Czytam i myślę tak jak się czuje kobieta ,której inna...

Czytam i myślę tak jak się czuje kobieta ,której inna zabrała kochanego męża.
Dlaczego ten kochany mąż odszedł do niej. Często najlepszej koleżanki,z która
nie było tajemnic i z którą przegadało się tyle godzin i wypiło tyle litrów
kawy i zjadło tuziny ciastek.Może też być odwrotnie np. jakiemuś Kazikowi
rozkocha małżonkę jakiś Tadeusz.
wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,97659,7356038,Strzelba_Erosa.html

10 komentarzy

zaniepokojony

zastanawiam się ile trzeba wypić aby tyle bzdur napisać?

0 0
ID:9520

szuja

Mnie się wydaje ,ze dziewczyny za szybko zaczynaja uprawiać seks i po tym sie szybko wypalaja .Zastępuja je więc znowu te młodsze.

0 0
ID:9523

wadera

Zaniepokojony - o kim piszesz o autorce artykułu Barbarze Pietkiewicz, o mnie , czy masz zwidy.Na dodatek jesteś chyba załamany bo pewno puszczono cię luzakiem na igrzyska.

0 0
ID:9525

jacobs

przeczytałam i myślę, że nie ma reguły. Kobiety zabierają mężów innym kobietom, wcale nie zastanawiając się nad uczuciami innych powiązanych z tym tematem osób. Zdarza się także i jeszcze jedna odmiana kobiet: po 35 roku życia , znudzone domowymi obowiązkami, znudzone wciąż tym samym mężem szukają odskoczni i dla swojego zdrowia psychicznego (w ich mniemaniu)i "idą w tango". Jest wiele kobiet, które "zdobycie" danego mężczyzny traktują jak jakieś zadanie. Jedna znana mi mężata, dzieciata, nawet wnuczata rusza tyłkiem gdzie tylko może, w pracy, po pracy, gdzie się da. Nawet z kumplem męża potrafi się ... Jak dla mnie to już zakrawa na nimfomanię. Tak, tak kobiety niestety mają coś w sobie co zmusza je do ciągłego podboju, a mówią, że faceci to babiarze, a ja myślę że chyba babki są gorsze.

0 0
ID:9535

Stacha

Może Twój kochany mąż nie czuł się kochany a osaczony przez Ciebie - ciągłe narzekania,kłótnie,zazdrość z Twojej strony doprowadziły do tego,że znalazł sobie inną- mniej zaborczą kobietę, przy której poczuł się kochany, potrzebny.Pamiętaj,że kobiet jest więcej a każdy mężczyzna może wpaść w sidła- jak to płoche zwierzę.

0 0
ID:9549

zajączek

Dlatego zawsze staję słupka.Niucham w lewo, niucham w prawo.
Nadsłuchuję a potem kic,kic kic w swoja drogę miłe Panie.

0 0
ID:9553

do Stachy

Stacha ty to nie Stacha, tylko Stach

0 0
ID:9556

Stacha

Jestem Stacha nie Stach. Piszę co widzę i wiem -jestem realistką a nie głupiutką"blondynką"- to takie wyjaśnienie dotyczące mojej płci.
Nie wolno swojego mężczyzny czy kobiety trzymać na krótkiej smyczy - nikt nie lubi mieć ograniczonej wolności - to tak dla zaborczych kobiet i mężczyzn.

0 0
ID:9566

do Stachy

a dlaczego Ty wszystkie blondynki tak oceniasz,moja żona jest blondyną,co prawda farbowaną,no i Ci powiem, nie dość,że jest ładna to jeszcze inteligentna,a co do reszty to się z Tobą zgadzam,zaborczość i zazdrość niszczy związek,to znaczy ja jestem zazdrosny,ale bez przesady,bo przecież nie ma miłości bez zazdrości

0 0
ID:9581

zajączek

Przepraszam za te przechwałki.Węch już nie ten,słuch do niczego,futerko wyleniałe.A z tym kic,kic-to tez przesadziłem.Ledwo skokami ciagne.

0 0
ID:9594


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA