Choć jest już prawie 23godz.po przeczytaniu odechciało mi...

Choć jest już prawie 23godz.po przeczytaniu odechciało mi się spać,postanowiłem odpisać i wyrazić swoją opinie.Współczuję Ci ale pisząc Ci mam na myśli wszystkich młodych szukających pracy w kraju i tych którzy musieli wyjechać za granice do pracy bo tu jej nie ma.Jestem człowiekiem starej daty,mnie w szkole uczono że wyjeżdżali za chlebem gdyż w Polsce była bieda.Za komuny ludzi przymuszano do pracy, do południa były nawet kontrole w kawiarniach czy siedzący tam pracują gdzieś, podobnie było z młodzieżą.Dziś mamy demokracje- wolność i każdy może robić co chce.Komu potrzebna taka demokracja jak rodzice odmawiając sobie kształcą dzieci licząc że jak skończą szkołę to im pomogą.Piszę ten artykuł chcąc Cię podtrzymać na duchu,jesteś chłopakiem obrotnym tylko trudno Ci się w tym bagnie odnaleść.Dziś każdy hapie jak jest na stanowisku ile może,jak nahapie dla siebie to jeszcze musi dla wnuczków itd.Przed wyborami jesteśmy najważniejsi, jak by mogli to po palcu weśli by w ....,a po wyborach jesteśmy chołotą z którą nie trzeba się liczyć.Zobaczmy ilu mamy ludzi zyjących w dobrobycie a będących na utrzymaniu zwykłych ludzi.Nigdy nie będzie dobrze dopóki nie zmniejszy się ilości ludzi bezproduktywnych, mam na mysli sejm, senat,kler i tak można iść w dół a nazbiera się ich tysiące. TRYMAJ SIĘ tylko tyle mogę.

0 komentarzy


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA