Sprzedają Włocławski handel

Jak wieśc przedwyborcza niesie Wojtkowski i Kkucki PO cichu POdpisali zgodę na budowę Lidla na Zielnej ??????? Tam gdzie miała być miejska stacja paliw im K Kukuckiego ?
A co na to miejscowi handlowcy wlocławscy ? Nadal bedą glosować na tych sprzedawczykow partyjnych ?

10 komentarzy

gość-65079

Jak wieść niesie pisanie wołami zbitki ' p i o ' świadczy o deficycie intelektualnym spowodowanym członkostwem w PISe lub uzyskaniem dyplomu w Kolegium Tumanum.

17 2
ID:86340

gość-37089

@~gość-65079: ,,Kolegiom Tumanum '' .... tak w Polsce mówią o uniwerkach robotniczych na których wykladają miejscowi sekretarze PO-PZPR .We Włocławku też mamy taka ,,uczelnię'' która kształci wf-istów o specjalności ,,ciepłownik'' albo specjalista od zawalajacych sie mostów ... zreszta stara hala POmnik Wojtkowskiego niedługo będzie obchodxzić dziesiąta rocznicę remontu pod jego patronatem ...

1 17
ID:86342

Lala20


Tak, tak, jeszcze troszkę choreografii i mamy łapciuchów poubieranych w gronostaje. Obraz nędzy, śmieszności i cwaniactwa.
P.S.
Błazen zrobił sobie zdjęcie na tle pomnika Abrahama Lincolna. Wiadomo czego dokonał Lincoln. Błazen jest niewolnikiem
kaczora, pisuarów i Kościoła. Nie był bym zdziwiony, gdyby za nasze pieniądze robił sobie zdjęcia nad '' Grand Canyon ''.

2 2
ID:86346

Lala20


Tak, na Zielnej ma powstać faktoria, Indianie będą przybywali z futrami, a Włocławek, to Fort Detroit.
P.S.
Po cichu, to myszki bzykają się pod miotłą.

0 1
ID:86347

gość-65079

@~gość-37089: Widzę ,że ten deficyt doskwiera i Waści trzeba pomóc bo niezorientowany w temacie.
https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,28599504,collegium-humanum-kuznia-pis-owskich-magistrow-dyplom-w-2-3.html
https://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/kraj/2248335,1,po-dyplom-lewa-marsz-skandal-wokol-collegium-humanum-narasta-i-cor

Czytaj , proś o pomoc kogoś kumatego o tłumaczenie i nie chwal się swoim deficytem !

15 0
ID:86349

Lala20

@~gość-37089:

Jestem przekonany, w szkoły rzucałeś kamieniami. Z kałamarza też wypiłeś atrament?
P.S.
Gdybyś był taki jak Leszek z '' Daleko od szosy '', budowałbyś mosty, hale sportowe ................................................................... .

2 0
ID:86351

gość-96018

@~Lala20: a w ramach demokracji PO POlsku ....
,,Piotrek Całbecki zamówił kolację. Sami faceci i jedna kobieta, ja! I powiedziałam: „Nie wyjdę póki nie będzie członka zarządu”. A on siedział k… mać i słuchał Lady Gagi, no! (…) Godzinę czasu czekaliśmy na decyzję między Donaldem a Pawlakiem. I dzwonią: „Tak, jest zgoda, żeby był wojewoda z PSL”. Skoro jest wojewoda z PSL, członek zarządu z Platformy. Jakby wyście widzieli, ile ja wódki musiałam wtedy wypić – mówi posłanka DK w czasie nagranej rozmowy.''

1 12
ID:86357

gość-20135

@~Lala20: Żabochlapie nie mam zamiaru robić konkurencji specjaliście od pomnika stara hala OSiR -Markowi i specjalistce elewatorce od elewacji szkalanych -aktualnie na wiejskim stolcu . Oni są w partactwie bezkonkurencyjni na włoclawskim terenie .

1 5
ID:86363

Lala20

@~gość-20135:

Okazałeś wielki prymitywizm podchwytując słowo żabochlap. Ludzi których wymieniłeś cenię za to, że nie
wybudowali we Włocławku żadnego kościoła.
Zapytam, a ty czego dokonałeś w swym życiu?, będę zgadywał. Mieszkasz w bloku, leżysz na wersalce z P.R.L.-u i bezmyślnie
patrzysz w T.V., nie mając żadnych obowiązków. Książek żadnych nie posiadasz, z gazet, tylko program T.V.
Ja w swym życiu ciężko pracowałem, mieszkam w ładnym domu z ogrodem. Mam co robić w ogrodzie, wokół domu i w domu.
Zawsze towarzyszą mi moje psy, a mam ich trzy.

6 1
ID:86373

gość-22889

@~Lala20: Zabochlapie , bo tak nazywano twoją formację , twoje histeryczne poglądy i oceny przekazuj swoim pieskom , moze ciebie nie pogryzą ...mój ojciec by ci inaczej odpowiedział i może byś go zrozumiał ...może ...

0 5
ID:86378


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA