Poszukuje się tych ,którzy zapewniali Polaków ,że...

Poszukuje się tych ,którzy zapewniali Polaków ,że wejście do UNII wyrówna szanse i zapewni stabilność gospodarki.W perspektywie poszukiwani będą ci ,którzy pchają nas w objęcia EURO...Włosi na kolanach powróciliby do lira ,a Anglicy za żadne skarby nie wyrzekną się funta,tylko OSŁY nad Wisła chodzą na pasku Brukseli...

5 komentarzy

elmirek 46

rowniez w opinii wiekszosci Niemcow ich realne dochody po wejsciu do strefy euro znacznie zmalaly.Ciekaw jestem jak bedzie przeliczana najnizsza emerytura

0 0
ID:2763

Krystyna

Popieram. Unia wymaga dostosowania naszej gospodarki do zachcianek europejskich bisnesmanow. To bylo do przewidzenia. Po to nas przyjeli, zeby weszli na nasz rynek ze swoimi produktami i zeby mogli wykorzystac nasza sile robocza na niewolniczych warunkach. Bron boze wzbogacic nasze spoleczenstwo czy nawet wesprzec polska produkcje, przestaniemy byc dla nich interesyjacy. Polacy sa bardzo naiwni i nie mysla sami lecz malpuja wszystko bezkrytycznie.

0 0
ID:2765

szuja

Mnie się wydaje ,że Ty nie jesteś list gończy ,tylko gończy swego Pana. Pies ma słuchać a nie mądrkować.

0 0
ID:2774

LIST GONCZY-

Do szuja: myślę ,że stać cię na więcej...

0 0
ID:2781

szuja

No pewnie!Mogę przez noc kliknąć nawet kilka razy.A co ,masz z myszą ,czy ogonkiem kłopoty?Przeważnie psy goną koty a nie myszy.Ha,ha,ha

0 0
ID:2782


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA