Jestem bardzo zdumiony jak jednomyślni są premier Tusk i...

Jestem bardzo zdumiony jak jednomyślni są premier Tusk
i prezydent Komorowski.Nowa ustawa emerytalna w mig podpisana,
bez jakichkolwiek poprawek.Ci dwaj panowie powinni założyć
firmę,przy takiej jednomyślności dobrze by prosperowała.
A ja jak o tym myślę to widzę zakłamanie , obłudę , normalnie
człowiekowi zbiera się na wymioty.

4 komentarze

~~~~

Panowie z PO tak zatańczyli, jak im zagrali. Przecież te zmiany nie poprawią demografii. Działań innych nie będzie, to trudno nazwać podwyżkę zasiłków o kilka złoty działaniem pro-demograficznym.
Światem rządzi finansjera i ona określa zasady. Pracować jak najdłużej (czytaj do śmierci) , świadczenia jak najmniejsze. Płać podatki i milcz Polaku!
A jak przyjdzie czas wyborów, to i tak naród głupi zagłosuje na tuskopodobnych obiecaczy cudów wszelakich.
Chyba na całym Świecie takich nieudaczników ulica by pogoniła. Niestety nam przetracono kręgosłup. To dzieło "autorytetów" z Gazety Wyborczej i innych TVN-ów.
Wystarczy nam węgiel do grilla, porcja marnej kiełbasy i zgrzewka piwa. , aby być szczęśliwymi. Teraz jeszcze mamy się uśmiechać, bo Euro tuż, tuż. Przecież premier kazał się cieszyć. Jeszcze flaga na samochód (oczywiście z logo sponsora piwa) i jest piknie.
Koko Koko Euro spoko.

A po Euro, to postraszymy wstrętnym Kaczorem i będzie super. Palikot też coś dołoży do pieca. Mamy sporo tematów zastępczych. Marycha aborcja, geje. Byle do wyborów.
Aby żyło się lepiej. Wszystkim!

9 1
ID:42487

amityr

Mnie tam sie podoba.Moi rodzice wywodzą sie ze Solidarności i własnie o taka Polskę walczyli a wy stale marudzicie i stale wam źle.

4 5
ID:42488

amityr

@~~~~~:
Co ty napisałeś.

0 0
ID:42490

PESO

Ja się dziwię, że Zyga się dziwi, że Panowie Tusk, Komorowski ściśle ze sobą współpracują. Chyba zapomniała jaka partia wystawiła Komorowskiego na prezydenta.
Absolutnie zgadzam się, że wprowadzone zmiany nie poprawią demokracji.
Jestem też generalnie wk...rwiony, że Tusk zmniejszył moją składkę odprowadzaną do OFE i przekazał ją tej złodziejskiej instytucji o nazwie ZUS.
Najlepiej jak by ludzie po ukonczeniu 60-tego roku, życia sami decydowali czy chcą przejść na emeryturę czy dalej pracować. Tylko aby były to emerytury z zebranych składek czyli tyle ile odłożysz tyle masz. No i aby to miało sens trzeba by zmienić przepis o ochronie pracownika na 4-ry lata przed emeryturą np. 4-ry lata przed 65 tym rokiem życia nie można zwolnić pracwonika i już.

3 0
ID:42493


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA