No prosze ,prosze! Wlosi zaczęli porządkować sprawy...

No prosze ,prosze! Wlosi zaczęli porządkować sprawy związane z Kościołem! Wprowadzają podatek "komunalny" od nieruchomości z ,którego to Kościół był zwolniony.Katolicy we Wloszech jakoś od czci i wiary nieodsądzają rzadu tylko stwierdzają ze wobec prawa wszyscy są równi a w czasach kryzysu "zaciskanie pasa" nie może dotykaćtylko spoleczeństwa cywilnego!Kiedy u nas bedzie się tak NORMALNIE myślało?

18 komentarzy

amityr

No tak, ale we Włoszech bieda aż piszczy..........nie to co u nas. Dzisiaj podawano w TVN ,że najniższa płaca wzrosła do 3650 zł brutto.Co w przeliczeniu na EURO x4,24 wyniesie jakieś 15476 .To gdzie takiemu makaronowi się równać z najbiedniejszym naszym solidariszkiem. Jaja na boczku dowolnie wybranym przez Marylkę R.

4 1
ID:38327

negocjator...

KOMU TA PENSJA WZROSŁA ? BO JA OD 2 LAT NA OCZY NIE WIDZIAŁEM ŻADNYCH PIENIĘDZY ! ?

3 1
ID:38335

PanZ

No kurde normalnie drugi antydziałkowiec nam rośnie!

1 3
ID:38339

antydziałkowiec

Ozon -dla ciebie ,,normalnie'' to 4 miliony premii dla kolesi Mira Drzewieckiego i 250 Euro najniższej pensji ????? ,, A zaciskanie pasa'' tak ma wygladać http://wiadomosci.onet.pl/kraj/tusk-zyskal-sojusznikow-ws-emerytur-to-nie-jest-sl,1,5029266,wiadomosc.html , że dwóch kłamców bedzie radzić jak nam obniżyć emerytury z 200Euro na 100Euro ? ????Siedż w tym Wąchocku i sobie zatrzymaj takie pomysły ...

3 6
ID:38353

amityr

@~PanZ:
Czy ty może jadłeś wróble jaja,że tak świrgolisz?

1 1
ID:38364

cichyobserwator

@~antydziałkowiec: dla ciebie " normalne" , że p. Ziobro na dzięń przed odejściem od koryta mianował swoich przydupaśnych prokuratorów na Krajowych żeby ci od razu przeszli w stan spoczynku i dożywotnio już będą brali około 10 000 zł/ m-c .Obecnie jest ich 26-u w wieku od 41 do 48 lat .To też z naszych podatków czy p. Ziobro albo p. Prezes im z oszczędności płaci? Pis - owcy ci jakiś filtr na mózgu i oczach zainstalowali.Może jak się rozpędzisz i walniesz czołówkę ze ścianą to spadnie.

2 2
ID:38369

antydziałkowiec

@~cichyobserwator: Zanim ,,walnę '' możesz to co piszesz potwierdzić linkiem ?

0 2
ID:38409

PanZ

@amityr: Nie.. to ty zjadłeś "moje" jaja i dlatego tak świrgole, ale widzę że włosy na owych jajach ci chyba zaszkodziły bo piszesz od rzeczy :)

0 1
ID:38423

antydziałkowiec

@~cichyobserwator: Masz racje ,ale ostatnie zdanie tego artykułu dowodzi ,że to ,,zwyczaj '' nagradzania lojalnych prokuratorów stosowany jest przez każde ugrupowanie ....politykierów , więc Ziobro tu nie jest wyjątkiem ...a regułą...

0 3
ID:38430

wadera

@~PanZ:
W przeciwieństwie do amityra zachowałeś się jak grubianin.Jego riposta była na pewno w dobrym tonie.Samemu nic nie umiesz wykukać?

1 1
ID:38438

cichyobserwator

@~antydziałkowiec: Jest wyjątkiem - bo zrobił to z uśmiechem i premedytacją na dzień przed odejściem ze stanowiska.Jednym z tych kolesi Jest prokurator Kryże - ten , który za PRL-u skazywał Komorowskiego i Czumę więc nic dziwnego że Prezes chwali teraz metody SB.

2 2
ID:38447

PanZ

@wadera: Jak do mnie piszesz to zdejmij wargi z nosa ;)

0 2
ID:38451

Tomek.L

paniezet - jak to mawiali starsi ludzie "na pana" to trzeba mieć głowę i wygląd.

1 0
ID:38463

antydziałkowiec

@~cichyobserwator: Sugerujesz ,że inni przed nim robili to z ,,ciężkim sercem'' i natychmiast udawali się do spowiedzi ? Kwestionujesz generalną zasadę politykierów -,,jak ty mnie- tak ja tobie'' ...?

0 3
ID:38480

cichyobserwator

@~antydziałkowiec: U ciebie jak zwykle ! Jak ty piszesz - to fakty , ale jak ja piszę - to sugestie.Jeżeli tak jest z każdym tematem to jak chcesz poznać fakty to piszesz sam do siebie ? Udaje ci się czasami dowiedzieć coś ciekawego ?

2 2
ID:38499

antydziałkowiec

@~cichyobserwator : Cały czas nie dostrzegasz ,że ja staram się czerpać wiedzę z ,,niezależnych mediów'' , a tam podobno podają same PRAWDZIWE(?) FAKTY ...oni nie sugeruja ....oni wiedza najlepiej ...tak jak przy ACTA .Jakbyś trochę pomyślał (niezależnie ) to byś wiedział o co mi chodzi ....i jeszcze jedno ..ja nie oglądam programów typu ,,ryż czy ziemniaki'' -są dla mnie ,,zbyt ambitne ''....a ty ?

0 0
ID:38596

cichyobserwator

@~antydziałkowiec: " Jakbyś trochę POmyślał (niezależnie ) to byś wiedział o co mi chodzi " - to twoje zdanie to kwintesencja twoich tekstów.Jak pomyślę " niezależnie " to od razu wiadomo ,że tak jak ty .Do tej pory myślałem , że FAKT to fakt ale u ciebie występuje" PRAWDZIWY FAKT" więc domyślam się , że opierasz to na " faktach autentycznych " a z takimi - poddaję się - nie odważę się dyskutować.

2 2
ID:38625


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA