Zastanawia mnie głupota Polaków dotycząca Euro...

Zastanawia mnie głupota Polaków dotycząca Euro 2012,popadliśmy w jakiś trans, staliśmy się oszołomami,a wystarczy tylko pomyśleć zastanowić się nad rzeczywistością. W kraju tak biednym że tysiące rodaków musiało wyemigrować za chlebem, drugie tyle jest na bezrobociu, gdzie nie mamy zapewnionego żadnego socjalu, upadają szpitale,itd- organizuje się nam igrzyska a nie daje chleba.Rządzący żerują na naszej głupocie i promują się za granicą za nasze pieniądze.Co z tego że przez chwile naiwny kibic napije się piwa, poczuje solidarność z sąsiadem jednocześnie wrzeszcząc że trafili gola, ta chwila trwa krótko. Nazajutrz trzeba się obudzić z tym kacem po piwie i tym moralnym i iść do roboty za marne grosze i tak do 67 roku życia. No chyba że was wyleją z roboty

4 komentarze

rollnick

@~pola
Z tych twoich rozważań najgorszy wniosek, który mi się nasuwa, to to, że masz rację.

8 3
ID:42882

george best

A kto każe Tobie siedzieć w tym kraju.Ludzie na zachodzie dojeżdżają nawet po 120-150 km do pracy i nie marudzą.Ja wiem że najlepiej było by płacic socjal najlepiej po 1111 pln i siedzieć i dalej marudzić.O nie pewnych rzeczy nie możemy przeginać Panie kolego.

6 9
ID:42886

peso

No to ja zaliczam sie do grona tych głupich Polaków bedących w transie. Cieszę, że jest nas przynajmniej większość w tym kraju.

4 5
ID:42889

ozon

no tak nie ma to jak wysoki "socjal" ! jedyne marzenie większości rodaków. "nic nie robić siedzieć w domu ...itp jak śpiewa Rynkowski.Biadolenie to jedyna konkurencja w której Polacy osiągnęli by mistrzostwo i to bez większych nakładów na infrastrukture..ech szkoda że ME skończą się już w lipcu ...wołe być w pozytywnym transie no ale wiadomo wszystko co piękne szybko się kończy i malkontenci nareszcie będą ukontentowani!

3 4
ID:42899


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA