Ale numer haha! Pozdrowienia dla zacnego, starszego pana,...

Ale numer haha! Pozdrowienia dla zacnego, starszego pana, który siedział dziś rano w zaparkowanym przy Hali granatowym Nissanie!
Ale po kolei: zrobiwszy zakupy zlecone mi przez mój osobisty Jednoosobowy Pion Decyzyjny (najnowsza xywka Pani Kaloryferowej)udaję się na parking. Zbliżam się najpierw do owego Nissana i od razu widzę, że coś nie tak jest z kierowcą. Głowę miał podejrzanie nisko. Jak przystało na dobrego i uczciwego obywatela podchodzę sprawdzić - może pomocy człowiek potrzebuje..? Wszak nikt nie siedzi w aucie tak, że tylko pół głowy mu widać zza szyby. Jestem już dobre 10 m od tego auta, a głowa się podnosi - łącznie z rękoma, które dzierżą... PROCĘ i widzę jak kierowca strzela do "latających szczurów" hahaha! No niezły patent! Zdziwiło mnie tylko to, że ów pan był raczej wiekowy - do cholery: mógłby być moim ojcem.
Ja z procą skończyłem jakoś przed 20stką. A pięknie leciały szyby i rozwalone mordy;)
Teraz słów kilka na temat procy owego pana:
1. Blaza powinna być dłuższa (sugeruję jakieś 30 - max 40 cm) i grubsza. Przycięta tak na ok 2-3 cm.
2. Siodełka sugerowałbym (jak i wiązania do okraki) nie przywiązywać drutem lecz nicią. A najlepiej sprawdza się szpagat. No i z prawdziwej skóry niech będzie to siodełko. Tak porządnie wyrobionej.
3. Na "latające szczury" proponuję zmniejszyć kaliber kulek od łożysk - dzięki temu zwiększymy zasięg i celność. "Latający szczur" z natury jest kruchy (jak każdy potomek dinozaurów) i kulka 0,5 cm w zupełności wystarczy;)
Ps. Chyba reaktywuję porządną procę - niech Jednoosobowy Pion Decyzyjny ma kolejny powód do złości;)) Peso, Dzonny i Inni: czy nie jest urocze tak wkurzyć żonę, że aż widać jak mięśnie szczęki drgają Jej ze złości a oczy są zeszklone..? Toż to sam miód;)

14 komentarzy

ozon

"kaloryferku" co bardziej chciałeś wyeksponować w tym wpisie?Wkurzyła "kaloryferowa"? tak czy siak znalazł facet sposób na te jak piszesz "latające szczury" Czy tak do końca chwalebny to nie wiem? Może za jakiś czas zobaczymy faceta lub kobitke z sokołem na ramieniu...... A tak wogóle to nie wkurzaj "pionu" bedzie embargo na różne...przyjemności no i ze złości przybywa zmarszczek mimicznych- chcesz tego? Pozdrawiam

0 2
ID:44014

abcde

Obudziłeś się już?

6 2
ID:44019

dzonny_killer

Kaloryferku... ja z tą procą to polowałbym na debili spod czerwonej gwiazdy... ech rozmarzyłem się... :p

5 3
ID:44029

peso

Moja Żona jest wyrozumiała dla różnych "męskich" hobby, np sama kupiła mi wiatrówkę a na inne moje poczynania przymyka oko.
Z tą procą to mnie generalnie zaciekawiłeś, może poszperam w necie za czymś ciekawym ....

2 0
ID:44030

zbuntowany_kaloryfer

Szanowny Ozonie: nie stwierdziłem, że czyn owego Pana jest "chwalebny"
Podoba mi się po prostu - bo jest bardzo nietypowy. Ludzie, którzy podejmują się uskuteczniać różne nietypowe działania i do tego nie mają skłonności sadystycznych zawsze byli mile widziani w moim oddziale. Właściwie to najbardziej chciałbym takich.
Oj ludziska, nie macie pojęcia jak ciężko jest skompletować drużynę. Tak żeby każdy (oczywiście musi umieć walczyć) był specjalistą od czegoś, nie był tchórzliwy i żeby nie był sadystą - bo to wg mnie jest odrażające. Moim zdaniem dla sadystów nie ma miejsca w armii i nie powinno być. Był taki jeden zwyrodnialec u mnie w oddziale - ale na szczęście miał kontakt i "bliskie spotkanie 3go stopnia" z czterema pociskami z AK74. Czyli nie przeżył. I chwała Bogu. Jednego świra i przygłupa mniej. Był świrem w armii - byłby świrem jako mąż i ojciec. Mniej plugastwa na świecie;)))

@Dzonny - proca, na którą przepis dałem. Wiesz jakie ona ma potężne uderzenie? Wiatrówka przy niej się chowa. Chyba, że mamy sensowną wiatrówkę - ale na takową musisz mieć pozwolenie, zresztą pewnie dobrze wiesz;))

@Peso: Moja też jest wyrozumiała - dlatego nie biję się z Nią co weekend tylko rzadziej;))))))))))

Ps. Wracając do ptaków: widzicie w okolicy gdzie mieszkacie wróble? Bo ja w swojej nie. Gdzieś przepadły.

2 4
ID:44036

ozon

"kaloryferze " też Szanowny.Gdybyś pczeczytał uważnie to stoi czarno na białymże to ja nie TY nazwałem ten czyn to raz a dwa chwale owego pana za nietuzinkowe rozwiązanie. Nie bądż jak dzieica taki drażliwy- przecież jesteś facetem z poczuciem humoru i za takiego Cię uważam nadal. Miłego dnia.

0 0
ID:44041

zbuntowany_kaloryfer

@peso - facet zrobił przepiękne proce. Nie będę negował, bo niby jak. Aż głupio by było.

0 0
ID:44059

sz-ja

@zbuntowany_kaloryfer:
Niech zgadnę. Chmiel czy trawa.

1 1
ID:44061

zbuntowany_kaloryfer

Aż nie wiem czy dobrze robię zniżając się do Twojego poziomu. Ale wyjaśniam: nigdy w życiu nie brałem żadnych narkotyków, nawet "trawki" nie zapaliłem. Czasem (czyli w przeciętny piątek albo sobotę) wypiłem 3 piwka albo litra Bolsa z kumplem.
Ale nie jestem żadnym ćpunem!

2 2
ID:44062

peso

Przy temperaturach jakie mamy obecnie jestem zdecydowanym zwolennikiem chmielu.Choć wytrawne różowe, dobrze schłodzone też mnie potrafi skusić.
Wczoraj uzupełniałem swoje zapasy w jednym z naszych hiperów i o zgrozo, oni nie maja lodówki na chmiel, toż to zbrodnia ...

0 0
ID:44083

sz-ja

@zbuntowany_kaloryfer:
Myślałem tylko o Chmielewskim i Trawińskim. No wiesz?

0 1
ID:44095

zbuntowany_kaloryfer

@peso: masz żal do hiperów. Wchodzę wczoraj do sklepiku przy mojej ulicy i proszę zimnego Kasztelana. Nie ma. Co tu jest grane? Coś zaczyna być nie tak.

2 0
ID:44102

sz-ja

Nie pijcie piwa. Po pewnym czasie będziecie musieli np listonosza o pomoc prosić.

0 2
ID:44110


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA