Bieda, brak perspektyw, brak zajecia, dramaty rodzinne,...

Bieda, brak perspektyw, brak zajecia, dramaty rodzinne, powoduja wykolejenie sie naszej mlodziezy. Kropidla i konkordat nie pomagaja.Trzy nastolatki porwały swoją koleżankę, okaleczyły szkłem i podpaliły jej włosy.
Dziewczynki 12,13 i 15 latka były wyjątkowo brutalne i bezwzględne. Napadły na idącą do szkoły koleżankę, którą siłą zaprowadziły do pustostanu.W opuszczonym budynku dotkliwie pobiły pokrzywdzoną i używając ostrych narzędzi oraz szkła okaleczyły ją. Okradły poszkodowaną. W wyniku brutalnego ataku pokrzywdzona straciła przytomność. Poszkodowana poprosiła o pomoc znajomą. Napastniczki były wychowankami placówek opiekuńczych. Czy nielepiej poprawic ludziom warynki bytowe a nie zabierac biednym rodzinom dzieci i umieszczac je w placowkach ?

11 komentarzy

zbuntowany_kaloryfer

A ja twierdzę, że nie były to zwykłe biedne dzieci tylko młodociana patologia. No i kto ma takim poprawiać warunki..? Sami niech sobie poprawią. Pomoc społeczna uzależnia, produkuje "zawodowych bezrobotnych" i często utrwala patologię, ot co. Co oczywiście nie oznacza, że jestem za likwidacją pomocy społecznej. A z istnieniem patologii trzeba się po prostu pogodzić (ale jednocześnie zwalczać i trzymać krótko za mordę jak tylko to możliwe) jako ze "złem koniecznym";)

10 2
ID:42989

george best

Najpierw Krysia teraz Ty Ada.Smutek i nostalgia czy tutaj nie możemy przeczytać czegoś wesolego tylko wygrzebujecie te wypociny.Tak żle ,wina Tuska .Powtarzam cały czas podziękujmy komunie i kościołowi-jedni nauczyli nas tylko brać a drudzy od tysiącleci kłamią i budują pałace ze złota .

3 3
ID:42994

zbuntowany_kaloryfer

Mówisz i masz @george best:

Amerykanie zorganizowali wyprawę na Marsa. Wylądowali koło jakiejś marsjańskiej wioski. A wtedy podbiegło kilku Marsjan i zaspawali im właz wejściowy statku. Amerykanie wyswobodzili się w końcu, zabrali torby z prezentami i ruszają w stronę wioski. Dowódca pyta z wyrzutem naczelnika dlaczego tak podle ich przywitali - pierwszych Ziemian.
A naczelnik:
- na naszej planecie jest taki zwyczaj witania gości. A poza tym nie jesteście pierwsi, gdyż tydzień temu przybyli Polacy.
- Polacy??? I co?
- Jak to co? Powitaliśmy ich podobnie jak Was i w nagrodę cała wioska dostała prezenty!
- A co Wam dali..?
- No więc było tak: kiedy się już oswobodzili wbiegli do wioski z bejsbolami i łańcuchami i w nagrodę dostaliśmy wpi****l. Uczciwi ci Polacy - cała wioska dostała. Nikogo nie pominęli! Nawet nawet bibliotekarka i kaleki dziadek dostali;)))


Przyszedł typ do burdelu i pyta się czy jest jakaś wolna panienka.
- jest, pod piątką.
Typ wchodzi po "5" i widzi laskę w olbrzymim Murzynem
Wraca do burdelmamy z pretensjami:
- przecież ona ma klienta!
- to nie klient. Ona tylko odpoczywa na prawidle;)))

4 2
ID:42995

peso

Dołączam

Czy wiesz, że:

Gdybyś krzyczał przez 8 lat, 7 miesięcy i 6 dni wyprodukowałbyś wystarczająco energii do podgrzania 1 filiżanki kawy.
(Nie wydaje mi się to warte wysiłku.)

Gdybyś puszczał bąki bez przerwy przez 6 lat i 9 miesięcy wyprodukowałbyś wystarczająco gazu równego energii bomby atomowej.
(No to mi się wydaje bardziej warte wysiłku!)

Ludzkie serce wytwarza wystarczające ciśnienie aby wystrzelić krew na odległość 20 metrów.
(O ludzie!)

Orgazm świni trwa 50 minut.
(W przyszłym życiu chce być świnią)

Karaluch zanim umrze może żyć jeszcze przez 9 dni po odcięciu mu głowy.
(Ciągle jeszcze myślę o tej świni.)

Uderzając głową w ścianę zużywasz 150 kcal na godzinę.
(Nie próbuj w domu. Spróbuj w pracy)

Samiec modliszki nie może kopulować dopóty dopóki ma głowę na karku. Samica inicjuje sex przez oderwanie mu głowy.
("Kochanie, jestem w domu! Co do cho....?!)

Pchla może skoczyć na odległość 350 długości własnego ciała. To tak jakby człowiek skoczył na odległość boiska.
(50 minut... szczęściara z tej świni! Wyobrażasz to sobie?)

Sum ma ponad 27,000 kubeczków smakowych
(Co może być tak smacznego na dnie stawu?)

Niektóre lwy kopulują 50 razy dziennie.
(Nadal chce być świnią w przyszłym życiu... stawiam jakość nad ilość)

Motyle smakują jedzenie stopami.
(Coś co zawsze chciałem wiedzieć)

Najsilniejszym mięśniem jest...język.
(Hmmmmmm....)

Osoby praworęczne żyją przeciętnie 9 lat dłużej niż osoby leworęczne.
(Jeżeli jesteś oburęczny powinieneś wykalkulować przeciętną?)


Słonie są jedynymi zwierzętami, które nie potrafią skakać.
(OK, to w zasadzie jest fajne)

Koci mocz świeci w podczerni.
(Zastanawiam się komu zapłacono, żeby to zbadał?)

Strusie oko jest większe niż strusi mózg
(Znam takich ludzi)

Rozgwiazdy nie mają mózgu.
(Takich ludzi tez znam)

Niedźwiedzie polarne są leworęczne.
(Jak zmienią rękę to będą żyły dłużej)

Ludzie i delfiny są jedynymi stworzeniami, które uprawiają sex dla przyjemności.
(A co z tą świnią ??)

5 1
ID:42997

george best

WCHODZI FACET DO SZPITALA NA PORODÓWKĘ I PYTA;
moje nazwisko Wasilewski gdzie moje dziecko?
pielęgniarka odpowiada na sali 7,idzie tam wchodzi widzi jak pielęgniarka trzyma dziecko za nóżki i wali nim o scianę
co Pani robi pyta -pielęgniarka odpowiada żartowałam i tak urodziło się martwe.
A do Ciebie katolicki kaloryferze który spędzałeś w wojsku wigilię i dzieliłeś się opłatkiem nie obrażaj czarnoskórych od murzynów bo niejeden jest mądrzejszy od Ciebie.Czy może tak nauczono Ciebie w kościele?B najwięksi faszyści to katolicy zero tolerancji.

1 2
ID:42998

zbuntowany_kaloryfer

"Katolicki kaloryferze" obrażający Murzyna (co za absurd!!) - stuknięty jesteś czy co? Zapewne jestem na tym forum jednym z najbardziej zadeklarowanych internacjonalistów i zagorzałym przeciwnikiem rasizmu, a Ty mi zarzucasz coś tak absurdalnego? Szok normalnie. Albo zdanie "najwięksi faszyści to katolicy" - myślenie godne bolszewika czy innego stalinowca. Szok.
Równie dobrze mógłbym Ci odpowiedzieć absurdem. Czyli mniej więcej tak: nie śmiej się i nie obrażaj rodziców martwych dzieci ani pielęgniarek;) Dostrzegasz analogię..?
Ale jaja, a ja Cię miałem za inteligentnego i z polotem gościa. A tu się okazuje, że jesteś całkiem pozbawiony umiejętności czytania ze zrozumieniem, daru obserwacji, wyciągania wniosków oraz wyłapywania kontekstu wypowiedzi. Smutne to, ale Smutne to, ale natura bywa okrutna dla niektórych. Pozostaje mi wyrazić szczere współczucie z powodu Twojej strasznej i zapewne nieuleczalnej ułomności. Bardzo mi przykro @george best. Zdrowia i spokojnej nocy dobry człowieku.
Ps.
1. "Murzyn" pisze się z wielkiej litery.
2. "Murzyn" jest podobnym określeniem jak np. "Azjata" i nie jest w najmniejszym stopniu obraźliwe.

2 2
ID:43001

Raport

Na temat

tak działają lata bólu...

http://wolnemedia.net/historia/prawdziwy-fundament-watykanu/

czas z tym skończyć

1 1
ID:43008

george best

Każdy ma prawo do orgazmu nie nazywaj mnie tylko ułomnym i co do Murzyna może masz rację bo ja sam przedstawiam się w Holandi mieszkając tam tak pochodzę z tej POLSKI. Gdzie nie ma tolerancji, gdzie aborcja jest zła, gdzie eutanazja jest zła, gdzie wiara w jakiegoś człowieka jako fantastyka o imieniu BÓG czy jakoś mu tam jest dobra i na koniec gdzie Każy kazdemu zazdrości.
Ty zawsze będziesz miał swoje zdanie a ja zawsze swoje wstydzę sie że urodzilem sie w drugim Watykanie gdzie chrzci się nieswiadome dzieci,a co do bolszewika to pamietam czasy jak ludzie jak małpy dookoła Pl.Wolności i sławnego pomnikaq z Ruskimi zołnierzami chodzili na 1 -go maja

0 2
ID:43013

Goska30

Najlepsza rzecz jaka słyszałam od kilku dni...też chcę być świnią :)

2 0
ID:43020

zbuntowany_kaloryfer

1 To fajnie przedstawiałeś się w Holandii. Niczym urodzona ofiara. Na dzień dobry sam postawiłeś się w roli ofiary i kogoś gorszego zamiast drapieżnika - dziwisz się zatem, że (być może) tak Cię traktowano?
2. Aborcja jest zła bo to nic innego jak morderstwo. Między zamordowaniem człowieka kilkumiesięcznego a 70-letniego właściwie nie ma różnicy. Oprócz ich wieku. No i oprócz tego, że 70-letni może chociaż błagać: "nie strzelaj", natomiast kilkumiesięczny nie ma nic do powiedzenia.
3. Kto Ci każe chrzcić nieświadome dzieci??? Nie chcesz - nie chrzcisz. Ja tam swoje ochrzciłem i jakoś aureole im nad głowami nie zajaśniały. A wręcz przeciwnie..;)
4. Co do rzeczy i całej omawianej sprawy mają ludzie chodzący kilka dziesięcioleci temu po pl. Wolności podczas obchodów 1-go Maja? To mnie najbardziej zaintrygowało i nurtuje w Twojej wypowiedzi;)))

2 2
ID:43021

szuja

@~george best:
Gdzie zaś sie chłopino ulungł ? Może w Gruzji? A tak w ogóle to chrzczony?.

1 1
ID:43040


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA