebezpieczne. Następne polowania, to żarłacze tygrysie, no te
w purpuratach, za co wybudowali sobie takie piękne '' rafy koralowe '' ?
Końcowe polowania, to rekiny tępogłowe, czyli żarliwi idole tych pierwszych.
No i jeszcze do upolowania pozostał święty salceson za 100. 000. 000. mln. zł.
***** ***, na wieki, wieków. Amen.

3 0
ID:86397

Lala20


Ci fałszywi katolicy, te pisuarowe, wulgarne mordy, ci złodzieje, aferzyści, { czyt. ulica !!! }, ubliżają i wyzywają premiera Tuska,
nazywając go Niemcem.
Otóż, w necie jest galeria zdjęć pisuarów, których nazwiska są niemieckie i żydowskie.
***** ***, ***** ePiSkopat, na wieki, wieków. Amen.

1 0
ID:86411

Lala20


No i zaczęło się, czas rozliczeń. Koalicja urządziła bydlakom '' Taniec diabła '', wyk. Cozy Power.
Wy wszyscy przeziębieni, potłuczeni, rzucający w szkoły kamieniami, motłochu, nadal twierdzicie że pisuary to niepokalane
dziewice. Nadal będziecie idolami zła?????????????????????????
***** ***, na wieki, wieków. Amen.

1 0
ID:86413

Lala20


Życzę wszystkim normalnym Forumowiczom, miłych, spokojnych, radosnych Świąt.
Niech nasza radość będzie podwójna, razem z nami swą radość wyraża też Temida.

Dla myślących inaczej, jajo marabuta, to brzydkie ptaszysko, jest podobne, no właśnie, do kogo?, mam na myśli Opozycję.

0 0
ID:86418

Lala20


Zapewne wielu oglądało włoski serial p.t. '' La Piovra '' - Ośmiornica, komisarz Cattani, sycylijska mafia.
Śmiem twierdzić że, pisuarowe kurtyzany z sycylijską mafią łączy wiele q....twa, ale też cechą wspólną jest głębokie wyznanie
wiary {Śmiech }
P.S.
Polsce i Polakom, wystarczy już 8-miu lat pisuarowej mafii i tej 1000-letniej mafii na naszym terytorium.
***** ***, na wieki, wieków, i jeden dzień dłużej. Amen.

1 0
ID:86427

Lala20


Pytam, kto wśród tych pisuarowych bandytów to '' Capo di Tutti Capi ''.
P.S.
W Bundes poznałem dwóch Sycylijczyków z okolic Palermo. Oni nie bardzo chcieli ze mną rozmawiać na tematy o mafii.
Za panowania J.P. II. - III-cia częśc '' Ojciec chrzestny '', strzelanina w Wtykanie - mafia .......................................................... .
Gwoli przypomnienia, zapraszam.

0 0
ID:86428


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA