Miała być "bomba" a stał się kapiszon. Pan Gliński ledwo...

Miała być "bomba" a stał się kapiszon. Pan Gliński ledwo zaczął {ponoć bezpartyjny- no koń by się uśmiał} a już napisano"the end". A swoją drogą ciekawe kiedy Jarosław Kaczyński powoła prezydenta USA- no takiego na własne potrzeby .... a może bliżej? pomajstruje coś w strukturach Unii. Coś zdaje mi się ,że był fanem programu "zrób to sam" i pana Słodowego. Starsze pokolenie wie o czym mówie a młodzi niech poszukają wszak internet to kopalnia wiedzy.

27 komentarzy

Józef Stalin

Wasz guru, czyli Donaldinio też miał być wielki a wyszedł z niego nie kapiszon a Pinokio zwyczajny. Nochala ma ponoć już tak długiego, że nie może się nawet z Merkel całować!

21 14
ID:45815

?????

@~Józef Stalin: To prawda ale dla takich jak ozon te cechy to pozytywy -wszystkie lemingi tak mają.

14 9
ID:45816

cichyobserwator

@~?????: A mohery jak ratlerki - trzęsidupki szarpią za nogawki bez efektów tylko hałasu trochę robią i na tym koniec . Wszyscy tak mają .

9 15
ID:45822

Ewelina

Czyli Ozonek jest za takimi politykami jak nasz wielmożny pan Pałucki i za takimi Pogonimy Obywatela nieważne, co powie nie ważne ze wyda kasę na lewo, co tam ważne żeby pograł w piłkę i pojeździł na rowerze

11 3
ID:45827

?????

@~Ewelina : Cichy rownież ma podobne poglądy co ozonek -wiernopoddańczy gest wytrenowany do perfekcji .

6 5
ID:45832

ozon

Oj "Ewelina" z wyciągania wniosków jedynka i to na tzw szynach!Spróbuj trochę myśleć- to nie boli. bo co do "pytajnika" to przeżarty zawiścią do szpiku kości a żadnej operacji NFZ nie zrefunduje no i brak specjalisty ,który by się podjął- no chyba że panPiecha na tablecie mu nie idzie fakt ale z narzędziami chirurgicznymi {zwłaszcza ginekologicznymi } dałby może rade i poskrobał po korze mózgowej u poniektórych.

3 9
ID:45838

Moher

@~cichyobserwator: Ja ~ Moher wolałbym mieć takiego premiera na czas przejściowy niż Tusk (wilk w owczej skórze) z Rostowskim, który nim kręci, i który wpędza nas w scenariusz grecki. Polska ekonomicznie (i nie tylko) pomału tonie; za trzy lata, jeśli będą wybory może być nawet 1,6 bln zł długu publicznego; już dziś, jak podaje mocno liberalny poseł Wipler, co rok płacimy 43,4 mld zł odsetków od długu, co stanowi 5-letni zysk z prywatyzacji. Kiedy PiS zaczął zajmować się wreszcie żywymi (od debaty ekonomistów 24 września) - źle. Ale to koalicja rządząca nie ma żadnej alternatywy. To tylko piękne opakowanie, a w środku niewiele

6 7
ID:45846

Johan

@~cichyobserwator: Arytmetyka sejmowa zapewnia odrzucenie wszystkich projektów i wniosków innych niż PO-wskie. To jest oczywiste. Dlatego władza staje się coraz bardziej arogancka. Rzeczywista bezkarnosć w kolejnych wpadkach i aferach ich w tym utwierdza i ich tłumaczenia stają się coraz bezczelniejsze. "Arytmetyka sejmowa" również oznacza że 65 % głosujących Polaków ma zero szans na to aby ich poglądy zostały uwzględnione (na PO głosowało 35 %). Satysfakcja p. Jońskiego płynąca z faktu że PiS nie ma szans na uzyskanie wystarczającego poparcia dla zgłaszanego kandydata jest radością "psa ogrodnika" co to sam nie zje i drugiemu nie da. Przynajmniej PiS ma zgodnie z konstytucją szansę takie wotum nieufności złożyć. SLD takiej szansy nie będzie miało albo bardzo długo albo nigdy (arytmetyka sejmowa ). I jeśli SLD jest rzeczywistą opozycją to powinno poprzeć każdego kandydata a nie wybrzydzać na to czy tamto. A tak w rzeczywistości poparli Tuska

5 2
ID:45847

?????

@~Johan: Z czałym szacunkiem dla ciebie ale daremny trud ,bo tłumacząc prawdy oczywiste dla ludzi niezależnie myślących, komuś takiemu jak cichy i ozon równie dobrze mógłbyś te prawdy przekazywać dziadowi na obrazie a;bo desce w płocie .Efekt podobny ,komuna egzystowała na podobnych założeniach nazywając je dla ściemy demokracją i uprawiając teatr nazywany sejmem .

5 4
ID:45848

Ewelina

@~ozon: Ozonek możesz napisać jeszcze raz, ale bardziej zrozumiale, bo widać, że po reformie Ewy Kopacz lekarz zapisał ci tanie zamienniki zamiast tego, co powinieneś brać :) Skutki są takie, że nijak nie można cię zrozumieć :) Ot taka reforma zdrowia i takie jej skutki! Ludzie PO niej głupieją na POtęgę :)

6 3
ID:45852

Andrzej P

@~ozon: Ozorek tzn. Ozonek a ty, co tak Pomiatasz Obywatelami

2 1
ID:45854

moher

@~ozon: Do wierzących w politykę PO. Wy żyjecie w Polsce, czy na fermie kurzej? Jak można akceptować słowa Premiera Tuska: "nie stawiam wam wysokiej poprzeczki", "żyjmy teraźniejszością", "ważna jest ciepła woda w kranie", "nie róbmy polityki", "polskość to nienormalność", "polityka miłości" (to jak slogan z Orwella). Jak wy to robicie, że wam się nie zapala lampka. Kiedy Tusk dostaje medal od Merkel za specjalne zasługi dla integracji europejskiej. A równolegle pod Bałtykiem kładą rurę, bez najmniejszych protestów. U nas można budowę obwodnicy zablokować byle żuczkiem. Ginie prezydent kraju będącego w NATO, na terenie Rosji. Tusk nie podejmuje najmniejszej próby przejęcia śledztwa. Jak Wy chcecie, żeby Europa i Rosja Was szanowała? Skoro sami się nie szanujecie. Chcecie zbudować europejskie społeczeństwo obywatelskie. Oparte na tolerancji , otwartości, multikulti. Pytam, jak chcecie to zrobić? Skoro maturę sprowadzono do poziomu kalamburów. Wasze młode intelektualne elity, nie muszą przeczytać żadnej książki, żeby mieć średnie wykształcenie. Obniżając poziom nauki, zabieracie młodym ludziom wolność. Pozbawiacie ich narzędzi umożliwiających indywidualną ocenę zjawisk, na które składa się życie. Jedyną bronią młodych Polaków jest cynizm, chamstwo i słowo zajebiście. Jaki multikuturalizm chcecie tworzyć. Skoro kultura związana jest bezpośrednio z naszą historią. Minister edukacji chce wycofać ten przedmiot ze szkoły. O jakiej tolerancji mówicie? Skoro telewizja publiczna promuje Nergala, nie zwracając uwagi na uczucia wierzących ludzi. Ciekawe, że dla Newtona i Leibniza (twórcy rachunku różniczkowego i całkowego) Biblia nie była stekiem kłamstw. A większość życia poświęcili na studiowanie właśnie Biblii. Wierzyli w Boga. Może nie całkiem chrześcijańskiego, ale wierzyli. Dali nam narzędzia, dzięki którym zmieniamy świat. A wy szydzicie ze wszystkiego i wszystkich kto wyznaje wyższe wartości. Patriota zaraz będzie fanatycznym nacjonalistą. Wykpicie, sprowadzicie do absurdu. A patriotyzm jest biologicznie naturalny. To odpowiedzialność za moje stado, za obszar na którym to stado żyje. Pozbawiono Was edukacji, autorytetów i wmówiono, że jesteście sobą. Pozbawiono Was duszy. Dzięki temu jesteście policzalni i przewidywalni. Jak wasz materializm. Zamieniono was elektoracie PO w izotropową, monokulturową strukturę. Reagującą jednakowo na emocjonalną wyzbytą logiki propagandę "Rudej Targowicy". Zastanówcie się. Zobaczcie ostatnią scenę i monolog z "Misia" Barei. Poszukajcie analogii z teraźniejszością. Demokracja bez wartości wyższych zamienia się w cichy totalitaryzm.

6 7
ID:45855

cichyobserwator

@~moher: Dlaczego zerżnąłeś czyjś tekst i udajesz myśliciela ? Gdzie te twoje wartości o których jest w tym przemówieniu ? W tym patetycznym tekście z mnóstwem przekłamań ktoś wylał swoje frustracje a ty chcesz nam pokazać swoją głębię przemyśleń i mądrości?
Jeżeli masz jakieś swoje zdanie to należy najpierw podać czyj tekst cytujesz - w tym przypadku jest to ~j23 - który napisał go 30 lipca przy okazji wręczania orderów Powstańcom Warszawskim przez Prezydenta RP. A potem swoimi słowami pokazać ten ,,patriotyzm biologicznie naturalny." choć w twoim przypadku natura plagiatora nie ma nic wspólnego z patriotyzmem. Robisz to nie pierwszy raz i tak żałośnie głupio , jeżeli tacy są przeciwnicy PO , to rządy jeszcze długo się nie zmienią .
Oryginalne zródło : http://wiadomosci.onet.pl/forum/prezydent-wreczyl-odznaczenia-powstancom-warszawsk,1,698947,89281618,czytaj.html

5 5
ID:45856

ozon

Ale wasale Rydzyka rozwrzeszczały się aż miło.To taki współczesny "hołd pruski" czy otrzęsiny ...?

3 3
ID:45858

?????

@~moher: Jak rozumieć ? Ano z godnie z wzorcami filozofii sekrytorzy PZPR -motłoch potrzebuje co tydzień na pół litra, zgrychę i od czasu do czasu igrzyska .A raz na cztery lata ma doczołgać się do urny i na nas dobroczyńców zagłosować -a potem ponownie m....a w kubeł bo inaczej ogłosimy że ,, nie jest patriotą ten kto godzi w przyaźn i braterstwo z ZSRR (obecnie NATO i Bruksela) i wyślemy (jak w Warszawie 11 listopada) odmłodzone ZOMO na ulice dla wyprostowania narodowi politycznego kręgosłupa .Lech wyraził na pałowanie zgodę -prawda ? Z pewnościa to już kiedyś słyszaleś -tylko ,,legitymancje '' były inne .

3 6
ID:45862

peso

@~moher:
Kolejny plagiat ? Tylko nie rozśmieszaj mnie proszę, że to ja Ci to wytykam.

Gdzie w Twoim świecie wartości umieszczasz 10 przykazań ?
Przypominam, po siódme nie kradnij a plagiat to kradzież.

@????? - pogratulować forumowego koalicjanta, jak kradnie cudze teksty to jak dojdzie do władzy to Twoim zdaniem przestanie kraść i będzie tylko bogobojnym i uczciwym człowiekiem ?

O święta naiwności.

6 4
ID:45866

Koalicja Moherowa

Te -@~cichyobserwator:@ peso prowadźcie merytoryczna konwersację,a nie bawisz się Kojaka czy sherlock Holmesa.POsłuchajcie chłoptasie, czy ten tekst może pisać ta sama osoba zmieniając nick czy nie?
Lepiej poczytajcie Harlekina .Zgłoś do prokuratury, na co czekasz,taki jest obywatelski obowiązek,albo zapal trawkę i idź na browar ,tylko pij Kasztelana to drużyna koszykarzy Anwil będzie miała więcej kasy od sponsora

3 6
ID:45871

peso

@~Koalicja Moherowa:
"...prowadźcie merytoryczna konwersację"

i vice versa,

znaczy Wam wolno być nie merytorycznym ale inni muszą, hmm, no nie wiem, nie wiem, jest na to odpowiednia nazwa,

3 3
ID:45872

?????

@~Koalicja Moherowa: Bądź wyrozumiały oni to ,,wyssali'' z ideologią partyjną no i ,,wiedza zawodowa'' też może jest tu nie bez znaczenia , a może jeszcze ,,przeszpiegi'' mają u nich tradycje rodzinne ? Wiesz- takie dawne zaściankowe zaglądanie sąsiadom do gara , a słoma z butów zawsze wyjdzie.

2 3
ID:45873

cichyobserwator

@~Koalicja Moherowa: A o czym z wami dyskutować ? O wartościach ? Merytoryczną ? Jak ktoś pisze ,że likwidują historie w szkołach to z takimi bzdurami polemizować ?
Jeżeli wpisy Mohera byłyby jego to z ilością Nick- ów przebiłby pytajnika a to jest po prostu nie możliwe .

4 5
ID:45875

PESO

@~?????:
"...a słoma z butów zawsze wyjdzie"

a własnie, że nie wyjdzie bo jest dobrze ubita. ha, ha, ha, ha

Rozumiem, że Twoja wypowiedź jest klasycznym przykładem merytorycznej dyskusji ?Czy pozwolisz, że będę ja traktował jako wzorcową ?

3 3
ID:45878

Moher

@peso: @cichyobserwator @ozon-http://vod.gazetapolska.pl/2495-lemingi-nie-bojcie-sie-nas-wyjatkowy-reportaz-ze-srodka-marszu, ja też tam jestem i wy śmiecie twierdzić ,że tam są wasale Rydzyka?

0 5
ID:45879

peso

@~Moher:
"...wy śmiecie twierdzić ,że tam są wasale Rydzyka?"

Podobno miało być merytorycznie więc uprzejmie proszę wskazać kiedy i gdzie pisałem cokolwiek o wasalach Rydzyka ?

Chyba, że zasada merytorycznego pisania dotyczy tylko innych..

4 2
ID:45881

ozon

Słowo ''"merytorycznie" jest teraz ulubionym słowem PiSowców bo starają się mieć taki wizerunek...ale to chwilowe bo : "już za chwileczke ,już za momencik- piątek z PiSowcami zacznie się kręcić" oj i nie tylko piątek.

2 4
ID:45899

?????

@~ozon: A zapomniales jak twój długonosy idol ,,merytorycznie'' obiecywał ,,cuda na które zasługujemy ''? Już pamięć ci szwankuje ,czy może zrobiłes reset jak cichy i udajesz że tego seplenienia nie było?

2 2
ID:45910

ozon

Masz skleroze brachu! Ja uprzejmie informuje kolejny raz iż nie głosowałem gdyż nie mieszkając w Polsce uważam że nie powinienem bo mnie ten wybór bezpośrednio nie dotyczy,. Szkoda że "polonusy" nie wychodzą z tego samego założenia no cóż każdy zachowuje się tak jak chce.Mam dwa paszporty i w Szwecji korzystałem z prawa wyborczego czynnie, to tyle gwoli przypomnienia więc mnie nikt nie oszukał! I jeszcze coś. zawsze zagłosuje przeciw PiSowi możesz być pewien.

2 3
ID:45942

?????

@~ozon: Czyli za Platformersami ...jestem tego pewien .

2 0
ID:45988


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA