Ciekawa sprawa że gdy w folwarku Polska robi się...

Ciekawa sprawa że gdy w folwarku Polska robi się ,,gorąco'' a polityczne koryto zaczyna być zagrożone politycy zaczynają szukać fachowców do rządzenia.Teraz to robi PiS i Kaczyński ale kilka lat temu to samo robło PO i szukało ,szukało ,szukało , aż znalazło fachowaca na premiera -niejakiego specjalistę od ????????(niewiadomo czego ) nazwiskiem TUSK.Tylko okazało się po czasie że on jest fachowcem ale od .... .Ciekawe kogo teraz wystawią motłochowi w roli fachowca ? Czy kolejny raz motłoch da się oszukać?

20 komentarzy

andrzej 5419

Motłochem to Ty jesteś ...... nikt cwaniaczku nie dał Ci prawa do nazywania kogokolwiek w taki sposób a skoro jesteś na poziomie żłobka to powinieneś trafić do żłobka

9 6
ID:45761

Zyga

~motłoch~ rzeczywiście słowo obrażające - ja wolę ,,niewolnicy" podobno
my Polacy takimi będziemy sprzedawani, żeby załatać dziury budżetowe.

5 2
ID:45766

ozon

"andrzej5419" szkoda słów na tego "pytajnika" Jego naturalne środowisko to takie intelektualne szambo i jak na katolika przystało rano msza a w południe obrzucanie bliżniego błotem> Te typy tak mają i przepraszam tych prawdziwych praktykujących bo i tacy są i dobrze. Mnie przypomniał się taki wierszyk z dzieciństwa a propos premiera wytypowanego przez Kaczyńskiego. Wierszyk brzmi tak: stoi różyczka w czerwonym wieńcu ,my się kłaniamy jako książęcu ty różyczko dobrze wiesz ,kogo kochasz tego bierz! Ja lekko sparafrazowałem i wyszło mi tak: Stoi Kaczyński w czarno- fioletowym wieńcu - "Solidarność" mu się kłania jako książęcu - ale Rydzyk lepiej wie i kogo kocha tego wy-bie -rze!

9 6
ID:45767

ozon

Mohery praktykują? a fe!

4 3
ID:45777

peso

@?????

Znaczy Twoim zdaniem, jak ktoś jest profesorem socjologii to jest fachowcem od rządzenia ?
Ciekawe.

4 1
ID:45785

?????

@~andrzej 5419: Przepraszam a jak inaczej można określić masę ludzi którym przed wyborami politykierstwo obiecuje ZIELONA WYSPĘ a po wyborach funduje im , ACTA ,orkę do 67 lat , konfiskuje oszczedności emerytalne i ignoruje prawo do referendum ? To określenie wynika z traktowania przez politykierstwo narodu polskiego -mnie i ciebie również . Może tobie odpowiada taka forma traktowania , bo mnie wcale . Chyba w unii obowiązuje szacunek do wyborców a nie analogia folwarku zwierzęcego ?

2 4
ID:45790

radio Erewań

Pamiętacie takie hasło wyborcze niezwykle cenione w mediach "zabierz motłochowi dowód" czy coś podobnego w 2007 roku było na topie! Jak wygrywał Donaldinio

3 1
ID:45796

cichyobserwator

@~?????: Zeby zobaczyć szacunek do wyborców w Unii to obejrzyj sobie kawałki z ostatnich demonstracji w Grecji i Hiszpanii . Tamci też borykają się z kryzysem i też się pogarszają warunki życia a ty chrzanisz jak katarynka z przed lat o zielonych wyspach i referendach . Chcesz w referendum zlikwidować światowy kryzys ? Czas idzie do przodu , świat się zmienia wokół ciebie a to że ty tego nie zauważasz to twój największy problem.

4 4
ID:45798

wloclawianka_-_zosia

Przecież nie od dziś wiadomo, że wysoko partyjni zawsze siebie uważali za fachowców od zarządzania, w ich mniemaniu:)

2 0
ID:45800

?????

@~radio Erewań: A dokładnie ,,zabierz babci dowód'' -hasło wymyślone przez ,,kumitet '' wyborczy PO . Znajomi ze Szwecji stwierdzili wtedy że tam sprawa z automatu trafiłaby do rzecznika praw obywatelskich a autorzy poniesliby wysoką karę finansowa za dyskryminowanie i prześladowanie określonej grupy społecznej -ale w Polsce jedni mogą wyzywać babcie od ,,moherów '' a inni wyzywaja bezkarnie .

2 5
ID:45801

peso

@~?????:

Gwoli ścisłości i żebym dobrze zrozumiał, jesteś za tym aby wyzywanie innych było w Polsce ścigane i karane wysokimi karami finansowymi ???

No, nie wiem, toż od razu sporo forumowiczów kwalifikowałoby się pod takie ściganie, nie uważasz ?

1 0
ID:45806

ozon

"pytajnik" jak widze masz znajomych i rodzine rozsianych po całej Europie? Jakieś bzdury opowiadasz o zwyczajach panujących w królewstwie Szwecji. Akurat w tym czasie mieszkałem i poza prasą tzw polonijną Szwecja jako kraj nie zawracała sobie głowy hasłami wyborczymi w Polsce . Media natomiast dużo rozpisywały się o panach Kaczyńskich nazywając ich radykałami ze wskazaniem na Jarosława.Uważasz że Polska to pępek świata zupełnie jak twój guru i że na wyścigi media tylko i wyłącznie o tym mówią i piszą a oczy świata zwrócone są w naszą strone. Przestań bredzić .

5 2
ID:45809

?????

@~ozon: Rozumiem ze twój idol dla odmiany ściele się pod nogi niejakij Angeli i to ci nie przeszkadza ? Jako bywały w swiecie wiernopoddańczą postawę polskiego premiera traktujesz jako normę przynależna z urzedu Polakom ?

0 3
ID:45820

ozon

Ja o "chlebie" a ty "pytajnik" jak zwykle o zagryzce.Bzdury pleciesz. newsy z palca wyssane podajesz. i gdy jesteś na tym przyłapany to sięgasz po te swoje zgrane slogany. Kora mózgowa wyprostowała ci się od słuchania tych bzdurPiSowskich ?

4 0
ID:45839

?????

@~ozon: Mistrzom z PO nigdy nie dorównam w krętactwie a znajomych którzy uciekli z zielonej wyspy mam w różnych krajach . Wiedza z pierwszej ręki jest zawsze pewniejsza niż ta ,, przygotowana do spożycia '' przez partyjnych kuchcików po dodaniu ulepszaczy i ideologicznych kolorów.

0 5
ID:45850

ozon

Taki pasztet jak wypiecze Jarosław i to w sosie z rydzów to nawet Okrasa z Pascalem że nie wspomne o Makłowiczu nie potrafią. Naczelny kucharz RP tak to teraz będzie brzmiało!No to smacznego tylko z kolan nie zlizywać- nie apetyczne!

4 0
ID:45859

?????

@~ozon:Główne koryto za 2500Euro miesiecznie jest niepodzielne ,ale by zadowolić inwentarz dobry Tuskuś wymyślił drugie korytko za 250Euro dla wyborców-naiwniaków . Czy masz na myśli to pierwsze czy to drugie ?

0 5
ID:45868

ozon

Niestety "pytajnik" w twoim narzeczu nie umie porozumiewać się więc pozostaniesz w niewiedzy .

1 1
ID:45888

dzonny_killer

pytajnik... nie znudziło ci się zaczynać bezsensowne tematy??? podnieca cię to?

1 0
ID:45903

?????

@dzonny_killer: Sugerujesz że polski folwark ci się podoba ? No smiało mamy demokrację ,czy może du.......krację więc możesz to napisać .

0 0
ID:45911


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA