co się stało na ulicy Stodulną że jest objazd przez...

co się stało na ulicy Stodulną że jest objazd przez Celulozową tylko konkrety nie bzdury proszę.

9 komentarzy

Bogdan kaczorowski

paliła się kamienica

2 0
ID:38475

zbuntowany_kaloryfer

@robert: gramatyka i ortografia Twoja jest ładna bardzo wiele proszę dziś;}}}

5 2
ID:38476

ozon

Ojej. mnie też "klapnęło" się w pośćie o kobitkach i spodniach i humory powiększyłem o jedną literkę za dużo Oj bije się w piersi czy słyszycie/? i tu uśmiecham się zawstydzony.....

1 8
ID:38483

Zbyszek

@~ozon: Okaż trochę dobrego wychowania bo widzę że jest to ci obce.

1 1
ID:38494

Ada

Co ma piernik do wiatraka. To bylo konkretne pytanie a nie sprawdzian z polskiego.

2 1
ID:38500

wadera

@~ozon:
Dziadku drogi, wybaczam ci.

1 0
ID:38502

normal

@Ada-Droga Ada rozumiem że pisownia w postach internetowych ma dla niektórych drugorzedne albo dalsze znaczenie.Ale zakładajać że słowo pisane jest sposobem wyrażnia siebie i swojego stusunku do innch osób to jeśli juz piszemy i ta drogą zwracamy sie do innch to przynajmnie starajmy się poprawnie.Po pierwsze tym sposobem sami nie wychodzimy na tępego głupola który ma problemy z językiem polskim a i tym samych udowadniamy że osoba która to przeczyta jest przez nas troktowana poważnie .Niechlujne pisanie postów w swiecie wirtualnym porównałbym do rozmowyy z kimś kto do mnie mówi żująć gume ,trzymająć rece po łokcie w keszeni lub przeklinając co drugie słowo.

1 0
ID:38510

ozon

"wadera" cóż za wpaniłomyślność ale doceniam a dziadkiem faktycznie jestem mam wnuki. I jeszcze coś jak ktoś nie chce być stary{cociaż to pojęcie względne} to niech za młodu umiera innego wyjścia nie ma. A co do języka i szacunku to w paru słowch nie da się powiedzieć Nie bardzo rozumie wpis "Zbyszka" ale jeśli popelnilem gafe jego zdaniem świadczącą o zły wychowaniu to oświeć mnie Zbyszku?

0 0
ID:38529


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA