Czy to prawda że KZPOW mają zamknąć i nie będzie już...

Czy to prawda że KZPOW mają zamknąć i nie będzie już naszego włocławskiego ketchupu?

12 komentarzy

Dzięcioł

Ja tylko wiem, że prezeska to rodzina jednego z kierowników firmy łatającej drogi iże jest to około dziesięciu hektarów atrakcyjnie położonego terenu. Teraz moda nA BURZENIE ZAKŁADÓW A BUDOWANIE BLOKÓW. No ale żeby te bloki można było postawić i żyć z czynszów od ludzi to trzeba te hale zezłomować.

8 2
ID:40092

Zygmunt Pawlak

Tak słyszałem i się nie dziwię.We Włocławku likwidacja zakładów jest modna
np. celuloza,ursus,kujawy,fabryka domów,transbud ,kombinat budowlany itp itd.
Ciekawy jestem czyja to zasługa.

10 2
ID:40093

negocjator...

keczup włocławski zszedł na psy ! ma w sobie 50 % pomidorów reszta to woda i dodatki ... porządny keczup musi mieć 80 % pomidorów !

7 7
ID:40094

zbuntowany_kaloryfer

Osobiście nie wierzę, że nie będzie już naszego fantastycznego ketchupu! W likwidację KZPOW prędzej uwierzę niż w zaprzestanie produkcji tego rarytasu. Na pewno znalazłby się chętny na zakup licencji na jego produkcję.
A poza tym to jeden z bardziej charakterystycznych znaków rozpoznawczych Włocławka!
Kręcąc się tu i tam na przestrzeni lat i poznając ludzi z wielu odległych miejsc na pytanie: "skąd jesteś? - Z Włocławka", najpierw często pojawiała się nieco zafrasowana mina, a następnie szczery, promienny uśmiech i:
- "Już wiem! To tam gdzie robią ten fantastyczny ketchup, tak?;)))
Nic dodać, nic ująć.

9 5
ID:40095

on

Ketchup będzie ale nie produkowany we Włocławku, przecież właścicielem marki z tego co wiem jest Dawtona

4 2
ID:40102

wadera

Jak pytają gdzie leży Włocławek ,najlepiej odpowiedzieć ,ze koło Kowal albo Ciechocinka.

4 3
ID:40104

Zibi.

Ketchup z Włocławka miał w sobie konserwanty a Pudliszki nie mają. Zawsze wybieram te wszystkie produkty bez dodatków chemicznych.

4 11
ID:40108

dzonny_killer

no tak, zaczęło się od wymyślonej likwidacji sądu okręgowego - póki co nadal stoi... później zlikwidowano włocławskie maszty ze stadionu - te już realnie za nierealnie niską kasę... później inni wymyślają likwidowanie mzozu... teraz pora na kzpow... a mnie najbardziej ciekawi kiedy wreszcie pozbędziemy się niedokształconych komuszków odpowiedzialnych za cały ten bajzel w naszym mieście... :p

3 2
ID:40124

antydziałkowiec

@dzonny_killer: Sugerujesz ,że pozostali politykierzy to orły wiedzy fachowej ,czy oszuści ? Rekiny polityki i gospodarki ? Czy zwykli dorobkiewicze żerujacy na biednych podatnikach wyPiS ujący brednie bez pokrycia w ,,programach wyborczych'' bez żadnych konsekwencji powyborczych ?

4 6
ID:40126

dzonny_killer

w swoich ulotkach wyborczych już niejeden nas oszukał... w ostatnich celowali w tym szczególnie postkomuniści... :p nawet sobie kilka zachował dla potomnych i dowodu... :p

4 0
ID:40160

Oliwia1979

Teraz KZPOW nazywa się AGROS NOWA. Taki napis widnieje na biurowcu i nad bramą . Mają już we Włocławku nie produkować ogórków. Zostają same pomidory, czyli ketchup i koncentrat pomidorowy.

3 0
ID:40179

Raport

Zrobią głupotę jak zniknie Ketchup Włocławek.
Ten sos z pomidorów z rejonu Kujaw odwiedził już zakątki świata których sami nie znamy.

0 0
ID:40230


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA