Słyszałam ze ma byc nowa telewizja w miescie SLD24

Słyszałam ze ma byc nowa telewizja w miescie SLD24

5 komentarzy

szuja

A CO BRAŁEŚ ?

0 0
ID:284

Dirty

a ja słysząłem że PiSdogłowcy pod przykryciem atakują wszystkie media po kolei, bo przecież są jak zwykle poszkodowani. Boże, jak mi żal tych ludzi. Oni maja wiecznie jakieś paranoje, wszedzie widzą układy i komunistów. A może panie Z, panie S i panie K zamiast przynudzac weźmiecie sie wkońcu do roboty i coś dla nas zrobićie (obudzicie sie pewnie rok przed wyborami, hehe, my wyborcy pamiętamy...)

0 0
ID:286

Kozak

no tak, dla równowagi, jako że w poprzedniej kadencji był Skrzypek Show (dosłownie codziennie w tv, bałem się lodówki otworzyć) to teraz musi być na odwrót. Przeciez to oczywiste że głównie pokazuje sie rządzących, przeciez to oni inwestują, kombinują, budują... a co z pokazywania opozycji? płacz, biadolenie, układy i SB. KOGO TO OBCHODZI? INTERESUJE NAS, MIESZKAŃCÓW PRZYSZŁOŚĆ, OLAĆ STARE DZIEJE...

0 0
ID:287

SUPER

przeciez juz jest lewicowa telewizja, ja masz kablowke, albo polsat cyfrowy, cyfre plus albo n to wlacz SUPERSTACJE, ciagle jakies SLD tam sie gosci, to wlasnie takie SLD24 tylko brzmialoby dziwnie, dali SUPERSTACJA !

0 0
ID:288

Andrzej K

czytam właśnie wczorajszy PR, i już wiem kim jest ten kto zaczął ten temat, heheh, znowu wielki wlocławski polityk z zerowymi zasługami najwiecej szczeka. BUDA

0 0
ID:291


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA