Po­nad wszel­ką wąt­pli­wość wia­do­mo już, że do...

Po­nad wszel­ką wąt­pli­wość wia­do­mo już, że do ka­ta­stro­fy do­pro­wa­dzi­ły dwa wstrzą­sy, do któ­rych do­szło, gdy tu­po­lew zo­sta­wił za so­bą słyn­ną „pan­cer­ną” brzo­zę. Do od­kry­cia szcze­gó­łów ostat­nich se­kund lo­tu Tu­-154M z pre­zy­den­tem na po­kła­dzie przy­bli­ża­ją nas usta­le­nia na­ukow­ców z Ame­ry­ki, Au­stra­lii i Pol­ski, pra­cu­ją­cych mi­mo blo­ka­dy ze stro­ny rzą­du.

Mapa katastrofy Tu-154
http://niezalezna.pl/26832-mapa-katastrofy-tu-154

20 komentarzy

ja

jako osoba dobrze poinformowana na pewno wiesz kto, czym i w jakim celu machał! Podziel się swoją wiedzą, nie bądź taki !

4 6
ID:41192

ozon

No jak to kto machał? Jareczek wsadził brata do polityki i teraz szuka winnych bo sumienie gryzieZamiast odstępować miejsce Wassermanowi powinien wspierać brata nie tylko telepatycznie ale i fizycznie więc jak tworzymy teorie spiskowe to może i taką opartą na biblijnych braciach? każdemu wolno mieć SWOJĄ teorie to wolny kraj i można i taką rozważać bo dobrze poinformowane żródła itp itd. MATRIX poprostu.

7 8
ID:41195

rollnick

@~ozon
Dziadek, zrób sobie spacerek na świeżym powietrzu zamiast pisać od rzeczy.
Dobrze ci to zrobi, mózg dotlenisz, wyjedzie ci to na zdrowie.

7 7
ID:41200

cichyobserwator

Po­nad wszel­ką wąt­pli­wość wia­do­mo jacy to naukowcy dokonali tych odkryć.Profesor Nowaczyk, fizyk, jest gdańszczaninem. Pracuje w Centrum Spektroskopii Fluorescencyjnej Wydziału Biochemii i Biologii Molekularnej Szkoły Medycznej Uniwersytetu Maryland (USA), mieszczącego się w Baltimore więc oczywiste , że na lotnictwie się musi znać. I ponad wszelka wątpliwość najpierw dokonał tego odkrycia a dopiero póżniej odkrył , że zna Macierewicza , znał Lecha Kaczyńskiego i Gosiewskiego, i oczywiście nie miało to wpływu na to pierwsze odkrycie.Po­nad wszel­ką wąt­pli­wość trochę wątpliwe te rewelacje.
http://www.mediarp.pl/europa/prof-kazimierz-nowaczyk-sprawa-naszej-wolnosci-19267,0704.html - to wywiad z geniuszem.

6 8
ID:41201

antydziałkowiec

@~cichyobserwator: czyli tow. cichy nie ma wątpliwości ,że ....na uczelniach w USA pracują sami amatorzy i dyletanci a ten ,,zawodowiec '' z Australii praktykuje w garażu wynajmowanym od sąsiadów ....co jest calkowiecie z godne z opinia lanasowana prze obóz ,,haratajacego w gałe'' ..tylko dlaczego ci ,,odkrywcy'' mają autorytet w USA .....może dlatego ,że nie należą do po .

4 8
ID:41212

cichyobserwator

@~antydziałkowiec: Ależ skąd - zadnych wątpliwości .Przecież to normalne że astronom zbuduje prom kosmiczny - musi sie na tym znać bo wie dokąd lecieć.
A ten ,,zawodowiec '' z Australii - autorytet -pro­wa­dzi firmę zaj­mu­ją­cą się m.in. ba­da­nia­mi nad wy­trzy­ma­ło­ścią ma­te­ria­łów oraz pro­ce­sa­mi ich roz­pa­du i od­kształ­ceń - toż to od razu widać , że to spec od samolotów- przecież do Australii leciał samolotem.Ten ,, autorytet " otrzymał kilka pytań po swoim fachowym odkryciu :
1. W jaki sposób oderwana wybuchem końcówka skrzydła leci w kierunku centrum wybuchu, czyli w stronę samolotu ?
2. W jaki sposób wybuch w skrzydle lub przed nim robi w skrzydle prostoliniową wyrwę o szerokości pnia brzozy smoleńskiej ?
3. Dlaczego eksperci Macierewicza jeszcze niedawno dowodzili,że skrzydło zostało rozerwane od tyłu, o czym miał świadczyć nieuszkodzony slot w lini cięcia ?
4.. Jak to jest możliwe, że po wybuchu oddzielającym wg dr Szuladizńskiego dziób samolotu od reszty, rejestratory samolotu nadal zapisują dane z całego samolotu ?
5. Jak to możliwe, że po hipotetycznym wybuchu w kadubie nadal słychać krzyki ludzi, wybuchów zaś nie słychać ?
6. Jak to możliwe, ze Tupolew zaczął robić beczkę tuż za brzozą, a nie dopiero po urwaniu skrzydła w punkcie zakładanym przez dr Szuladzińskiego ?
7.Jak to możliwe, że wybuch w skrzydle skierowanym w dół, rejestrowany jest w samolocie jako nacisk od góry ?
dr Szuladziński sam się przyznał, do nieprzeczytania żadnego z raportów odnoszących się do katastrofy. Odpowiedzi na te pytania ,, odkrywca " jeszcze nie udzielił. To gdzie ty czytałeś o tym autorytecie w USA ? Przecie na Onecie tego nie było. Jaki następny ,, autorytet " proponujesz ?Jeżeli siebie - to proszę o odpowiedzi na te proste pytania.

4 6
ID:41241

antydziałkowiec

@~cichyobserwator: Odpowiedź na te wszystkie twoje pseudosensowne pytania jest .......jeszcze w Smoleńsku , rdzewieje i jest rozkradana ....Przypominam ci TOW. CICHY -Francuzi by ustalić przyczynę katastrofy wydobywali z oceanu szczątki wraku z głebokości 200 metrów !!!!! I nikt wcześniej nie odważył się podać przyczyny katastrofy -bo takie są zasady w tej branży .....tylko polska ,,kumisja'' pod ,,dowództwem Anodiny ''wydała ,,wyrok''......na podstawie ?...no na jakiej podstawie jeśli nie złożono i nie zbadano wraku zaraz po katastrofie ? A ciala ofiar pochowano ze śmieciami z jej miejsca ? Opuszcza cię logika i niezależne myślenie tow cichy ...

2 5
ID:41251

cichyobserwator

@~antydziałkowiec: Ty się poznajesz rano przy goleniu? Pamiętasz chociaż jak wyglądasz ? Przecież napisałeś wczoraj , że genialne ,, autorytety " z zagranicy rozszyfrowały problem po relacjach Macierewicza a teraz nagle piszesz , że potrzeba do tego wraku. To jak to jest z tymi geniuszami - wczoraj wystarczyły im zdjęcia a juz dzisiaj autorytety wyparowały.Jeżeli takie są zasady w tej branży to twoich geniuszy nie obowiązują ? Zgaduję ,że z tej branży również jesteś ty - skoro je znasz .Fakt - zapomniałem ty jesteś z każdej branży.
Następna sprawa - już kiedyś wspomniałeś o Francuzach i wtedy też ci tłumaczyłem.Celem nie był wrak samolotu tylko czarne skrzynki , których nie mogli tak długo znalezć , a części samolotu są drugoplanowe do wyjaśnienia sprawy bo rzadko kiedy udaje się je skompletować. U nas zapis z czarnych skrzynek był do ostatnich sekund lotu i to podstawa prac komisji Milera bo był znany od początku i wrak też był badany.Skąd ten upór w przeczeniu faktom że nie był?
Te głupie teksty - ,,tylko polska ,,kumisja'' pod ,,dowództwem Anodiny " to dowód na twoją logikę ? Wymysły ,, autorytetów " od fluorescencji i materiałoznastwa i to na pods. zdjęć to w/g ciebie logiczne?
Widziałeś kiedyś ciało po sekcji , zaglądałeś do środka,popytaj , może znasz jakiegoś zimnego chirurga to cię oświeci co się zaszywa żeby całość jakoś wyglądała. A jezeli jesteś również z tej branży to nas oświeć - co się zaszywa w miejsca braków ? Może gipsowe atrapy organów żeby rodzina była zadowolona przy przeglądzie?
Tak mnie powaliła twoja logika ( o niezależnym mysleniu nie wspomnę ) , ze zbytnio sie rozpisałem.Wystarczy na dziś.

4 4
ID:41261

antydziałkowiec

@~cichyobserwator: Widocznie nie doczytaleś o postępowaniu francuzów i widocznie nadal czytasz to co ci wygodne .Przykladów na zasady postępowania przy badaniu katastrof lotniczych w necie aż nadto . Ale trzeba chcieć by to zrozumieć chciazby na przykładzie niedawnej katastrofy ruskiego samolotu gdzie rozpoczęto sledztwo od składania wraku !!!! A nie trawić ,,papkę medialną'' podaną w/g przepisu ,,zamawiajacego'' tak jak za komuny .A kłamstwa Anodiny powtórzone przez ,,kumisję'' też przeoczyłeś ? Czy kazali ci przeoczyć ?

2 7
ID:41265

cichyobserwator

@~antydziałkowiec: Masz tekst :http://pl.wikipedia.org/wiki/Katastrofa_lotu_Air_France_447#cite_note-16
I urywki :
W pierwszej kolejności poszukiwania skupiały się głównie na odnalezieniu dwóch rejestratorów lotu (tzw. czarnych skrzynek), których nadajniki wysyłają sygnał dotyczący ich położenia przez co najmniej trzydzieści dni.
23 czerwca agencje prasowe podały informacje o zlokalizowaniu czarnych skrzynek, z zapisem ostatnich chwil lotu. Skrzynki miały znajdować się na głębokości około 5000 m pod poziomem oceanu, co było dodatkowym utrudnieniem w ich wydobyciu[18]. Jak doniosły źródła, sygnały nadawane przez czarne skrzynki zostały odebrane przez francuskie jednostki wojskowe pracujące w rejonie katastrofy, a następnie okręt podwodny Nautile wysłany został by dokładnie ustalić miejsce, skąd zostałaby podjęta próba ich podniesienia[19]. Francuska grupa poszukiwawcza odwołała jednak wcześniejsze doniesienia o słabych sygnałach odbieranych z czarnej skrzynki[20].
I na końcu : W lutym 2011 roku rozpoczęto czwartą akcję poszukiwawczą na wodach Atlantyku.[24. W kwietniu 2011 znaleziono miejsce gdzie spoczywa część wraku[25][26]
Więc przestań pie ...ć że wydobyli wrak.
Wiec kto nie czytał o postępowaniu francuzów ? Ja ? Pokaz mi co ty czytałeś?
I skończ z tym - a to widziałeś ? a to przeoczyłeś ? Napisz chociaż raz konkretny przykład .Konkrety a nie bzdety.(może wierszem coś trafi ?)

4 4
ID:41269

antydziałkowiec

@~cichyobserwator: Konkret leży w Smoleńsku na obcej ziemi i...gnije zamiast stanowić dowód w sprawie .... .....i nie musisz czytać moich wpisów ...oszczędzaj nerwy ...do 67 lat jeszcze troche ci pozostało , a idol może nie odpuścić ....

1 3
ID:41271

cichyobserwator

Anty - Masz prawidłowy adres bo znów nie doczytasz ( nie wiem czemu błednie poszedł - jakiś spisek ?)
http://pl.wikipedia.org/wiki/Katastrofa_lotu_Air_France_447#cite_note-16

2 4
ID:41273

cichyobserwator

@~antydziałkowiec: Gdzie konkrety o Air France 447? Pisałeś, że wiesz lepiej no i co ? Pod tym wklejonym adresem trzeba kliknąć na ,, poszukać tekstu Katastrofa lotu air france 447 w innych artykułach " i wtedy prawidłowo sie otworzy. Dlaczego kłamiesz a potem rżniesz głupa jakby nigdy nic. Pokazuje ci , że pleciesz bzdury a ty w kółko - pomidor,pomidor ,pomidor ... Tak to się bawiliśmy w przedszkolu - na tym poziomie się zatrzymałeś? Moge ci powiedzieć co będziesz pisał ze swoimi ,,autorytetami " jak wrak wróci do Polski.Jak nie znajdziecie śladów wybuchu to stwierdzicie ,że rosjanie wrak podmienili, jak na skrzydle będą ślady brzozy to stwierdzicie ,że bomba była w brzozie , jak to - to wy tamto .Pomyślcie gdzie wybudować sanktuarium dla wraku jak wróci; pod Wawelem ? Większy niż w LIcheniu ? Jest nadzieja - dostaniesz śrubkę- Jarosław pobłogosławi - i będziesz uzdrowiony.
O moje zdrowie sie nie martw , jest Antydziałkowiec- jest misja - pociągniemy do setki jak będzie trzeba.

3 3
ID:41276

antydziałkowiec

@~cichyobserwator: Tow cichy -,,stwierdzicie'' ,,,pomyślcie'' , ,,znajdziecie'' ??? Ja wystepuje personalnie , jednoosobowo a ,,wy'' serwujecie nazewnictwo jak na zebranu,,podstawowy łorganizacji partyjny '' , nawet na posiedzeniach PeŁo tak sie do siebie chyba nie odzywają. Może masz ...pomieszanie ustrojów ,ale ,ale.. no tak ,,cichy sojusz'' ...jak twój idol -w ,,telewizorni'' dla motłochu osobno ,ale pod stołem to już ...noga w nogę ...tak ?

2 5
ID:41295

cichyobserwator

@~antydziałkowiec: konkrety - przykłady,konkrety ,konkrety ,konkrety ,konkrety ,konkrety .Objaw te ponadprzeciętną inteligencję, udowodnij jesli sie mylę.
Konkrety ,konkrety ,konkrety ,konkrety - chyba potrafisz ? Jezeli nie potrafisz to NIE KŁAM wiecej.

4 4
ID:41310

antydziałkowiec

@~cichyobserwator: A oczy nasz otwarte ? A uszy masz umyte ? Bo może to ci nie pozwala ich dostrzedz w tej medialnej papce którą wchlaniasz zgodnie z wolą idola ?

1 3
ID:41313

cichyobserwator

@~antydziałkowiec: Chłopie - ja ci podaje daty,fakty, konkrety, podaje w którym miejscu kłamiesz a ty mi znów bleblasz. W/g ciebie dane historyczne i encyklopedyczne to papka ? Ty - fachowiec od mediów masz kłopoty z konkretami? Acha , i trochę się uspokój , włącz autokorektę co pozwoli ci łatwiej ,,dostrzedz " własne błędy.

3 3
ID:41322

bam

ale wy dwaj jesteście śmieszni, wręcz żałośni
i jeden i drugi macie ten sam syndrom - klapki na oczach,
powinniście potrafić przefiltrować to co płynie z mediów - cichy oficjalne info, a anty te nieoficjalne, żadne z nich nie są do końca prawdziwe, każde medium kieruje się tylko i wyłącznie własnym (swoich mocodawców) interesem, tam nie ma prawdy
przestańcie, bo zachowujecie się jak dzieci ;)

9 6
ID:41324

cichyobserwator

@bam: Najgorsze jest to , że Anty nie korzysta z żadnych mediów pisząc swoje kłamstwa .Może Tobie to nie przeszkadza ale mnie tak .Dziwię się , że nie widzisz różnicy .U mnie nie ma : gdzieś ,ktoś, komuś , coś - są konkretne dane . A znajdz mi jakiś konkret u mojego oponenta ( po za tymi wklejonymi z Onetu )
Nie godzę się na propagandę kłamstw i tyle.

4 4
ID:41339

Winny

Zamach w 100% na Polskiego Prezydenta
Dokonany prze Rosjan z cichym przyzwoleniem rzadu partii politycznej PO

0 2
ID:41498


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA