Nasz kryminalistyczny i łobuzerski rzad podpisal jeszcze...

Nasz kryminalistyczny i łobuzerski rzad podpisal jeszcze gorsza wersja ta, o ktorej nie mowilo sie reformy emerytalnej.Emerytury mogą być niższe niż obiecywał to rząd
Częściowa emerytura wyniesie nie połowę, ale zaledwie 30 proc. świadczenia. To oznacza poziom 400 zł miesięcznie. Miało być tak, że 62-letnie kobiety i 65-letni mężczyźni, którzy przepracują 35 i 40 lat, do czasu osiągnięcia 67 lat mogą otrzymywać emeryturę częściową w wysokości 50 proc. świadczenia wyliczanego na podstawie wpłaconych składek emerytalnych. Prezydent podpisał ustawę emerytalną To świadczenie będzie jednak wyliczane jedynie ze składki wpłacanej na tradycyjne konto w ZUS. Rozwiązanie takie zostało zapisane nie bezpośrednio, a przez odniesienie do innych przepisów, dlatego przeszło właściwie niezauważone.Obecnie składki emerytalne wynoszą prawie 20 proc. pensji. Z tego 12,2 proc. zostaje na tradycyjnym koncie w ZUS, 5 proc. (po ubiegłorocznym cięciu składki do OFE) jest gromadzone w Zakładzie na specjalnym subkoncie, a 2,3 proc. trafia do OFE.Glosujcie dalej na tych kryminalistow morzacych narod glodem.

16 komentarzy

Zyga

Tylko szybka wymiana nieudolnych rządzących zmieni naszą sytuację.
Ani PO , ani PSL nie stać na mądre rozwiązania. To są ludzie zatruci złem,
pogardą , jedynie posiadają manię wyższości , nie liczą się z nikim ani z niczym.
Powiem krótko , - jak pomyślę o polskim rządzie czy sejmie robi mi się
niedobrze.

10 4
ID:42863

george best

PRL nauczył was dostawać za darmo mieszkania zakładowe,kolonie dla dzieci,13,.Niestety skończyło się dawanie za darmo a narzekają teraz nieudacznicy którym się źle żyje bo już nic nie dostana od państwa.Zakasać rękawy i do przodu a nie siedzieć w domu i narzekać jak stare baby pod kościołem.

4 10
ID:42866

?????

@~george best: jeśli masz w domu lustro to stan przed nim i powtarzaj te brednie aż ten z lustra zsadzi ci to co się za takie głupoty należy za brak szacunku dla swoich dziadków i rodziców ,którzy pracowali całe lata za darmo albo za symboliczna zapłatę .

4 2
ID:42867

zbuntowany_kaloryfer

Oliwia i Zyga są "zepsuci złem" i powinni przebywać w takim fajnym ośrodku mając za sąsiadów Nerona, Aleksandra Wielkiego, Jezusa i Napoleona.

4 4
ID:42869

Adam

@~george best: Masz klapy na oczach czy udajesz ?

4 1
ID:42870

solidarny

@~george best:
Prawdę mówisz i dodam ,żeby jeszcze szybki zapisali siĘ do SOLIDARNOŚCI. hAHAHA

1 1
ID:42874

do @george best

najpierw napisz czyim jesteś synalkiem że ci rodzice zapewnili dobry start w życiu bo jeśli tak ci się podoba to masz łatwe życie. Dzisiaj uczciwą pracą nikt się nie dorobi. Poza tym wnioskuję że jesteś młody i niewiele przeżyłeś porozmawiamy jak dorośniesz, zmienisz zdanie jek będziesz miał 67 lat i każą ci pracować

7 1
ID:42875

rollnick

@~Zyga napisał: "Tylko szybka wymiana nieudolnych rządzących zmieni naszą sytuację".
Jacy ludzie według ciebie powinni zastąpić obecny rząd?
Czy uważasz, że PO powinna wyłonić innego premiera i utworzyć nowy rząd?

1 2
ID:42877

Oczytany

Sługus Watykanu Tusk, mówi co innego i robi co innego. Jego pachołek Lato też mówił że odejdzie. No i co? ano g...o,nie odszedł.

6 4
ID:42878

solidarny

Niech będą wieczne idee solidaruszków i czarnuszków. Będziecie niedługo makulaturę moczyć i zupkę gotować. Hahaha

2 1
ID:42887

peso

Nikogo nie okradłem i nie okradam, dobrą pracę zawdzięczam sobie a nie znajomościom, Moi rodzice zapewnili mi dobry start w życiu wspierając mnie w zdobywaniu wykształcenia ( nie kupili mi auta, domu czy wsparli finansowo).

Można, można i to wszystko w KRAJU na który tak PLUJECIE.

Nie podoba mi się bardzo wiele rzeczy który robi obecny rząd. Nie mam problemu aby go ktoś zastapił tyle tylko, że nie widzę kogość takiego, bo kto:
PIS, SLD, Palikot, Solidarna Polska, PSL ????

1 1
ID:42888

szuja

@peso:
A jak zrobią z Ciebie przysłowiowego Kluskę ,to zmienisz zdanie.

4 0
ID:42908

pola

@peso miałeś dużo "szczęścia" w życiu że tak ci się wszystko udało. Znam bardzo dużo ludzi w tym kraju którzy są wykształceni i nie mogą znaleźć pracy niektórzy musieli wyjechać. Może zdradzisz nam przepis na sukces. Tylko nie mów że trzeba głosować na PO

2 1
ID:42911

peso

@~pola:
Zapewne miałem też szczęście ale zawsze tez starałem się ciężko pracowac na swój sukces.
Moje repecepty były i są bardzo proste:
Jak nie miałem pracy (a były takie czasy) to brałem każdą robotę nie patrząc na to jakie ma wykształcenie: sprzątałem ulice, udzielałem korepetycji, sprzedawałem ubezpieczenia i jeszcze parę innych do których wykształcenie wyższe nie jest absolutnie potrzebne.
W każdej pracy pracuję tak jak by to był mój biznes mimo, że jestem tylko pracownikiem najemnym.
Zawsze staram się być pracownikiem aktywnym, kreatywnym który pierwszy wychodzi z inicjatywą a nie czeka biernie na polecenia.
Jestem nastawiony na realizacje celów a nie na pracę od 8:00 do 16:00. Jak trzeba to pracuję 10-12 godzin oraz w weekendy i nie pytam czy mi za to zapłacą.
Staram się jak najlepiej przyswoić wiedzę niezbędną w danej pracy.

Uwierz lub nie ale taka postawa jest zauważana przez przełożonych i doceniniana awansami oraz gratyfikacjami pieniężnymi.

1 1
ID:42922

zbuntowany_kaloryfer

Kurde @peso witaj w klubie! Też uważam, że wszystko można sobie samemu zorganizować! Pieniądz "leży na ulicy" - trzeba go tylko dostrzec i podnieść.
Nie wiem czy byłeś tu @peso jak pisałem o "pamiątkach spiskosmoleńskich". Wykonanych z puszek od piwa i umieszczonych na tle zdjęcia śp pary prezydenckiej. Mohery i inni radiomaryjcy rzucili się na to jak wściekli. Zgłupieli i nawet oferowali zdecydowanie wyższą cenę niż chciałem, byle tylko to nabyć. A mi wszystko zajęło kilka-kilkanaście godzin, które spędziłem w piwnicy na cięciu puszek od piwa. Czyli zero wydatków na materiał.
Ps. Nikogo nie oszukałem - na wydrukowanych i dołączonych ulotkach wyraźnie było napisane, że to SYMBOL NAWIĄZUJĄCY do katastrofy smoleńskiej!!! A moher może sobie interpretować to jak mu się żywnie podoba. Ale wierz mi peso - to był strzał w dziesiątkę. Tak się na to rzucili jak muchy na łajno;)

3 3
ID:42959

peso

@zbuntowany_kaloryfer:
Nie było mnie wtedy na tym portalu, jak możesz podrzuć jakiś link to poczytam o szczegółach.

0 1
ID:42996


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA