Witam.Poprzez forum chciałbym sie zwrócić o pomoc w...

Witam.Poprzez forum chciałbym sie zwrócić o pomoc w wyjasnieniu pewnej kwesti.Mam zawartą umowe na wesele zespołem SHOW A..... K...... Z tego co zdązyłem się zorientować zespół diametralnie zmienił skład. Prktycznie pozostał A.K...... Reszta składu nowa. odatkowo poszukują jeszcze wokalistki. Czyzby zespół się rozleciał i teraz będą grać nowi ludzie. A co ze zgraniem sie zespołu?czy to nie wpłynie na jakość usługi?czy grali już u kogoś w tym nowym składzie?Bardzo bym prosił i jakieś info.Czuje się troche zaniepokojony tą sytuacją. Do wesela jeszcze kilka miesięcy więc może zdąże znaleść kogoś innego. Wesele dość duże więć niechciałbym sie zawieść na zespole. Szef zespołu twierdzi że wszystko jest w porządku ale mam pewne obawy.Z wszelkie informacje bardzo dziekuje.

3 komentarze

amityr

Zależy czy dałeś zaliczkę ,czy zadatek.

1 1
ID:41022

miki

To jeszcze pokutuje w społeczeństwie ten zwyczaj wesela? O rany! Przecież to jest de mode we współczesnym świecie> Ludzie na żarcie i wódę wydajecie taką kase że serce się kroi! Po co? Lepiej zwiedzić świat coś nowego zobaczyć i mieć prawdziwy miesiąc miodowy uwieczniony na taśmie "ku pamięci" a nie ciocie ,wujków za stołem przez jedną noc>Szkoda kasy i czasu na to nie sądzicie?

1 0
ID:41086

krycha

do@miki
i jeszcze obmówią, a i ksiądz swoje weżmie, i poleci do Tajlandii zamiast młodych.

0 0
ID:41095


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA